Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Actie, Avontuur, Komedie
'Hobbs and Shaw' volgt de diplomatieke beveiligingsagent Luke Hobbs en de losbandige Deckard Shaw. Ondanks het feit dat er nog altijd een gespannen sfeer heerst tussen beide, brengt het lot hen weer samen en moeten ze tegen hun zin in samenwerken. Het tweetal moet het opnemen tegen een ongeslagen opponent die de naam Brixton draagt.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Film Info

Score: 6.9/10 van 3992 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-08-01
Lengte: 134 Minuut / 2:14
Regisseur: David Leitch
Schrijvers Chris Morgan, Drew Pearce.
website: https://www.hobbsandshawmovie.com
Productie Studios: Chris Morgan Productions, Seven Bucks Productions, Universal Pictures
Productie Land: United States of America

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Foto's


Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Trailer


Dwayne Johnson
als Luke Hobbs
Jason Statham
als Deckard Shaw
Idris Elba
als Brixton
Vanessa Kirby
als Hattie Shaw
Helen Mirren
als Queenie Shaw
Eiza González
als Madame M
Eddie Marsan
als Professor Andreiko
Eliana Su'a
als Sam Hobbs
Cliff Curtis
als Jonah Hobbs
Lori Pelenise Tuisano
als Sefina
John Tui
als Kal
Joshua Mauga
als Timo
Leati Joseph Anoa'i
als Mateo
Rob Delaney
als Agent Loeb
Alex King
als Lt. Grapefruit
Tom Wu
als Tsoi
John Macdonald
als Lermotov
Georgia Meacham
als Party Model #1
Laura Porta
als Party Model #2
Ima Caryl
als Tattoo Assistant
Shiloh Coke
als Prison Guard
Joshua Coombes
als Young Deckard
Meesha Garbett
als Young Hattie
Harry Hickles
als Young Owen
Lucy McCormick
als L.A. Waitress
Stephen Mitchell
als CIA Handler #1
Akie Kotabe
als CIA Handler #2
Felicity Dean
als Savoy Check-in Guest
Pete White
als London Cabbie
Peter Basham
als Agent at Hattie's #1
Noah Maxwell Clarke
als Agent at Hattie's #2
Joel MacCormack
als CIA Mapping Agent
Vineeta Rishi
als Eteon Assistant
Ryan Reynolds
als Locke / Eteon Director (voice)
David Mumeni
als Eteon Computer Tech
Gavin Esler
als U.K. Newsreader #1
Ansu Kabia
als U.K. Newsreader #2
Stephanie Vogt
als U.S. Newsreader
Dan Li
als Chinese Newsreader
Adam Ganne
als German Newsreader
Antonio Mancino
als Italian Newsreader
Dan H. McCormick
als Paper Boy
Thalissa Teixeira
als Rosie's Nanny
James Dryden
als British Custom Officer
Katia Elizarova
als Flight Attendant
Ella-Rae Smith
als Madame M's Crew #1
Rain Chan
als Madame M's Crew #2
Lee Anne Nyagodzi
als Madame M's Crew #3
Maria Sergejeva
als Madame M's Crew #4
Mackenzie Proll
als Young Bully #1
Jack Kane
als Young Bully #2
Nathan Jones
als Russian Fighter Pilot
Spencer Wilding
als Eteon's Uber Merc
Axel Nu
als Eteon Medical Tech
Stephen Dunlevy
als Eteon Merc #1
Timothy Connolly
als Eteon Merc #2
David Leitch
als Eteon Helicopter Pilot
Michael Wildman
als U.K. Police Leader
Jobe Allen
als Samoan Local (uncredited)
Manoj Anand
als Airport Passenger (uncredited)
Lasco Atkins
als Construction Worker (uncredited)
Pualani Avaeoru
als Spouse (uncredited)
Leo Ayres
als Gang Member (uncredited)
Philip John Bailey
als Soldier (uncredited)
Lyon Beckwith
als Hobb's Cousin (uncredited)
Daniel Bernhardt
als Henchman (uncredited)
Kishore Bhatt
als Airport Passenger (uncredited)
Martin Bratanov
als Kitchen Porter (uncredited)
Sergio Briones
als Mercenary (uncredited)
Jill Buchanan
als Prison Visitor (uncredited)
Abbey Butler
als Airport Steward (uncredited)
Conlan Casal
als Mercenary (uncredited)
Tim Connolly
als Cocky Merc (uncredited)
Samantha Corcoran
als Background Security (uncredited)
Richard Curtis
als Bicycle Courier (uncredited)
