Deadpool 2 (2018)

Actie, Komedie, Avontuur
Wade Wilson werkt al twee jaar als de gemaskerde held Deadpool. Op een dag verliest hij echter alles waar hij van houdt. Hij geeft zichzelf hiervan de schuld. Alles wat hij overhoudt aan de tijd met zijn geliefde Vanessa, is een Skee-Ball-munt.

Deadpool 2 Film Info

Score: 7.487/10 van 17086 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-05-10
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: David Leitch
Productie Studios: Maximum Effort, Genre Films, 20th Century Fox, Marvel Entertainment
Productie Land: United States of America


Deadpool 2 Trailer


Ryan Reynolds
als Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Ryan Reynolds
Josh Brolin
als Nathan Summers / Cable
Morena Baccarin
als Vanessa Carlysle
Julian Dennison
als Russell Collins / Firefist
Zazie Beetz
als Neena Thurman / Domino
T.J. Miller
als Jack Hammer / Weasel
Leslie Uggams
als Blind Al
Karan Soni
als Dopinder
Brianna Hildebrand
als Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Jack Kesy
als Black Tom Cassidy
Eddie Marsan
als Headmaster
Shioli Kutsuna
als Yukio / Pinkie Pie
Stefan Kapičić
als Piotr Rasputin / Colossus (voice)
Randal Reeder
als Buck
Nikolai Witschl
als Head Orderly Frye
Thayr Harris
als Sergei Valishnikov
Rob Delaney
als Peter
Lewis Tan
als Gaveedra-Seven / Shatterstar
Bill Skarsgård
als Axel Cluney / Zeitgeist
Terry Crews
als Jesse Aaronson / Bedlam
Brad Pitt
als Telford Porter / Vanisher
Paul Wu
als Hong Kong Boss
Robert Maillet
als Sluggo
Alan Tudyk
als Luke - Redneck #1
Matt Damon
als Redneck #2
Michasha Armstrong
als Swat Captain (School)
Joe Doserro
als Bus Driver
Hayley Sales
als Cable's Wife
Islie Hirvonen
als Cable's Daughter
Jagua Arneja
als Tree Trimmer #1
Gerry South
als Tree Trimmer #2
Mike Dopud
als Prison Guard
Luke Roessler
als Cereal Kid
Andy Canete
als Neighbor #1
Tanis Dolman
als Neighbor #2
Eleanor Walker
als Neighbor #3
Hunter Dillon
als Branding Boy
Sala Baker
als Older Russell Collins / Firefist
Sonia Sunger
als News Reporter (Irene)
Paul Wernick
als News Cameraman
Rhett Reese
als News Helicopter Pilot
Abiola Uthman
als Chinook Pilot
Tony Bailey
als Black Tom Gang Member
Alex Kliner
als Park Bench Couple
Elaine Kliner
als Park Bench Couple
David Leitch
als Ground Chuck Mutant
Alicia Morton
als Vocalist on 'Tomorrow' (voice)
Andre Tricoteux
als On-Set Colossus (uncredited)
Lisa Bunting
als Child Protection Worker (uncredited)
Miles Ellis
als Waving Prisoner (uncredited)
Lars Grant
als Prison Guard 96S (uncredited)
Sam Hargrave
als DMC Guard (uncredited)
Nicholas Hoult
als Beast (uncredited)
Simon MacIntyre
als Business Passerby (uncredited)
James McAvoy
als Charles Xavier (uncredited)
Evan Peters
als Quicksilver (uncredited)
Tye Sheridan
als Cyclops (uncredited)
Alexandra Shipp
als Storm (uncredited)
Kodi Smit-McPhee
als Nightcrawler (uncredited)
Scott Vickaryous
als Thug (uncredited)
Dan Zachary
als Mutant Prisoner (uncredited)
Hugh Jackman
als Wolverine / Logan (archive footage) (uncredited)
David Leitch Director
Simon Kinberg Producer
Stan Lee Executive Producer
Rhett Reese Executive Producer
Ryan Reynolds Producer
Lauren Shuler Donner Producer
Aditya Sood Executive Producer
