Demolition Man (1993)

Misdaad, Actie, Sciencefiction
1996, L.A. Een psychotische crimineel heeft 30 mensen gegijzeld in een met explosieven gevuld gebouw. Een niets en niemand ontziende smeris die 'demolition man' wordt genoemd gaat achter hem aan en laat een spoor van explosies achter. Beide worden ingevroren als strafmaatregel. In 2032 weet de crimineel te ontsnappen en komt in een vredelievende maatschappij die zich geen raad weet met dit type crimineel. De agent wordt op hem losgelaten omdat hij de enige is die hem aankan.

Demolition Man Film Info

Score: 6.5/10 van 1995 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1993-10-08
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Marco Brambilla
Schrijvers Daniel Waters, Peter M. Lenkov, Robert Reneau.
website: http://www.warnerbros.com/demolition-man
Productie Studios: Silver Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

Demolition Man Foto's


Demolition Man Trailer


Sylvester Stallone
als John Spartan
Wesley Snipes
als Simon Phoenix
Sandra Bullock
als Lt. Lenina Huxley
Nigel Hawthorne
als Dr. Raymond Cocteau
Benjamin Bratt
als Alfredo Garcia
Bob Gunton
als Chief George Earle
Glenn Shadix
als Associate Bob
Denis Leary
als Edgar Friendly
Grand L. Bush
als Zachary Lamb - Young
Pat Skipper
als Helicopter Pilot
Steve Kahan
als Captain Healy
Paul Bollen
als T.F.R. Officer
Mark Colson
als Warden William Smithers - Young
Andre Gregory
als Warden William Smithers - Aged
John Enos III
als Prisoner
Troy Evans
als Tough Cop
Don Charles McGovern
als Hopper - Prison Guard
Bill Cobbs
als Zachary Lamb - Aged
Patricia Rive
als Police Officer
Anneliza Scott
als Police Officer
Dean Minerd
als Police Officer
Kristopher Logan
als Troubled Guy
Paul Perri
als Squad Leader
Susan Lentini
als T.V. Reporter
Casey Wallace
als Little Girl
Trent Walker
als Boggle Guard
Chris Durand
als Museum Guard
Brett A. Jones
als Museum Guard
Dan Cortese
als Taco Bell Entertainer
Lara Harris
als Taco Bell Patron
Sam Nehira
als Taco Bell Patron
Claude Oatts
als Taco Bell Patron
Alex Chapman
als Taco Bell Scrap
Brandy Ledford
als Fiber Op Girl
Rosemarie Lagunas
als Hamburger Stand Scrap
Ken Baldwin
als Wasteland Scrap
Jack Black
als Wasteland Scrap
Michael Buice
als Wasteland Scrap
Carlton Wilborn
als Wasteland Scrap
Charles Glass
als CryoCon
Ben Jurand
als CryoCon
Billy D. Lucas
als CryoCon
Rhino Michaels
als CryoCon
Toshishiro Obata
als CryoCon
Jesse Ventura
als CryoCon
Rob Schneider
als Erwin
David L. Snyder Production Design
Howard G. Kazanjian Producer
David M. Horton Sound Effects Editor
Joel Silver Producer
Ferne Cassel Casting
Matthew F. Leonetti Additional Director of Photography
Stuart Baird Editor
Bob Ringwood Costume Design
Craig Sheffer Executive Producer
Walter P. Martishius Art Direction
Joy Todd Casting
Greg Dillon Sound Effects Editor
Samuel C. Crutcher Sound Effects Editor
Virginia Cook-McGowan Sound Effects Editor
Daniel Waters Screenplay
Michael A. Jones Electrician
Elliot Goldenthal Original Music Composer
Robert Gould Set Decoration
Eric Allard Special Effects Supervisor
Sarah Knowles Assistant Art Director
David M. Dunlap Camera Operator
Hugo Santiago Set Designer
Tom Priestley Jr. Second Unit Cinematographer
Mark De Alessandro Stunt Double
Simon Murton Production Illustrator
Charles A. Tamburro Aerial Coordinator
John C. Wash Visual Effects Supervisor
Michael Levy Producer
Alex Thomson Director of Photography
Etta Leff Set Decoration
Pete Antico Stunts
Louis D'Esposito First Assistant Director
Marco Brambilla Director
Peter M. Lenkov Screenplay
Peter M. Lenkov Story
Robert Reneau Screenplay
Robert Reneau Story
Steven Bratter Executive Producer
Pete Catalano Executive Producer
Aaron Schwab Executive Producer
Faye Schwab Executive Producer
Tony Munafo Associate Producer