James 'JD Knight' Dunn
als Infantry Henchman (uncredited)
Daniel Eghan
als Diner (uncredited)
Viktorija Faith
als Russian Plane Passenger (uncredited)
Francesca Fraser
als Wife Diner (uncredited)
Vickrem Gill
als Airport Steward (uncredited)
Michel Alexandre Gonzalez
als Hairdresser (uncredited)
Mark Gooden
als Mechanic (uncredited)
Sonia Goswami
als City Woman (uncredited)
Layne Hannemann
als Hobbs' Cousin (uncredited)
Kevin Hart
als Air Marshall Dinkley (uncredited)
Patrick Holly
als Passerby (uncredited)
Ruth Horrocks
als City Woman (uncredited)
Kalanikauleleiaiwi Jardine
als Auto Shop Worker (uncredited)
Lampros Kalfuntzos
als Russian Plane Passenger (uncredited)
Kyle Leatherberry
als Mercenary (uncredited)
Westley LeClay
als Hobbs' Cousin (uncredited)
Steven Lewington
als Black Infantry Soldier (uncredited)
Marian Lorencik
als Russian Plane Passenger (uncredited)
Teresa Mahoney
als Lady in Rain (uncredited)
Clay Mason
als Mercenary (uncredited)
Stephen McGowan
als Bio-Hazard Scientist (uncredited)
Peter Parker Mensah
als Black Infantry Soldier (uncredited)
Kelemete Misipeka
als Samoan War Dancer (uncredited)
Pingi Moli
als Hobbs' Cousin (uncredited)
Richard James Montgomery
als Mercenary / Talos Suit (uncredited)
Sascha Panknin
als Airport Passenger (uncredited)
Hio Pelesasa
als Hobbs Cousin (uncredited)
Richard Price
als Passerby (uncredited)
Peter Rooney
als Pedestrian (uncredited)
Israel Ruiz
als London City Worker (uncredited)
Rubens Saboia
als Black Infantry Soldier (uncredited)
Ben Santos
als Warehouse Engineer (uncredited)
Bernardo Santos
als Scientist (uncredited)
Dave Simon
als Security (uncredited)
David Sturgeon
als Mercenary (uncredited)
Matt Symonds
als Black infantry (uncredited)
Matt Townsend
als City Man (uncredited)
Rutvig Vaid
als International Tourist (uncredited)
Jay Waddell
als Street Racer (uncredited)
Nicholas Walker
als Mercenary (uncredited)
Ryan Bailey
als Hector
Jason Statham Producer
Mary Vernieu Casting
Peter Brown Sound Designer
David Leitch Director
Jonathan Sela Director of Photography
Tyler Bates Original Music Composer
Paul Pattison Makeup Artist
Dwayne Johnson Producer
Lucy Bevan Casting
Christopher Rouse Editor
Simon McGuire Art Direction
Chris Morgan Screenplay
Chris Morgan Producer
Chris Morgan Story
Max Berman Concept Artist
Shane Vieau Set Decoration
David Allday Art Direction
Lisa Chugg Set Decoration
Simon Crane Stunt Coordinator
Simon Crane Second Unit Director
Steven Chasman Executive Producer
David Scheunemann Production Design
Ethan Smith Executive Producer
Ethan Smith Unit Production Manager
Kelly McCormick Executive Producer
Dany Garcia Executive Producer
J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Paul Barry First Assistant Director
Wolfgang Metschan Art Direction
Bruno Martins Electrician
Jeff Murrell Gaffer
Drew Pearce Screenplay
Tanner Foust Stunt Driver
William Eliscu Assistant Art Director
Stefan von Borbély Camera Operator
Alessandro Bertolazzi Makeup Designer
Jonathan Weber Visual Effects Supervisor
Ashley Winter Assistant Art Director
Mats Andersen Visual Effects Producer
Stuart Lashley Visual Effects Supervisor
Will Coubrough Art Direction
Kim Phelan Visual Effects Producer
Frank Masi Still Photographer
Marylou Lim Costumer
Julie Brown Script Supervisor
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Jason Ewart Steadicam Operator
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Tom Partridge Visual Effects Editor
Kathy Chasen-Hay Associate Producer
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Christopher Prampin Gaffer
Heather Noble Assistant Art Director