Paul Wernick Executive Producer
Bryce Branagan Stunts
Steven John Brown Stunts
Jimmy Chhiu Stunts
Lateef Crowder Stunts
Wayne Dalglish Stunt Coordinator
Jayson Dumenigo Stunt Coordinator
Roel Failma Stunts
Tim Garris Stunts
Thekla Hutyra Stunts
Amy Johnston Stunts
Micah Karns Stunts
Eric Linden Stunts
Philip J. Silvera Stunt Coordinator
Jonathan Sela Director of Photography
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Craig Alpert Editor
Elísabet Ronaldsdóttir Editor
Marisol Roncali Casting
Mary Vernieu Casting
David Scheunemann Production Design
Roger Fires Art Direction
Peter Ochotta Art Direction
Sandy Walker Set Decoration
Dan Hermansen Supervising Art Director
Kris Bergthorson Assistant Art Director
Glenn Woodruff Construction Coordinator
Dan Sissons Property Master
Houman Eshraghi Set Designer
Peter Rzazewski Set Designer
Beatrix Schalk Set Designer
Jennifer Yee Set Designer
Katharina Brand Set Dresser
Kevin Kasper Set Dresser
Monica Huppert Makeup Department Head
Howard Lau Tattoo Designer
Lee Gren Tattoo Designer
Donald D. Brown Boom Operator
Allen Yang Boom Operator
Allister Mann Boom Operator
Sean Massey Dialogue Editor
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Tommy Douglas Camera Operator
Łukasz Bielan Camera Operator
Sasha Proctor Camera Operator
Brad McGregor Camera Operator
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Nicholas Dent Dolly Grip
Andrew W. Davidson Gaffer
Mark Hyde Key Grip
Kevin Black Key Grip
Rob Brady Lighting Technician
Christopher Hingston Lighting Technician
Jason Tidsbury Lighting Technician
Andrew Wunder Lighting Technician
T. Michael Morris Lighting Technician
Clyde Harrelson Lighting Technician
Tess Bukowsky Lighting Technician
Keith Woods Rigging Gaffer
Herb DeWaal Rigging Grip
Rod Haney Rigging Grip
Scott Kozak Rigging Grip
Joseph Lederer Still Photographer
David Dolsen Still Photographer
Ian Seabrook Underwater Director of Photography
Yogesh Bhavsar Creature Technical Director
Avijit Das Creature Technical Director
Eric Moliner Creature Technical Director
Mischa Kolbe Creature Technical Director
Fazil Ahmed Creature Technical Director
Sianoosh Nasiriziba Lead Animator
Andrew Park Lead Animator
Amit Narwani Matchmove Supervisor
K.G. Ginu Modeling
James Galen Clark Modeling
Daniel Kwon Motion Capture Artist
C. Michael Neely Pre-Visualization Supervisor
Steve Yamamoto Pre-Visualization Supervisor
Barnes Wheeler VFX Editor
Nick Ghizas Visual Effects Coordinator
Rasghania Bharat Visual Effects Coordinator
Kotamraju Karthik Visual Effects Coordinator
Sammy Shikaze Visual Effects Coordinator
Connor Smith Visual Effects Coordinator
Lesly Cazares Visual Effects Coordinator
Thomas Elder-Groebe Visual Effects Producer
Sabrina Gagnon Visual Effects Producer
Anton Agerbo Visual Effects Producer
Michael Brazelton Visual Effects Supervisor
Dan Glass Visual Effects Supervisor
Sean Konrad Visual Effects Supervisor
Daniel Macarin Visual Effects Supervisor
Damiano Moltisanti Visual Effects Technical Director
Thomas Dotheij Visual Effects Technical Director
Phoenix Woung-Bi Lee Visual Effects Technical Director
Beverlee June Fix Assistant Costume Designer
Monique McRae Assistant Costume Designer
