Disturbia (2007)

Thriller, Drama, Mysterie
Na de dood van zijn vader wordt middelbare scholier Kale Brecht (Shia LaBeouf) nukkig, teruggetrokken en gedeprimeerd - zodanig dat hij na een wilde uitbarsting op school onder toezicht wordt geplaatst. De verordening houdt onder meer in dat hij huisarrest heeft. Zijn moeder, Julie (Carrie-Anne Moss), werkt dag en nacht om rond te komen maar oogst van hem slechts onverschilligheid en lethargie. Terwijl hij thuis verblijft begint hij argwaan te krijgen ten opzichte van zijn buurman : het begint er steeds meer op te lijken dat deze een seriemoordenaar is. Maar zijn deze verdenkingen slechts het product van een opkomende claustrofobie?

Disturbia Film Info

Score: 6.694/10 van 3429 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-04-12
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: D. J. Caruso
Schrijvers Christopher Landon, Carl Ellsworth.
Productie Studios: DreamWorks Pictures, Cold Spring Pictures, The Montecito Picture Company
Productie Land: United States of America

Disturbia Foto's


Disturbia Trailer


Shia LaBeouf
als Kale Brecht
Sarah Roemer
als Ashley Carlson
Carrie-Anne Moss
als Julie Brecht
David Morse
als Robert Turner
Aaron Yoo
als Ronnie
Jose Pablo Cantillo
als Officer Gutierrez
Matt Craven
als Daniel Brecht
Viola Davis
als Detective Parker
Brandon Caruso
als Greenwood Boy
Luciano Rauso
als Greenwood Boy
Daniel Caruso
als Greenwood Boy
Kevin Quinn
als Mr. Carlson
Elyse Mirto
als Mrs. Carlson
Suzanne Rico
als News Anchor
Kent Shocknek
als News Anchor
Rene Rivera
als Senor Gutierrez
Amanda Walsh
als Minnie Tyco
Charles Carroll
als Judge
Gillian Shure
als Turner's Club Girl
Dominic Daniel
als Policeman
Lisa Tobin
als Big Wheel Mom
Cindy Lou Adkins
als Mrs. Greenwood
D. J. Caruso Director
Christopher Landon Screenplay
Carl Ellsworth Screenplay
Jackie Marcus Schaffer Producer
Kwame Parker Producer
Tom Pollock Producer
Ivan Reitman Executive Producer
E. Bennett Walsh Producer
Geoff Zanelli Music
Rogier Stoffers Director of Photography
Jim Page Editor
Joe Medjuck Producer
Deborah Aquila Casting
Tricia Wood Casting
Tom Southwell Production Design
Marie-Sylvie Deveau Costume Design
Anna Rane Script Supervisor
Brian J. Williams Stunts
Randall D. Wilkins Set Designer
E. Bennett Walsh Unit Production Manager
Robert Huberman Unit Production Manager
James M. Freitag First Assistant Director
Robert Schroer Second Assistant Director
Jennifer Hawks Music Supervisor
Manny Perry Stunt Coordinator
Douglas Cumming Art Direction
Maria Nay Set Decoration
Paul C. Babin Camera Operator
Kim Marks Camera Operator
Suzanne Tenner Still Photographer
Mark Ulano Production Sound Mixer
Tom Hartig Boom Operator
Adam Blantz Utility Sound
Robin Bursey Camera Loader
Eric Sandlin Rigging Gaffer
Roger Meilink Rigging Gaffer
Toulouse Holliday Best Boy Grip
Fred Cooper Dolly Grip
Darrell Pritchett Special Effects Coordinator
Corey Pritchett Special Effects Coordinator
Linda Matthews Costume Supervisor
Brenda M. Ware Set Costumer
Lorraine Crossman Set Costumer
Christine Orth Costumer
Kristina Vogel Key Makeup Artist
René Dashiell Kerby Makeup Artist
Candy L. Walken Key Hair Stylist
Jason Green Hairstylist
Douglas Dresser Location Manager
Gregg Brilliant Unit Publicist
Doreen Austria Graphic Designer
Cindy M. Ichikawa Art Department Coordinator
Judy Cook Extras Casting
Abigail Callahan Post Production Supervisor
Chris Weigand Electrician
Kevin Barrera Electrician
Vince Filippone Associate Editor
Scott Sprague Electrician
Jimmy Harritos Electrician
Marek Bojsza Electrician
Arthur Shippee Property Master
Michael Panevics Assistant Property Master
Michelle Latham Assistant Location Manager
Nick Rufca Production Secretary
Chris Romberg Production Accountant
Dana M. Michaelsen First Assistant Accountant
Alonzo Nevarez Second Assistant Accountant
Karen Scarborough Payroll Accountant
Erin Toner Casting Associate
Samantha Finkler Casting Assistant
Richard Reynolds Set Designer
Laurel Pickering Lead Painter
Elizabeth Norton Standby Painter
Matt Evans First Assistant Editor
Bryan Lamoureux First Assistant Editor
Kristine McPherson First Assistant Editor
Matt Willard Editorial Production Assistant
Michael Babcock Sound Designer
Michael Babcock Supervising Sound Editor
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Brad Sherman Sound Re-Recording Mixer
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Vanessa Lapato ADR Supervisor
Bruce Tanis Foley Supervisor
Allen Hartz Dialogue Editor
Jeff Sawyer Sound Effects Editor
Brian W. Jennings Sound Effects Editor
Carmen Flores De Tanis Assistant Sound Editor
John Roesch Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Scott Morgan Foley Recordist
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Conrad E. Palmisano Second Unit Director
Drew Ann Rosenberg Second Unit First Assistant Director
Paul Hughen Second Unit Director of Photography
Zack Duhame Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Gregg Sargeant Stunts
Lisa McCullough Stunts
Gina Mari Stunts
Ian Eyre Stunts
Philip Tan Stunts
Jose L. Vasquez Stunts
Lance Gilbert Stunts
John C. Meier Stunts
Charlie Brewer Stunts
Mike Gunther Stunts
Steve M. Davison Stunts
Jennifer Caputo Stunts
Marty Murray Stunts
John Stone Construction Coordinator
Derek Raser Transportation Coordinator
Don Feeney Transportation Captain
Alan Kaminsky Transportation Co-Captain
Jimmy Kaminsky Driver
Mark D. Hysen Driver
Lonnie Craig Driver
Geoff Teagardin Driver
Chance Tassone Craft Service
Slamm Andrews Music Editor
Dick Ziker Stunt Coordinator
Armen Ksajikian Musician
Gregory J. Barnett Stunts
Christopher Landon Story






















ikwilfilmskijken © 2024