De Kronieken van Narnia: Prins Caspian (2008)

Avontuur, Familie, Fantasie
Tijdens hun afwezigheid is er een einde gekomen aan De Gouden Eeuw. Narnia is veroverd door de Telmarines en is nu bezet door Koning Miraz, die het land regeert zonder genade. De vier broers en zussen ontmoeten al snel een nieuw intrigerend personage: Narnia's gerechtvaardige erfgenaam op de troon, de jonge Prins Caspian. De prins wordt gedwongen zich schuil te houden voor zijn oom Miraz, die hem wil vermoorden om zo zijn eigen zoon op de troon te plaatsen.

De Kronieken van Narnia: Prins Caspian Film Info

Score: 6.6/10 van 4952 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-05-15
Lengte: 150 Minuut / 2:30
Regisseur: Andrew Adamson
Schrijvers Andrew Adamson, Christopher Markus, Stephen McFeely.
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Walden Media, Stillking Films, Ozumi Films, Propeler, Silverbell Films, Revolution Sun Studios
Productie Land: Czech Republic, Poland, Slovenia, United States of America

De Kronieken van Narnia: Prins Caspian Foto's


De Kronieken van Narnia: Prins Caspian Trailer


Ben Barnes
als Prince Caspian
Georgie Henley
als Lucy Pevensie
Skandar Keynes
als Edmund Pevensie
William Moseley
als Peter Pevensie
Anna Popplewell
als Susan Pevensie
Sergio Castellitto
als King Miraz
Peter Dinklage
als Trumpkin
Warwick Davis
als Nikabrik
Vincent Grass
als Doktor Cornelius
Pierfrancesco Favino
als Lord Glozell
Cornell John
als Glenstorm
Damián Alcázar
als Lord Sopespian
Alicia Borrachero
als Queen Prunaprismia
Simón Andreu
als Lord Scythley
Predrag Bjelac
als Lord Donnon
David Bowles
als Lord Gregoire
Juan Diego Montoya
als Lord Montoya
Douglas Gresham
als Telmarine Crier
Ashley Jones
als Geeky Boy
Klára Issová
als Hag
Shane Rangi
als Asterius
Curtis Matthew
als Faun
Mana Hira Davis
als Telmarine Soldier in Boat
Winham Hammond
als Telmarine Soldier in Boat
Hana Frejková
als Midwife 1
Kristina Beranova
als Midwife 2
Lucie Solarova
als Midwife 3
Karolina Matouskova
als Midwife 4
Alina Phelan
als Midwife 5
Joseph Moore
als Boy 1
Isaac Bell
als Boy 2
Lejla Abbasová
als Glenstorm's Wife
Ephraim Goldin
als Glenstorm Son 1
Yemi A.D.
als Glenstorm Son 2
Carlos Silva Da Silva
als Glenstorm Son 3
Gomez Sandoval
als Lightning Bolt Centaur
Jan Pavel Filipenský
als Wimbleweather
David Mottl
als Tyrus
Michaela Dvorska
als Tyrus
John Bach
als British Homeguard 1
Jack Walley
als British Homeguard 2
Marcus O'Donovan
als Skeptical Telmarine
Adam Valdez
als Telmarine Soldier Killed by Reepicheep
Eddie Izzard
als Reepicheep
Liam Neeson
als Aslan (voice)
Ken Stott
als Trüffeljäger
Tilda Swinton
als White Witch
David Walliams
als Bulgy Bear (voice)
Siobhan Connors
als School Girl (uncredited)
Jaymie Bell
als Lucy
Liz Mullane Casting
Gail Stevens Casting
David Minkowski Unit Production Manager
David Minkowski Associate Producer
Matthew Stillman Associate Producer
Mark Johnson Producer
Andrew Adamson Screenplay
Andrew Adamson Director
Andrew Adamson Producer
C. S. Lewis Novel
Philip Steuer Producer
Philip Steuer Unit Production Manager
Sim Evan-Jones Editor
Douglas Gresham Co-Producer
Perry Moore Executive Producer
K.C. Hodenfield Co-Producer
K.C. Hodenfield First Assistant Director
Roger Ford Production Design
Kerrie Brown Set Decoration
Isis Mussenden Costume Design
Christopher Markus Screenplay
Stephen McFeely Screenplay
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Karl Walter Lindenlaub Director of Photography
