Een Luizenleven (1998)

Familie, Animatie, Avontuur, Komedie
Elk jaar komt een groep sprinkhanen naar de mierenhoop om het voedsel op te eten dat de mieren voor hen verzameld hebben. Op een dag, als de voorbereidingen voor dit offer net zijn afgerond, gooit Flik per ongeluk het gehele offer in de rivier. De sprinkhanen geven de mieren een tweede kans. Flik gaat op zoek naar andere insecten die mee willen vechten tegen de sprinkhanen, maar hij komt terug met een circuscrew. Losjes gebaseerd op Kurosawa's "Seven Samurai".

Een Luizenleven Film Info

Score: 6.971/10 van 8807 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-11-25
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: John Lasseter
Schrijvers Andrew Stanton, Don McEnery, Bob Shaw.
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Pixar
Productie Land: United States of America


Een Luizenleven Trailer


Dave Foley
als Flik (voice)
Kevin Spacey
als Hopper (voice)
Julia Louis-Dreyfus
als Atta (voice)
Hayden Panettiere
als Dot (voice)
Phyllis Diller
als Queen (voice)
Richard Kind
als Molt (voice)
David Hyde Pierce
als Slim (voice)
Joe Ranft
als Heimlich (voice)
Denis Leary
als Francis (voice)
Jonathan Harris
als Manny (voice)
Madeline Kahn
als Gypsy Moth (voice)
Bonnie Hunt
als Rosie (voice)
Michael McShane
als Tuck / Roll (voice)
John Ratzenberger
als P.T. Flea (voice)
Brad Garrett
als Dim (voice)
Roddy McDowall
als Mr. Soil (voice)
Edie McClurg
als Dr. Flora (voice)
Alex Rocco
als Thorny (voice)
David Ossman
als Cornelius (voice)
Carlos Alazraqui
als Loco (voice)
Jack Angel
als Thud (voice)
Bob Bergen
als Aphie / Male Ants (voice)
Kimberly J. Brown
als (voice)
Rodger Bumpass
als Harry Mosquito (voice)
Anthony Burch
als Ant Boys (voice)
Jennifer Darling
als Female Ants (voice)
Rachel Davey
als Grasshoppers (voice)
Debi Derryberry
als Baby Maggots (voice)
Paul Eiding
als Male Ants (voice)
Jessica Evans
als Female Ants (voice)
Bill Farmer
als Male Ants (voice)
Sam Gifaldi
als Ants (voice)
Brad Hall
als Grasshopper (voice)
Jess Harnell
als Bus Bettle (voice)
Brenden Hickey
als Ants (voice)
Kate Charlotte Hodges
als Female Ants (voice)
Denise Johnson
als Bug (voice)
David L. Lander
als Thumper (voice)
John Lasseter
als Bug Zapper Bug #1 (voice)
Sherry Lynn
als Female Ants (voice)
Mickie McGowan
als Cockroach Waitress (voice)
Courtland Mead
als Fly (voice)
Christina Milian
als Female Ants (voice)
Kelsey Mulrooney
als Female Ants (voice)
Ryan O'Donohue
als Grub (voice)
Jeff Pidgeon
als Grasshopper (voice)
Phil Proctor
als Slick (voice)
Jan Rabson
als Axel (voice)
Jordan Ranft
als Ant Boys (voice)
Brian M. Rosen
als Fly Brothers (voice)
Rebecca Schneider
als Female Ants (voice)
Francesca Marie Smith
als Female Ants (voice)
Andrew Stanton
als Bug Zapper Bug #2 (voice)
Hannah Swanson
als Female Ants (voice)
Russi Taylor
als Female Ants (voice)
Travis Tedford
als Ant Kids (voice)
Ashley Tisdale
als Lead Blueberry Scout (voice)
Lee Unkrich
als Ant #1 (voice)
Jordan Warkol
als Ant #2 (voice)
Pat Fry
als Grasshoppers (uncredited)
Kath Soucie
als Ants (uncredited)
John Lasseter Director
Andrew Stanton Screenplay
Don McEnery Screenplay
Bob Shaw Screenplay
Darla K. Anderson Producer
Kevin Reher Producer
Randy Newman Original Music Composer
Sharon Calahan Director of Photography
Lee Unkrich Editor
Andrew Stanton Co-Director
Stephen King Lighting Technician
Michael Parks Animation
Anthony Scott Animation
Rick Maki Visual Development
Mary Hidalgo Casting
Kyle Balda Animation
Tom Carlisle Thanks
Kenny Condit Thanks
Amy Ellenwood Thanks
Lisa Ellis Thanks
Ian Evans Thanks
Ellen Fair Thanks
David R. Haumann Thanks
Dennis 'D.J.' Jennings Thanks
Lianna Kelley Thanks
John Lansberry Thanks
Sue Maatouk-Kalache Thanks
Debbie L. O'Keeffe Thanks
Adrian Ochoa Thanks
Milan Parikh Thanks
Craig Payne Thanks
Jonas Rivera Thanks
Katherine Sarafian Thanks
Robert Taylor Thanks
Clay Welch Thanks
Eric A. Wood Thanks
Ruth Lambert Casting
William Cone Production Design
Tia W. Kratter Art Direction
Bob Pauley Art Direction
Mickie McGowan ADR Voice Casting
Bob Baron Additional Sound Re-Recordist
