Deep Rising (1998)

Avontuur, Actie, Horror, Sciencefiction
Wanneer een stel meedogenloze kapers het meest luxe cruiseschip ter wereld overvalt, komen ze tot de schokkende ontdekking dat iedereen aan boord op mysterieuze wijze verdwenen is. Zonder dat ze het kunnen zien worden ze door iets angstaanjagends gadegeslagen: een allesverslinderd monster dat vanuit zee de met afschuw vervulde indringers vermoordt. Met man en macht doen ze er alles aan om te ontsnappen van het cruiseschip.

Deep Rising Film Info

Score: 6.166/10 van 655 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-01-30
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Stephen Sommers
Productie Studios: Calimari Productions, Hollywood Pictures, Cinergi Pictures
Productie Land: Canada, United States of America


Deep Rising Trailer


Treat Williams
als John Finnegan
Famke Janssen
als Trillian St. James
Anthony Heald
als Simon Canton
Kevin J. O'Connor
als Joey Pantucci
Wes Studi
als Hanover
Derrick O'Connor
als Captain Atherton
Jason Flemyng
als Mulligan
Cliff Curtis
als Mamooli
Clifton Powell
als Mason
Trevor Goddard
als T. Ray
Djimon Hounsou
als Vivo
Una Damon
als Leila
Clint Curtis
als Billy
Warren Takeuchi
als Radar Man
Linden Banks
als Communications Officer
Jack Anker
als Corpse
Anne-Simone
als Video Vault Woman
Leanne Adachi
als Toilet Lady
Melanie Carr
als Dealer
Colin McCarlie
als Sonar Man
Jim May
als Mystery Man
Jana Sommers
als Party Girl
Marti Baldecchi
als Party Girl
Mary Goldberg Casting
John Wright Editor
Laurence Mark Producer
John Baldecchi Producer
Howard Atherton Director of Photography
Stephen Sommers Director
Bob Ducsay Editor
Joseph A. Porro Costume Design
Stephen Sommers Writer
Craig Henderson Construction Coordinator
Lubor Cencak Scenic Artist
Douglas Murray Supervising Sound Editor
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Gary Combs Stunt Coordinator
Keith Young Camera Operator
Coreen Mayrs Casting
David Stinnett CG Supervisor
Holger Gross Production Design
Blue Angus Transportation Coordinator
Jan Kobylka Construction Coordinator
Patrick Dodd Supervising Sound Editor
Darrell Pritchett Special Effects Coordinator
Tony Van Den Ecker Special Effects Coordinator
Gail L. Smith Set Costumer
Sarah Laxton Script Supervisor
Donna Bis Hairstylist
Masako Masuda Set Designer
Leslie Shatz Sound Designer
Hitoshi Inoue Visual Effects Editor
Edward Flotard Transportation Coordinator
Monty Bannister Location Manager
Annmarie Corbett Set Decoration
Malcolm Fife Sound Effects Editor
Rick Alexander Sound Re-Recording Mixer
Jim May Visual Effects Editor
Sandi Tanaka Art Department Coordinator
Tim Storvick Special Effects Coordinator
Amy Pawlowski Visual Effects Editor
Van Ling Visual Effects Supervisor
Jeffrey M. Hoffman Camera Operator
Kenneth Hall Music Editor
Barbara Chomos Unit Publicist
Kevin Ishioka Art Direction
Rose Marie McSherry Set Decoration
Nancy Ford Assistant Art Director
Barry Kootchin Scenic Artist
Tom E. Dahl Sound Re-Recording Mixer
Christopher Tammaro Camera Operator
Sandy Cochrane Art Direction
William H. Schirmer Special Effects Coordinator
Douglas Craik Camera Operator
Pete Romano Underwater Camera
Rosalina Da Silva Makeup Artist
Casey Cannon Visual Effects Producer
Joel Ransom Camera Operator
Douglas Curran Still Photographer
Lorelei Kuchera Script Supervisor
Luis G. Hoyos Set Designer
Aaron Rochin Sound Re-Recording Mixer
Michael Shea Visual Effects Supervisor
Meghan L. Noble First Assistant Editor
Gary Myers Assistant Art Director
Douglas F. O'Neons Camera Operator
Rick Willoughby Sculptor
Scott Frankel CG Supervisor
Kelly Moon Script Supervisor
Barry Bernardi Executive Producer
Howard Ellis Associate Producer
Matsune Suzuki Modeling
Jerry Goldsmith Original Music Composer
Graham Brunskill Carpenter
Kirk Caouette Utility Stunts
Bruce Bennett Electrician
Leslie Burt Production Coordinator
Casey Pritchett Special Effects Supervisor
Dan DeLeeuw Digital Effects Supervisor
Garnet Durham Video Assist Operator
Shawn McLaughlin Best Boy Electric
Martin Hall Gaffer
Michael P. Mason Painter
Chris Higgins Boom Operator
Michael McLellan Leadman
Lars Lenander Special Effects Coordinator
Carolle Alain First Assistant Editor
Shawn Jolicoeur Camera Technician
Gregg Barbanell Foley Artist
Frank H. Griffiths Production Sound Mixer
Piero Mura Sound Editor
Carl Assmus Grip
Angie Russell Digital Producer
Aaron Campbell Technical Supervisor
Kathryn Drew Production Accountant
Alexandra Altrocchi Visual Effects Coordinator
Gilbert Carreras Color Timer
Allen Hurd Sound Recordist
Wes Hamby Set Dressing Artist
