5

Elektra (2005)

Actie, Fantasie, Sciencefiction
Kirigi en 'The Order of the Hand' geven Elektra de opdracht om weduwnaar Mark Miller te vermoorden, wiens grootvader jaren terug iets gedaan had wat niet helemaal goed zat. Wanneer Elektra aan Miller wordt voorgesteld door zijn jonge dochter Abby, besluit zij aan Miller's kant te gaan staan en hem te beschermen tegen Kirigi en zijn Ninja Assasins. Of is er misschien toch meer aan de hand met de Millers dan op het eerste gezicht te zien is ?

Elektra Film Info

Score: 5/10 van 1885 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-01-13
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Rob Bowman
website: http://marvel.com/movies/movie/13/elektra
Productie Studios: Regency Enterprises, Epsilon Motion Pictures, New Regency Pictures, Marvel Enterprises, Horseshoe Bay Productions, Elektra Productions, SAI Productions, 20th Century Fox
Productie Land: Canada, United States of America


Elektra Trailer


Jennifer Garner
als Elektra Natchios / Elektra
Goran Visnjic
als Mark Miller
Will Yun Lee
als Kirigi
Cary-Hiroyuki Tagawa
als Roshi
Terence Stamp
als Stick
Natassia Malthe
als Typhoid Mary / Typhoid
Kirsten Zien
als Abby Miller
Colin Cunningham
als McCabe
Edson T. Ribeiro
als Kinkou
Chris Ackerman
als Tattoo
Bob Sapp
als Stone
Mark Houghton
als Bauer
Hiro Kanagawa
als Meizumi
Laura Ward
als Young Elektra
Ian Tracey
als Pool Shark
Kevan Ohtsji
als Roshi Servant
Kurt Max Runte
als Nikolas Natchios
Nathaniel Arcand
als Hand Ninja #1
Aaron Au
als Hand Ninja #2
Jana Mitsoula
als Young Elektra's Mother
Kendall Cross
als First Paramedic
Ty Olsson
als Second Paramedic
Nancy Wetzel
als Third Paramedic
Paul Wu
als Fight Instructor
Jason Isaacs
als DeMarco
Tom Woodruff Jr.
als Demon (uncredited)
Arnon Milchan Producer
Dianne Crittenden Casting
Frank Miller Characters
Heike Brandstatter Casting
Coreen Mayrs Casting
Stan Lee Executive Producer
Avi Arad Producer
Kevin Feige Co-Producer
Josh McLaglen Co-Producer
Doc Kane ADR Mixer
Craig Berkey Sound Designer
Graeme Murray Production Design
Jim Passon Color Timer
Rob Bowman Director
Gary Foster Producer
Kevin Stitt Editor
Mark Steven Johnson Executive Producer
Mark Steven Johnson Characters
Michael Dittrick Music Editor
Zak Penn Writer
Christophe Beck Original Music Composer
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Jacqui Lopez Visual Effects Producer
Dave Jordan Music Supervisor
Eric Norlin Art Direction
Richard Bronskill Orchestrator
Jeremy Stanbridge Assistant Art Director
Marny Eng Stunts
Bill Roe Director of Photography
Lisa Tomczeszyn Costume Design
Simon Abbott Unit Production Manager
Brent O'Connor Executive Producer
Warren Hendriks First Assistant Sound Editor
Martin Lacroix Boom Operator
John Murray Foley Supervisor
Michael T. Williamson Sound mixer
Kimberly Chiang Stunt Double
Duane Dickinson Stunts
Mike Mitchell Stunts
Melissa R. Stubbs Stunt Double
Bryan Spicer Second Unit Director
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Brentan Harron Production Illustrator
Raven Metzner Writer
Stuart Zicherman Writer
Sophie Addie Associate Producer
Michael Hothorn Casting
Peter Lando Set Decoration
Darryl Quon Utility Stunts
Jack L. Murray Production Manager
Joe Hartwick Jr. Production Supervisor
Mike Gunther Stunt Coordinator
Mike Gunther Fight Choreographer
Lauro Chartrand Stunts
Loyd Bateman Stunts
Kirk Caouette Stunt Coordinator
Kirk Caouette Utility Stunts
Rich Thorne Production Executive
Brian Simpson Stunts
Marcus Young Stunts
Adrian Hein Stunts
Christopher Gordon Stunts
Trevor Addie Stunts
Vince Laxton Electrician
Antonio Soriano Gaffer
Anthony Harris Digital Color Timer
Peter McNulty Additional Editing
Anji Bemben Hairstylist
Jean-Francois Morissette Layout
Paul Wu Stunts
Mike Desabrais Stunt Double
Kylie Furneaux Stunt Double
Jim Filippone Pilot
Ricardo F. Delgado Storyboard Artist
Jeffrey C. Robinson Stunts
Courtney Daniel Assistant Costume Designer
Cha Blevins Costume Supervisor
Dan Sissons Property Master
