Die Hard 2 (1990)

Actie, Thriller
Als de agent John McClane weer eens voor kerst in Washington is, ziet hij iets vreemds op de luchthaven. Hij grijpt in en ontdekt dat het om zeer zware jongens gaat, al weet hij niet wat ze van plan zijn.

Die Hard 2 Film Info

Score: 6.942/10 van 5481 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1990-07-03
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Renny Harlin
Schrijvers Steven E. de Souza, Doug Richardson.
Productie Studios: Gordon Company, Silver Pictures, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Die Hard 2 Trailer


Bruce Willis
als John McClane
Bonnie Bedelia
als Holly McClane
William Sadler
als Stuart
Art Evans
als Leslie Barnes
Dennis Franz
als Capt. Carmine Lorenzo
William Atherton
als Richard Thornburg
John Amos
als Major Grant
Fred Thompson
als Trudeau
Tom Bower
als Marvin
Franco Nero
als General Ramon Esperanza
Sheila McCarthy
als Samantha 'Sam' Coleman
Reginald VelJohnson
als Sgt. Al Powell
Don Harvey
als Garber
Tony Ganios
als Baker
Peter Nelson
als Thompson
Robert Patrick
als O'Reilly
Mick Cunningham
als Sheldon
John Leguizamo
als Burke
Tom Verica
als Kahn
John Costelloe
als Sgt. Oswald Cochrane
Vondie Curtis-Hall
als Miller
Mark Boone Junior
als Shockley
Ken Baldwin
als Mulkey
Danny Weselis
als Blue Light Team
Gregg Kovan
als Blue Light Team
Don Charles McGovern
als Blue Light Team - Lt. Sherman
Danial Donai
als Blue Light Team
Jeff Langton
als Blue Light Team
Bob 'Rocky' Cheli
als Blue Light Team
Dale Jacoby
als Blue Light Team
Vincent Mazella Jr.
als Blue Light Team
Patrick O'Neal
als Corporal Telford
Ben Lemon
als Sergeant
Jason Ross-Azikiwe
als Second Sergeant
Anthony Droz
als Soldier
Michael Francis Clarke
als Northeast Plane - Pilot
Steve Pershing
als Northeast Plane - Co-Pilot
Tom Everett
als Northeast Plane - Navigator
Sherry Bilsing
als Northeast Plane - Stewardess
Karla Tamburrelli
als Northeast Plane - Stewardess
Jeanne Bates
als Northeast Plane - Older Woman
Colm Meaney
als Windsor Plane - Pilot
Steffen Foster
als Windsor Plane - Co-Pilot
James Lancaster
als Windsor Plane - Navigator
Amanda Hillwood
als Windsor Plane - Stewardess
Felicity Waterman
als Windsor Plane - Stewardess
Alan Berger
als Windsor Plane - Passenger
Vance Valencia
als Foreign Military Plane - Pilot
Gilbert Garcia
als Foreign Military Plane - Co-Pilot
Julian Reyes
als Foreign Military Plane - Young Corporal
Richard Domeier
als WNTW Cameraman
David Katz
als WNTW Soundman
Robert Lipton
als WNTW Chopper Pilot
Rob Steinberg
als WZDC - Victor
Paul Abascal
als WZDC Director
John Rubinow
als WZDC Producer
Bob Braun
als WZDC Newscaster
Dominique Jennings
als WZDC Newscaster
Carol Barbee
als WZDC Newscaster
Jerry E. Parrott
als Engineer
Martin Lowery
als Engineer
Robert Sacchi
als Engineer
Dick McGarvin
als Engineer
Edward Gero
als Engineer
Stafford Morgan
als Engineer
Robert J. Bennett
als Engineer
Jim Hudson
als Engineer
Nick Angotti
als Engineer
Tom Finnegan
als Engineer
Thomas Tofel
als Engineer
Earl Houston Bullock
als Engineer
Wynn Irwin
als Engineer
Rande Scott
als Engineer
Ken Smolka
als Engineer
Robert Costanzo
als Sgt. Vito Lorenzo
Lauren Letherer
als Rent-A-Car Girl
Connie Lillo-Thieman
als Information Booth Girl
Ed DeFusco
als Morgue Worker
Charles Lanyer
als Justice Man
Bill Smillie
als Custodian
Dwayne Hargray
als Luggage Worker
John Cade
als Lobby Cop
Paul Bollen
als Airport Cop
Joseph Michael Roth
als Airport Cop
David Willis Sr.
als Tow Truck Driver
Edward Mannix
als Tower Controller (voice) (uncredited)
Dru Berrymore
als Capt. Lorenzo's Secretary (uncredited)
Robert M. Bouffard
als Police Officer (uncredited)
Michael Luggio
als Police Officer (uncredited)
James Wellington