Gwendolyn Stukely Assistant Costume Designer
Lana S. Krause Costume Coordinator
Janice MacIsaac Costume Supervisor
Carolyn Bentley Set Costumer
Cat Mudryk Set Costumer
Farrahlyn Owen Set Costumer
Nicola Ryall Set Costumer
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Riva Cahn Thompson Casting Associate
Raylin Sabo Casting Associate
Ko Iwagami Casting Consultant
Corinne Clark Casting
Jennifer Page Casting
Yumi Takada Casting Consultant
Rob Fournier Armorer
Jeremy Muir Armorer
Ric Walkington Armorer
Paul Becker Choreographer
Ana Oparnica Sebal Script Supervisor
Lorraine Jamison Unit Publicist
Sala Baker Stunts
Dirk Westervelt Editor
Tyler Bates Original Music Composer
Joe Doserro Stunt Driver
Anne Carroll Hair Department Head
Bill Corso Makeup Designer
Katie Goett Special Effects Makeup Artist
Richard Kohlen Hairstylist
Harlow MacFarlane Special Effects Makeup Artist
Geoff Redknap Special Effects Makeup Artist
Bronwyne Sloley Special Effects Makeup Artist
Paul Barry First Assistant Director
Niki Charalambopoulos Painter
Jason Claridge Painter
Daniel Columbie Prop Designer
Stian Dahlslett Concept Artist
Joel Hansen Carpenter
Todd Harris Storyboard Artist
Paul Jenkinson Lead Set Dresser
Benjamin Last Concept Artist
Aaron McBride Concept Artist
Kouji Tajima Concept Artist
Ronald Eng Dialogue Editor
Tim Gomillion Sound Recordist
David Grimaldi Sound Effects Editor
Sean Massey Supervising Dialogue Editor
Chuck Michael Sound Designer
John Morris Foley Supervisor
Mark Noda Sound Mixer
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Martyn Zub Sound Designer
Mike Vézina Special Effects Supervisor
Matt Bonin Rigging Grip
Matt Absher First Assistant Editor
Jim Carretta First Assistant Editor
Daniel M. Nussbaum First Assistant Editor
Ted Caplan Music Editor
John Houlihan Music Supervisor
Drew Krassowski Orchestrator
Joi Harris Stunt Double
Joi Harris In Memory Of
Jackson Spidell Stunt Double
Natasha Denis Stunts
Jerad Marantz Costume Illustrator
Becky Ferguson Stunts
Ethan Smith Executive Producer
Jonathon Komack Martin Executive Producer
Kelly McCormick Executive Producer
Michael McCusker Editor
Joe Ross Utility Stunts
Sven Granlund Assistant Makeup Artist
Andy Clement Makeup Designer
Lilia Afsahi First Assistant Hairstylist
Lynnea Board First Assistant Hairstylist
Marie Clancy First Assistant Hairstylist
Darah Wyant First Assistant Makeup Artist
Davina Faye First Assistant Makeup Artist
Akihito Ikeda Key Makeup Artist
Pepe Mora Key Makeup Artist
Richard Alonzo Key Makeup Artist
Mike Smithson Makeup Artist
Bill Corso Makeup Supervisor
Rebeccah Delchambre Special Effects Makeup Artist
Felix Fox Special Effects Makeup Artist
Cayley Giene Special Effects Makeup Artist
Holland Miller Special Effects Makeup Artist
Mike Fields Special Effects Makeup Artist
David Betancourt ADR Mixer
Jerrell Suelto ADR Mixer
Jon Vogl ADR Mixer
Aidan Dykes ADR Recordist
Gina Mueller ADR Supervisor
Paul Timothy Carden ADR Supervisor
Smokey Cloud First Assistant Sound Editor
John T. Cucci Foley Artist
Dan O'Connell Foley Artist
Matthew Harrison Foley Editor
Mark Pappas Foley Editor
Jack Cucci Foley Mixer
Martyn Zub Sound Re-Recording Mixer
Scott Jason Farr Sound Mixer
Ian Tarasoff Sound Mixer
