Death Race (2008)

Actie, Thriller, Sciencefiction
In de nabije toekomst hebben een gevangenisdirecteur en haar bewakers een gruwelijk spel verzonnen. De gevangenen moeten meedoen met een op televisie uitgezonden race-wedstrijd die voor velen dodelijk afloopt. Ex-coureur Jensen Ames wordt onterecht opgepakt en krijgt de keuze om mee te doen aan de race, met het masker van de populaire raceheld Frankenstein, of weg te rotten in een cel.

Death Race Film Info

Score: 6.253/10 van 3598 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-08-22
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Schrijver: Paul W. S. Anderson
Productie Studios: Impact Pictures, Universal Pictures, Relativity Media, Cruise/Wagner Productions, H2S2 Filmproduktionsgesellschaft, Scion Films
Productie Land: United Kingdom, United States of America, Germany


Death Race Trailer


Jason Statham
als Jensen Ames
Joan Allen
als Warden Hennessey
Ian McShane
als Coach
Tyrese Gibson
als Machine Gun Joe Mason
Natalie Martinez
als Elizabeth Case
Max Ryan
als Pachenko
Jason Clarke
als Guard Ulrich
Frederick Koehler
als Lists
Jacob Vargas
als Gunner
Justin Mader
als Travis Colt
Robert LaSardo
als Hector Grimm
Robin Shou
als 14K
Benz Antoine
als Joe's Navigator
Danny Blanco Hall
als Joe's Navigator
Christian Paul
als Joe's Navigator
Janaya Stephens
als Suzy
John Fallon
als Neo Nazi
Bruce McFee
als Old Timer
Cory Fantie
als Disgusted Worker
Russell Ferrier
als Angry Worker
Anna-Marie Frances Lea
als Nasty Teller
Dan Jeannotte
als Hennessey Tech
David Carradine
als Frankenstein (voice)
Abdul Ayoola
als Siad (uncredited)
Melantha Blackthorne
als Pachenko's Navigator (uncredited)
Lydie Bounay
als BMW Navigator (uncredited)
Ruth Chiang
als 14K's Navigator (uncredited)
Carolyn Day
als Colt's Navigator (uncredited)
Marie France Denoncourt
als Trans Am #2 Navigator (uncredited)
Miguel Dugal
als Pachenko's Goon (uncredited)
Jere Gillis
als Policeman #2 (uncredited)
Nathalie Girard
als Boattail Navigator (uncredited)
Sharlene Royer
als Grimm's Navigator (uncredited)
Gerardo Lo Dico
als Prison Guard - 2008 (uncredited)
Dennis E. Jones Executive Producer
Adam Merims Line Producer
Paula Wagner Producer
Ryan Kavanaugh Executive Producer
Roger Corman Producer
Robin D. Cook Casting
Paul W. S. Anderson Screenstory
Paul W. S. Anderson Producer
Jeremy Bolt Producer
Gregory Mah Costume Design
Adam Merims Additional Photography
Scott Kevan Director of Photography
Paul W. S. Anderson Screenplay
Victoria Burrows Casting
Helene Rousse Casting
Paul W. S. Anderson Director
Scot Boland Casting
Paul D. Austerberry Production Design
Takashi Seida Still Photographer
Lucie Tremblay Set Designer
Joshu de Cartier Set Designer
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
François Daignault Camera Operator
Nigel Churcher Art Direction
Annick Chartier Makeup Department Head
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Julia Neighly Visual Effects Producer
Geoffroy Beauchemi Camera Operator
Daniel Villeneuve Camera Operator
Félix Larivière-Charron Assistant Art Director
Michele Laliberte Art Direction
Raymond Larose Set Designer
Karen Kriss Visual Effects Producer
Andy Gill Stunt Coordinator
Paul Hotte Set Decoration
Frédéric Chamberland Camera Operator
Gaétan Landry Hairstylist
Sylvaine Dufaux Camera Operator
Vincent Gingras-Liberali Assistant Art Director
Vincent Aird Assistant Art Director
David G. Fremlin Set Designer
Nathan Robitaille Sound Effects Editor
Alex Bullick Sound Effects Editor
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Maurice K. McGuire Camera Operator