Sean Haley Costumer
Christine Youngstrom Art Department Coordinator
John Marzano Aerial Director of Photography
Adam Dale Aerial Director of Photography
Christopher Raphael Still Photographer
David Smith Gaffer
Jillian Amburgey Script Supervisor
Fraser Taggart Second Unit Cinematographer
Fraser Taggart Second Unit Director of Photography
David Butler Key Costumer
Roxanne Cuenca Script Supervisor
Roy Chapman Property Master
Oliver Loncraine Camera Operator
David Malinowski Prosthetic Makeup Artist
Carol McConnaughey Unit Publicist
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Christopher Downs CG Supervisor
Choi Ho Man Art Direction
Tim R. Lafferty Construction Foreman
Jess Jansen Assistant Editor
Ian Sullivan Digital Intermediate
Dominic Hyman Supervising Art Director
Hiram Garcia Producer
Remo Tozzi Art Direction
Nikos Kalimerakis Gaffer
Cristina Waltz Key Makeup Artist
Derek Walker Camera Operator
Jessica Phillips Costumer
John Flemming Key Grip
Dean Foard Lighting Technician
Dominic Ackland-Snow Construction Manager
Travis Dultz 3D Editor
Oliver Cubbage Visual Effects Supervisor
Daniel Smith Still Photographer
Dan Glass Visual Effects Supervisor
David Cain Unit Production Manager
JoJo Williams Makeup Artist
Liam Byrne Supervising Armorer
Matthew A. Petrosky Steadicam Operator
John Brubaker Compositing Supervisor
Adam Pere Visual Effects Producer
Matthew D'Angibau Matchmove Supervisor
Oscar Gomez Key Rigging Grip
Barbara Holmes Visual Effects Editor
Nick Mitchell Electrician
Marisol Roncali Casting
Sean Rogers Libra Head Technician
Kelly Maracin Krieg Script Supervisor
Sam Paul Toms Visual Effects Editor
Harry Lu Armorer
Liam McCartney Supervising Armorer
Matthew Deetsch Lighting Programmer
John Casali Sound Mixer
Nicole Furia Associate Producer
Stamos Triantafyllos Camera Operator
Fatemeh Khoshkhou Visual Effects Producer
Jason Wasserman First Assistant Editor
Sara Kramer Key Makeup Artist
Louis Delavenne Aerial Coordinator
Chloe Reynolds Set Costumer
Kyle McCulloch Visual Effects Supervisor
Dave Hussey Digital Intermediate Colorist
Sue Chipperton Animal Coordinator
Peter Graf Aerial Camera Technician
Ralph Malani Hairstylist
Eddie Gomez Set Costumer
Steven Blizzard Drone Pilot
Ryō Murakawa Key Hair Stylist
Melody Koerber Key Costumer
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Anton Agerbo Visual Effects Producer
Peter Ayriss Drone Pilot
Danielle Millington-Peck Visual Effects Editor
Marc Bitz Assistant Art Director
Courtney McClain Assistant Costume Designer
Liz Oliver Ager/Dyer
C.J. Burbage Senior Animator
Axel Akesson CG Supervisor
Matt Perrin Pre-Visualization Supervisor
Jennie Murphy Art Department Coordinator
Kathryn Brillhart Visual Effects Production Manager
Dani Rose Drone Pilot
Mark Hyde Key Grip
Charlotte Malynn Art Direction
Charlotte Malynn Assistant Art Director
Yu Ying Chien Visual Effects Editor
Dan Jones Best Boy Electric
Paige Chaytor Production Supervisor
Charlie Wyldeck-Flowers Key Grip
Jakris Smittant Visual Effects Production Manager
Jason Selsor Rigging Grip
Neil Ashton Electrician
Caleb Choo Matchmove Supervisor
Mark Fitzgerald Additional Editor
Dan Godar Aerial Camera
Eric Moliner Creature Technical Director
Nelson Dsouza Visual Effects Production Manager
Chris Milani Lighting Technician
Sianoosh Nasiriziba Senior Animator
Michael Brazelton Visual Effects Supervisor
Baptiste Chauveau Matte Painter
Dimitri Uradovskiy 2D Supervisor
Pawl Fulker Pre-Visualization Supervisor
Josh Sykes Visual Effects Producer
Tom Hornsby Costume Supervisor
Mike King Electrician
Bryan Ryan Visual Effects Production Manager