Scott Kukurudz Second Assistant Director
Brad Medhurst Second Assistant Director
Robert S. Weber Second Assistant Director
Matthew D. Smith Second Assistant Director
Jayson Merrill Second Unit First Assistant Director
Jonathan Eusebio Second Unit Director
Darrin Prescott Second Unit Director
Regan Kosior Third Assistant Director
Amanda Petura Third Assistant Director
Ashish Kukian Production Manager
Prashant Sharan Production Manager
Sainath Shinde Production Manager
Vickie M. Hsieh Production Supervisor
Eric Guaglione Animation Supervisor
Alex Poei Animation Supervisor
Nadav Ehrlich Animation Supervisor
Bernd Angerer Animation Supervisor
Eric Bates Animation Supervisor
Hideki Okano CG Artist
Yuliia Kondratova CG Artist
Benjamín Magaña CG Supervisor
Ivan Andres Guerrero CG Supervisor
Leslie Chung Compositing Supervisor
Shivesh Gehlot Compositing Supervisor
Stephen James Compositing Supervisor
Romain Rico Compositing Supervisor
Dan Breckwoldt Compositing Supervisor
Andrew Brooks Compositing Supervisor
Ryan Leonard Compositing Supervisor
Florian Schroeder Compositing Supervisor
Ben Cowell-Thomas Digital Effects Supervisor
Chris McLaughlin Digital Effects Supervisor
Sean Schur Digital Effects Supervisor
Kristin Pratt Layout Supervisor
Gregory Chalenko Compositing Lead
Victor Norberg Compositing Lead
Tiago Santos Compositing Lead
Kunal Chindarkar Compositing Lead
Miguel Diaz Cachero Compositing Lead
Marcello P. Carvalho VFX Lighting Artist
Subhash Dalke VFX Lighting Artist
Jose L. De Juan VFX Lighting Artist
Sean Dsouza VFX Lighting Artist
Gaeun Lee VFX Lighting Artist
Tim Palgut VFX Lighting Artist
Jamshid Sadat VFX Lighting Artist
Khushroo Surveyor VFX Lighting Artist
Paul Wojdylo VFX Lighting Artist
Helga Victoria VFX Lighting Artist
Daniel St-Amant Matte Painter
Laura Macfadyen Matte Painter
Morgan Lang Matte Painter
Rodgers Paul Matte Painter
Menard Jordane Modeling
Manmath Matondkar Modeling
Nilesh Pobatti Modeling
Sagar Khorasia Rotoscoping Artist
Ratnesh Patel Rotoscoping Artist
Sebinsaji Rotoscoping Artist
Ashutosh Surawshi Rotoscoping Artist
Jesse Forsey Rotoscoping Artist
Simon J. Taua'i Rotoscoping Artist
Shajo John Senior Animator
Goran Ognjanovic Senior Animator
Matthew Hackett Senior Animator
Matt Blouin VFX Editor
Brock Shekelton VFX Editor
Dhuha Isa VFX Editor
Jonathan D. Martin VFX Editor
Irshad Patel VFX Artist
Nikki Snider VFX Artist
Shiv Kumar Vishwakarma VFX Artist
Jean Bennamias VFX Artist
Yogendra Bundela VFX Artist
Rusty Ippolito VFX Artist
Melvin Polayah VFX Artist
David Ertsinian VFX Artist
Pharoah Barrett VFX Artist
Prerana Jaiswal VFX Artist
Hakyung Chang Visual Effects Coordinator
Zach Groves Visual Effects Coordinator
Bradley D. Jordan Visual Effects Coordinator
Tesa Kubicek Visual Effects Coordinator
Julia Llanos Visual Effects Coordinator
Emily C. Moye Visual Effects Coordinator
Anne-Marie Ouellet Visual Effects Coordinator
Mohamed Aït Ouyahia Visual Effects Coordinator
Bastien Rivas Visual Effects Coordinator
Andrew Van Midde Visual Effects Coordinator
Tabitha Woodman Visual Effects Coordinator
Bryant Mudd Visual Effects Production Assistant
Jatin Bhavsar Visual Effects Production Manager
Nick Ghizas Visual Effects Production Manager