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Brian Shell Construction Coordinator
Doug Hemphill Additional Sound Re-Recording Mixer
Jeff Harvey Best Boy Electric
Sharon Thompson Art Department Coordinator
Robert Renga Sound Recordist
Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Doane Gregory Still Photographer
Portia Tickell Script Supervisor
Jon Vogl Sound Effects Editor
Jay Mitchell Set Designer
Joseph Lederer Additional Photography
Fernand Bos Supervising Music Editor
Jeff MacIntyre Carpenter
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Steven J. Winslow Helicopter Camera
Michelle Brattson Production Coordinator
Stacey Butterworth Wigmaker
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Larry Lam Stunt Coordinator
Larry Lam Stunt Double
Toby Lindala Prosthetic Supervisor
Gloria Davies Unit Publicist
Rick Rasmussen Picture Car Coordinator
Douglas Bloom Visual Effects
Sandra J. Blackie Costume Coordinator
Lubor Cencak Scenic Artist
Craig Heath Sound Recordist
Daniel Scarcello Sculptor
David Schmalz Video Assist Operator
Vanessa Lapato ADR Editor
Brigitte Daloin Visual Effects Editor
Amy Allen Visual Effects Coordinator
Derek Casari ADR Engineer
Dean Choe Stunts
Dean Choe Stunt Coordinator
Simon Burnett Stunts
Lance Webb Makeup Effects
Julie Adams Dialect Coach
Dan Foster Digital Producer
Morgan Beggs Assistant Director
Casey Stone Scoring Mixer
Kurtis Reeves Costume Set Supervisor
Jojo Villanueva Music Coordinator
Michael Tinger Post Production Supervisor
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Helen Luttrell Dialogue Editor
Petra Bergholz Costumer
Terence Chase Security
Carolle Alain Assistant Editor
Errin Lally Casting Associate
Madhava Reddy I/O Supervisor
Jack Chouchanian Grip
Alex Chiang Stunts
Dean Collins Key Rigging Grip
Dan DeLeeuw Visual Effects Supervisor
Bruce Callahan Driver
Lyndon Barrois Animation Supervisor
Corinne Bogdanowicz Digital Compositors
Nick Foley ADR Recordist
Shauna Duggins Stunt Double
Shawn Beaton Utility Stunts
Julieann Snow Production Accountant
Josephine Bleuer Greensman
Susan Nestibo Location Scout
John Banovich Camera Operator
Michael Bruce Adams First Assistant Camera
Stefan von Bjorn Steadicam Operator
Sacha Fassaert Underwater Camera
Sacha Fassaert Assistant Camera
Les Quinn CG Supervisor
Mike O'Neal Digital Effects Supervisor
Chad Buckmaster Post Production Assistant
David Michael Green Systems Administrators & Support
Allan Morgan Transportation Coordinator
Jenny Brandt Digital Intermediate
Breanne Larrett Editorial Production Assistant
Salar Saleh Lighting Supervisor
Gary Burritt Negative Cutter
Brett Chan Stunts
Spencer Louttit Assistant Property Master
Jovan Nenadic Stunts
Russell Hawkes Dolly Grip
Matthew Evan Walsh Post Production Coordinator
Daniel A. Mondschain Assistant Production Coordinator
Jon Kralt Stunts
James McKenzie Moore Casting Assistant
Elaine Fung Rotoscoping Artist
Jennie Morse Animation Coordinator
Steve Sherlock Best Boy Grip
Kirk Jaques Stunts
Kirk Jaques Stunt Double
Dennis Briest Special Effects Technician
Scott Calderwood Assistant Decorator
Sally Hudson Graphic Designer
Carrie Wilson Second Assistant Camera
Andrea Brown Extras Casting
Niamh Murphy Textile Artist
Darren Robertson Playback Coordinator
William Unrau Sound Assistant
Maureen Carey Construction Buyer
Michele Lee Payroll Accountant
Barbara Copp Production Assistant
Colette Jost Assistant Accountant
Christopher Gwynne Visual Effects Technical Director
Mike Nowak Conductor
Devyn Griffith First Assistant Makeup Artist
Warren Hanna Second Assistant Director
Ania Musiatowicz Third Assistant Director
Hans Heymans Lead Animator
Nathan Kay Assistant Location Manager
Jessica Dart Location Assistant
Jason Macza CG Artist
Jason Liggett Compositing Supervisor
James J. Atkinson Effects Supervisor
Don Lew Utility Stunts
Don Lee Utility Stunts
Don Lee Stunt Double
Jayson Ricks Stunt Double
Trevor Jones Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2022