De Kleine Prins (2015)

Avontuur, Animatie, Fantasie, Familie
Het leven van een klein meisje van negen jaar staat helemaal in het teken van school en volwassen worden. Zo heeft haar moeder het voor haar uitgestippeld in een ‘levensplan’. De hele zomer zit ze te blokken achter haar bureau.

De Kleine Prins Film Info

Score: 7.6/10 van 2680 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-07-29
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Mark Osborne
Schrijvers Irena Brignull, Bob Persichetti.
Productie Studios: Orange Studio, ON Animation Studios, Canal+, CNC, LPPTV, M6 Films, On Entertainment, Lucky Red, Wild Bunch
Productie Land: France


De Kleine Prins Trailer


Riley Osborne
als The Little Prince (voice)
Mackenzie Foy
als The Little Girl (voice)
Jeff Bridges
als The Aviator (voice)
Rachel McAdams
als The Mother (voice)
Marion Cotillard
als The Rose (voice)
James Franco
als The Fox (voice)
Benicio del Toro
als The Snake (voice)
Bud Cort
als The King (voice)
Ricky Gervais
als The Conceited Man (voice)
Albert Brooks
als The Businessman (voice)
Paul Rudd
als Mr. Prince (voice)
Paul Giamatti
als The Academy Teacher (voice)
Jacquie Barnbrook
als The Nurse / The Worried Neighbor / The Snooty Panelist (voice)
Marcel Bridges
als The Concerned Neighbor (voice)
Jeffy Branion
als The Policeman (voice)
Maddie Osborne
als The Little Muse (voice)
Mark Osborne Director
Tom Knott Other
Amanda ZIma Animation
Irena Brignull Screenplay
Bob Persichetti Screenplay
Antoine de Saint-Exupéry Novel
Vincent Maraval Thanks
Moritz Borman Executive Producer
Camille Cellucci Line Producer
Chip Flaherty Executive Producer
Micheal Flaherty Executive Producer
Brice Garnier Associate Producer
Jinko Gotoh Executive Producer
Jean-Bernard Marinot Line Producer
Thierry Pasquet Executive Producer
Olivier Rakoto Associate Producer
Dimitri Rassam Producer
Paul Rassam Executive Producer
Aton Soumache Producer
Alexis Vonarb Producer
Richard Harvey Original Music Composer
Hans Zimmer Original Music Composer
Kris Kapp Director of Photography
Carole Kravetz Aykanian Editor
Matt Landon Editor
Sarah Halley Finn Casting
Celine Desrumaux Production Design
Lou Romano Production Design
Peter DeSève Character Designer
Barth Maunoury Character Designer
Nick DeMartino Compositors
Arliss Gammill Compositors
Matt Zell Compositors
Jackson Sze Conceptual Design
Blandine Masseron Legal Services
Helder Sun Lighting Camera
Timothy Taylor Lighting Camera
Lynne Kamm Production Director
Maxime Le Guil Mixing Engineer
Stephen Hillenburg Thanks
Rachel Bolt Musician
Moritz Borman Thanks
Jake Eberts In Memory Of
Chloé Proulx Animation
Philippe Lockerby Opening/Ending Animation
Corinne Merrell Art Direction
Winston Hacking Assistant Art Director
Cedric Schmitt CGI Director
Dominic Lewis Additional Music
Czarina Russell Additional Music
Nathan Stornetta Additional Music
Benjamin Wallfisch Additional Music
Julien Buisseret Compositors
Clément Ducol Orchestrator
Nicolas Houle Digital Compositors
Doug Winningham Foley Editor
Sebastien Bruneau Lead Animator
Anthony Scott Lead Animator
Michel St-Martin Lighting Camera
Graham Preskett Musician
Steve Mair Musician
Mark Berrow Musician
Christelle Lassort Musician
Tom Pigott-Smith Musician
Kathy Ann Thomas Production Coordinator
Céline Roz-Locatelli Animation Manager
Alexandra Gunter Production Manager
William J. Saunders Production Manager
Jocelyne Perrier Production Supervisor
Tim Nielsen Additional Sound Re-Recording Mixer
Tim Nielsen Sound Designer
Tim Nielsen Supervising Sound Editor
Christopher Barnett Supervising Sound Editor
Christopher Barnett Sound Re-Recording Mixer
