Dracula Untold (2014)

Horror, Actie, Drama, Fantasie, Oorlog
De vijftiende eeuw. De jonge prins Vlad Tepes (Luke Evans) offert zich op, in een poging om zijn vrouw (Sarah Gadon) en zoon te redden uit de handen van een moordlustige sultan, door zijn ziel te verkopen. Hij wordt daarbij de eerste vampier die de wereld ooit gezien heeft: Dracula.

Dracula Untold Film Info

Score: 6.4/10 van 5282 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-10-01
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: Gary Shore
Productie Studios: Universal Pictures, Legendary Pictures, dentsu, Michael De Luca Productions
Productie Land: United States of America

Dracula Untold Foto's


Dracula Untold Trailer


Luke Evans
als Dracula / Vlad Tepes
Dominic Cooper
als Mehmed II
Sarah Gadon
als Mirena / Mina Murray
Charles Dance
als Master Vampire
Art Parkinson
als Ingeras
Diarmaid Murtagh
als Dimitru
Ronan Vibert
als Simion
William Houston
als Cazan
Ferdinand Kingsley
als Hamza Bey
Zach McGowan
als Shkelgim
Paul Kaye
als Brother Lucian
Thor Kristjansson
als Bright Eyes
Arkie Reece
als General Ismail
Noah Huntley
als Captain Petru
Joseph Long
als General Omer
Jakub Gierszał
als Acemi
Joe Benjamin
als Mihai
Paul Bullion
als Nicolae
Mish Boyko
als Andrei
Dilan Gwyn
als Governess
Phil Zimmerman
als Mihai's Father
Dominic Borrelli
als Wealthy Boyar
Tom Benedict Knight
als Turkish General
Paul Casar
als Intrigued Boyar
Stavros Demetraki
als Mehmed's Adjutant
J.J. Murphy
als The Village Elder
Ruth Baxter
als Mirena's Handmaiden
Rachel Kennedy
als Mirena's Handmaiden
Louise Parker
als Mirena's Handmaiden
Glen Barry
als Lucian's Monk
Shane McCaffrey
als Lucian's Monk
Gary Whelan
als Lucian's Monk
Guillaume Meliot
als Omer's Adjutant
Jason Coalter
als Vlad's Castle Guard
John Friel
als Vlad's Castle Guard
Andrew Laverty
als Vlad's Castle Guard
Cole Currin
als Vlad's Castle Guard
Matthew Åkerfeldt
als Vlad's Soldier
Eugene Furphy
als Vlad's Soldier
Chris Cherry
als Vlad's Soldier
Graham Hutton
als Vlad's Soldier
Chris Keenan
als Vlad's Soldier
Ross Moneypenny
als Vlad's Soldier
Joe Kelly Jr.
als Vlad's Soldier
Bobby Marno
als Vlad's Soldier
Phil McKee
als Vlad's Soldier
Darren McMullan
als Vlad's Soldier
Andrew McQuade
als Vlad's Soldier
Connor Schelling-Tisza
als Vlad's Soldier
Paul Monahan
als Boyar Man
Norman Coates
als Boyar Man
Tyrone Kearns
als Boyar Man
Gordon Bell
als Boyar Man
Paul Kavanagh
als Boyar Man
Graham Cave
als Boyar Man
Arthur Halligey
als Boyar Man
Derek Mayne
als Boyar Man
Al Geddes
als Boyar Man
Gavin McCormick
als Boyar Man
Xander Duffy
als Boyar Man
Jeffrey O'Brien
als Boyar Man
Gretta Shore
als Lady of the Court
Charlene Gleeson
als Lady of the Court
Orlaith Shore
als Lady of the Court
Penelope Simmons
als Lady of the Court
Ann Louise Bresnaham
als Lady of the Court
Ann O'Connor
als Lady of the Court
Aodhan McGowan
als Child of the Court
Hunter Stratton Boland
als Child of the Court
Maria Laird
als Child of the Court
Frank Cannon
als Monk No6 (uncredited)
John Carr
als Market Shopper (uncredited)
Micheal Fay
als Bright Eyes' Janissary (uncredited)
Richard Hansen
als Adjutant (uncredited)
Sarah-Louise Haveron
als Dead Peasant (uncredited)
Joana Metrass
als Handmaiden (uncredited)
Felicity McKee
als Peasant (uncredited)
John Schwartzman Director of Photography
Ngila Dickson Costume Design
John Hubbard Casting
Bram Stoker Characters
Michael De Luca Producer
Joseph M. Caracciolo Jr. Executive Producer
Joseph M. Caracciolo Jr. Unit Production Manager
Ros Hubbard Casting
Peter Pedrero Stunt Coordinator
Richard Pearson Editor
Andrew Ackland-Snow Set Designer
David Leitch Additional Photography
David Leitch Second Unit Director
Paki Smith Set Decoration
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Christopher Assells Sound Designer
Ian Fox Camera Operator
Paul Inglis Supervising Art Director
Ramin Djawadi Original Music Composer
François Audouy Production Design
Michael Turner Art Direction
Thomas Tull Executive Producer
Jo Burn Unit Production Manager
Jon Jashni Executive Producer
Martin Goeres Stunts
Martin Goeres Stunt Double
Daniel Phillips Makeup Designer
Paul Edwards Camera Operator
Elaine Kusmishko Art Direction
Rohan Harris Scenic Artist
Ray Nicholas Stunts
Craig Miller Stunts
Luigi Marchione Art Direction