Brad Andalman Software Engineer
Ronen Barzel Software Engineer
Bena Currin Software Engineer
Tony DeRose Software Engineer
Kurt Fleischer Software Engineer
Lisa Forssell Software Engineer
Thomas Hahn Software Engineer
Mark Thomas Henne Software Engineer
Kitt Hirasaki Software Engineer
Michael B. Johnson Software Engineer
Steve Johnson Software Engineer
Michael Kass Software Engineer
Chris King Software Engineer
Eric Lebel Software Engineer
Peter Nye Software Engineer
Lee Ozer Software Engineer
Bruce Perens Software Engineer
John Singh Pottebaum Software Engineer
Sudeep Rangaswamy Software Engineer
Arun Rao Software Engineer
Drew Rogge Software Engineer
Michael Shantzis Software Engineer
Heidi Stettner Software Engineer
Dirk Van Gelder Software Engineer
James W. Williams Software Engineer
Wayne Wooten Software Engineer
Michael Griffin Kelly Art Department Assistant
Andrea Warren Art Department Assistant
James Burgess Camera Department Manager
Andrew Page Music Supervisor
Patsy Bouge Post Production Consulting
Maneesh Agrawala Software Engineer
Dana Batali Software Engineer
Phil Beffrey Software Engineer
Reid Gershbein Software Engineer
David M. Laur Software Engineer
Dan Lyke Software Engineer
Daniel McCoy Software Engineer
Shaun Oborn Software Engineer
Matt Pharr Software Engineer
Brian M. Rosen Software Engineer
Mark T. VandeWettering Software Engineer
rendering software engineer Software Engineer
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
David Ian Salter Second Film Editor
David Slusser Temp Music Editor
John K. Carr Temp Sound Editor
Rona Michele Temp Sound Editor
Sandra Christiansen Animation
Shawn Krause Animation
Andrew Schmidt Animation
Andrew Schmidt Modeling
Bret Parker Fix Animator
Bret Parker Animation Fix Coordinator
Paul Kegg Musician
Jonathan Williams Musician
Andrew Findon Musician
James Walker Musician
James Thatcher Musician
Skaila Kanga Musician
Tom Boyd Musician
Paul Clarvis Musician
Don Williams Musician
Peter Davies Musician
Tommy Johnson Musician
Rachel Bolt Musician
Bruce White Musician
Mark Berrow Musician
Mary Beth Smith Negative Cutter
Samuel Lord Black Software Engineer
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Gary Rydstrom Sound Designer
Sarah Jo Helton Schedule Coordinator
Dale McBeath Supervising Animator
Jason B. Hendrix Systems Administrators & Support
Nathan Ardaiz Systems Administrators & Support
George Bagtas Systems Administrators & Support
Adam Beeman Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Erik Forman Systems Administrators & Support
Alisa Gilden Systems Administrators & Support
Patrick Guenette Systems Administrators & Support
Warren Hays Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Ken Huey Systems Administrators & Support
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Peter Kaldis Systems Administrators & Support
John Hee Soo Lee Systems Administrators & Support
Jeff 'Heffe' Millhollen Systems Administrators & Support
Gregory Yong Paik Systems Administrators & Support
Kristina Perez Systems Administrators & Support
Anne Pia Systems Administrators & Support
May Pon Systems Administrators & Support
Edgar Quinones Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
M.T. Silvia Systems Administrators & Support
Edilberto A. Soriano Jr. Systems Administrators & Support
Alex Stahl Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Christopher C. Walker Systems Administrators & Support
Dallas Wisehaupt Systems Administrators & Support
Jean Gillmore Visual Development
Jonas Rivera Art Department Coordinator
Katherine Sarafian Art Department Manager
Sophie Vincelette Lead Set Dresser
Norm DeCarlo Sculptor
Jerome Ranft Sculptor
David Eisenmann Set Dresser
Susan Bradley Title Designer
Louis Rivera Camera Supervisor
Don Conway Camera Technician
Jeff Wan Camera Technician
Chris Montan Executive Music Producer
Duncan Keefe Information Systems Manager
Michael O'Brien Information Systems Manager
David DiFrancesco Photoscience Manager
Timothy Sorensen Post Production Assistant
Brian McNulty Post Production Supervisor
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