Brent O'Connor Unit Production Manager
Kris Fenske Assistant Sound Designer
Anne Laing Assistant Sound Editor
Roxanne Dorman Projection
Mark Aisbett Stunts
Alexander Courage Orchestrator
Lloyd Ahern II Additional Photography
Douglas Busby Driver
Danny Gordon Taylor Animation Supervisor
Lili Marchenski Key Makeup Artist
Stacey Butterworth Wigmaker
Ildiko Barritt Craft Service
Paul Irvine Transportation Co-Captain
Lauryl Duplechan Visual Effects Editor
Mario Iscovich Post Production Producer
Jim Birkel Construction Foreman
Ron Greenwood Property Master
Carl Miller First Assistant Camera
Nick Kuchera Key Grip
Don Dykens Transportation Captain
Tod Feaster Production Manager
Tracey Boulton Costume Design
Rob Fournier Armorer
Howard Ellis First Assistant Director
Marnie Waxman Casting Associate
Rob Bottin Creature Design
Jules Mann Storyboard Artist
John Denison Costumer
Nick Vidar Music Programmer
Dean Cundey Second Unit Director
Dean Eilertson Assistant Property Master
Dave Dunaway Special Effects Technician
Kenton Hulme Visual Effects Assistant Editor
Paul Kavanagh CG Animator
John Adams Chief Lighting Technician
Scott Weber Foley Mixer
Gary J. Williams Best Boy Grip
Larry Rippenkroeger Stunt Double
Lorraine Yawney Construction Buyer
Debi Weldon Costume Set Supervisor
Mike Boudry ADR Recordist
Sara Hegarty Apprentice Sound Editor
Muqeem Khan VFX Artist
Tim Alexander CG Artist
Jim Feldman Concept Artist
Kimberley Regent Property Buyer
Jim Brebner Second Assistant Director
Cynthia Feyrer Negative Cutter
Michelle Fitzpatrick Third Assistant Director
Todd Hlagi Dolly Grip
Dean Hannas Second Assistant Camera
Kelly Matsumoto Associate Editor
Jerry Goldsmith Conductor
Byron Macdonald Accountant
Kevin J. Andruschak Special Effects Assistant
Tim Palgut Camera Trainee
Clark Campbell Assistant Editor
Todd Davis Casting Assistant
Paul Ventura Additional Casting
Bob Baron ADR Editor
Aristidi Georgiopoulos Assistant Camera
Jasmine Barry Assistant Production Coordinator
Gilbert Jamault Generator Operator
Blaine Kennison Compositing Supervisor
Doreen Beaulac First Assistant Accountant
Christofer Dierdorff Digital Supervisor
Russell Shinkle Effects Supervisor
Sandra Couldwell Extras Casting
Ryan Arndt Pyrotechnician
Ron Annunziata Production Assistant
Bob Kursar Technical Advisor
Mike Meaker Matte Painter
Gail Wise Playback Coordinator
Grant Swain Property Master
Mark Levinson ADR Supervisor
Stephan Dupuis Special Effects Makeup Artist
Michael Kelem Aerial Camera
Dylan Goss Aerial Camera
Henry M. Lebo Second Unit Director of Photography
Terry Calhoun Electrician
Saubrie Mohamed Electrician
Bradley S. Creasser First Assistant Camera
Marco Ciccone First Assistant Camera
Rusty Deluce First Assistant Camera
Bob Findlay First Assistant Camera
Patrick Stepien First Assistant Camera
Hugh Meikle Generator Operator
Paul Arnel Grip
Timo Juonolainen Grip
Benoît Lamarche Grip
Dean Reca Grip
Christian John Murray Grip
Randy A. Jablonka Lighting Technician
Larry Portmann Second Assistant Camera
Isabelle MacCrimmon Second Assistant Camera
Keith Brooks Cableman
Dan Yale Dialogue Editor
Joan Rowe Foley Artist
Sean Rowe Foley Artist
Doc Kane ADR Mixer
Rob Young Production Sound Mixer
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer
Leslie Shatz Sound Editor
Tim Montijo Animation
Greg Tsadilas Animation
Steve Nichols CG Animator
Tom St. Amand CG Animator
William R. Wright CG Animator
Glen Sylvester CG Animator
Russell Earl CG Artist
Tom Fejes CG Artist
Susan Goldsmith CG Artist
Patrick Neary CG Artist
Ken Nielsen CG Artist
Eddie Pasquarello CG Artist
John Stillman CG Artist
Michael Di Como CG Artist
Richard Grandy CG Artist
Francine Rokaw VFX Lighting Artist
Michael Bauer CG Supervisor
Brian Adams Compositor
Jeffrey Arnold Compositor
Karl Fornander Compositor
Jep Hill Compositor
Rory Hinnen Compositor
Brian Leach Compositor
Tony Noel Compositor
Deborah Wiltman Compositor
Jen Howard Compositor
Kenneth Smith Digital Color Timer
Pat Turner VFX Director of Photography
Craig Mullins Matte Painter
Doug Jones Negative Cutter
Derrick Crane Pyrotechnician
Don Gray Pyrotechnician
Ray Cavalluzzi Rotoscoping Artist
Daryl Klein Rotoscoping Artist
Dan A. Walker Rotoscoping Artist
Duane Powell Systems Administrators & Support
Crystal Foth Visual Effects Coordinator
Erika Wangberg Burton Visual Effects Producer
Ryan Berg Visual Effects Producer
Julie Nelson CG Animator
Jay Cox Digital Color Timer
Doug Chapman Stunts
Melissa R. Stubbs Stunts
Marny Eng Stunts
Rick Pearce Stunts
Owen Walstrom Stunts
Darcy Davis Special Effects Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024