Lloyd Dudley Sound Mixer
Maria Friesen 3D Editor
David McMillan Lighting Technician
Negoita Mihai Libra Head Technician
Paul Sinnott Wardrobe Assistant
Mario Spanna Libra Head Technician
Matthias Winkler CG Supervisor
Damien di Toro Visual Effects Editor
Sullivan Richard Matte Painter
Erica Kim Lighting Technician
Hanny Tjan Makeup Artist
Tom Wade Camera Operator
King Louie Palomo Visual Effects Production Assistant
Makoto Koyama Senior Animator
Joel Christopher Set Costumer
Felicity Goldsworthy Principal Costumer
Warren Hickman Visual Effects Editor
Peter Lasrado CG Supervisor
Jamie Hess Makeup Artist
Georgette Sweet Hairstylist
Stian Dahlslett Concept Artist
Benjamin Last Concept Artist
Gemma Hoff Makeup Artist
Jordann Aguon Makeup Artist
April Dunlap Costumer
Julia Strack Compositing Supervisor
Josh Milne Libra Head Technician
Lara Licari Makeup Artist
Ian Edwards Armorer
Ainsley Davies Executive Producer
Sarah Evelyn Costume Designer
Tom Aldcroft Aerial Camera Technician
Frazer Fennell-Ball Second Assistant Director
Pete White Stunt Coordinator
Mack Stoeckinger Sound Designer
Alistair Williams Special Effects Supervisor
Ray Valerio Rigging Grip
Adelaide Filippe Concept Artist
Chris Lees Concept Artist
Marcos Weiss Concept Artist
Andrew Naylor Construction Coordinator
Phil Arntz Aerial Camera
Scott McKee Aerial Camera
Stephen Peters Drone Pilot
James Clemo Electrician
George Kalimerakis Electrician
John M.H. Lee Electrician
Jim Agnew Electrician
Michele Abramo Puricelli Libra Head Technician
Eric Arnold Cortez Lighting Technician
Michael Fennelly Lighting Technician
Ricky Carrillo Rigging Gaffer
Fernando Santaella Navarro Key Hair Stylist
Martin Kemble Production Coordinator
Rohit Chandrashekhar Nair Production Coordinator
Samantha Arnold Production Coordinator
Daniel Castle King Production Coordinator
Harrison Gunnarshaug Production Secretary
Alex Leung Production Secretary
Jenny Kissoon Production Secretary
Frances E. Barer Ager/Dyer
Teddy George-Poku Assistant Costume Designer
Marianna Bourmpoula Costume Assistant
Maia Herzog Lee Costume Assistant
Josie May Costume Assistant
Robyn Morell Costume Assistant
Róisín Straver Costume Assistant
Lily Bevan Costume Coordinator
George Glasgow Costumer
Jeanine McKirnan Costumer
Gabriella Morpeth Costumer
Aaron Ellis Set Costumer
Mia Hope Radford Set Costumer
Rajat Chawla 3D Artist
Tiffany Hall 3D Generalist
Richard Worsley 3D Generalist
Sebastian Lauer CG Supervisor
Oliver Armstrong Compositing Supervisor
Kyle Goodsell Compositing Supervisor
Tetu Pawan Compositing Supervisor
Joan Buhigas Creature Technical Director
Emese Papp Creature Technical Director
Anand Kambli Creature Technical Director
Etay Herz Creature Technical Director
Leona Sharkey Creature Technical Director
Matthias Reiche Lead Animator
Steve White Lead Animator
Mahabub Subhani Shaik Lighting Artist
Taryn Douville Lighting Artist
Argha Sen Lighting Artist
Sujay Kumar G. Matchmove Supervisor
Dipak Tarpara VFX Artist
Jason Wong VFX Artist
Roberta Fischetti VFX Editor
Kat Newington VFX Production Coordinator
Alicia Abril Carrera Visual Effects Editor
Laura El Alam Visual Effects Editor
Marlene Nehls Visual Effects Producer
Alexa Barros Visual Effects Production Assistant
Ben Duffy Visual Effects Production Assistant
Hermione Francis Visual Effects Production Assistant
Andrew Shawley Visual Effects Production Assistant
Sheila Silveira Visual Effects Production Assistant
Roni Rodrigues Visual Effects Supervisor
Kristin Derella Assistant Editor
Miles Anderson Colorist
Tom Howard Lighting Programmer














ikwilfilmskijken © 2020