Doris Simard Art Department Coordinator
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Coll Anderson Sound Effects Editor
Jill Purdy ADR Editor
Jessica Clothier Script Supervisor
Paul Haslinger Original Music Composer
Jill Purdy Dialogue Editor
Grant Swain Property Master
Frank Fleming Sound Recordist
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Niven Howie Editor
Jonathan Lavallée Makeup Artist
Agnieshka Wnorowska Stunts
David Rigby Stunts
Erick Meslier Stunts
André Laperrière Stunts
Stéphane Julien Stunt Double
Nathalie Girard Stunts
Thomas Liccioni Stunts
Jimmy Kaminsky Stunt Driver
Kevin Kelsall Stunts
Tyler Hall Stunt Driver
John-Sébastien Côté Utility Stunts
Bobby Brown Stunt Driver
Tim Walkey Stunts
Louis Pharand Stunts
Gilbert Larose Jr. Stunts
Tim Walkey Stunt Driver
Evalina Turpin Stunt Double
Jan Pivon Stunts
Allan Padelford Stunt Driver
Gilbert B. Combs Stunts
Shane Cardwell Stunt Driver
Guy Bews Stunts
Robert Simokovic Stunts
Steve Rueberger Stunts
Stéphane Lefebvre Stunts
Basia Jasinski Stunts
Johnny Goar Stunts
Charlie Estepp Stunt Driver
David Rigby Stunt Driver
Karla Dawn Packwood Stunts
Patrick Kerton Stunts
Gary Carrillo Stunts
Bobby Brown Stunts
Peter Blaschke Stunts
Abdul Ayoola Stunts
Nigel Scantlebury Stunts
Louis Paquette Stunt Double
Gaston Morrison Stunts
Jeremy Lavalley Stunts
Jack Gill Stunt Double
John-Sébastien Côté Stunts
Mike Chute Stunts
Gary Baxley Stunts
Nicole Germain Stunts
Javier Segura Stunts
Shawn Orr Stunts
Henry Kingi Stunt Double
Tyler Hall Stunts
Stephano Sbrega Utility Stunts
Louis Paquette Stunts
Stéphane Lefebvre Stunt Driver
André Laperrière Utility Stunts
Jean Frenette Stunts
Erik Cord Stunts
Andy Bradshaw Stunts
Flint Eagle Stunts
Danny Wynands Stunts
Michael Scherer Stunt Driver
Allan Padelford Stunts
David McKeown Stunts
Gilbert Larose Jr. Stunt Driver
Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
Peter Cohen Stunts
Andrew Campell Stunts
Alexandre Cadieux Stunts
Alain Bérard Stunts
Marcello Bezina Stunts
Jonathan Bergeron Stunts
John Ross Stunts
Nicholas Rich Stunt Driver
François Gauthier Stunts
Jim Dunn Stunts
Miguel Dugal Stunts
Phil Culotta Fight Choreographer
Greg Tracy Stunts
Spiro Razatos Stunt Coordinator
Nancy-Ann Michaud Stunts
Yan Lecomte Stunts
Tyler Hall Stunt Double
Ezra Franklyn Stunts
David McKeown Stunt Coordinator
Jack Gill Stunt Driver
Jean Frenette Utility Stunts
Eddie J. Fernandez Stunts
Cosette Derome Stunt Double
Ruth Chiang Stunts
Claude Bourbonnais Stunts
Peter Seaborn Stunts
Michael Scherer Stunts
Sharlene Royer Stunts
Alexandre Prefontaine Stunts
Stéphane Julien Stunts
Justin Rodgers Hall Stunt Driver
Jere Gillis Stunts
David Frisch Stunts
Cosette Derome Stunts
Marie France Denoncourt Stunts
Shane Cardwell Stunts
Sylvain Bourgeois Stunts
Marc Désourdy Stunts
Kevin Desfosses Stunts
Stephane Dargis Stunts
Jason Cavalier Stunts
Hubert Boorder Stunts
Melantha Blackthorne Stunts
Charles Taylor Stunts
Stephano Sbrega Stunts
Alexandre Prefontaine Stunt Double
Shawn Orr Stunt Driver
Mathieu Ledoux Stunts
Marc Désourdy Stunt Driver
Carolyn Day Stunts
Neon Cobran Stunts
Lydie Bounay Stunts
Steve Koster Aerial Director of Photography
Marjorie Hamel Script Supervisor
Gaétan Landry Hair Department Head
Kelly Jefferson Makeup & Hair
Manon Miserany Assistant Hairstylist
Sabin Paradis Assistant Hairstylist
Guy Paré Assistant Hairstylist
Doris Pludowski Assistant Hairstylist
Annie Binette Assistant Hairstylist
Sophie Labrecque Assistant Hairstylist
Mélanie Lavoie Assistant Hairstylist
