End of Days (1999)

Actie, Horror, Fantasie
In 1979 wordt een meisje geboren, dat 20 jaar later geplaagd wordt door nachtmerries over een vreemde man. Ondertussen schiet veiligheidsbeambte Jericho een oude dakloze priester neer, die een klant van Jericho probeerde neer te schieten.

End of Days Film Info

Score: 6.065/10 van 1736 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-11-24
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Peter Hyams
Productie Studio: Beacon Communications
Productie Land: United States of America


End of Days Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Jericho Cane
Gabriel Byrne
als The Man
Robin Tunney
als Christine York
Kevin Pollak
als Bobby Chicago
CCH Pounder
als Detective Margie Francis
Derrick O'Connor
als Thomas Aquinas
David Weisenberg
als OB-GYN
Rainer Judd
als Christine's Mother
Miriam Margolyes
als Mabel
Udo Kier
als Head Priest
Luciano Miele
als Pope's Advisor
Michael O'Hagan
als Cardinal
Mark Margolis
als Pope
Jack Shearer
als Kellogg
Rod Steiger
als Father Kovak
Eve Sigall
als Old Woman
Victor Varnado
als Albino
Robert Lesser
als Carson
Lloyd Garroway
als Utility Worker #1
Gary Anthony Williams
als Utility Worker #2
John Nielsen
als Hospital Cop
Jonny Bogris
als Skateboarder
Elliot Goldwag
als Thomas' Doctor
Elaine Corral Kendall
als Anchor
Denice D. Lewis
als Emily
Renee Olstead
als Amy
Mo Gallini
als Monk #1 / Intruder
Marc Lawrence
als Old Man
Van Quattro
als Satan Priest
Charles A. Tamburro
als Helicopter Pilot
Lynn Marie Sager
als Head Priest Wife
Linda Pine
als Head Priest Daughter
David Franco
als Assistant Priest
Steve Kramer
als Businessman
Melissa Mascara
als Businessman's Wife
John Timothy Botka
als Cop at Thomas'
Walter von Huene
als Motorman
Michael Rocha
als Priest
Sven-Ole Thorsen
als Thug
Jackie Burch Casting
John Debney Original Music Composer
Franco Columbu Utility Stunts
Scott Martin Gershin Sound Effects Editor
Jeff Dawn Makeup Department Head
Tim Gilbert Utility Stunts
Jack Gill Utility Stunts
Buddy Joe Hooker Utility Stunts
Joey Box Stunts
Bradley M. Goodman Post Production Supervisor
Steven Kemper Editor
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Charlie Daboub Art Direction
Robert Deschaine ADR Mixer
Tony Lamberti Sound Designer
Marc Abraham Executive Producer
Christopher Assells Sound Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Alessandra Carlino Visual Effects Assistant Editor
Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Ron Stein Utility Stunts
Freddie Hice Utility Stunts
Gene LeBell Utility Stunts
Bobby Bass Utility Stunts
Jeffrey J. Dashnaw Utility Stunts
Sven-Ole Thorsen Utility Stunts
Mauro Borrelli Production Illustrator
Maya Shimoguchi Set Designer
Henry Kingi Utility Stunts
William M. Elvin First Assistant Director
Peter Hyams Director
Peter Hyams Director of Photography
Armyan Bernstein Producer
Richard Holland Production Design
Pamella D'Pella Location Scout
Nancy Rae Stone Executive In Charge Of Production
Andrew W. Marlowe Writer
Andrew W. Marlowe Co-Producer
Bill Borden Producer
Thomas A. Bliss Executive Producer
Stan Winston Creature Design
Jennifer Caputo Stunt Double
Jeff Gullo Editor
Todd Turner Epk Producer
Gary Fettis Set Decoration
Alan Oliney Utility Stunts
Denise Pinckley Production Manager
Jimmy N. Roberts Utility Stunts
Don Orlando Production Accountant
Angela Heald Production Supervisor
Mitch Toles Stunt Driver
Troy Brown Utility Stunts
Bob Brown Utility Stunts
Dick Ziker Utility Stunts
Ronnie Rondell Jr. Utility Stunts
James Ryan Stunts
John C. Meier Utility Stunts
Tim Trella Utility Stunts
Nerses Gezalyan Foley Mixer
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Greg Zimmerman Foley Recordist
Billy D. Lucas Stunt Double
Al Hobbs Set Designer
Greg Berry Set Designer
Charisse Cardenas Set Designer
Andy Gill Utility Stunts
Michael Scott Additional Camera
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Darrell Davis Utility Stunts
Mary Lamar Mahler Set Medic
Paul Deason Unit Production Manager
Paul Deason Co-Producer
Bobbie Mannix Costume Design
Gail A. Fitzgibbons Costume Supervisor
Michael Saccio Property Master
Steve Callas Construction Coordinator
Lance Gilbert Utility Stunts
Juan M. García Best Boy Electric
Scott R. Fisher Special Effects Coordinator
Denny Caira Transportation Coordinator
Troy Robinson Utility Stunts
Stephen S. Campanelli Steadicam Operator
Mitchell S. Drain Digital Effects Supervisor
Cheree Welsh Art Department Coordinator
Dawn Brown Assistant Art Director
Tommy J. Huff Utility Stunts
Victor Ray Ennis First Assistant Sound Editor
David James Sculptor
