Ender's Game (2013)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
De getalenteerde jongen Ender wordt naar een geavanceerde trainingsschool in de ruimte gestuurd, waar hij samen met andere kinderen wordt getraind voor een naderende aanval van een buitenaards ras.

Ender's Game Film Info

Score: 6.591/10 van 5561 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-10-24
Lengte: 114 Minuut / 1:54
Regisseur: Gavin Hood
Schrijver: Gavin Hood
Productie Studios: Digital Domain, Chartoff Productions, Taleswapper, K/O Paper Products, OddLot Entertainment
Productie Land: United States of America


Ender's Game Trailer


Harrison Ford
als Colonel Hyrum Graff
Asa Butterfield
als Ender Wiggin
Hailee Steinfeld
als Petra Arkanian
Viola Davis
als Major Gwen Anderson
Ben Kingsley
als Mazer Rackham
Abigail Breslin
als Valentine Wiggin
Aramis Knight
als Bean
Mois├ęs Arias
als Bonzo Madrid
Nonso Anozie
als Sergeant Dap
Suraj Partha
als Alai
Khylin Rhambo
als Dink Meeker
Jimmy 'Jax' Pinchak
als Peter Wiggin
Conor Carroll
als Bernard
Tony Mirrcandani
als Admiral Chjamrajnagar
Stevie Ray Dallimore
als John Wiggin
Andrea Powell
als Theresa Wiggin
Brandon Soo Hoo
als Fly Molo
Han Soto
als Lieutenant Soto
Kyle Clements
als Young Mazer Rackham
Kelvin Harrison Jr.
als Salamander (uncredited)
Caleb J. Thaggard
als Stilson
Cameron Gaskins
als Slattery
Wendy Miklovic
als Female Doctor
Jasmine Kaur
als Professor
Edrick Browne
als Eros Tech Officer Hendee
Christopher Coakley
als Stilson Buddy #1
Chase Walker
als Stilson Buddy #2
Gavin Hood
als Giant
Jay Meagher Sound Mixer
John Papsidera Casting
Donald McAlpine Director of Photography
Lee Smith Editor
Zach Staenberg Editor
Dan Moore Costume Supervisor
Dane A. Davis Sound Designer
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Sean Haworth Production Design
David Coatsworth Executive Producer
Gavin Hood Screenplay
Gavin Hood Director
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Alex Kurtzman Producer
Roberto Orci Producer
Robert Chartoff Producer
Steve Jablonsky Original Music Composer
Gigi Pritzker Producer
Kate Dowd Casting
Tim Gomillion Sound Recordist
Deborah Del Prete Executive Producer
Kathrine Gordon Hairstylist
Anne Rapp Script Supervisor
Peter Lando Set Decoration
Lynn Hendee Producer
Orson Scott Card Producer
Orson Scott Card Novel
J.J. Perry Stunts
David A. Whittaker Sound Effects Editor
Raman Rao Gaffer
Greg Berry Art Direction
Garrett Warren Stunt Coordinator
Garrett Warren Second Unit Director
Linda McDonough Producer
Bill Lischak Executive Producer
John Roesch Foley
Alicia Vela-Bailey Stunt Double
Steven R. Mathis Gaffer
Austin Basile Visual Effects Editor
Mandy Safavi Executive Producer
Ed Ulbrich Producer
Ben Procter Production Design
Christine Bieselin Clark Costume Design
Trefor Proud Makeup Department Head
Sarah Forrest Set Designer
Eric Lindemann Sound Designer
Hilda Hodges Foley
A. Todd Holland Supervising Art Director
Anthony Syracuse Construction Coordinator
Clint Wallace Art Direction
Noelle King Set Designer
Russ Doyle Greensman
Sue Rowe Visual Effects Supervisor
Lauri Mills Studio Teachers
Anshuman Prasad Set Designer
Chris Hopkins Sculptor
Rochelle Harvey Art Department Coordinator
C. Scott Baker Set Designer
Matthew E. Butler Visual Effects Supervisor
Jinnie Pak Visual Effects Producer
Tim Carras Visual Effects Supervisor
Joshua D. Comen Visual Effects Producer
Remi Tournois Additional Camera
Collette Nunes Visual Effects Editor
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Matt Blackshear Digital Intermediate
Don Miloyevich Property Master
Alyson Dee Moore Foley
Tom Goodrich Studio Teachers
Mark Breakspear Visual Effects Supervisor
Chris Haarhoff Camera Operator
David An Visual Effects Editor
Jess Platt Dialect Coach
Stacey Butterworth Wigmaker
Anthony J. Henderson Sculptor
Andrew M. Casbon III Scenic Artist
Winston Helgason Visual Effects Producer
Alex Gibson Music Editor
Karri Farris Makeup Artist
Ronald Hersey Helicopter Camera
Ronald Hersey Aerial Director of Photography
Ronald Hersey Second Unit Director of Photography
David Vyle Levy Conceptual Design
Emily Eddey Digital Intermediate
Diane Slattery Unit Publicist
Brian A. Waits Set Designer
John Trapman Helicopter Camera
Des Carey Digital Intermediate
Betty Lou Skinner Hairstylist
Lisa Beroud Visual Effects Producer
Steve Miller Visual Effects Editor
Will Arnot Steadicam Operator
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Jason Waggenspack Location Manager
Brooks Robinson Camera Operator
Randy Kinyon Transportation Coordinator
Amy Heinz-Barnett Set Designer
Michael Blackbourn CG Supervisor
Daina Daigle Hairstylist
Remi Savva Makeup Artist
LaToya Henderson Makeup Artist
Becky Cotton Makeup Artist
Dave Merry Greensman
Twig Leveque Property Master
John Naehrlich Leadman
James Miller Sculptor
Derek Casari ADR & Dubbing
Matthew W. Kielkopf First Assistant Sound Editor
Tohda Asuka CG Supervisor
Zeljko Barcan CG Supervisor
Nick Epstein CG Supervisor
Earl Paraszczynec CG Supervisor
Dusan Strugar CG Supervisor
Hanzhi Tang CG Supervisor
Tully Summers Creature Design
Gavin Gregory Visual Effects Producer
Annemarie Griggs Visual Effects Producer
Sergio Jimenez Visual Effects Producer
Lara Ramirez Visual Effects Editor
Andrew Smith Visual Effects Editor
Nancy St. John Visual Effects Producer
Ryan Valade Visual Effects Editor
Max Dennison Visual Effects Supervisor
Georg Kaltenbrunner VFX Supervisor
Yoan Souligoux VFX Artist
Sujil Sukumaran VFX Artist
Sai Win Myint Oo VFX Artist
Christine Felman VFX Production Coordinator
Nardeep Chander VFX Artist
Julien Depredurand VFX Artist
Matthew W. Davis Camera Operator
Jen Wasson Set Costumer
Michael Cioni Digital Intermediate
Katie Fellion Digital Intermediate
Tony Bacigalupi First Assistant Editor
Sean J. Donnelly Location Manager
Charles Howes Studio Teachers
Michael Provost Acting Double
Ivy Zhong Executive Producer
Mallory Thompson Stunts
Venkatesh Roddam Executive Producer
Ted Ravinett Executive Producer
Juan Couto Senior Animator
Austin Kane ADR & Dubbing






















ikwilfilmskijken © 2024