Christopher Duddy Visual Effects Camera
William C. Carruth ADR Editor
Alicia M. Tripi Hairstylist
John J. Connor Second Unit Cinematographer
Charlie Picerni Second Unit Director
R. Christopher Biggs Makeup Effects
Michael E. Little Camera Operator
Jamie Barber First Assistant Camera
Jacqueline George Co-Producer
Jaymes Hinkle Art Direction
Jennifer Law-Stump Production Assistant
James Herbert Production Manager
James Herbert Co-Producer
Robert Grasmere Visual Effects Supervisor
Thomas Gark Set Dressing Artist
Chris Watts Visual Effects Coordinator
Mitchell E. Dauterive Production Coordinator
Ray Zimmerman Production Accountant
Marcus Salgado Fight Choreographer
Paul Abascal Hairstylist
Natalie Richards Set Designer
Scott H. Eddo Makeup Artist
Nick Scarano Costume Supervisor
Natalie Wood Makeup Artist
Marshall Winn Sound Effects Editor
Andrew Cooper Still Photographer
Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Craig Barron Visual Effects Supervisor
William D. Barber Camera Operator
Craig Lietzke Driver
Les Fresholtz Sound Re-Recording Mixer
Robert G. Henderson Supervising Sound Editor
Peter J. Silbermann Unit Publicist
Joseph V. Cicio Assistant Camera
Anthony Gaudioz Camera Operator
Steve Picerni Stunt Coordinator
Michael Genne Camera Operator
Steven T Puri Visual Effects Producer
Richard Snell Makeup Artist
Cheryl Wheeler Duncan Stunts
Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Bryan Hirota CG Artist
Scott Bobbitt Leadman
Kathryn Mindala First Assistant Accountant
Mark Poll Set Designer
Janis Clark Hairstylist
Tom E. Dahl Sound Re-Recording Mixer
Laini Thompson Makeup Artist
Donna Ekins-Kapner Art Department Coordinator
Melanie J. Baker Assistant Art Director
Bruce J. Gfeller Construction Coordinator
Michael Papac Property Master
Craig B. Ayers Sr. Greensman
Carl J. Stensel Set Designer
James Simcik Supervising ADR Editor
Greg Curda Foley Artist
Kevin Spears Sound Designer
Michael Geisler Sound Designer
Joe D. Ramsey Special Effects Coordinator
Jacques Stroweis Animation
Leslie J. Kovacs Gaffer
Eric Reasoner Music Editor
Steve Duncan Transportation Coordinator
P.R. Tooke Script Supervisor
Christopher Brooks Supervising Music Editor
Robert Elhai Orchestrator
Robert Consing Storyboard Artist
Mike Sasgen Special Effects Assistant
Jeff Matakovich Additional Visual Effects
Steven Fazekas Co-Producer
Brian Callahan Costumer
Chrisi Karvonides-Dushenko Assistant Costume Designer
Bob Kaiser Color Timer
Tim Cooney Sound Mixer
Nick Brett Utility Stunts
Nico Bally Grip
Michael Neale Location Manager
Mike Blaze Assistant Property Master
Lee J. Bognar Assistant Location Manager
Bill Coffin Visual Effects
Todd Bassman Boom Operator
Michael J. Coo Key Grip
Charles J. Bond Sound
Howard Bachrach Transportation Captain
Joseph J. Kontra Second Assistant Director
Mark Suveg Craft Service
Billy Craft Lighting Technician
Michael Brennan Dolly Grip
Robert Misetich Set Painter
Linda Renaud I/O Manager
Stan Harrison Video Assist Operator
Greg Cantrell Rigging Gaffer
Marco A. Campos Construction Foreman
Sean Langdon Carpenter
Mike Brooks Propmaker
Jason Menz Stand In
Michael Moore Visual Effects Editor
Moose Enright Best Boy Electric
Robert J. Anderson Executive In Charge Of Production
Stephen Kennedy Digital Compositors
Benny McNulty Assistant Chief Lighting Technician
Christopher S. Ross Conceptual Illustrator
David Mann Assistant Editor
David Krudis Payroll Accountant
Kurt Greufe Assistant Accountant
Tammy Apana Assistant Production Coordinator
Xochi Blymyer Second Second Assistant Director
Kenneth Chamitoff Extras Casting
Tony Allard Special Effects Technician
William E. Fitch Best Boy Grip
Andrea Chesney Second Assistant Camera
David Lea Choreographer
Stephen Brain Production Executive






















ikwilfilmskijken © 2020