Final Destination (2000)

Horror
Scholier Alex zit met zijn klas in een Boeing 747 te wachten op de start. Ineens voorziet Alex dat het toestel zal ontploffen. Hij raakt in paniek en wordt met een paar medeleerlingen en hun lerares het vliegtuig uitgezet. Enkele ogenblikken later zien ze vanaf de grond 'hun' toestel opstijgen en veranderen in een vuurbal. Kort daarna sterft één van de overlevenden.

Final Destination Film Info

Score: 6.593/10 van 5369 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-03-17
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: James Wong
Schrijvers James Wong, Jeffrey Reddick, Glen Morgan.
Productie Studios: Hard Eight Pictures, New Line Cinema, Zide-Perry Productions
Productie Land: United States of America


Final Destination Trailer


Devon Sawa
als Alex Browning
Ali Larter
als Clear Rivers
Kerr Smith
als Carter Horton
Kristen Cloke
als Valerie Lewton
Seann William Scott
als Billy Hitchcock
Chad Donella
als Tod Waggner
Amanda Detmer
als Terry Chaney
Tony Todd
als William Bludworth
Daniel Roebuck
als Agent Weine
Roger Guenveur Smith
als Agent Schreck
Brendan Fehr
als George Waggner
Forbes Angus
als Larry Murnau
Lisa Marie Caruk
als Christa Marsh
Christine Chatelain
als Blake Dreyer
Robert Wisden
als Ken Browning
Barbara Tyson
als Barbara Browning
Fred Keating
als Howard Seigel
P. Lynn Johnson
als Mrs. Waggner
Larry Gilman
als Mr. Waggner
Guy Fauchon
als Hare Krishna
Randy Stone
als Flight Attendant
Mark Holden
als Co-Pilot
Marrett Green
als TV News Anchor
John Hainsworth
als Minister
Pete Atherton
als Student Singer
Nicole Robert
als Ticket Clerk
Kristina Matisic
als Reporter
Troy Yorke
als Lou Gehrig's Man (uncredited)
Alessandro Juliani
als Guitar Player in Final Paris Scene (uncredited)
Brian Witten Executive Producer
James Wong Screenplay
James Coblentz Editor
Jeffrey Reddick Screenplay
Warren Zide Producer
Robert McLachlan Director of Photography
Richard Brener Executive Producer
Shirley Walker Original Music Composer
Craig Perry Producer
James Wong Director
John Papsidera Casting
Jori Woodman Costume Design
Brad Sherman Sound Re-Recording Mixer
Terry Sonderhoff Special Effects Coordinator
Terry Calhoun Gaffer
Ron Precious Camera Operator
Frank Halpenny Rigging Gaffer
Casey Hotchkiss Camera Operator
Logan Breit First Assistant Editor
William Heslup Art Direction
Derick McLeod Construction Coordinator
Dave McMoyler Supervising Sound Editor
Marnie Ander Set Costumer
Judy Siver Greensman
Hector C. Gika Sound Effects Editor
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Ron Goodman Camera Operator
Geoff Wallace Set Designer
Don Bell Picture Car Coordinator
Lisa Love Makeup Department Head
John Alvarez Set Designer
Alan Rankin Sound Effects Editor
Scott Sanders Sound Effects Editor
Scott Wolf Sound Effects Editor
Heather J. Morrison Visual Effects Editor
Ariel Velasco-Shaw Visual Effects Producer
Peter Pantages Location Manager
John Willett Production Design
Bill McMahon Assistant Art Director
Dave Tennant Greensman
Paul Timothy Carden Sound Effects Editor
Michael Wrinch Camera Operator
Bill Burns Location Manager
Mary-Lou Storey Set Decoration
Shane Harvey Still Photographer
Joey Jow Set Decoration Buyer
David R. Anderson Transportation Coordinator
Lara Fox Script Supervisor
Gloria Davies Unit Publicist
Anneke Van Oort Set Designer
Thomas Milano Music Editor
Andrew Emde Art Department Coordinator
Tom Ozanich Sound Effects Editor
Stacey Butterworth Wigmaker
Peter Zinda Sound Effects Editor
Melissa Sherwood Hofmann Sound Re-Recording Mixer
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
John Adams Gaffer
Chris Helcermanas-Benge Still Photographer
Andre Brouwer Set Costumer
Mark N. Tompkins Standby Painter
Glen Morgan Screenplay
Chris Bender Associate Producer
Art Schaefer Co-Producer
