7.432

Erin Brockovich (2000)

Drama
Erin Brockovich, een alleenstaande moeder, kan maar geen baantje vinden. Als ze na een auto-ongeluk ook nog een rechtszaak verliest, dwingt ze haar advocaat om haar een baantje te geven. Aanvankelijk neemt niemand haar serieus, tot ze op het spoor komt van een vervuilingszaak.

Erin Brockovich Film Info

Score: 7.432/10 van 2977 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-03-17
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Steven Soderbergh
Productie Studio: Jersey Films
Productie Land: United States of America


Erin Brockovich Trailer


Julia Roberts
als Erin Brockovich
Albert Finney
als Ed Masry
Aaron Eckhart
als George
Marg Helgenberger
als Donna Jensen
Cherry Jones
als Pamela Duncan
Veanne Cox
als Theresa Dallavale
Conchata Ferrell
als Brenda
Tracey Walter
als Charles Embry
Peter Coyote
als Kurt Potter
Michael Harney
als Pete Jensen
Scarlett Pomers
als Shanna Jensen
Scotty Leavenworth
als Matthew Brown
Gina Gallego
als Ms. Sanchez
T.J. Thyne
als David Foil (1st PG&E Rep)
Valente Rodriguez
als Donald
Erin Brockovich
als Waitress
David Brisbin
als Dr. Jaffe
Dawn Didawick
als Rosalind
George Rocky Sullivan
als Los Angeles Judge
Pat Skipper
als Defending Lawyer
Jack Gill
als Defendant
Irene Olga López
als Mrs. Morales
Emily Marks
als Beth (8 months)
Julie Marks
als Beth (8 months)
Gemmenne de la Peña
als Katie
Adilah Barnes
als Anna
Irina V. Passmoore
als Babysitter
Ron Altomare
als Biker Friend
Charles John Bukey
als Biker Friend
Randy Lowell
als Brian Frankel
Jamie Harrold
als Scott
Sarah Ashley
als Ashley Jensen
Joe Chrest
als Tom Robinson
Meredith Zinner
als Mandy Robinson
William Lucking
als Bob Linwood
Mimi Kennedy
als Laura Ambrosino
Scott Sowers
als Mike Ambrosino
Kristina Malota
als Annabelle Daniels
Wade Williams
als Ted Daniels
Cordelia Richards
als Rita Daniels
Ashley Pimental
als Beth (18 months)
Brittany Pimental
als Beth (18 months)
Larry Martinez
als Nelson Perez
LeRoy A. Simmons
als Self
Don Snell
als PG&E Lawyer
Michael Shamberg
als PG&E Lawyer
Ronald E. Hairston
als Car Messenger
Scott Allen
als Town Meeting Plaintiff
Sheila Shaw
als Ruth Linwood
Matthew Kimbrough
als Bartender
Jason Cervantes
als Check Messenger
Spencer Kayden
als Tearful Courtroom Spectator (uncredited)
Norma Maldonado
als Woman #1 (uncredited)
Mike Malone
als Baxter (uncredited)
Tom Tangen
als Ned (uncredited)
Julie Wagner
als E.R. Admitting Nurse (uncredited)
Thomas Newman Original Music Composer
Danny DeVito Producer
Steven Soderbergh Director
Philip Messina Production Design
Michael Shamberg Producer
Stacey Sher Producer
Susannah Grant Writer
John Hardy Executive Producer
Gail Lyon Co-Producer
Carla Santos Shamberg Executive Producer
Edward Lachman Director of Photography
Anne V. Coates Editor
Margery Simkin Casting
Jeffrey Kurland Costume Design
Christa Munro Art Direction
Bill Bernstein Music Editor
Randy Berrett Rigging Grip
Ken Diaz Tattoo Designer
Robb Sullivan First Assistant Editor
Keith P. Cunningham Assistant Art Director
Kristen Toscano Messina Set Decoration
John Axelrad Assistant Editor
Carmen Cuba Casting Associate
Buck Damon Music Consultant
David Betancourt Foley Mixer
Dawn Fintor Foley
Dawn Fintor Foley Artist
Alicia Stevenson Foley
Gary Archer Prosthetics
Richard Boris Greensman
Tabby Hanson Stunt Double
Rick Avery Stunt Driver
Gavin J. Behrman Assistant Accountant