Rachel Hannah Cohen Visual Effects Production Manager
Nelson Dsouza Visual Effects Producer
Adam Pere Visual Effects Producer
Chris Anderson Visual Effects Producer
Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Martin Wiseman Visual Effects Producer
Gong Myung Lee Visual Effects Supervisor
Monifa Andrew Visual Effects Production Manager
Arwen Munro Visual Effects Production Manager
Amir Manavi Visual Effects Technical Director
Murali Krishna Chintapalli Visual Effects Technical Director
Jordan Cario Visual Effects Technical Director
Tangi Vaillant Visual Effects Technical Director
Harsh Mistry Visual Effects Technical Director
Kayla Meadows Art Department Assistant
Uzair Merchant Art Department Assistant
Katharina Nimmervoll Art Department Coordinator
Aaron Alexander Assistant Property Master
Clayton Flagg Assistant Property Master
Marc Bitz Concept Artist
Christopher Brändström Concept Artist
Kelton Cram Concept Artist
Wolfgang Metschan Concept Artist
Eduardo Pena Concept Artist
Marcos Weiss Concept Artist
Christopher Lee Zammit Concept Artist
Fred Palacio Concept Artist
Jadrien Cousens Conceptual Design
Ray Lai Conceptual Illustrator
Natalie Michalchyshyn Construction Buyer
Chad Calder Construction Foreman
David R. Murray Construction Foreman
Sasha Odesse Graphic Designer
Melina Humphries Graphic Designer
Doug Lefler Head of Story
Jerry Staar Property Master
Fiorino Corsi Props
Heather Murray Props
Jake Warren Props
Sanford Worth Props
Jennifer Abrams Set Decoration Buyer
Jocelyne Lous Set Decoration Buyer
Ester Bovard Set Decoration Buyer
Eliza Hooker Set Decoration Buyer
Amber Boorman Set Decoration Buyer
Sophie Graham Set Decorating Coordinator
Cristian Arizaga Set Designer
Darian Deering Set Dresser
Robert Murphy Set Dresser
Marcus Endean Storyboard Artist
Andrew Garcia-Price Storyboard Artist
William Groebe Storyboard Artist
Jeremy Simser Storyboard Artist
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Obedi Daniel Assistant Camera
Leon Serginson Best Boy Grip
Tatiana Hopcraft Camera Trainee
Jared Nickel Camera Trainee
Mitch Bax Digital Imaging Technician
Simon Jori Digital Imaging Technician
Ryan McGregor Digital Imaging Technician
Darin Wong Dolly Grip
Björn Hermannes Dolly Grip
Patrick Weir Drone Pilot
Geoff Knight Electrician
Jimmy E. Jensen First Assistant "A" Camera
Aaron Haesler First Assistant "A" Camera
Joshua Kjorven First Assistant "B" Camera
Justin Bergler First Assistant Camera
Yves Bernadet Gaffer
Marco Correia Grip
Virgile Dean Grip
Denis Marcotte Grip
Lawrence Ogden Grip
Colin Robson Grip
Keyon Slowly Grip
Sam Stoessiger Grip
Adrian Wilcocks Grip
Cary Cooper Libra Head Technician
Maria Aceves Varela Lighting Technician
William Cash Lighting Technician
Phillip Chadwick Lighting Technician
Cat Kitellis Lighting Technician
Todd Martin Lighting Technician
Chris Unsworth Lighting Technician
Brian Bjerkness Rigging Grip
Ken Gurney Rigging Grip
Andrew Kearney Rigging Grip
Jason Misewich Rigging Grip
Daniel Pierce Rigging Grip
Alex Reno Rigging Grip
Spencer Ennis Second Assistant "A" Camera
Mighty Dan Robinson Second Assistant "B" Camera
Amie Gibbins Second Assistant "A" Camera
Borislav Penchev Second Assistant Camera