Adam Hamilton Original Music Composer
Randy Kerber Additional Music
L. Michael Eddy Driver
Paul Prokop Production Controller
Julia Minnie Production Office Assistant
Kevin Knight Assistant Costume Designer
Vance Conway Construction Foreman
Will Baum Chef
Jon Tanimoto Digital Effects Supervisor
Jason Claridge Scenic Artist
Stephen Coutu Lead Painter
Maureen Young Craft Service
Fraser Boyle Key Grip
Charlie Campbell Carpenter
Kasia Dzieciolowska Set Dressing Artist
Terry Brooks Location Scout
Dave Brown Grip
Jeanie Won Post Production Assistant
Thom MacIntyre Key Hair Stylist
Mike Fields Makeup Effects
Jay Vinitsky Post Production Supervisor
John Seale First Assistant Camera
Roy Erickson Systems Administrators & Support
Cam Esau Lighting Technician
Benjamin Glenday Stand In
Terence Chase Security
Bruce Babcock Orchestrator
Jack Hardy First Assistant Director
Carla Fry Executive In Charge Of Production
Jim Gorman 3D Artist
Heike Brandstatter Casting Associate
Mark J. Levenstein Production Supervisor
Mary Eilts Unit Production Manager
Eric Batut Sound Mixer
Bud Lafaut Video Assist Operator
Karla McIntyre Production Coordinator
James Marbas Visual Effects
Stephen R. Sheridan Color Timer
William N.J. Barber Rigging Grip
James Bamford Stunts
Karen Eisenstadt Production Accountant
Charlene Eberle Douglas Visual Effects Coordinator
Burpo Storyboard
Bill Burns Location Manager
Thomas O'Neil Younkman First Assistant Sound Editor
Kelly Zombor Boom Operator
Thomas J. Wright Second Unit Director
Constance A. Kazmer Dialogue Editor
Christopher T. Welch Dialogue Editor
Dino DiMuro Foley Editor
Dan Hegeman Dialogue Editor
James Moriana Foley Artist
Greg Zimmerman Foley Recordist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Brian Basham ADR Recordist
Michelle Pazer ADR Editor
Tony Gort ADR Mixer
Ron Bedrosian ADR Mixer
Philip A. Hess Foley Editor
Graham Coutts Property Master
Gillian Goodman Assistant Property Master
Scott Nicholson Stunt Driver
Lee Jenkinson Assistant Accountant
Karen Schell Sound Assistant
Glen Forrieter Dolly Grip
Phaedra Eccleston Assistant Production Coordinator
Lisa Ratke Extras Casting Coordinator
Mike Sowa Digital Color Timer
Bill Pankiw Special Effects Assistant
Ivor Pedersen Best Boy Grip
Trevor Fieldhouse Assistant Location Manager
Adam R. Mehr Attorney
Gilbert Jamault Generator Operator
Rachel Griffin Assistant Makeup Artist
Debbie Geaghan Costume Set Supervisor
Brian V. Siador Production Assistant
Brent Crowell Third Assistant Director
Kathryn McPhie Costumer
Michael J. Siver Head Greensman
Laurie Edmundson Lead Set Dresser
Tyler Woeste Camera Trainee
Matt Evans Post Production Coordinator
Jody Chow First Assistant Production Coordinator
Paul Edwards Hair Assistant
Carla Swanson Title Designer
Gary Burritt Negative Cutter
Lynda Mills Location Production Assistant
Chris Boardman Music Arranger
Lonnie Mackenzie Extras Casting Assistant
Ariane Behrend Second Assistant Camera
Mike Splatt Special Effects Technician
Herminio Kam Paint Coordinator
Stephen Jackson Chief Lighting Technician
Rich Brown Payroll Accountant
Holly Amber Proulx Second Assistant Production Coordinator
Pam McLeod Construction Buyer
Leona Maddeaux Accounting Trainee
Marc Messenger Storyboard Artist
Andy Fraser Casting Assistant
Carolle Alain Assistant Editor
Ginger Joyce Accountant
Dana Belcastro Production Executive
Sally Hudson Graphic Designer
Ray Scalice General Manager
Roger Scott Russell Second Assistant Director
Richard Brooks Stunt Double
Johanna Mazur Art Department Production Assistant
Glen Morgan Producer
Yuka Kobayashi Stunts
Melissa R. Stubbs Stunts
Corry Glass Stunt Double
Marny Eng Stunts
David Lewis Head Greensman
Alette Falle Stunt Double
David Mylrea Stunts
Leslie McMichael Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024