5.5

Dude, Where's My Car? (2000)

Komedie, Romantiek
Fuifbeesten Jesse en Chester worden wakker na een avondje uit. Ze hebben een enorme kater en erger nog, ze weten niet meer waar ze hun auto de vorige avond geparkeerd hebben. De twee gaan op zoek en komen tot de vaststelling dat ze de vorige nacht veel meer gedaan hebben dan alleen maar gefeest. Jesse en Chester werden geconfronteerd met een sekte die beweert dat ze in het bezit zijn van een buitenaards instrument dat moet voorkomen dat het universum vernietigd wordt. Het is nu aan hen om uit te zoeken wat er allemaal gaande is.

Dude, Where's My Car? Film Info

Score: 5.5/10 van 1792 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-12-15
Lengte: 83 Minuut / 1:23
Regisseur: Danny Leiner
Schrijver: Philip Stark
Productie Studios: 20th Century Fox, Wayne Rice/Gil Netter Productions, Alcon Entertainment
Productie Land: United States of America


Dude, Where's My Car? Trailer


Ashton Kutcher
als Jesse
Seann William Scott
als Chester
Jennifer Garner
als Wanda
Marla Sokoloff
als Wilma
Kristy Swanson
als Christie Boner
David Herman
als Nelson
Hal Sparks
als Zoltan
Charlie O'Connell
als Tommy
John Toles-Bey
als Mr. Pizzacoli
Christian Middelthon
als Alien Nordic Dude #1
Dave Bannick
als Alien Nordic Dude #2
James Vincent
als Jeff
Bob Clendenin
als Zarnoff
Mary Lynn Rajskub
als Zelmina
Kevin Christy
als Zellner
Kristoffer Ryan Winters
als Zilbor
Cleo King
als Penny the Impound Officer
Fabio
als Fabio
Andy Dick
als Mark (uncredited)
Brent Spiner
als Pierre
Jodi Ann Paterson
als Super Jumpsuit Chick
Mitzi Martin
als Jumpsuit Chick #1
Nichole Hiltz
als Jumpsuit Chick #2
Linda Kim
als Jumpsuit Chick #3
Mia Trudeau
als Jumpsuit Chick #4
Kimmarie Johnson
als Jumpsuit Chick #5
Keone Young
als Chinese Tailor
Cleo King
als Impound Officer
Christopher Darga
als Interrogation Cop
Marc Lynn
als Cop with Whips
Pat Finn
als Rick
Cinco Paul
als Camp Counselor
Dwight Armstrong
als Space-A-Rama Employee
Joyce Giraud
als Fabio's Girlfriend
Brendan Hill
als Boy with Bat
John Melendez
als Gene
David Kitay Original Music Composer
Philip Stark Screenplay
Danny Leiner Director
Kimberly Ray Editor
Broderick Johnson Producer
Robert M. Stevens Director of Photography
Bryan Turk Carpenter
Jennifer Hamilton Choreographer
Wayne Allan Rice Producer
Ronnie Yeskel Casting
Richard Hicks Casting
Nancy Paloian Co-Producer
Andrew A. Kosove Producer
Gil Netter Producer
Joe Divitale Sound Effects Editor
John A. Brubaker Transportation Captain
Pamela Withers Costume Design
Bruce Fortune Sound Designer
Steve Nelson Sound Effects Editor
Chas. Butcher Art Direction
Tracy Bennett Still Photographer
Howard Neiman Sound Effects Editor
Monty Cox Stunt Coordinator
Richard A. Harrison Music Editor
Bruce Barris Sound Effects Editor
Jeffrey Kushon Set Decoration
Linda S. Cormany Costume Supervisor
Susan Bierbaum Script Supervisor
Dana Millman Music Supervisor
Glenn Hoskinson Sound Effects Editor
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Bob Chefalas Sound Re-Recording Mixer
Wayne Williams Transportation Coordinator
Dave Jordan Music Supervisor
Charles William Breen Production Design
Bruce West Set Designer
Candy L. Walken Hair Department Head
Kris Evans Makeup Department Head
Russ Tanaka Set Medic
Paula Suhy First Assistant Editor
Lisa Goldsmith Set Decoration Buyer
Al Kenders Standby Painter
Ryan Effner Construction Foreman
Ron Ashmore Painter
Brad Ricker Assistant Art Director
Alex Sessing Greensman
Larry J. White II Leadman
Tiffany Noel Kinder Location Scout
Del Barras Production Illustrator
Dawn Ascher-Trevino Art Department Coordinator