Christophe Giraud Assistant Makeup Artist
Claudie Vandenbroucque Assistant Makeup Artist
Marie Régimbald Assistant Makeup Artist
Ronald J. Rolfe Key Hairdresser
Corald Giroux Key Hairdresser
Louise Mignault Makeup Artist
Fanny Vachon Makeup Artist
Michel Bougie Prosthetics
Bruno Gatien Prosthetics
Shawn Stevenson Prosthetics
Mark Unterberger Prosthetics
Serge Lavigueur Special Effects Makeup Artist
Anthony Veilleux Tattoo Designer
Lars Canty Assistant Art Director
Camille Parent Assistant Art Director
André Valade Assistant Set Decoration
Harald Belker Conceptual Illustrator
Richard K. Buoen Conceptual Illustrator
Sanford Kong Conceptual Illustrator
Trong-Kim Nguyen Conceptual Illustrator
Barton Rendulic Conceptual Illustrator
David Cotten Draughtsman
Doug Slater First Assistant Art Direction
Isabelle Côté Graphic Designer
Ivelin Demirov Painter
Brad Archdekin Props
Sylvain Joyal Props
Ezra Waddell Props
Martine Bacon Scenic Artist
Stephen Craig Scenic Artist
Donald Beaulieu Set Dresser
Pierre Bellemare Set Dresser
Frederic Chamoro Set Dresser
Jean Desroches Set Dresser
Marc-Andre Jalbert Set Dresser
Vincent Morin Gagnon Set Dresser
Kevin Farrell Storyboard Artist
Peter Graf Aerial Camera Technician
Bogdan Zinko Assistant Camera
Jeff Scott Best Boy Electrician
Robert Lapierre Jr. Best Boy Grip
Roberto W. Contreras D. Camera Operator
Robert Stecko Camera Operator
BJ McDonnell Camera Operator
Alfonso Maiorana Camera Operator
Jean-Philippe Bernier Camera Loader
Rhyce Langker Daily Grip
Dominic Prevost Daily Grip
Patrice Lapointe Dolly Grip
Stephen Drinon Dolly Grip
Brad MacLean Dolly Grip
Chris Bertrand Electrician
Louis Cloutier Electrician
Pierre Daudelin Electrician
Dany Racine First Assistant "A" Camera
Dominic Mainl First Assistant "A" Camera
Mathieu Décary First Assistant "B" Camera
Patrick Bernier First Assistant Camera
Cylvan Desrouleaux First Assistant Camera
Sylvain Bernier Gaffer
John Lewin Gaffer
Martin Boiteau Grip
Reil Munro Grip
Jesse Read Grip
Martin Renaud Grip
Stéphane Sorensen Grip
Robert B. Baylis Key Grip
Kenneth MacKenzie Key Grip
Kelly Diehl Libra Head Technician
Jean-François Abran Lighting Technician
Jonathan Barbeau Lighting Technician
Jean-François Dasylva-LaRue Lighting Technician
Dan Goyens Lighting Technician
Christopher Kralik Lighting Technician
Alain Rousseau Second Assistant Camera
Mathilde Savard-Cloutier Second Assistant Camera
Chloé Giroux-LaChance Second Assistant Camera
Thierry Fargeau Second Assistant Camera
Jean-Francois Tousignant Second Assistant Camera
Alain Bourassa Video Assist Operator
Vincent Gouin Video Assist Operator
Stephanie Girard Hamelin Video Assist Operator
Dominic Pigeon Video Assist Operator
Mark Egerton First Assistant Director
Matthew Jemus First Assistant Director
Robbie Ditchburn First Assistant Director
Alexander H. Gayner Second Unit First Assistant Director
Johanne Caporicci Second Assistant Director
Kelly Anne Patterson Second Assistant Director
Angèle Gagnon Second Assistant Director
Spiro Razatos Second Unit Director
Andrea Monroe Assistant Costume Designer
Hisami Yamamoto Assistant Costume Designer
Julita De Wet Costume Assistant
Henry Fong Costume Illustrator
Simonetta Mariano Costume Supervisor
Blanche Boileau Costume Supervisor
Rosalie Clermont-Bilodeau Costumer
Sylvie Dagenais Dresser
Martine Seguin Dresser
Hélène Bélanger Extras Dresser
Olivier Proulx Wardrobe Specialized Technician
Véronique Marchessault Wardrobe Assistant
Niamh Butler Seamstress
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Mona Slomsky Casting Assistant
Tineka Becker Casting Associate
