5.933

Domino (2005)

Actie, Misdaad
Opgevoed in Beverly Hills lijkt het leven van Domino Harvey, dochter van acteur Laurence Harvey, voorbestemd voor het showbizzleven, echter kiest zij hier niet voor maar voor een leven als premiejager. Als ze gearresteerd wordt door de FBI vanwege een verduisteringszaak betreffende $10.000.000 vertellen flashbacks hoe ze in deze penibele situatie terecht gekomen is.

Domino Film Info

Score: 5.933/10 van 1139 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-10-14
Lengte: 127 Minuut / 2:7
Regisseur: Tony Scott
Schrijver: Richard Kelly
Productie Studios: Scott Free Productions, Davis Films, Metropolitan Filmexport
Productie Land: France, United Kingdom

Domino Foto's


Domino Trailer


Keira Knightley
als Domino Harvey
Mickey Rourke
als Ed Mosbey
Edgar Ramírez
als Choco
Delroy Lindo
als Claremont Williams
Mo'Nique
als Lateesha Rodriguez
Christopher Walken
als Mark Heiss
Lucy Liu
als Taryn Miles
Mena Suvari
als Kimmie
Brian Austin Green
als Self
Ian Ziering
als Self
Macy Gray
als Lashandra Davis
Shondrella Avery
als Lashindra Davis
Riz Abbasi
als Alf
Dabney Coleman
als Drake Bishop
Joe Nuñez
als Raul Chavez
Peter Jacobson
als Burke Beckett
Kel O'Neill
als Francis
Jacqueline Bisset
als Sophie Wynn
Dale Dickey
als Edna Fender
Lew Temple
als Locus Fender
Liza Lapira
als Chinegro Woman
Tom Waits
als Wanderer
Jerry Springer
als Self
Tabitha Brownstone
als Young Domino
Domino Harvey
als Girl Walking from Exploding Car
Charles Paraventi
als Howie Stein
Donna W. Scott
als Agent Dina Wilson
Michael Papajohn
als Cigliutti Goon (uncredited)
Vic Manni
als Bishop Goon #1
T.K. Carter
als Lester Kincaid
Frederick Koehler
als Chuckie
Stanley Kamel
als Anthony Cigliutti
Chad Parker
als Underwater Mobster
Cheryl Francis Harrington
als Outraged Woman
Ashley Monique Clark
als Kee Kee Rodriguez
Patrick Kerr
als DMV Manager
Adam Clark
als Agent Eric Cosgrove
Michael Andolini
als Mobster
Janet Gonzalez
als Louise Maldonado
Mike G.
als Hector Maldonado
Eddie Hernandez
als Larenz 'Creep' Dexter
Mark Newsom
als Dr. Waldman
Jack McGee
als Detective Chris Cudlitz
Rolando Molina
als Security Manager
Morgan Nagler
als Stacee Stevens
Ginger Kinison
als Ariana Bower
Andy Milder
als FBI Agent #1
Neal Matarazzo
als FBI Agent #2
Michelle Fabiano
als Mrs. Cigliutti
Phillip Darlington
als Zendejas
Celesta Hodge
als Runway Model
Julian Berlin
als Sorority Girl
Jackson Bolt
als Bounty Hunter (uncredited)
Heidi Hawking
als Entertainer (uncredited)
Denise Chamian Casting
William Goldenberg Editor
Tony Scott Director
Tony Scott Producer
Richard Kelly Screenplay
Richard Kelly Story
Brian Berdan Additional Editor
Tim Gilbert Stunts
Samuel Hadida Producer
Samuel Hadida Presenter
Christian Wagner Editor
John Frazier Special Effects Supervisor
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Sam Rockwell Thanks
Michael Papajohn Stunts
Barry H. Waldman Executive Producer
Barry H. Waldman Unit Production Manager
Keith Neely Art Direction
Drew Boughton Art Direction
Andy Potvin Dolby Consultant
Dan Mindel Director of Photography
Lisa Ellzey Executive Producer
Steve Barancik Story
Toby Emmerich Executive Producer
Victor Hadida Executive Producer
Nancy Nye Set Decoration
