Elektra (2005)

Actie, Fantasie, Avontuur
Kirigi en 'The Order of the Hand' geven Elektra de opdracht om weduwnaar Mark Miller te vermoorden, wiens grootvader jaren terug iets gedaan had wat niet helemaal goed zat. Wanneer Elektra aan Miller wordt voorgesteld door zijn jonge dochter Abby, besluit zij aan Miller's kant te gaan staan en hem te beschermen tegen Kirigi en zijn Ninja Assasins. Of is er misschien toch meer aan de hand met de Millers dan op het eerste gezicht te zien is ?

Elektra Film Info

Score: 5.042/10 van 2325 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-01-13
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Rob Bowman
Productie Studios: Regency Enterprises, New Regency Pictures, Marvel Enterprises, Horseshoe Bay Productions, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Elektra Trailer


Jennifer Garner
als Elektra Natchios / Elektra
Goran Visnjic
als Mark Miller
Will Yun Lee
als Kirigi
Cary-Hiroyuki Tagawa
als Roshi
Terence Stamp
als Stick
Natassia Malthe
als Typhoid Mary / Typhoid
Kirsten Zien
als Abby Miller
Colin Cunningham
als McCabe
Chris Ackerman
als Tattoo
Bob Sapp
als Stone
Mark Houghton
als Bauer
Hiro Kanagawa
als Meizumi
Laura Ward
als Young Elektra
Ian Tracey
als Pool Shark
Kevan Ohtsji
als Roshi Servant
Kurt Max Runte
als Nikolas Natchios
Nathaniel Arcand
als Hand Ninja #1
Aaron Au
als Hand Ninja #2
Jana Mitsoula
als Young Elektra's Mother
Kendall Cross
als First Paramedic
Ty Olsson
als Second Paramedic
Nancy Wetzel
als Third Paramedic
Paul Wu
als Fight Instructor
Jason Isaacs
als DeMarco
Tom Woodruff Jr.
als Demon (uncredited)
Edson T. Ribeiro
als Kinkou
Marke Driesschen
als Weatherman
Doane Gregory Still Photographer
Bill Roe Director of Photography
Avi Arad Producer
Stan Lee Executive Producer
Gary Foster Producer
Brent O'Connor Executive Producer
Peter Lando Set Decoration
Rob Bowman Director
Coreen Mayrs Casting
Heike Brandstatter Casting
Lisa Tomczeszyn Costume Design
Michael Hothorn Casting
Arnon Milchan Producer
Mark Steven Johnson Executive Producer
Christophe Beck Original Music Composer
Kevin Stitt Editor
Eric Norlin Art Direction
Graeme Murray Production Design
Dianne Crittenden Casting
Frank Miller Characters
Zak Penn Writer
Stuart Zicherman Writer
Mark Steven Johnson Characters
M. Raven Metzner Writer
Sophie Addie Associate Producer
Josh McLaglen Co-Producer
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Michael T. Williamson Sound mixer
Portia Tickell Script Supervisor
Craig Berkey Sound Designer
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Joe Hartwick Jr. Production Supervisor
Martin Lacroix Boom Operator
Kirk Caouette Stunt Coordinator
Julieann Snow Production Accountant
Susan Nestibo Location Scout
Les Quinn CG Supervisor
Errin Lally Casting Associate
Lyndon Barrois Animation Supervisor
Sharon Thompson Art Department Coordinator
Simon Abbott Unit Production Manager
Richard Bronskill Orchestrator
Casey Stone Scoring Mixer
Jeremy Stanbridge Assistant Art Director
John Banovich Camera Operator
Rick Rasmussen Picture Car Coordinator
Michael Tinger Post Production Supervisor
Brigitte Daloin Visual Effects Editor
Jack L. Murray Production Manager
Stefan von Bjorn Steadicam Operator
Cha Blevins Costume Supervisor
Anji Bemben Hairstylist
Chad Buckmaster Post Production Assistant
Dan DeLeeuw Visual Effects Supervisor
Josephine Bleuer Greensman
Steven J. Winslow Helicopter Camera
Julie Adams Dialect Coach
Allan Morgan Transportation Coordinator
Shawn Beaton Utility Stunts
Vince Laxton Electrician
Brian Shell Construction Coordinator
Brentan Harron Production Illustrator
Mike O'Neal Digital Effects Supervisor
Bruce Callahan Driver
Jean-Francois Morissette Layout
Jon Vogl Sound Effects Editor
Douglas Bloom Visual Effects
Peter McNulty Additional Editing
Trevor Addie Stunts
David Michael Green Systems Administrators & Support
Joseph Lederer Additional Photography
Jack Chouchanian Grip
