De Boxtrollen (2014)

Animatie, Komedie, Familie, Fantasie
Boxtrollen zijn bijzondere wezens die onder de grond leven. Ze hebben een weesjongetje uit de stad Kaasbrugge geadopteerd en noemden hem Eitjes. Wanneer ze bedreigd worden door een gemene slechterik zoekt Eitjes hulp bij de mensen in de stad boven de grond en ontmoet het avontuurlijke meisje Winnie. Samen ontdekken ze dat het niet uitmaakt waar je vandaan komt, waar je woont en wie je ouders zijn; want Winnie en Eitjes sluiten echte vriendschap voor het leven.

De Boxtrollen Film Info

Score: 6.6/10 van 1183 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-09-10
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseurs: Anthony Stacchi, Graham Annable.
Schrijvers Irena Brignull, Adam Pava.
website: http://www.universalpictures.nl/boxtrollen.html
Productie Studio: Laika Entertainment
Productie Land: United States of America

De Boxtrollen Foto's


De Boxtrollen Trailer


Ben Kingsley
als Archibald Snatcher (voice)
Isaac Hempstead-Wright
als Eggs (voice)
Elle Fanning
als Winnie Portley-Rind (voice)
Dee Bradley Baker
als Fish / Wheels / Bucket (voice)
Toni Collette
als Lady Cynthia Portley-Rind (voice)
Jared Harris
als Lord Portley-Rind (voice)
Nick Frost
als Mr. Trout (voice)
Richard Ayoade
als Mr. Pickles (voice)
Tracy Morgan
als Mr. Gristle (voice)
Simon Pegg
als Herbert Trubshaw (voice)
Nika Futterman
als Oil Can / Knickers (voice)
Pat Fraley
als Fragile / Sweets (voice)
Fred Tatasciore
als Clocks / Specs (voice)
Max Mitchell
als Baby Eggs (voice)
Maurice LaMarche
als Sir Langsdale (voice)
James Urbaniak
als Sir Broderick / Male Workman 1 / Male Workman 2 (voice)
Brian George
als Boulanger / Male Aristocrat (voice)
Lori Tritel
als Female Aristocrat (voice)
Steve Blum
als Shoe / Sparky (voice)
Laraine Newman
als Female Townsfolk 1 / Female Townsfolk 2 (voice)
Reckless Jack
als Background Boy (voice)
Ren Klyce Sound Re-Recording Mixer
Eric Idle Songs
Mary Hidalgo Casting
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Dario Marianelli Music
Edie Ichioka Editor
Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
Eric Adkins Lighting Camera
Anthony Stacchi Director
Anthony Stacchi Adaptation
Toby Froud Sculptor
Irena Brignull Screenplay
Chris Butler Presenter
Barbara Harris ADR Voice Casting
Brad Schiff Animation Supervisor
Paul Lasaine Production Design
Christopher Murrie Additional Editing
Jody Jenkins Music Programmer
Travis Knight Producer
Travis Knight Animation
John Roesch Foley
Graham Annable Director
Alan Snow Novel
Pat Sweeney Lighting Camera
Joon Soo Song Animation
Ira Ungerleider Thanks
David Bleiman Ichioka Producer
James Bellamy Supervising Music Editor
Scott Foster Sculptor
Adam Pava Screenplay
Nick Wollage Scoring Mixer
Danail Kraev Animation
Alyson Dee Moore Foley
David C. Hughes Sound Effects Editor
Annie Pomeranz Visual Effects Producer
Marilyn McCoppen Dialogue Editor
Jonathon Stevens Music Editor
Phil Dale Animation
Phil Dale Adaptation
Anthony Elworthy Animation
Brian Leif Hansen Animation
Malcolm Lamont Animation
Jason Stalman Animation
Chris Tootell Animation
Guillaume Fesquet Visual Development
Daniel Alderson Animation
Stephen Bodin Animation
Jon David Buffam Animation
Sean Burns Animation
Kristien Vanden Bussche Animation
Payton Curtis Animation
Adam Fisher Animation
Mael Gourmelen Animation
Luis Grané Character Designer
Charles Greenfield Animation
Mike Hollenbeck Animation
Rachelle Lambden Animation
Adam Lawthers Animation
Matias Liebrecht Animation
Dan MacKenzie Animation
Kevin Parry Animation
Shane Prigmore Animation
Gabe Sprenger Animation
Anthony Straus Animation
Philippe Tardif Animation
David Vandervoort Animation
Ian Whitlock Animation
Kyle Williams Animation
Phil Brotherton Assistant Art Director
Philip Beglan Animation
Michelle Gorski CG Animator
Jan-Erik Maas Animation