Johanne Titley Extras Casting
David Kern Additional Editor
Dallas Puett Additional Editor
Anthony Rosc Assistant Editor
Peter G. Smith Assistant Editor
Kenny Becker Color Timer
Bill Holley Colorist
Tavia Charlton Digital Intermediate
Michael Hatzer Digital Intermediate Colorist
Lisa Tutunjian Digital Intermediate Editor
Christine Carr Digital Intermediate Producer
Christian Prejza Digital Intermediate Producer
Benjamin Howdeshell First Assistant Editor
Frédéric North Aerial Coordinator
Frédéric North Pilot
Peggy Pere Aerial Coordinator
Vincent Joseph Flaherty Armorer
Michael Papac Armorer
Sascha Robey Armorer
Nancy Klein First Assistant Accountant
Charles Taylor Weapons Master
Ben Skorstad Pilot
Alan D. Purwin Pilot
Michelle Ramez Payroll Accountant
Judy Blinick Post Production Accountant
Joanne Jackson Production Controller
Hélène Muller Production Coordinator
Meredith Meade Production Coordinator
Tracy L. Moody Script Supervisor
Spiri Katerelos Second Assistant Accountant
Kathy Ann Thomas Travel Coordinator
Daniel Auclair Production Manager
James K. Jensen Post Production Supervisor
Paul Boutin Unit Manager
Jonathan Veltman 3D Artist
Saxena Abhishek Animation
Dan Carnegie Animation
Hubert Chan Animation
Chris De Souza Animation
Peter Dydo Animation
Gavin Soares Animation
Clement Yip Animation
Matt Ralph Animation
Ioan Balcosi Compositor
Thai Son Doan Compositor
Deepa Makhija Compositor
Sebastien Proulx Compositor
Simon Devault Digital Compositor
Jonathan Piche-Delorme Digital Compositor
Vincent Poitras Digital Compositor
Dominik Bochenski Digital Compositor
Matt Greenwood Digital Compositor
Anna Joukova Digital Compositor
Kyle Sim Digital Compositor
Isabelle Langlois Digital Effects Producer
Nina Fallon Digital Effects Producer
Kevin Quatman Digital Effects Supervisor
Sébastien Moreau Digital Effects Supervisor
Payankulath Nandakumar Compositing Lead
Sunny Nair Matte Painter
Matt Schofield Matte Painter
Jason Gougeon Modeling
Elika Burns Roto Supervisor
Brianne Wells VFX Editor
Andy Chan Visual Effects Compositor
Douglas Melville Visual Effects Coordinator
Sarah Barber Visual Effects Coordinator
Victoria Holt Visual Effects Coordinator
Cheyenne Bloomfield Visual Effects Producer
Laura Dittmann Visual Effects Production Assistant
Matt Glover Visual Effects Production Assistant
Rob Phillips Visual Effects Production Assistant
Safia Siad Visual Effects Production Assistant
Roopesh Gujar Visual Effects Production Manager
Mike Borrett Visual Effects Production Manager
Brent Radford Armorer
Sebastien Roussel Pyrotechnician
Don Goldman Pyrotechnician
Steven D. Kline Pyrotechnician
Louis Craig Sound Technical Supervisor
Al Broussard Special Effects Supervisor
Andre Fortin Special Effects Technician
Kevin Grant Special Effects Technician
David Loveday Special Effects Technician
Lino Stavole Special Effects Technician
Lucinda Foy Special Effects Technician
Jean-Francois Monette Special Effects Technician
William N. Greene III Special Effects Technician
Paul Drenning ADR Mixer
Christopher Fina ADR Mixer
Nick Foley ADR Mixer
Jeff Gomillion ADR Mixer
Andy Welker ADR Mixer
Beauxregard Neylon ADR Mixer
Wade Barnett ADR Recordist
Hugo Jeffreys ADR Recordist
Philip Rogers ADR Recordist
Gregory Martin Clayton Boom Operator
Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Steve Baine Foley Artist
Peter Persaud Foley Recordist
Eddie Bydalek Sound Mix Technician
Robert Carr Sound Mix Technician
Rhys Maitland-Jones Sound Mix Technician
Liam Kiernan Location Manager






















ikwilfilmskijken © 2024