Daniel Turk Construction Coordinator
Robert J. San Martin First Assistant Camera
Mark Scott Casting Associate
Kay Majerus Key Hair Stylist
Debbie Pearl Supervising Animator
Antoinette Levine Location Manager
Mark Freund Visual Effects Supervisor
Bill Talbott Score Engineer
Michael B. Bunch Propmaker
Ken W. Ballantine Lighting Technician
Billy Greenfield Production Office Assistant
James MacLean Digital Compositors
Francisco Rivas Chef
Claudine Franco Set Production Assistant
Brian Avery Stunts
Dan Wallin Scoring Mixer
Kristin Hansen Visual Effects Producer
Solina Tabrizi Hairstylist
Peter Norkus Loader
Levi Holiman Stand In
Dennis McNeill Color Timer
Bill Liston Orchestrator
Heather Ignarro Visual Effects Coordinator
Susan A. Cabral Makeup Artist
Leigh Shanta Unit Production Manager
Laurel House Unit Publicist
Matthew Amato Researcher
Joseph E. Gallagher Camera Operator
Peter W. Moyer Digital Effects Supervisor
Linda Warrilow Production Coordinator
Brian Chmielewski Art Department Assistant
Kevin Warendorp Driver
Susannah Brengel Production Accountant
Jonathan Fuh Boom Operator
Charlie Davis Post Production Supervisor
Chuck Weiss Video Assist Operator
Didier Koskas Grip
Nick Mestrundrea Craft Service
David P. Kelsey Special Effects Coordinator
Beth Bergeron ADR Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Leanna Sheldon Casting Assistant
Bryan Duff Assistant Property Master
Michael S. Ryan Dolly Grip
Colin Edwards Key Grip
Lydia Milars Key Makeup Artist
Mario A. Vitale Apprentice Sound Editor
Jacqueline Marie McLaughlin Utility Sound
Laura J. DeRosa Assistant Production Coordinator
James Thatcher Musician
Terry Wilson Supervising Music Editor
Matt Linder 3D Artist
Paul Detlefson Set Dresser
Jill Korengold Key Set Costumer
Paul N. Martin First Assistant Director
Debbie Pearl Animal Coordinator
Jim Goldthwait Second Assistant Director
Suzanne Flores Key Costumer
Leslie J. Kovacs Chief Lighting Technician
Kim Secrist Dialogue Editor
James L. Pearson Dialogue Editor
José Antonio García Sound Mixer
Kimberly Lowe Voigt Dialogue Editor
Lucy Coldsnow-Smith Dialogue Editor
Robert Troy Dialogue Editor
Rudy Reachi Property Master
José Antonio García Sound Recordist
Robert W. Morgenroth Effects Supervisor
Derek Casari ADR Engineer
David Lucarelli ADR Recordist
David Betancourt Foley Mixer
Lisa Varetakis Foley Supervisor
Wendy Washbrook Extras Casting
Dana Baker Key Rigging Grip
Richard James Hughes Second Assistant Camera
Thomas Calderon Assistant Editor
Dawn Fintor Foley
Michael Grady Rigging Grip
John Hays Utility Sound
Jennifer Brandon King Assistant Location Manager
Rich Thorne Second Unit Director
Robert Calvert Special Effects Technician
Bacilio Martin Assistant Chef
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Doug Lasater Best Boy Grip
Michael S. Harbour Digital Supervisor
Nathan Stein Location Assistant
Todd Bryant Stunt Double
Ken Rigberg Intern
Aron Kessler Production Assistant
Benny McNulty Assistant Chief Lighting Technician
Jordan Mitchell Digital Compositor
Eli Golub Assistant Camera
Jojo Villanueva Music Coordinator
Beverly Jusi First Assistant Accountant
Nicky Craft Payroll Accountant
Brandon Linville Second Assistant Accountant
Daniel Hernandez Costumer
Bruce Bellamy Swing
David Schatanoff Jr. ADR Coordinator
Patrick Cicero First Assistant Sound Editor
Jude S. Walko Production Secretary
Isabelle Demers Location Production Assistant
Paul S. Power Storyboard Artist
Gene LeBell Stunts
Rick Avery Stunts
Matt Norklun Stunts
Marguerite Pomerhn Derricks Choreographer






















ikwilfilmskijken © 2024