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Toby Lindala Prosthetic Supervisor
Stacey Butterworth Wigmaker
Jeff MacIntyre Carpenter
Michelle Brattson Production Coordinator
Lubor Cencak Scenic Artist
David Schmalz Video Assist Operator
Breanne Larrett Editorial Production Assistant
Antonio Soriano Gaffer
Courtney Daniel Assistant Costume Designer
Jim Passon Color Timer
Amy Allen Visual Effects Coordinator
Jeff Harvey Best Boy Electric
Warren Hendriks First Assistant Sound Editor
Dan Foster Digital Producer
Jay Mitchell Set Designer
Terence Chase Security
Gloria Davies Unit Publicist
Morgan Beggs Assistant Director
Jenny Brandt Digital Intermediate
Michael Dittrick Music Editor
Dave Jordan Music Supervisor
Corinne Bogdanowicz Digital Compositors
Madhava Reddy I/O Supervisor
Jacqui Lopez Visual Effects Producer
Daniel Scarcello Sculptor
Michael Bruce Adams First Assistant Camera
Sacha Fassaert Underwater Camera
Lance Webb Makeup Effects
Salar Saleh Lighting Supervisor
Helen Luttrell Dialogue Editor
Robert Renga Sound Recordist
Craig Heath Sound Recordist
Dan Sissons Property Master
Devyn Griffith First Assistant Makeup Artist
Jason Macza CG Artist
Rich Thorne Production Executive
Doc Kane ADR Mixer
Kurtis Reeves Costume Set Supervisor
Maureen Carey Construction Buyer
Doug Hemphill Additional Sound Re-Recording Mixer
Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Nathan Kay Assistant Location Manager
Derek Casari ADR Engineer
Kimberly Chiang Stunt Double
Mike Nowak Conductor
Sally Hudson Graphic Designer
John Murray Foley Supervisor
Anthony Harris Digital Color Timer
Fernand Bos Supervising Music Editor
Scott Calderwood Assistant Decorator
Sacha Fassaert Assistant Camera
Niamh Murphy Textile Artist
Jim Filippone Pilot
Jason Liggett Compositing Supervisor
Vanessa Lapato ADR Editor
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Colette Jost Assistant Accountant
James J. Atkinson Effects Supervisor
Sandra J. Blackie Costume Coordinator
Spencer Louttit Assistant Property Master
Dennis Briest Special Effects Technician
Carrie Wilson Second Assistant Camera
Barbara Copp Production Assistant
Steve Sherlock Best Boy Grip
James McKenzie Moore Casting Assistant
Jojo Villanueva Music Coordinator
Jennie Morse Animation Coordinator
Gary Burritt Negative Cutter
Dean Collins Key Rigging Grip
Elaine Fung Rotoscoping Artist
Warren Hanna Second Assistant Director
Ania Musiatowicz Third Assistant Director
Ricardo F. Delgado Storyboard Artist
Hans Heymans Lead Animator
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Daniel A. Mondschain Assistant Production Coordinator
Andrea Brown Extras Casting
Darren Robertson Playback Coordinator
Bryan Spicer Second Unit Director
Russell Hawkes Dolly Grip
Petra Bergholz Costumer
Christopher Gwynne Visual Effects Technical Director
Carolle Alain Assistant Editor
Matthew Evan Walsh Post Production Coordinator
Jessica Dart Location Assistant
William Unrau Sound Assistant
Michele Lee Payroll Accountant
Nick Foley ADR Recordist
Don Lee Stunt Double
Mike Desabrais Stunt Double
Alex Chiang Stunts
Lauro Chartrand Stunts
Brian Simpson Stunts
Mike Gunther Fight Choreographer
Duane Dickinson Stunts
Brett Chan Stunts
Dean Choe Stunts
Melissa R. Stubbs Stunt Double
Jayson Ricks Stunt Double
Jovan Nenadic Stunts
Marny Eng Stunts
Loyd Bateman Stunts
Christopher Gordon Stunts
Jeffrey C. Robinson Stunts
Mike Gunther Stunt Coordinator
Shauna Duggins Stunt Double
Kirk Jaques Stunts
Kirk Caouette Utility Stunts
Larry Lam Stunt Coordinator
Darryl Quon Utility Stunts
Simon Burnett Stunts
Larry Lam Stunt Double
Adrian Hein Stunts
Mike Mitchell Stunts
Jon Kralt Stunts
Kylie Furneaux Stunt Double
Marcus Young Stunts
Don Lee Utility Stunts
Paul Wu Stunts
Dean Choe Stunt Coordinator
Don Lew Utility Stunts
Kirk Jaques Stunt Double
Kevin Feige Co-Producer
John MacCarthy Second Unit First Assistant Director
Trevor Jones Stunt Double
Josh McLaglen First Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2024