Hope M. Parrish Property Master
Tricia Ronten Script Supervisor
Julia K. Levine Set Designer
Steve M. Davison Stunt Coordinator
Ian Hunter Visual Effects Producer
Ian Hunter Visual Effects Art Director
Lauren Stephens Dialogue Editor
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Mike Shannon Transportation Captain
James Wright Dolby Consultant
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Scott Workman Utility Stunts
Steven J. Winslow Camera Technician
Zade Rosenthal Still Photographer
J. Alan Scott Animatronics Designer
James M. Halty Utility Stunts
David Norris Camera Operator
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Michelle Pazer ADR Editor
Richard Dwan Jr. Dialogue Editor
Richard Dwan Jr. ADR Editor
Zeke Morales Visual Effects Editor
Thomas A. Carlson Music Editor
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Joel Holland Video Assist Operator
James R. Tynes Gaffer
Gary Nolin Visual Effects Producer
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Kosta Saric Visual Effects Editor
Peter Tothpal Hair Designer
Jennifer Bell Key Hair Stylist
Louis Lazzara Makeup Artist
William H. Burton Jr. Utility Stunts
Kurt V. Hulett Leadman
Gregory J. Barnett Utility Stunts
Michael D. Wilhoit Supervising Sound Editor
John 'Fest' Sandau Assistant Chief Lighting Technician
Craig A. Mumma Digital Effects Producer
Scott Sanders Sound Effects Editor
J. Patrick Daily Key Grip
Michael Ferris Additional Camera
Dayne Johnson Makeup Artist
Justin Ditter Wigmaker
Kenneth Hardy Assistant Art Director
Jeffrey Beck Set Designer
Kurt Williams Visual Effects Producer
Eric Durst Senior Visual Effects Supervisor
Michael P. May Additional Camera
Charlie McIntyre Rigging Gaffer
Ray Boniker First Assistant Editor
Kokayi Ampah Location Manager
Carrie Gerlach Unit Publicist
Michael Haro Location Manager
Walter Garcia Visual Effects Production Assistant
Chuck Picerni Jr. Utility Stunts
Scott Janush Assistant Editor
Bill Young Stunt Driver
Tom Knott Special Effects Assistant
Walter Zieska Propmaker
Manny Perry Utility Stunts
Dieter Rauter Utility Stunts
Kelly Oxford Supervising Sound Editor
Aaron Dem Head of Production
Erik Rondell Utility Stunts
G. Marq Roswell Music Supervisor
Michael Miller ADR Mixer
Pete Anthony Orchestrator
Scotty Richards Stunt Coordinator
Adam Khalid Post Production Assistant
Thomas J. Larsen Stunts
Phil Hetos Color Timer
Jeff Glueck Sound Engineer
Gene S. Cantamessa Production Sound Mixer
Rob Mitchell Controller
Erik Lee Lead Animator
James Doh Storyboard Artist
Tami Hodges Gruneich Key Set Production Assistant
Brandon Craig I/O Supervisor
Paul Rylander Assistant Property Master
Tim Gonzales Craft Service
Robert West Production Office Coordinator
Bennie Moore Utility Stunts
Peter Olexiewicz Construction Foreman
Troy Gilbert Utility Stunts
Harry Lu Armorer
Leonel Pedraza Sound
Kenny Chaplin Set Production Assistant
Todd Bassman Boom Operator
John Armstrong Driver
Howard Velasco Security
Kenneth Au Digital Compositors
Gary Burritt Negative Cutter
Alexander Denk Stunt Double
Francis Meade Warner Art Department Assistant
Ismael Araujo Jr. Grip
Craig Dyer Helicopter Camera
David L. Bell Set Dresser
Ralph Peterson Carpenter
Paul Shane Durazo Camera Loader
Justin Blaustein Projection
Ivy Borg Stand In
Shawn Kautz Stunts
Greg Bradner Systems Administrators & Support
Paul Ciancetta Lighting Technician
Brad Duenkel Rigging Grip
Angela Peabody Casting Associate
Ivan DeWolf 3D Artist
Anders Ericson Visual Effects
Chad J. Hellmuth Visual Effects Coordinator
Mark Chadwick Stunts
Gunter Simon Utility Stunts
Josh Kemble Stunts
Janet Brady Utility Stunts
Daniel Pershing Dolly Grip
Shawn Robinson Utility Stunts
Dennis Rogers First Assistant Camera
Brian Mussetter Assistant Camera
Jennifer Bell Second Assistant Camera
Ronald Epstein Special Effects Technician
Joth Riggs Second Second Assistant Director
Shawn Gillespie First Assistant Accountant
Jim Swidarski Payroll Accountant
Christopher Carlson Assistant Decorator
Darin Necessary Additional Second Assistant Camera
Carrie L.A. Assistant Location Manager
Yvonne McDonald Music Coordinator
Tammy Apana Assistant Accountant
Donald E. Wygal Assistant Production Coordinator
Walter von Huene Dialogue Coach
Byron Crystal Extras Casting
Michael McGuire Key Rigging Grip
Alison Yerxa Matte Painter
John Bozzalla Production Assistant
Raymond Normandin Stunts
Nadine Grycan Utility Stunts
Lee Waddell Stunt Double
Tom West Best Boy Grip
Rita Minor Utility Stunts
Alan Wurtzel Utility Stunts
David Collier Production Coordinator
Danny Rogers Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024