als Police Officer (uncredited)
Scott Cranford
als Airport Security Guard (uncredited)
Reggie Luck
als Airport Cop (uncredited)
Russell McConnell
als Engineer (uncredited)
Mickie McGowan
als Additional Dialogue Replacement (voice)
Suzanne Todd Associate Producer
Joel Silver Producer
Lawrence Gordon Producer
John Vallone Production Design
Jackie Burch Casting
Steven E. de Souza Screenplay
Lloyd Levin Executive Producer
Stuart Baird Editor
Steve Perry Co-Producer
Robert Gould Set Decoration
Charles Gordon Producer
Michael Kamen Original Music Composer
Marilyn Vance Costume Design
Gilbert B. Combs Stunts
Ellen Heuer Foley Artist
Kenny Bates Stunts
Oliver Wood Director of Photography
Barry Francis Delaney Costume Supervisor
Kevin Stitt First Assistant Editor
Gene LeBell Stunts
Robert A. Ferretti Editor
Renny Harlin Director
Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Michael Levy Executive Producer
Doug Richardson Screenplay
Sally Thornton Set Designer
Bruce Crone Assistant Art Director
Michael J. McAlister Visual Effects Supervisor
Christiaan Wagener Art Direction
Stephen St. John Camera Operator
Edgar Burcksen Visual Effects Editor
Pete Antico Stunts
John R. Shannon Still Photographer
Bill Roe Camera Operator
Tierre Turner Stunts
William C. Carruth ADR & Dubbing
Eric Bryson Stunts
Thomas R. Burman Makeup Effects
Charlie Picerni Stunts
Charlie Picerni Stunt Coordinator
Charlie Picerni Second Unit Director
Randy Hall Stunts
Joseph C. Fama Construction Coordinator
Annette Haywood-Carter Script Supervisor
Monty Cox Stunts
Troy Brown Stunts
Gary Epper Stunts
Justin De Rosa Stunts
Billy D. Lucas Stunts
Donna Evans Stunts
Christine Anne Baur Stunts
Jeff Evans Stunts
Moshe Levin Camera Operator
John Roesch Foley
Al Di Sarro Special Effects Coordinator
Monty Jordan Stunt Double
Paul Abascal Hairstylist
Victor Paul Stunts
Michael Gershman Camera Operator
Scott H. Eddo Makeup Artist
Barbara Siebert Costume Supervisor
Nick Navarro Set Designer
Richard Overton Sound Re-Recording Mixer
Keii Johnston Stunts
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Frank Lloyd Stunts
Robert Renga Sound Recordist
Sergio Reyes Sound Re-Recording Mixer
Kevin F. Cleary Sound Re-Recording Mixer
Robert G. Henderson Supervising Sound Editor
Frank M. Holgate Second Unit Cinematographer
Tim A. Davison Stunts
Steve Picerni Stunts
Bari Dreiband-Burman Makeup Effects
Cheryl Wheeler Duncan Stunts
William H. Burton Jr. Stunts
Gregory Lundsgaard Camera Operator
Michael Papac Property Master
James Simcik ADR & Dubbing
Josée Normand Hairstylist
Jim Kail Makeup Artist
Leslie Klinger Art Department Coordinator
Gayle Simon Assistant Art Director
Carol Bentley Set Designer
Paul McKenzie Set Designer
Carolyn Tapp Sound Recordist
Douglas Greenfield Dolby Consultant
Michael Jiron Sound Re-Recording Mixer
Gary D. Rogers Sound Re-Recording Mixer
B. Tennyson Sebastian III Sound Re-Recording Mixer
Paul Huston Visual Effects Art Director
Chrissie England Visual Effects Producer
Frank Tobin Rigging Gaffer
Jack Lietzke Stunts
Jack Lietzke Transportation Coordinator
Susana Preston Script Supervisor
Robbie Goldstein Location Manager
Marcy Bolotin Unit Publicist
Chuck Picerni Jr. Stunts
Leon Delaney Stunts
Eddy Donno Stunts
Eddie L. Watkins Stunts
Scott Wilder Stunts
Nick Brett Stunts
Kenny Endoso Stunts
Bennie Moore Stunts
Walter Wager Novel
David M. Graves Stunts
Gary Maas Stunts
Marguerite Happy Stunts
Debby Shively Stunts
Janet Brady Stunts
Bob Orrison Stunts
Stephen McLaughlin Scoring Mixer
P. Randall Bowers Stunts
Eric W. Orbom Set Designer
Dwayne McGee Stunts
Danny Rogers Stunts
Paul V. Picerni Jr. Stunts
Frank Meadows Sound Mixer
Laura Lee Kasten Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024