Jules Cook Art Direction
Phil Bray Still Photographer
Milan Chadima Second Unit Cinematographer
Pippa Hall Casting
Nancy Bishop Casting
Stuart Kearns Art Direction
Jiří Sternwald Art Direction
Frank Walsh Supervising Art Director
Jonas Thaler Executive In Charge Of Post Production
Cary Granat Co-Executive Producer
Matthew Gray Art Direction
David Allday Art Direction
Elaine Kusmishko Art Direction
Jill Cormack Art Direction
Allan Poppleton Action Director
Jenny Rushton Set Costumer
Douglas Jones Executive In Charge Of Production
Tom Williams Associate Producer
Jason Knox-Johnston Art Direction
Brad Shield Second Unit Cinematographer
Kelly Valentine Hendry Casting Associate
Jakub Dvorský Camera Operator
Marianna Rowinska Line Producer
Diego Zanco Line Producer
Josh Campbell Editor
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Hana Kučerová Costume Supervisor
Joe Dunckley Armorer
Phil Sims Art Direction
John Warhurst Music Editor
Eddie Knight Gaffer
Kirsty Whalley Music Editor
Steve Unwin Still Photographer
Murray Close Still Photographer
Jiří Husák Unit Manager
Janelle Hope Art Department Coordinator
Cameron McLean Steadicam Operator
Rob Marsh Camera Operator
Jennifer Lewicki Art Department Coordinator
Petr Konrád Gaffer
Guy Williams Visual Effects Supervisor
Steve Koster Helicopter Camera
Meri Gavin Music Editor
Adam Dale Helicopter Camera
Jiří Málek Camera Operator
Ronnie Phillips Rigging Gaffer
Gregory Lundsgaard Camera Operator
Maria Hubackova Set Costumer
Václav Čermák Gaffer
Silvie Janculová Unit Manager
John Mahaffie Second Unit Director
Taylor Tulip-Close Still Photographer
Simon Ambridge Production Manager
Matsune Suzuki Modeling
Sean Button Stunts
Paul Tobin Conceptual Design
Daniel Fotheringham Animation
Jakub Dvorak Assistant Director
Jakub Dvorak Second Assistant Director
Geoff Stradling Orchestrator
Hauk Olafsson Special Effects
Alexa Alden Script Supervisor
Jennifer Hammond Orchestrator
Bára Barová Art Department Coordinator
Jenny Morgan Armorer
Nicola Clegg Costume Supervisor
Samantha Morley Set Costumer
Simon Ward Set Costumer
Larry Rench Orchestrator
Mark Gillings Gaffer
Manning Tillman Underwater Camera
Richard E. Chapla Jr. Unit Production Manager
Dean Wright Second Unit Director
Belindalee Hope Production Manager
Jana Hrbková Production Manager
Ludek Vomacka Second Second Assistant Director
Jeff Okabayashi Second Assistant Director
Tim Coddington Unit Production Manager
Frenk Celarc Production Manager
Micheal Flaherty Production Executive
Jane McCurdy Second Assistant Director
Richard Matthews Assistant Director
Stephanie Weststrate Second Assistant Director
Martina Götthansova Second Second Assistant Director
Laraib Atta Visual Effects
Martin Sebik First Assistant Director
Emma Hinton Second Second Assistant Director
Vlastimil Kadeřábek Third Assistant Director
Michaela Strnadová First Assistant Director
Marek Czpak Assistant Production Manager
Graham Binding Senior Animator
Janusz B. Czech Production Manager
Frantisek Rezek First Assistant Director
Amand Weaver Third Assistant Director
Filip Jacobson Assistant Production Manager
Marta Komorowska Assistant Production Manager
Krzysztof Warwas Assistant Production Manager
Jen Butcher First Assistant Director
Bryan Lee Hudkins Assistant Director
Phil Jones First Assistant Director
Gabriel Reid Third Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2021