De Vijf Legendes (2012)

Animatie, Familie, Fantasie, Actie, Avontuur
Wanneer Pitch, een gemene schurk met Boogeyman-trekjes, de wereld in pikzwarte duisternis wil onderdompelen, moeten de onsterfelijke Guardians voor het eerst hun bijzondere krachten bundelen om de hoop, het geloof en de verbeelding van alle kinderen te beschermen.

De Vijf Legendes Film Info

Score: 7.3/10 van 4405 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-11-21
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Peter Ramsey
Schrijver: David Lindsay-Abaire
website: http://www.riseoftheguardians.com/
Productie Studio: DreamWorks Animation
Productie Land: United States of America

De Vijf Legendes Foto's


De Vijf Legendes Trailer


Chris Pine
als Jack Frost (voice)
Alec Baldwin
als North (voice)
Jude Law
als Pitch (voice)
Isla Fisher
als Tooth (voice)
Hugh Jackman
als E. Aster Bunnymund (voice)
Dakota Goyo
als Jamie (voice)
Khamani Griffin
als Caleb (voice)
Kamil McFadden
als Claude (voice)
Georgie Grieve
als Sophie Bennett (voice)
Emily Nordwind
als Jamie's Mom / Jack's Mother (voice)
Jacob Bertrand
als Monty (voice)
Olivia Mattingly
als Pippa / Jack's Sister (voice)
Dominique Grund
als Cupcake (voice)
April Lawrence
als Burgess Pedestrian (voice)
Ryan Crego
als Burgess Dog Walker
Ryan Crego
als Burgess Dog Walker (voice)
George Anthony Anisimow
als Child (voice)
Peter Ramsey
als Burgess Pedestrian #2 (voice)
Isabella Blake-Thomas
als British Girl (voice)
Stuart Allan
als British Boy (voice)
Rich Dietl
als Yeti (voice)
Alexandre Desplat Original Music Composer
Alexandre Desplat Orchestrator
Leslee Feldman Casting
Guillermo del Toro Executive Producer
Roland N. Thai Sound Effects Editor
David Lindsay-Abaire Screenplay
Christina Steinberg Producer
Michael Siegel Executive Producer
Conrad Pope Orchestrator
Cameron Stevning Associate Producer
David C. Lawson Lighting Supervisor
David C. Lawson CG Supervisor
Kevin Andrus Animation
Chris Bancroft Animation
C.K. Horness Associate Editor
William Joyce Novel
Joyce Arrastia Editor
Dale Carman Thanks
James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Peter Ramsey Director
Liza de Weerd ADR Voice Casting
Barbara Harris ADR Voice Casting
Michael Allen Original Music Composer
Nancy Bernstein Producer
Samantha Finkler Production Coordinator
Spencer Filichia Production Supervisor
John Roesch Foley
Tim Watts Animation
Pierre Perifel Supervising Animator
Pierre Perifel Lead Animator
Julien Bocabeille Animation
Vivek 'Vic' Sharma First Assistant Editor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Paul Berolzheimer Sound Effects Editor
Richard King Sound Designer
Richard King Supervising Sound Editor
April Lawrence Production Supervisor
Christi Soper Casting
Markus Burki VFX Artist
Joe E. Rand Music Editor
Alyson Dee Moore Foley
Harry Muller Color Timer
Jessica Gallavan Dialogue Editor
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
David Prescott Visual Effects Supervisor
Arin Finger Associate Producer
Julie Nelson Animation
Kyle Rochlin Foley
Tighe Sheldon ADR & Dubbing
Jean-Francois Rey Animation
Simon Rodgers Conceptual Design
Simon Rodgers Art Department Manager
Kendra Vander Vliet Layout
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Shane Prigmore Visual Development
Chris Appelhans Art Department Manager
Tom Lalley Sound Recordist
Peer Lemmers Animation
Mary Jo Lang Foley
Eric Lees Animation
Laurent Caneiro Animation
Ty Thomson VFX Artist
Takao Noguchi Character Designer
Betsy Nofsinger Lighting Supervisor
Ryan Harris Production Manager
