Deep Impact (1998)

Actie, Drama, Sciencefiction
De 14-jarige Leo Beiderman ontdekt bij stom toeval een nieuwe komeet. De ambitieuze journaliste Jenny Lerner krijgt er lucht van en ziet de primeur als een handig carrièrezetje, want, zo maakt de eerste zwarte president Tom Beck bekend: de mensheid heeft nog maar een paar maanden te gaan. Als noodoplossing wordt een gigantische onderaardse schuilkelder aangelegd waar één miljoen uitverkorenen de jarenlange winter die de komeetinslag zal veroorzaken, kunnen overleven.

Deep Impact Film Info

Score: 6.2/10 van 2396 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-05-08
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Mimi Leder
Schrijvers Bruce Joel Rubin, Michael Tolkin.
Productie Studios: Paramount, Zanuck/Brown Productions, Manhattan Project, DreamWorks Pictures
Productie Land: United States of America


Deep Impact Trailer


Robert Duvall
als Capt. Spurgeon 'Fish' Tanner
Téa Leoni
als Jenny Lerner
Elijah Wood
als Leo Biederman
Vanessa Redgrave
als Robin Lerner
Morgan Freeman
als President Tom Beck
Maximilian Schell
als Jason Lerner
Leelee Sobieski
als Sarah Hotchner
James Cromwell
als Alan Rittenhouse
Jon Favreau
als Gus Partenza
Laura Innes
als Beth Stanley
Mary McCormack
als Andrea Baker
Richard Schiff
als Don Biederman
Blair Underwood
als Mark Simon
Charles Martin Smith
als Dr. Marcus Wolf (uncredited)
Una Damon
als Marianne Duclos
Dougray Scott
als Eric Vennekor
Derek de Lint
als Theo Van Sertema
Suzy Nakamura
als Jenny's Assistant
Alimi Ballard
als Bobby Rhue
W. Earl Brown
als McCloud
Denise Crosby
als Vicky Hotchner
Jason Dohring
als Jason
Tucker Smallwood
als Ivan Brodsky
Mike O'Malley
als Mike Perry
Kurtwood Smith
als Otis Hefter
Ron Eldard
als Oren Monash
Merrin Dungey
als Sheila Bradley
Gary Werntz
als Chuck Hotchner
Bruce Weitz
als Stuart Caley
Betsy Brantley
als Ellen Biederman
O'Neal Compton
als Morten Entrekin
Rya Kihlstedt
als Chloe
Aleksandr Baluev
als Mikhail Tulchinsky
Caitlin Fein
als Caitlin Stanley
Amanda Fein
als Caitlin Stanley
Mark Moses
als Tim Urbanski
Charles Dumas
als Jeff Worth
Katie Hagan
als Jane Biederman
Hannah Leder
als Holly Rittenhouse
Kimberly Huie
als Wendy Mogel
William Fair
als Grey Man
Ellen Bry
als Stofsky
Lisa Ann Grant
als Reporter
Concetta Tomei
als Patricia Ruiz
Charlie Hartsock
als David Baker
Don Handfield
als Dwight Tanner
Cynthia Ettinger
als Pretty Woman
Jennifer Jostyn
als Mariette Monash
Stephanie Patton
als Brittany Baker
Michael Winters
als NASA Guy
Sommer Garcia
als Student (uncredited)
Mic Rodgers
als Secret Service Agent #1 (uncredited)
Thomas Rosales Jr.
als Refugee (uncredited)
Shannon Frank
als Refugee
Don Burgess Additional Camera
Steven Spielberg Executive Producer
Richard D. Zanuck Producer
James Horner Original Music Composer
James Horner Conductor
Walter F. Parkes Executive Producer
Bruce Joel Rubin Screenplay
Leslie Dilley Production Design
David Brown Producer
Seth Arnett Stunts
Andrew Neskoromny Art Direction
Paul Cichocki Editor
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Thomas Valentine Art Direction
Bradley M. Goodman Post Production Supervisor
Dietrich Lohmann Director of Photography
Dietrich Lohmann In Memory Of
Joan Bradshaw Executive Producer
Jim Passon Color Timer
Dennis Bradford Art Direction
Richard F. Mays Set Designer
Michael Tolkin Screenplay
David Rosenbloom Editor
Ruth Myers Costume Design
Gary Kosko Art Direction
Peg Cummings Set Decoration
Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Allison Jones Casting
Mimi Leder Director
E. J. Foerster Second Unit Director
Mark Vargo Second Unit Director
Waldo Sanchez Hair Department Head
Danny Downey Stunt Double
Glen Trotiner Second Assistant Director
D. Scott Easton Unit Production Manager
D. Scott Easton Associate Producer
Robert Rooy First Assistant Director
Paul Sonski Assistant Art Director
Kimberly Ellen Lowe ADR Editor
Mark L. Mangino Sound Effects Editor
Mark L. Mangino Dialogue Editor
Michael Lantieri Special Effects Coordinator
Guy Norman Bee Camera Operator
Guy Norman Bee Steadicam Operator
Michael Bauer CG Supervisor
Derek Thompson Concept Artist
Ken Blackwell Assistant Editor
Dean Wolcott Set Designer
Denise Ream Visual Effects Producer
Timothy A. Cleveland Sound Effects Editor
K.C. Colwell First Assistant Director
Debbie Evans Stunts
Wendy Washbrook Casting Assistant
Mike Fay Best Boy Grip
John M. Elliott Jr. Makeup Department Head
Batia Grafka Property Master
Judith Bouley Casting
Randy L. Childs Propmaker
Josh Lusby Set Designer
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Richard K. Buoen Storyboard Artist