Frankie Sharpe Second Assistant Camera
Scott Antifave First Assistant Camera
Rob Grant Assistant Editor
Adam Michna Assistant Editor
John St. Laurent Colorist
Sam Gilling Colorist
Chris Van Duyn Dailies Operator
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Tashi Trieu Digital Intermediate Editor
A.R. Björklund Editorial Production Assistant
Cole Doran Editorial Production Assistant
Tyler Ruocco First Assistant Editor
Nathan Hurlburt Online Editor
Rebecca Davidson Casting Assistant
Lory Shaye Casting Assistant
Andrea Brown Extras Casting
Natalie Sutcliffe Extras Casting Assistant
Ann Goobie Location Manager
Bret Jolliffe Location Production Assistant
Geshe Mancini Location Production Assistant
Boris Detvaj Location Production Assistant
Kurt Swanson Costume Design
Bart Mueller Costume Design
Christoph Westphal VFX Artist
Rhett Reese Writer
Paul Wernick Writer
Ryan Reynolds Writer
Hugh Jackman Thanks
Cynthia Pett-Dante Thanks
James Mangold Thanks
George Dewey Thanks
Rob Liefeld Thanks
Fabian Nicieza Thanks
Louise Simonson Thanks
Joe Kelly Thanks
Ed McGuinness Thanks
Andre Tricoteux Stunts
Matthew Wells Post Production Coordinator
Chad Stahelski Stunts
Daniel Bernhardt Stunts
Cassandra Ebner Stunts
Janene Carleton Stunt Driver
Daniel Hargrave Stunts
Lauro David Chartrand-DelValle Stunts
Nesta Chapman Stunts
Breanna Watkins Stunts
Clint Carleton Stunts
Pete Antico Stunts
Marcus Aurelio Stunts
Tony Bailey Stunts
Ed Anders Stunts
Eric Brown Stunts
Fraser Aitcheson Stunts
Krista Bell Stunt Driver
Matt Berberi Stunts
Rob 'Sluggo' Boyce Stunts
Raymond Chan Stunts
Jason Calder Stunts
Mig Buenacruz Stunts
Alex Chiang Stunts
Garvin Cross Stunt Driver
Fraser Corbett Stunts
Lloyd Cunningham Stunt Double
Carl Fortin Stunts
Jean Frenette Stunts
Lars Grant Stunts
Leif Havdale Stunt Double
Thayr Harris Utility Stunts
Brian Ho Stunts
Megan Hui Stunts
Louise Hradsky Stunt Double
Zandara Kennedy Stunt Driver
Robert Zen Humpage Stunts
Brad Kelly Stunts
Sean Kohnke Stunts
Andrei Kovski Stunts
Larry Lam Stunts
Paul Lazenby Stunts
Keanu Lam Stunts
Jaeson Lee Stunts
Tony Lazzara Stunts
Don Lew Stunts
Irma Leong Stunt Double
Alex Kyshkovych Stunt Double
Maya Macatumpag Stunts
Tom McComas Stunt Double
Joel McGowan Stunt Double
Nick Longhurst Stunts
Tammy Nera Stunt Double
Adrian Persad Stunts
Kyle Mclean Stunts
Atlin Mitchell Stunt Double
Dan Redford Stunts
Darryl Quon Stunts
Matt Reimer Stunts
Greg Rementer Stunts
Shawn Robidoux Stunts
Sharlene Royer Stunts
Shahaub Roudbari Utility Stunts
Jeff Sanca Stunt Driver
Darryl Scheelar Stunts
Kimani Ray Smith Stunt Driver
Cale Schultz Stunts
Hugo Steele Stunts
Nuo Sun Fight Choreographer
John Stoneham Jr. Stunts
Taylor Tai Utility Stunts
Angela Uyeda Stunts
Clay Virtue Stunts
Dimitry Tsoy Stunts
Andre Tricoteux Stunt Double
Mark Aaron Wagner Stunt Driver
Marshall Virtue Stunt Driver
Kye Walstrom Stunt Driver
Brennan Walstrom Stunt Driver
Owen Walstrom Stunt Driver
Mathew Yanagiya Stunts
Emerson Wong Stunts
Yared Gebrekidan Lighting Technician
Ronald Hersey Additional Photography
Shaun Stander Additional Photography
Thekla Hutyrova Stunts
Jonathan Eusebio Stunt Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024