Stanimir Stamatov Stunts
Heather Phillips Stunts
Danko Jordanov Stunts
Alissa Phillips Executive Producer
Scott M. Davids Visual Effects Supervisor
Lockhart Ogilvie Stunts
Marcus Shakesheff Stunts
Don Thai Theerathada Stunt Coordinator
Don Thai Theerathada Stunt Double
Mohan Randhawa Stunts
Radoslav Parvanov Stunts
Jean-Paul Jesstiece Stunts
Gary Shore Director
Matt Sazama Writer
Burk Sharpless Writer
Allistair McNab Stunts
Lee Charles Stunts
Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Heather Greenlees Art Direction
Dan O'Connell Foley
Jon Title Sound Designer
Dimiter Doichinov Stunts
Cosmo Campbell Camera Operator
Ashley Beck Stunts
John T. Cucci Foley
Jordana Finkel Assistant Art Director
Matt Kasmir Visual Effects Supervisor
John C. Stuver Dialogue Editor
James Embree Stunts
Ann Scibelli Sound Designer
Jasin Boland Still Photographer
David Doran Art Direction
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Christian Manz Visual Effects Supervisor
Pablo Verdejo Stunts
Bill R. Dean Sound Effects Editor
George Kirby Stunts
Carlton Kaller Music Editor
Beverley Binda Makeup Artist
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Designer
Ravi Dube Transportation Coordinator
Chris Hogan Dialogue Editor
Pamela Choules Visual Effects Editor
Kathleen Weir Script Supervisor
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Harry Wiggins Chief Lighting Technician
David A. Cohen ADR Editor
Joe Hopker Makeup Artist
Joe Hopker Hairstylist
Ian Franklin Rigging Gaffer
Rudy Lopez Digital Intermediate
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Ana Lozano Hairstylist
Tapio Salmi Makeup Artist
Jessica Derhammer Production Supervisor
Kirsty Vogel Art Department Coordinator
Aine Smith Assistant Art Director
Beverley Crockard Construction Coordinator
Mervyn Moore Sound Recordist
Tim Stevenson Animation
Ben Lambert CG Supervisor
Nicolas Hernandez CG Supervisor
Simon Scott Visual Effects Editor
Ivan Moran Visual Effects Supervisor
Glen Pratt Visual Effects Supervisor
Buster Reeves Stunt Coordinator
Richard Philpott Additional Camera
Lizzie Kelly Video Assist Operator
Rachael Webb-Crozier Costume Supervisor
Sasha Gibson Unit Publicist
Mally Chung Location Manager
Helen Steinway Bailey Stunts
Greg Burridge Stunts
Christopher Kaller Music Editor
John Wildermuth First Assistant Director
Guiomar Alonso Stunt Double
Fiachra O'Hanlon Sound Recordist
Umar Hussain Visual Effects Coordinator
Steve Cummings Armorer
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Tomasz Krzemieniecki Stunts
Matthew Lloyd Visual Effects Coordinator
Darren Holland Key Grip
John Sharpe Stunts
Ben Wilson Rigging Supervisor
Alistair Whitton Stunts
Liang Yang Stunts
Curtis Rivers Stunts
Faruk Dogan Stunt Double
Steen Young Stunts
Sandra O'Brien Makeup Artist
Greg Reed VFX Editor
Nuo Sun Fight Choreographer
Chris Pollard Stunts
Belinda McGinley Stunts
Andy Merchant Stunts
Matt Hermiston Stunts
Chris Keitel Casting
Marzenna Fus-Mickiewicz Hairstylist
Dion Banner Painter
Leigh Stevens Greensman
David Feinsilber Visual Effects Producer
Sam Gordon Modeling
Hannah Lewis Visual Effects Coordinator
Thandiwe Philips Visual Effects Coordinator
Robin Reyer Lighting Director
Mariangela Suma Visual Effects Coordinator
Daniel Ulrich Modeling
Wendy Brown Still Photographer
Jim Crowther Key Grip
Steve Pochetty Lighting Technician
Emily Ireland Armorer
Paul McDonnell Armorer
Catherine McNally Costume Coordinator
Vicky Bishop Production Coordinator
Kathryn Prince Sculptor
Alexis Barron Stunt Double
Lee Bagley Stunts
Samantha Smith McGrady Second Assistant Director
Neil Chapelhow Stunts
Donna Williams Stunts
Arran Topham Stunts
Andy Lister Stunts
Andy Lister Stunt Double
Marlow Warrington-Mattei Stunts
Marlow Warrington-Mattei Stunt Double
Annabel Wood Stunts
Lyndon S. Hellewell Stunts
Luke Kearney Stunts
Pete Ford Stunts
Gary Kane Stunts
Rob Cooper Stunts
Hasit Savani Stunts
Richard Wheeldon Stunts
John Street Stunts
Mark Stanton-Kelly Stunts
Eddie McClements Stunts
Steve Caswell Stunts
Richard Hansen Stunts
Richard Hansen Stunt Double
Maciej Kuciara Conceptual Illustrator
Lawrence Hansen Stunts
Adam Young Stunts
Andreas Schmitka Stunts
Felix Leech Stunts
Scott Hinds Stunts
Micheal Fay Stunts
B.L. Jurgens Visual Effects Producer






















ikwilfilmskijken © 2022