Frank McEldowney Greensman
Gary Tuers Props
John Latenser V Assistant Production Coordinator
Larry Leahy Script Coordinator
John Villarino Construction Coordinator
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Anthony J. Lipin Costumer
John P. Fasal Sound Designer
Myles Aronowitz Still Photographer
Suzan Torres Set Designer
Masako Masuda Assistant Art Director
Eric Rosenberg Assistant Art Director
J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Ginger Geary Foley Artist
Patrick J. Foley Sound Editor
Patrick J. Foley Dialogue Editor
John F. Reynolds Dialogue Editor
Andrew Somers Dialogue Editor
Andrew Somers ADR Editor
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
John Voss Bonds Jr. Sound Effects Editor
George Nemzer Sound Effects Editor
Jayme S. Parker Sound Effects Editor
Kenneth Jones Visual Effects Supervisor
Jack Coffen Gaffer
Scott E. Steele Camera Operator
Michelle Kurpaska Costume Supervisor
Marsha Bozeman Set Costumer
Bob Moore Jr. Set Costumer
Joe E. Rand Music Editor
Robert Neilson Transportation Coordinator
Faith Conroy Script Supervisor
George Herthel Location Manager
Simon Rhodes Music Producer
David Werntz Second Assistant Sound
Jim Henrikson Supervising Music Editor
Steven J. Winslow Camera Technician
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
David Sosalla Digital Effects Supervisor
Scott Sproule Utility Stunts
Tommy Tomlinson Property Master
Jeff Brown Greensman
Jon R. Tower Chief Lighting Technician
Robb Wilson Sound Assistant
Jeff Rosen Foley Supervisor
Steve Nichols Animation
Eileen Godoy Production Coordinator
Walter Newman Supervising Sound Editor
Timothy Eaton Visual Effects Editor
Joe Dorn ADR Supervisor
Scott Nifong Property Master
Scott Janush First Assistant Editor
Walter Bithell Best Boy Electric
Heather Kelton Art Department Production Assistant
Jennifer L. Pearlman Key Production Assistant
Wainani Young-Tomich Additional Second Assistant Director
Philip Keller Storyboard Artist
David Lowery Storyboard Artist
Steven R. Molen Production Executive
John T. Connor Assistant Camera
Cara Giallanza Second Unit First Assistant Director
Jason Ivimey Animation
Kris Peck Assistant Property Master
Barbara Lacy Makeup Artist
Carl Catanese Set Buyer
Douglas Retzler Special Effects Assistant
Michele Ziegler Second Unit First Assistant Director
Tim Ryan Key Grip
Jennifer Lamb Stunts
Raul A. Bruce Boom Operator
Mark Hopkins McNabb Sound
Edward Cook Driver
Nico Bally Grip
Kathleen Beall Location Scout
Philip Rogers Sound Recordist
Gregory Oehler Digital Compositor
Timothy Greenwood Projection
Patrick Burn Assistant Location Manager
Paula Case Second Second Assistant Director
Pam Kaye Production Accountant
Adrienne Anderson Visual Effects Coordinator
Paula Nederman Visual Effects Production Assistant
Patrick Phillips Technical Supervisor
Phill Norman Title Designer
David Raines Additional Sound Re-Recording Mixer
Brian Glazen Location Assistant
Andrew Priestley First Assistant Camera
Philip Edward Alexy Animation
Robb W. Ward Construction Foreman
Mark Sakamoto Leadman
Shannon Curfman Set Dresser
Cheli Clayton Camera Loader
Toby Gallo Systems Administrators & Support
Maylon Houston Transportation Captain
Roger Donegan Video Assist Operator
Eric S. Adamson Electrician
James Frederick Lighting Technician
Jerry Kim Rigging Grip
Suzanne Mitus-Uribe Digital Compositors
Alex Humphrey Thanks
Cinda-Lin James Stunts
Michael D. Harrell Assistant Property Master
Kristina Kilpe Set Dresser
César Díez Álava Assistant Property Master
Eric Gotthelf Foley Mixer
Janet Lewin Visual Effects Coordinator
Kimberly Skyrme Extras Casting
Todd Harris Second Assistant Sound
Raymond Prado Storyboard Artist
Doug Jones Negative Cutter
Steve Robertson Dolly Grip
Lori Ikeda Payroll Accountant
Alison C. Rosa Second Assistant Director
Lisa M. Rowe Second Assistant Director
Michael Healey Colorist
Thomas Brown Special Effects Technician
Kurt Zelnak Travel Coordinator
Jan Cosby Second Assistant Accountant
Shaun Ryan Production Driver
Michael Alexander Collins Stunt Driver
Mindy Bee Second Assistant Camera
Laura Tiz Assistant Accountant
Todd Carroll Production Assistant
Bob Merrick Production Secretary
Bert Maatta Technical Advisor
Jeff Cranford Second Assistant Sound
Jeff Heusser Compositing Supervisor
Stuart Fink Unit Publicist
Dana J. Kuznetzkoff First Assistant Director
David French Sculptor
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist
David L. McGuire Set Dresser
Jonathan Phillips Second Assistant Sound
Danny Mudgett Digital Compositor






















ikwilfilmskijken © 2022