Suzanne Twining Animation
Vera Brosgol Additional Writing
Dobrin Yanev Animation
Kyle Bell CG Animator
Ludovic Berardo Animation
Florian Perinelle Animation
Dan Ramsay Animation
Holly Werner Second Assistant Director
Todor Iliev Animation
Matt Burlingame Modeling
Ben Urquhart Executive In Charge Of Post Production
Jeff Croke CG Animator
Mary Jo Lang Foley
Chris Manning Foley
Thom Brennan Foley Editor
Dustin Cawood Sound Effects Editor
Aaron C. Shang Music Editor
Maggie Rodford Music Supervisor
Ralph Foster Additional Editing
Carolyn Vale CG Animator
Geoff Alexander Orchestrator
Jonathan Groff Thanks
Eiko Emersleben Assistant Editor
August Hall Production Design
John Ashlee Prat Director of Photography
Steve Emerson Visual Effects Supervisor
Brian Van't Hul Visual Effects Supervisor
Deborah Cook Costume Design
Curt Enderle Art Direction
Dave Davenport Editorial Coordinator
Matthew Fried Line Producer
Dan Pascall Production Manager
Jocelyn Pascall Production Coordinator
Benjamin William Adams Sculptor
Zach Sheehan Art Department Coordinator
Polly Allen Robbins Set Designer
Carl B. Hamilton Set Designer
Emily Greene Set Designer
David Dresher Post Production Supervisor
Trevor Cable Editorial Manager
Rick Sevy CG Supervisor
Todd Gilchrist Visual Effects Editor
Claudia Amatulli Visual Effects Coordinator
Jeremy Fenske Visual Effects Coordinator
Nicole Cuevas Choreographer
James Bellany Music Editor
Daniel R. Casey Layout
Gus Comegys Digital Intermediate
Jeremy Molod Foley Editor
Kev Harwood First Assistant Director
Angelique Perez Digital Intermediate
Carlos Sotolongo ADR & Dubbing
James WilderHancock Gaffer
Brett Schroeder CG Animator
Rachel Bolt Musician
John Henry Frankenhauser Systems Administrators & Support
Simon Goldfinch Sound Re-Recording Mixer
Stephanie Choi Conceptual Design
Nicholas Childs Compositors
Erin Baldwin Finance
Yin-Yee 'Grace' Chung Finance
Donna Tarabella Finance
Robert DeSue Assistant Art Director
Maggie Begley Publicist
Karen Fried Publicist
Paul Mack Modeling
Nathan Nance Sound Re-Recording Mixer
Stephen Melagrano Animation
Michel Breton Production Design
Tom McClure Production Design
Alice Bird Assistant Art Director
Alan Cook Prop Designer
Alan Cook Character Designer
Richard Harwood Musician
Maximilian Graenitz Animation
Paul Andrew Bailey Animation
Christina Mackin Animation Department Coordinator
Cory Rossnagel Animation Department Coordinator
Mary Blankenburg Assistant Art Director
Don Andrews Assistant Editor
Nik Siefke Assistant Editor
Laura Nakhla Assistant Music Supervisor
Douglas Miller Carpenter
Niles Snyder Carpenter
Joe Gorski CG Animator
Sylvain Marc Character Designer
Philip Fraschetti Compositors
Chris Sutherland Digital Compositors
Daniel Leatherdale Digital Compositors
James McPherson Digital Compositors
Loren Van Wiel Digital Compositors
Owen Revell Digital Compositors
Samuel Wilson First Assistant Director
Simon Dunsdon Layout
Coby Lorang Modeling
Ashley Harrington Post-Production Manager
Josh Rappaport Post-Production Manager
Bradley W. Day Production Accountant
Ilene Morgan Production Accountant
Ean McNamara Production Illustrator
Trevor Dalmer Production Illustrator
Joe Kortum Prop Designer
Nancy Yeo Scenic Artist
Miriam Hess Script Coordinator
Cod Steaks Set Designer
Andy Berry Set Dresser
Duncan Gillis Set Dresser
Jesse Gregg Set Dresser
Matthew Brooks Set Dresser
Anthony Aiello Software Engineer
Owen Nelson Software Engineer
Eric Stolberg Sound Recordist
Frank Verderosa Sound Recordist
Franklin Scheu Systems Administrators & Support
David J. Epstein Third Assistant Director
Meredith Koch Third Assistant Director
Whitney G. Schmerber Third Assistant Director
Jason Bryant Finance
Jessica Goss Finance
Kathy Germer Finance
Lydia Shields Finance
Christine Bergren Legal Services
Jenniphur Ryan Legal Services






















ikwilfilmskijken © 2020