Geoff Foster Score Engineer
Pierre Nicolas Bayle Set Designer
Jonathan Borland Sound Effects Editor
Brice Picard Sound Mixer
Pantazidis Panagiotis Still Photographer
Fabien Charbonnier Systems Administrators & Support
Jason Bone Set Designer
Alexandre de Broca Set Designer
Alexandre Grynagier Set Designer
François Moret Set Designer
Frederic Vicaire Set Designer
Paul Duchesne Grip
Bertrand Dupuis Grip
Patrick Magnin Grip
Daniel Laroc Carpenter
Rachid Chikh CG Supervisor
Eric Toubal Compositors
Leonard B. Rosman Legal Services
Erik Daniel Post Production Supervisor
Guy Madore Systems Administrators & Support
François Beaupré-Goulet Assistant Editor
Ivy Buirette Assistant Editor
Jared Curtis Assistant Editor
Gordon Hashimoto Assistant Editor
Aneesah Marie Assistant Editor
Benjamin Massoubre Assistant Editor
Benoit Salin Assistant Editor
Nicolas Stretta Associate Editor
Yves Paquette Electrician
Jacques Desanlis Lighting Artist
Frédérick Neegan Siouï Trudel Lighting Artist
Shibo Xiao Lighting Artist
Adel Abada Lighting Supervisor
Tamara Hunter Casting Associate
Claire Koonce Casting Associate
Jason B. Stamey Casting Associate
Christophe Maunier Production Accountant
Massimo Meo Production Coordinator
Aleksandra Bjelica Production Coordinator
Melody Alasset Production Coordinator
Erin Pomerantz Production Coordinator
Sajmun Sachdev Production Coordinator
Guilbaud Vincent Production Coordinator
Anthony De Francesco Assistant Sound Editor
Nick Glennie-Smith Conductor
Heikki Kossi Foley
Catherine Wilson Music Editor
Rebecca Delannet Music Supervisor
Astrid Gomez-Montoya Music Supervisor
Stephen Coleman Orchestrator
Bill Connor Orchestrator
Andrew Kinney Orchestrator
Philip Klein Orchestrator
Adam Langston Orchestrator
Stephen Lipson Scoring Mixer
Sven Holcomb Sound
Ken Fischer Sound Effects Editor
Tucker Bodine Sound Recordist
Daniel Kearney Sound Recordist
Julie Bernier Gosselin Animation
Marie Bois Animation
François Bonneville Animation
Izabela Bzymek Animation
Gabriel Bégin Animation
Donald Chan Animation
Jocelyn Cofer Animation
Jacques Daigle Animation
Claire Deberle Animation
Axel Digoix Animation
Emily Döhler-Knox Animation
Philip Eddolls Animation
Joan Marc Fuentes Iglesias Animation
Emilie Goulet Animation
Grant Harris Animation
Behram Khoshroo Animation
Callum LaPrairie Animation
Nadine Lavoie Animation
Stephanie Hyun-joo Lee Animation
Boris Maras Animation
Andrew Perez Animation
Daniel Pozo Animation
David Rouxel Animation
Bianca Siercke Animation
Tania Simeons Animation
Tania Simeons Animation
Roy Stein Animation
Dimos Vrysellas Animation
David Wesch Animation
Mitch Yager Animation
Jason Boose Animation Director
Stéphanie Mercier Character Designer
Bessaguet Eléonore Digital Compositors
Omar García Digital Compositors
Kingsley Rothwell Digital Compositors
Nathalie Tremblay Digital Compositors
Marc-André Baron Lead Animator
Jean-François Barthélémy Lead Animator
Trevor Deane-Freeman Lead Animator
Ludovic Roz Lead Animator
Ryan Yee Lead Animator
Andrew Kin Fun Chan Modeling
Thibaut Claeys Modeling
Tanya Lyon Modeling
John Silander Modeling
Vincent McCrindle Modeling
Aaron Steadman Modeling
Catia Chien Visual Development
Aurélien Predal Visual Development
Glenn Curry VFX Artist
Guillaume Duchaussoy VFX Artist
Stéphane Soubiran VFX Artist
Laure Miard Visual Effects Coordinator
J. David Everhart Visual Effects Producer
Pascal Bertrand Visual Effects Supervisor
Frédéric Côté Senior Animator
Ed Buller Additional Music
Thurop Van Orman Concept Artist
Marlène Poulin First Assistant Editor
Mark Osborne Writer
Frédérique Dumas-Zajdela Producer






















ikwilfilmskijken © 2024