4.585

Dorm Daze 2 (2006)

Komedie
De Dorm Daze groep is terug. Maar in plaats van de campus gaan ze nu een semester doorbrengen op zee, op de Surveyor, een varend klaslokaal. Het schoolprogramma brengt hen naar het eiland San Paradiso wat een archeologisch eiland blijkt te zijn, echter ook andere scholen blijken hier hun schoolreisje door te brengen..

Dorm Daze 2 Film Info

Score: 4.585/10 van 82 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-09-05
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseurs: David Hillenbrand, Scott Hillenbrand.
Schrijvers Josh Miller, Pat Casey.
Productie Studios: Lionsgate, Hill & Brand Productions, Open Sky Entertainment
Productie Land: United States of America

Dorm Daze 2 Foto's


Dorm Daze 2 Trailer


Gable Carr
als Rachel
Patrick Cavanaugh
als Pete
James DeBello
als Cliff
Marieh Delfino
als Gerri
Tony Denman
als Newmar
Larry Drake
als Dean Dryer
Danielle Fishel
als Marla
Vida Guerra
als Violet
Jeremy Howard
als Eli
Paul Kim Jr.
als Wang
Jennifer Lyons
als Lynne
Kip Martin
als Stukas
Chris Owen
als Booker
Richard Riehle
als Captain Bunkley
Nic Shake
als Dante
Charles Shaughnessy
als Professor Cavendish
China Shavers
als Robin
Oren Skoog
als Rusty
Jasmin St. Claire
als Mrs. Bunkley
Justin Whalin
als Foosball
Joyce Brothers
als Celebrity Judge #1
Kato Kaelin
als Celebrity Judge #3
Ted Lange
als Celebrity Judge #2
Pat Casey
als Mike
Josh Miller
als Brady
Catherine Watson
als Tech Girl #1
Sara Montez
als Tech Girl #2
Scot Boland
als Teacher
Kinna McInroe
als Olga
Lola Davidson
als Po Mo Girl #1
Julian Wells
als Po Mo Girl #2
Heather Storm
als Po Mo Girl #3
Scott Brandon
als Pirates Cove Bartender
Raquel Velasquez
als Club Bartender
Travis Van Winkle
als Frat Guy
Michael Enright
als Russian Drug Dealer #1
Walter Stewart
als Russian Drug Dealer #2
Skyy John
als Shady Vendor
Gerald C. Rivers
als Roaming Vendor
Thomas Crnkovich
als Rolo
Mara Jaffe
als Adult Film Wife
Bryan Lukasik
als Naked Boy
Vincent Guisetti Foley Artist
Tom Ficke Stunt Coordinator
Tom Ficke Second Unit Director
David Hillenbrand Director
David Hillenbrand Producer
David Hillenbrand Original Music Composer
David Hillenbrand Music Editor
Albert Miniaci Executive Producer
Sanford Hampton Producer
Sanford Hampton Unit Production Manager
Josh Miller Screenplay
Scott Hillenbrand Director
Scott Hillenbrand Producer
Scott Hillenbrand Music Supervisor
Brian Farber Executive Producer
Glenn W. Garland Co-Executive Producer
Peter Rafelson Music Supervisor
Pat Casey Screenplay
Jack Cloud Production Design
Jor Van Kline Line Producer
Jor Van Kline Special Effects Coordinator
Jor Van Kline Co-Executive Producer
Aaron Griffith Casting
Christopher Duddy Co-Executive Producer
Dorothy Amos Costume Designer
Karin L. McGaughey Set Decoration
Philip D. Schwartz Director of Photography
Philip D. Schwartz "A" Camera Operator
Michael Owen Stunts
Stuart Provine Sound Designer
Jo Rosen Set Costumer
John Coven Storyboard Artist
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Chris David Sound Supervisor
Robert Constant First Assistant Makeup Artist
Gabby Suarez Makeup & Hair Assistant
Eric J. Bates Property Master
Walter Stewart Chief Lighting Technician
Martin Schloemer Sound Re-Recording Mixer
Fernando Lau Construction Coordinator
Bruce Resnik Script Supervisor
Pamela Kahn Foley Artist
Bill V. Robbins Production Sound Mixer
Kyle Rochlin Foley Mixer
Eran Barnea Visual Effects Supervisor
Eran Barnea Title Designer
Katie Kilkenny Key Makeup Artist
Rex Reddick Stunts
Paul Postal Best Boy Electric
Travis MacKay Sound Re-Recording Assistant
Petru Mărgineanu Music Coordinator
Brian Dunlop Foley Editor
Jeff Shiffman Second Assistant Director
C.J. Pyles Leadman
Wayne Witherspoon Second Second Assistant Director
Scott Oyster ADR Mixer
Paul Ordonez Sound Re-Recording Assistant
Mike DeGrazzio Second Assistant "A" Camera
Audric Thompson Assistant Production Coordinator
Liz Kline Production Coordinator
Ryan White Electrician
Charles Cooley Special Effects
Scott Brandon Post Production Supervisor
Scott Brandon Music Editor
Joe Andreas Special Effects
Dave O'Brien Editor
Dave O'Brien Associate Producer
Paul Lohr Electrician
Robert Kositchek Second Unit Director of Photography
Robert Kositchek "B" Camera Operator
Stephen Harrison First Assistant Director
Kim Nickerson Costume Supervisor
Leon Magellan Location Manager
Henry Cortez Location Manager
Chris Shonk Co-Executive Producer
Steve Rockabrand Associate Producer
Kurt Johnstad Stunts
Lynn Tigar Rotoscoping Artist
Sam Weissman Compositing Artist
Tom Seymour Special Effects
Dean Welch Special Effects
Robert Gagnier First Assistant "A" Camera
Greg Ulrich First Assistant Camera
Greg Ulrich First Assistant "B" Camera
Lonnie Alvarado Assistant Property Master
Rocky Reiley Boom Operator
Jason Truitt Electrician
David Carerra Electrician
C.J. Pagnanelli Casting Assistant
Josh Mannen Assistant Editor
Harrison Flanagan Assistant Editor
Nicolae Costin Music Director
Mihai Suteu Sound Engineer
Mihai Prisacaru Sound Engineer
Mike Garcia Dialogue Editor
Mike Garcia ADR Editor
Michael J. Wyner Music Supervisor
Matt Duncan Sound Re-Recording Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024