Dead Silence (2007)

Horror
Jamie en Lisa Ashen zijn een pasgetrouwd koppel dat een nieuwe woning betrekt, buiten hun oude, spookachtige woonplaatsje Ravens Fair. Wanneer Lisa echter bruut vermoord wordt, trekt Jamie terug naar Ravens Fair om haar te begraven en een legende te onderzoeken over de vermoorde buikspreekster Mary Shaw, die volgens Jamie met de zaak te maken heeft.

Dead Silence Film Info

Score: 6.42/10 van 2107 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-03-16
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: James Wan
Productie Studios: Evolution Entertainment, Universal Pictures, Twisted Pictures
Productie Land: United States of America


Dead Silence Trailer


Ryan Kwanten
als Jamie Ashen
Amber Valletta
als Ella Ashen
Donnie Wahlberg
als Det. Lipton
Bob Gunton
als Edward Ashen
Laura Regan
als Lisa Ashen
Michael Fairman
als Henry Walker
Joan Heney
als Marion Walker
Dmitry Chepovetsky
als Richard Walker
Judith Roberts
als Mary Shaw
Steve Adams
als Police officer
Keir Gilchrist
als Young Henry
Shelley Peterson
als Lisa's Mom
Steven Taylor
als Michael Ashen
David Talbot
als Priest
Enn Reitel
als Billy (voice)
Julian Richings
als Bos
Fred Tatasciore
als Clown (voice)
Austin Majors
als Michael Ashen (voice, uncredited)
James Wan Director
James Wan Writer
Leigh Whannell Writer
Mark Burg Producer
Gregg Hoffman Producer
Oren Koules Producer
Charlie Clouser Original Music Composer
Doc Kane ADR Mixer
Scott G.G. Haller Dialogue Editor
John R. Leonetti Director of Photography
Denise Cronenberg Costume Design
Michael N. Knue Editor
Robin D. Cook Casting
Barbara Fiorentino Casting
Rebecca Mangieri Casting
Wendy Weidman Casting
Anastasia Masaro Art Direction
Christina Kuhnigk Set Decoration
Greg Chown Storyboard Artist
Mel Friedman First Assistant Editor
Jeremy Balko ADR Mixer
Mark DeSimone ADR Mixer
Brent Findley Assistant Sound Editor
Cody King Sound Editor
Richard Kitting Foley Editor
Andrew Morgado Foley Mixer
Shelley Roden Foley Artist
Jeanette Browning ADR Recordist
Julie Berghoff Production Design
Jerry Trent Foley Artist
Dennis Chapman Production Manager
Aaron Marshall First Assistant Editor
Dennis Berardi Visual Effects Producer
Amber Horn Casting Assistant
Al Vrkljan Armorer
Shawney Cohen CG Supervisor
Michael Tough Location Manager
David R. Beecroft Key Hair Stylist
Carol Pears Script Supervisor
Leslie A. Sebert Makeup Department Head
Shelley Cook Stunt Coordinator
Paul Timothy Carden Dialogue Editor
Randy Babajtis Sound Designer
Shawn London Sound Editor
Jo-Ann MacNeil Makeup Artist
Edward M. Steidele Foley Artist
Patricia Boulden Assistant Costume Designer
Lauren Stephens Sound Designer
Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Mark Hryma Aerial Director of Photography
Robert Stecko Camera Operator
Michael Gibson Still Photographer
Warren Appleby Special Effects Coordinator
Michael Carella Additional Photography
Brent Robinson First Assistant "A" Camera
Brianne Wells Visual Effects Coordinator
Vic Radulich Dialogue Editor
Kelly Cabral Supervising Sound Editor
Sarah Payan Dialogue Editor
Aaron Weintraub Visual Effects Supervisor
Karen Tyrell Unit Publicist
Paulina Harcus Hairstylist
François Dagenais Prosthetic Designer
Arlene Lott Assistant Art Director
Richelle Wilks Assistant Art Director
Kenny Meinzinger Property Master
John Subotich Leadman