Adam Bronstein Production Intern
Crystal Jones Production Intern
Thomas Jordan Production Intern
Maneli Keshavarzi Production Intern
Hoon H. Kim Production Intern
Josh Morsell Production Intern
Justin Oliphant Production Intern
Shannon Mills Sound Design Assistant
Glenn McQueen Supervising Animator
Rich Quade Supervising Animator
Eben Ostby Supervising Technical Director
William Reeves Supervising Technical Director
Nelson Siu Systems Administrators & Support
B.Z. Petroff Script Supervisor
Dale E. Grahn Color Timer
Hana Yoon Editorial Coordinator
Tom Freeman First Assistant Editor
Tom Kim Lighting Coordinator
Lindsey Collins Lighting Manager
Lauren Alpert Lighting Technician
Brad Andalman Lighting Technician
Stephanie Andrews Lighting Technician
Jason Bickerstaff Lighting Technician
Kirk Bowers Lighting Technician
Jun Han Cho Lighting Technician
Bena Currin Lighting Technician
Ruieta DaSilva Lighting Technician
Cynthia Dueltgen Lighting Technician
Danielle Feinberg Lighting Technician
Lisa Forssell Lighting Technician
Deborah R. Fowler Lighting Technician
Reid Gershbein Lighting Technician
Keith B.C. Gordon Lighting Technician
Brian Green Lighting Technician
Jean-Claude Kalache Lighting Technician
Sonoko Konishi Lighting Technician
Ana Lacaze Lighting Technician
Ken Lao Lighting Technician
Janet Lucroy Lighting Technician
Craig McGillivray Lighting Technician
Kelly O'Connell Lighting Technician
Eileen O'Neill Lighting Technician
Chris Perry Lighting Technician
Bill Polson Lighting Technician
John Singh Pottebaum Lighting Technician
Joyce Powell Lighting Technician
Sudeep Rangaswamy Lighting Technician
Dale Ruffolo Lighting Technician
Don Schreiter Lighting Technician
John Warren Lighting Technician
Kim White Lighting Technician
Patrick Wilson Lighting Technician
Bill Wise Lighting Technician
Wayne Wooten Lighting Technician
Meredith Layne Casting Assistant
Donna Cipriani Production Accountant
Susan Tatsuno Hamana Production Manager
Doc Kane ADR & Dubbing
Michael Silvers ADR Editor
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Mary Helen Leasman Foley Editor
Marian Wilde Foley Editor
Charles Paley Music Editor
Don Davis Orchestrator
Ira Hearshen Orchestrator
Jonathan Sacks Orchestrator
Pat Jackson Sound Effects Editor
Lori L. Eschler Supervising Music Editor
Tim Holland Supervising Sound Editor
Michael Berenstein Animation
Dylan Brown Animation
Scott Clark Animation
Brett Coderre Animation
David DeVan Animation
Andrew Gordon Animation
Timothy Hittle Animation
John Kahrs Animation
Karen Kiser Animation
Bankole Lasekan Animation
Les Major Animation
Daniel Mason Animation
Billy Merritt Animation
Mark Oftedal Animation
Bobby Podesta Animation
Jeff Pratt Animation
Karen Prell Animation
Roger Rose Animation
Steve Segal Animation
Doug Sheppeck Animation
Alan Sperling Animation
Doug Sweetland Animation
David Tart Animation
J. Warren Trezevant Animation
Mark A. Walsh Animation
Kori Rae Animation Manager
Tomoko Harada Ferguson Animation Production Assistant
Lance Martin Animation Production Assistant
Yvonne Herbst CG Painter
Bryn Imagire CG Painter
Glenn Kim CG Painter
Bob Pauley Character Designer
Damir Frkovic Modeling
Mark Adams Modeling
James Bancroft Modeling
Loren Carpenter Modeling
Wei-Chung Chang Modeling
David Lomax Modeling
David Valdez Shading
John B. Anderson Shading
David Batte Shading
Lisa Forssell Shading
Brian Green Shading
Ben Jordan Shading
Ken Lao Shading
Daniel McCoy Shading
Keith Olenick Shading
Mitch Prater Shading
Brian M. Rosen Shading
Eliot Smyrl Shading
Tien Truong Shading
Bill Wise Shading
Peter DeSève Visual Development
Lou Fancher Visual Development
David Gordon Visual Development
Steve Johnson Visual Development
William Joyce Visual Development
Paul Kratter Visual Development
Fred Warter Visual Development
Bruce Zick Visual Development
Tony Sereno Sound Mix Technician
Gary Rizzo Sound Mix Technician
Armen Ksajikian Musician
Steven Clay Hunter Animation
Randy Newman Songs
John Lasseter Story
Andrew Stanton Story
Joe Ranft Story






















ikwilfilmskijken © 2024