Joseph F. Brennan Boom Operator
Richard Kite Utility Sound
Steve Kelso Stunt Driver
Gregory Jacobs Assistant Director
Carla Meyer Dialect Coach
John Robotham Stunt Coordinator
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Richard Dean Makeup Artist
Brian Basham ADR Recordist
Ron Bedrosian ADR Mixer
Eric Flickinger Sound Recordist
Chris Lombardi Camera Operator
Shoshana Rubin Set Costumer
Frederic W. Brost Unit Production Manager
Mark Kenna Dolby Consultant
Mike Malone Set Dresser
Erin Boyd Swing
Elaine Ramires Costume Supervisor
Kevin Hannigan Special Effects
Shane Greedy Transportation Captain
Larry Blake Supervising Sound Editor
Larry Blake Sound Re-Recording Mixer
Chris Snyder Construction Coordinator
Corey Bronson Set Costumer
Jason Bedig Leadman
Patricia Klawonn Set Designer
Jon Carpenter Transportation Coordinator
Annie Welles Script Supervisor
Masako Masuda Set Designer
Bob Marshak Still Photographer
Thomas J. Smith Visual Effects Supervisor
Jon Vogl Foley Recordist
Rich Bennetti Transportation Co-Captain
Karen Jarnecke Assistant Production Coordinator
Aaron Glascock Dialogue Editor
Barry Idoine First Assistant Camera
Robin Le Chanu Production Coordinator
Spooky Stevens Unit Publicist
James Morioka Assistant Sound Editor
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Bonnie Clevering Hair Designer
Ken Lavet Location Manager
Deborah Mills-Whitlock Hair Department Head
Roydon Clark Stunt Double
Keri Bruno Set Production Assistant
Amanda Scheer-Demme Music Supervisor
James W. Apted Assistant Camera
Carole Cowley Visual Effects Producer
Werner Hahnlein Special Effects Assistant
Thomas Causey Production Sound Mixer
John Bullard Propmaker
Emily Wyss Set Costumer
Blair Huizingh Art Department Coordinator
Fran Vega-Buck Set Costumer
Thomas Pasatieri Orchestrator
Peter Bankins Property Master
Richard Hartley Rigging Gaffer
Michelle Weiss Hairstylist
Thomas S. Dickson Projection
Caleb Duffy Assistant Location Manager
Joseph Keideth Security
Joni Avery Stunts
Antoine Mascaro Chef
Caitlin Maloney Post Production Supervisor
Dana Ross Color Timer
Charles John Bukey Grip
Bernard Gough Hairstylist
Anthony Wilson Hairstylist
Monica de Armond Post Production Assistant
Steven Kissick Carpenter
Gary Burritt Negative Cutter
Stacy De La Motte Camera Loader
Loren Bess Driver
Russ Caldwell Gaffer
Michael Risoli Second Second Assistant Director
Sarah Bullion Art Department Assistant
Scott Shordon Painter
Francis N. 'Lucky' Costello Standby Painter
Dale E. Anderson Set Dressing Artist
Charles Drake Craft Service
Taina Mirach Production Intern
Harold Fowler Set Medic
Marc C. Geschwind Stand In
Frank Endewardt Best Boy Electric
Gary M. Lang Electrician
Ricki L. Stein Production Accountant
James C. Taylor Production Supervisor
Mark Tait Lewis Digital Compositors
Thomas John McGowan Studio Teachers
Rich King Extras Casting
Paul Threlkeld Dolly Grip
Rodney Veto Best Boy Grip
John Owens Electrician
Cheri Hall First Assistant Accountant
Niamh Murphy Textile Artist
Thomas Moffitt Set Painter
Jim Swidarski Payroll Accountant
Janis Mekaelian Key Costumer
Nicholas Wolfert Additional Second Assistant Director
Alberto Christiano Lombardo Assistant Property Master
Isaac Friedman Second Assistant Camera
Brumby Broussard Casting Assistant
Brett Brown Production Assistant
J. Larsen Jay Production Secretary
Thomas A. Curran Grip






















ikwilfilmskijken © 2024