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor
David Hadida Co-Producer
Skip Chaisson Executive Producer
Skip Chaisson Editorial Consultant
Peter Toumasis Co-Producer
Zach Schiff-Abrams Executive Producer
Chris Seagers Production Design
B. Åkerlund Costume Design
Julie Michaels Stunts
Richard Brooks Burton Aerial Camera
Juno J. Ellis Supervising ADR Editor
Alan Oliney Stunts
Casey O'Neill Stunts
Michael Owen Stunts
Art Rochester Sound Mixer
Joel Harlow Makeup Effects Designer
Don Charles McGovern Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Rick Canelli ADR Recordist
Mitch Gould Stunts
Christopher 'Critter' Antonucci Stunts
J.J. Perry Stunts
Jeff Imada Stunts
Max Daniels Stunts
Freddy Bouciegues Stunts
Brian Simpson Stunts
Marcus Young Stunts
John C. Meier Stunts
Barbara Harris ADR Voice Casting
Garrett Warren Stunt Double
Nancy Deren Set Designer
Buddy Sosthand Stunts
Scout Masterson Casting Associate
Angela Demo Casting Assistant
Jeff Evans Stunts
Mark Meyers Additional Camera
Vladimir Orlov Stunts
Lucia Mace Hairstylist
Robert Berman Assistant Editor
Kim Carroll Musician
Luisa Abel Key Makeup Artist
Bob Morgan Costume Supervisor
dB Bracamontes Additional Editing
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Dan O'Connell Foley Artist
Richard Whitfield Music Editor
Andrea Paige Wilson Choreographer
Stephanie Higgins Frey Art Department Coordinator
Lori A. Balton Location Scout
Julie Hannum Assistant Location Manager
Julie Pitkanen Script Supervisor
Lucy Coldsnow-Smith Supervising Dialogue Editor
Judith M. Brown Studio Teacher
Frank Masi Still Photographer
Eric Frazier Special Effects
Steve M. Davison Stunts
Norm Compton Stunts
Karin Anderson Script Coordinator
Kathy Chasen-Hay Visual Effects Producer
Nithya Shrinivasan Assistant Art Director
Christopher Prampin Best Boy Electric
Joe Pancake Special Effects Coordinator
James M. Halty Stunts
Bryce Guy Williams Transportation Coordinator
Gabriela Gutentag Unit Publicist
Tim A. Davison Stunts
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Fiona Connon Makeup Department Head
Steve Picerni Stunts
R. Scott Doran Leadman
Craig Mann Sound Recordist
Kosta Saric Visual Effects Editor
Cyril O'Neil Picture Car Coordinator
Janice Polley Location Manager
William H. Burton Jr. Stunts
John R. Manocchia Rigging Gaffer
Randle Akerson Sound Effects Editor
Sean Andrew Faden CG Supervisor
Michael Papac Armorer
Mariana Sánchez de Antuñano Assistant Camera
Rob Hinderstein Makeup Effects Designer
Annie Hill Key Costumer
Andrea Horta ADR Editor
Dale DeStefani Construction Coordinator
Chuck Picerni Jr. Stunt Coordinator
Pat Romano Stunts
Martin Samuel Hairstylist
Martin Samuel Hair Department Head
Jacob Chambers Stunts
Chris Weigand Lighting Technician
Jeff Jingle Animatronics Designer
John Wildermuth First Assistant Director
John T. Connor First Assistant Camera
Trevor Waterson Production Supervisor
René Brar Story Editor
Madison Saager Stunt Double
Erik Rondell Stunt Double
Matthew Harrison Foley Editor
Rex Reddick Stunts
F. Hudson Miller Supervising Sound Editor
Scott Wilder Stunts
Scotty Richards Stunt Driver
Jason Salzman Production Secretary
Donna Glasser-Hancock Production Accountant
James Ashwill Foley Mixer