Mariko Hoshi Animation
Michael Andrews Additional Editing
Blake Collins Additional Sound Re-Recording Mixer
Scott Chapin Systems Administrators & Support
Clint Colver Lighting Artist
Brendan Duncan Software Engineer
Christian Scheurer Conceptual Design
Matthieu Grospiron Lighting Artist
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Camille Leganza Production Supervisor
David Pate Animation Supervisor
David Pate Lead Animator
Mark Theriault VFX Artist
David M. Poole Assistant Editor
Brandon Holmes Art Department Coordinator
Jules Woods Sound Re-Recording Mixer
Jason Anastas Animation
Joe Bowers Animation
Bob Davies Lead Animator
Irene Parkins Animation
Theodore Anthony Lee Ty Animation
Annmarie Koenig Lighting Supervisor
Benjamin Willis Animation
Mollie Gamo Casting Assistant
Diego Ruiz ADR & Dubbing
Carlos Sotolongo ADR & Dubbing
Andrew Anderson Creature Technical Director
Tom Jacomb Associate Producer
Brendan O’Connor Animation Supervisor
Ji Hyun Yoon Visual Effects
Debbie G. Yu Production Supervisor
Manuel Aparicio Animation
Kenny Chung Animation
Kevin Rodgers Creature Technical Director
Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Susan Hayden Lighting Supervisor
John O'Sullivan Systems Administrators & Support
Mike Stern Animation
Joe Sandstrom Animation
Steph Gortz Production Coordinator
Jonathan Fletcher Moore Lighting Artist
Zubin Wadia VFX Artist
David Torres Animation
Dorien Gunnels Lighting Artist
Linhan Li Lighting Artist
Patrick Bonneau Animation
Roy Latham ADR & Dubbing
Kevin Althans Thanks
Frank Pittenger Thanks
Mike Roy Thanks
Patrick Marc Hanenberger Production Design
Max Boas Art Direction
Betty Tom Production Accountant
Steven Hornby Animation Supervisor
Steven Hornby Lead Animator
Philippe Le Brun Animation Supervisor
Philippe Le Brun Lead Animator
Antony Gray Animation Supervisor
Antony Gray Lead Animator
Manuel Almela Animation
Adam Dotson Animation
W. Jacob Gardner Animation
Steven Pierre Gordon Animation
Tomoyuki Harashima Animation
Martin P. Hopkins Animation
Rodrigo Huerta Animation
Leif Jeffers Animation
Tommie Lofqvist Animation
Tyler Phillips Animation
Antonin Plante Animation
Ron Pucherelli Animation
Marco Regina Animation
Jalil Sadool Animation
Henry G. Sanchez Animation
Juan Pablo Sans Animation
Tal Shwarzman Animation
Ares Deveaux Animation
Andrew Harkins Animation
Jake Isaacs Art Department Coordinator
Christine Lojko Haslett Assistant Editor
Brittany Cope Casting Assistant
Alena Bejenarou Creature Technical Director
Stephen Candell Creature Technical Director
Martin Costello Creature Technical Director
David Drell Creature Technical Director
Valentina Ercolani Creature Technical Director
Li-Lian Ku Creature Technical Director
Wade Ryer Creature Technical Director
Gaurav Shenai Creature Technical Director
Javier Solsona Creature Technical Director
Igor Stefanovic Creature Technical Director
Michael Leon Ware Creature Technical Director
Won Young Byun Creature Technical Director
Yukinori Inagaki Creature Technical Director
Davide La Sala Creature Technical Director
Daniel McGraw Conceptual Design
Rachel Tiep-Daniels Visual Development
Nishok Alagesan Digital Compositors
Balaji Alahari Systems Administrators & Support
Glenn Lamb Systems Administrators & Support
Daniel Rich Systems Administrators & Support
Vicki Hunter Finance
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Jemson Montefalcon Systems Administrators & Support
Alexis Wanneroy Lead Animator
Aneel Ramanath Lighting Artist
Ashin Ashroff Lighting Artist