Michael Tawton Leadman
Dan Norton Set Designer
Melissa A. Corns Sound Effects Editor
David F. Van Slyke Sound Effects Editor
Kenneth Kobett Sound Re-Recording Mixer
Michael Olman Sound Re-Recording Mixer
Dan Carnegie Animation
Kyle Yoneda Animation
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Darcy Reno Systems Administrators & Support
Dave Sheridan Camera Operator
Robert C. Shannon Underwater Camera
Michael Galbraith Gaffer
Tom Starnes Rigging Gaffer
Derek Lang Video Assist Operator
John Nicolard Digital Intermediate
Mark Bensi Music Editor
Orest W. Muz Transportation Coordinator
Elaine Thurston Production Accountant
Robert Batha Assistant Sound Editor
Michael Innanen Special Effects Technician
Mila Patriki Colorist
Alexandra Leviloff Assistant Editor
Chris Trent Foley Mixer
John Daro Digital Intermediate Editor
Brian Dunlop ADR Recordist
Gordon Brown Painter
Rob Del Ciancio Digital Compositor
Barb Benoit Digital Compositor
Peter Oillataguerre Executive Producer
Ron Renzetti Dolly Grip
Dave Tommasini Pilot
Garson Yu Title Designer
Douglas Ganton Sound Mixer
Andy Jekabsons First Assistant "C" Camera
Andrew Shea First Assistant Director
Sarah Campbell Second Assistant Director
Kristy Blackwell Compositor
Synderela Peng Title Designer
Sandor Mate Carpenter
Lori Pumputis Production Coordinator
Roman Alexander Buchok Boom Operator
Toni Wong Assistant Property Master
Neil Fraser Grip
Matt Wladyka Set Dresser
Brian Hanish Boom Operator
Spencer Johnson Sound Editor
Ron Yolevsky Key Grip
Kim Porter Truck Supervisor
Larry David Wilson Production Assistant
Jim Lovisek Animal Wrangler
Jim MacCammon Lighting Technician
Erik Charlebois VFX Artist
Cyril Frederick Chu Matte Painter
Bill Schultz Digital Intermediate
Jane Rogers Extras Casting
Dean Stinchcombe First Assistant Camera
Eric Thompson ADR Mixer
Neil Floyd Production Assistant
Jason Klein Grip
David Reaume Special Effects Technician
Roland Heizinger Tailor
Benjamin Min Huang VFX Lighting Artist
Annu Gulati Digital Compositor
Avi Salem Rotoscoping Artist
Michael Becki Digital Compositor
Fina Khan Assistant Hairstylist
Federico De Marco Second Assistant Camera
Robert Greb Digital Compositor
Michael Stewart Digital Compositor
Robert Carr Sound Mix Technician
Gerry Alfonso First Assistant Accountant
Beth Nobes Second Assistant "B" Camera
Cylvan Desrouleaux Second Assistant "C" Camera
Joanne Leach Stunts
Michael Plant Generator Operator
Lisa Baylin Casting Assistant
Samantha Finkler Brainerd Casting Associate
David Joseph Doblinger Assistant Set Decoration
Goran Delic Concept Artist
Arlene Savan Set Dresser
Vickie Yolevsky Set Dresser
Jeff Petro Assistant Camera
Mike Ohorodnyk Best Boy Grip
Carlo Bellini Camera Loader
Philip A. Giglio Electrician
Rod MacNeil Jr. Electrician
Herb Reischl Sr. Electrician
Yvonne Collin First Assistant "B" Camera
Brian E. Hill Grip
Samuel Turturici Grip
Bonnie Dickson Digital Compositor
John J. Miralles Digital Compositor
Martin Mueller Digital Compositor
Andrew Clarke-Meneguzzi Special Effects Technician
Charles Ryan Assistant Editor
Nick Kontsalakis First Assistant Accountant
Lisa Vella Producer's Assistant
Gabrielle Nadeau Production Assistant
Kyle Kitagawa Production Secretary
Kevin Alakas Second Assistant Accountant
Dawn Howat Second Assistant Accountant






















ikwilfilmskijken © 2024