Justin Sundquist Stunts
Michael Endoso Stunts
Ron Kunecke Transportation Captain
Emile Hanton Post Production Assistant
Elona Tsou Production Coordinator
Lee Smith Stunt Double
Timothy P. Salmon Boom Operator
David Lai Music Supervisor
Kirk Bennett Orchestrator
Lisa Hoyle Stunt Double
Steve Wolfe Second Assistant "A" Camera
Sammy Maloof Stunts
Dennis Richardson Carpenter
Ed McDermott II Stunt Driver
Michael Barnes Legal Services
Bennie Moore Stunts
Dustin Meier Stunts
Troy Gilbert Stunts
Andy Bertelson Grip
Mike Blaze Property Master
Cindy Daniels Stunts
Frankie 'G' Garbutt Stunts
David Paris Aerial Coordinator
David Dresher Post Production Supervisor
Hunter Baxley Stunts
Eric Glasser Additional Second Assistant Director
Eric Glasser Key Set Production Assistant
Rick Chavez Assistant Property Master
Matthew Rugetti Stunts
Jimmy Jay Ager/Dyer
Christina Fong Utility Stunts
Christina Fong Second Assistant Director
Richard Epper Stunts
David LeBell Stunts
Gil Amaral Driver
Greg Etheredge Electrician
Anthony Miner Hairstylist
Anita Hart Stunts
Amanda Fernald Jones Art Department Assistant
Brandon M. Cox Loader
Tad Griffith Stunts
Michael Off Gaffer
Larry Nicholas Stunts
Jim Smith Craft Service
J. Michael Popovich Key Grip
Preston Corbell Stunts
Paul Luna 2D Artist
William Rocha Stunts
Maryellen Aviano Extras Casting
Annie Ellis Stunts
Julie Hansen Post Production Accountant
Randolph LeRoi Stunts
Colin Cooper ADR Mixer
David Feldman Digital Intermediate Producer
Hector Gutierrez Dolly Grip
Philip Romano Stunts
David Calvert-Jones Pilot
Gerald Ragland Digital Intermediate Assistant
Dan Bell Stunts
Mark Alan Loso Compositor
Emma McGuinness Executive Visual Effects Producer
Chad Parker Stunts
Chris Ingram Assistant Sound Editor
Marisa Ferrey Second Second Assistant Director
Betty Burkhart Post Production Coordinator
Joe Hathaway Digital Color Timer
Timothy Clark Matte Painter
Kari Mills Extras Casting Assistant
Paul Sklar Stunts
Merrilee Dale First Assistant Accountant
Katie Pruitt Set Production Assistant
Ray D. Chase Best Boy Grip
Jeffrey McDancer Stunts
David Harris Greensman
Roderick Nunnally Standby Painter
Mark Alfrey Sculptor
Billy Campbell Set Dresser
Alan Downs Rigging Grip
Matthew Goldman Assistant Costume Designer
Claudius Neal Digital Intermediate
Michael Aronson Propmaker
T. Scott Elliott Props
Monica Rust Set Medic
Michael Cosmano Production Office Assistant
Casey Lowe Stand In
Ryan Meredith Visual Effects Coordinator
Maya Evans Judd Costumer
Tom Callinicos On Set Dresser
Andres L. Porras Camera Operator
Wendy Drapanas Graphic Designer
Melissa Pergola Set Decorating Coordinator
David Dietch Set Costumer
Cindy Braga Special Effects Technician
Michael T. Coruzzi Second Assistant Camera
Justin Duncan Location Assistant
Dan Tipton Assistant Production Coordinator
Tom Moran Executive Assistant
Joshua D. Thatcher Lighting Programmer
Brigitte Pauli Payroll Accountant
Braden Friedman Production Assistant
Corinne Fixmer Second Assistant Accountant
Gilda 'Granny' Granadino Technical Advisor
Marty Murray Stunts
Danny Rogers Stunts
Brent Fletcher Stunts
Bof Matteo Stunts
DJ Stefanich Stunts
Dan McCann Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024