Javed Iqbal Shaikh Lighting Artist
Sharanya Viswamani Lighting Artist
Adarsh Abraham Lighting Artist
Kirsten Drummond Lighting Artist
Kevin Edwards Lighting Artist
Julien Forest Lighting Artist
Oth Khotsimeuang Lighting Artist
Matthew Kiefer Lighting Artist
Soo Kyung Kim Lighting Artist
Jennifer Leigh King Lighting Artist
Nitin Punchail Lighting Artist
Afonso Salcedo Lighting Artist
Hannah Sherman Lighting Artist
Jung Jin Song Lighting Artist
Amy Rebecca Tucker Lighting Artist
Emily Yi Lighting Artist
Dennis Recchia Lighting Artist
Sonja Burchard Lighting Supervisor
Archie Donato Lighting Supervisor
Tom Burns Mix Technician
Ki Jong Hong Modeling
Vaibhav Shah Modeling
Andrew Dudman Scoring Mixer
Andrew Dudman Score Engineer
Shawn Bohonos Systems Administrators & Support
Dave Dinsmore Systems Administrators & Support
Dj Downey Systems Administrators & Support
Alireza Estakhrian Systems Administrators & Support
Othieno Okong'o Systems Administrators & Support
Julio C. Talavera Systems Administrators & Support
Alex Cardullo Post Production Assistant
Chris Hewitt Post Production Assistant
David Farley Post Production Supervisor
Jacquelyn Robbins Production Accountant
Gustav Lindquist Editorial Production Assistant
Swetha Madhavan Animation Department Coordinator
Swetha Madhavan Production Coordinator
Ashima Taneja Arora Animation Department Coordinator
Rafael Garrido VFX Production Coordinator
Nandhini Giri VFX Production Coordinator
Nandhini Giri Production Coordinator
Loni J. Albertson Production Coordinator
Lauren Blackshear Production Coordinator
Alyson Blume Production Coordinator
Deepak Kumar Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Andrew Marshel Production Coordinator
Kristen Murtha Production Coordinator
Kelvin J. Padfield Production Coordinator
Renae Radford Production Coordinator
Lynelle Saunders Production Coordinator
Cathy Sitzes Production Coordinator
Joanna Lynne Smith Production Coordinator
Susan Thampi Production Coordinator
Curtis W. Thompson Production Coordinator
Alex Loots Production Supervisor
Kelly Matthews Production Supervisor
Peter McCown Production Supervisor
Mary M. Quinn Production Supervisor
Rachnatp Production Supervisor
Cindy Azada Whitman Production Supervisor
Sean Cole Production Supervisor
Kara Oropallo Production Supervisor
Laura Hofmann Production Supervisor
Melissa Beery Animation Supervisor
David Hail Publicist
Malik Coates Software Engineer
Morgwn McCarty Software Engineer
Jennifer Smith Software Engineer
Brent Villalobos Software Engineer
Margaret A. Decker Software Engineer
Darren Webb Visual Development
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Greg Gibson Systems Administrators & Support
Ariandy Chandra Title Designer
Zhaoping Wei Visual Development
Scott Cegielski Visual Effects
Zach Glynn Visual Effects
Shaun Graham Visual Effects
Kyle Maxwell Visual Effects
Devank Patel Visual Effects
Jason Rickwald Visual Effects
Ben Sutherland Visual Effects
Evrim Akyilmaz VFX Artist
Benjamin Andersen VFX Artist
Dustin Anderson VFX Artist
Shinsaku Arima VFX Artist
Greg Beckman VFX Artist
N. Joseph Burnette VFX Artist
Wes Chilton VFX Artist
Stephen Timothy Cooney VFX Artist
Tyson Erze VFX Artist
Terry Kaleas VFX Artist
Robert Kopinsky VFX Artist
Jaemin Lee VFX Artist
Mark Newport VFX Artist
Heribert Raab VFX Artist
Lana Chen Sun VFX Artist
Baptiste Van Opstal VFX Artist
Brian Walters VFX Artist
Katie Van Maanen VFX Artist
Alessandro Pepe Visual Effects Technical Director
Damon O'Beirne Cinematography






















ikwilfilmskijken © 2020