Finding Nemo (2003)

Animatie, Familie
De clownvis Marlin leidt samen met zijn enige zoon Nemo een veilig leventje in het Great Barrier Reef bij Australië. Wanneer Nemo onverwachts weggehaald wordt van zijn thuis, en in het aquarium van een tandarts belandt, is het aan Marlin om hem te redden.

Finding Nemo Film Info

Score: 7.8/10 van 13734 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-05-30
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseur: Andrew Stanton
Schrijvers Andrew Stanton, Bob Peterson, David Reynolds.
website: http://movies.disney.com/finding-nemo
Productie Studio: Pixar
Productie Land: United States of America


Finding Nemo Trailer


Albert Brooks
als Marlin (voice)
Ellen DeGeneres
als Dory (voice)
Alexander Gould
als Nemo (voice)
Willem Dafoe
als Gill (voice)
Brad Garrett
als Bloat (voice)
Allison Janney
als Peach (voice)
Stephen Root
als Bubbles (voice)
Austin Pendleton
als Gurgle (voice)
Vicki Lewis
als Deb / Flo (voice)
Joe Ranft
als Jacques (voice)
Geoffrey Rush
als Nigel (voice)
Andrew Stanton
als Crush (voice)
Elizabeth Perkins
als Coral (voice)
Nicholas Bird
als Squirt (voice)
Bob Peterson
als Mr. Ray (voice)
Barry Humphries
als Bruce (voice)
Eric Bana
als Anchor (voice)
Bruce Spence
als Chum (voice)
Bill Hunter
als Dentist (voice)
LuLu Ebeling
als Darla (voice)
Jordan Ranft
als Tad (voice)
Erica Beck
als Pearl (voice)
Erik Per Sullivan
als Sheldon (voice)
John Ratzenberger
als Fish School (voice)
Mickie McGowan
als Additional Voices (voice)
Jack Angel
als Additional Voices (voice)
Andrew Stanton Screenplay
Andrew Stanton Director
Andrew Stanton Original Story
Lee Unkrich Supervising Film Editor
Graham Walters Producer
Bob Peterson Screenplay
David Reynolds Screenplay
John Lasseter Executive Producer
David Ian Salter Editor
Thomas Newman Original Music Composer
Gary Rydstrom Sound Designer
Gary Rydstrom Supervising Sound Editor
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Bill Bernstein Music Editor
Ralph Eggleston Production Design
Dominique Louis Visual Development
Glenn McQueen In Memory Of
Rich Quade Animation
Mary Hidalgo Casting
Marcia Gwendolyn Jones Production Supervisor
Geefwee Boedoe Visual Development
Ricky Nierva Art Direction
Angus MacLane Animation
Glenn Kim CG Painter
Laura Phillips CG Painter
Jamie Frye CG Painter
Yvonne Herbst CG Painter
Robin Cooper Art Direction
Randy Berrett Art Direction
Albert Lozano Production Artist
Nathaniel McLaughlin Production Artist
Bud Thon Production Artist
Jerome Ranft Sculptor
Carter Goodrich Visual Development
Peter DeSève Visual Development
Andrea Warren CG Painter
Louis Gonzales CG Artist
Jeremy Lasky Director of Photography
Billy Merritt Animation
Brett Pulliam Animation
Bret 'Brook' Parker Animation
Gini Cruz Santos Animation
Ellen Moon Lee Production Artist
David Eisenmann CG Supervisor
Doug Sweetland Animation
Scott Clark Animation
Alan Barillaro Animation Director
Andrew Gordon Animation
Shawn Krause Animation
David DeVan Animation
Stephen Gregory Animation
Bobby Podesta Animation
Michael Berenstein Animation
Brett Coderre Animation
Doug Dooley Animation
Jimmy Hayward Animation
Nancy Kato Animation
Bobby Beck Animation
Tim Crawfurd Animation
Ike Feldman Animation
Karen Kiser Animation
Wendell Lee Animation
Daniel Mason Animation
Amy McNamara Animation
James Ford Murphy Animation
Victor Navone Animation
Andrew L. Schmidt Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
David Tart Animation
Jon Mead Animation
Dave Mullins Animation
Peter Nash Animation
Ross Stevenson Animation
J. Warren Trezevant Animation
Michael Venturini Animation
Adam Wood Animation
Adam Wood Systems Administrators & Support
Tasha Wedeen Animation
Kureha Yokoo Animation
Ron Zorman Animation
Paul Mendoza Fix Animator
Jenni Tsoi Animation Manager
Gabrielle Siegel Editorial Production Assistant
Katherine Ringgold Second Film Editor
Axel Geddes First Assistant Editor
Chris Vallance Thanks
E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Brian Green CG Supervisor
Ethan Owen Unit Manager
Anthony A. Apodaca CG Supervisor
Steve May CG Supervisor
Louis Rivera Camera Supervisor
David DiFrancesco Photoscience Manager
Susan T. Tatsuno Supervisor of Production Resources
Erik Forman Information Systems Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
John Hazelton Projection
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Shannon Mills Sound Effects Editor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley
Dee Selby Sound Design Assistant
Juan Peralta Sound Mix Technician
Sharon Calahan Director of Photography
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Jessica Giampietro McMackin Systems Administrators & Support
Jim Capobianco Story Artist
David Lucarelli ADR Recordist
Stan Webb Second Film Editor
Kevin Reher Casting
Matthew Jon Beck Casting
Lindsey Collins Production Manager
Jinko Gotoh Associate Producer
Roger Gould Thanks
Rodrigo Blaas Animation
Dylan Brown Supervising Animator
Jason Topolski Systems Administrators & Support
Steve Bloom Thanks
Jason Katz Script Supervisor
Bruce White Musician
Mark A. Walsh Animation Director
Kiel Murray Thanks
Osnat Shurer Thanks
David Slusser Temp Music Editor
Michael Parks Animation
Greg Dykstra Sculptor
Ronnie del Carmen Storyboard
Ronnie del Carmen Story Supervisor
Tony Fucile Visual Development
Tom MacDougall Music Supervisor
Anthony Christov Art Direction
George Hull Visual Development
Kimberly Adair Clark Thanks
Margaret Lily Andres Assistant Editor
Simon Rhodes Scoring Mixer
Graham Moloy Animation Department Coordinator
Steven Clay Hunter Animation
Al Nelson Foley Editor
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Derek Casari ADR Engineer
A.J. Riebli III Unit Manager
M.T. Silvia Systems Administrators & Support
Bruce Zick Visual Development
Doug Nichols Art Department Manager
Nelson 'Rey' Bohol Production Artist
Elizabeth Greenberg Thanks
Kevin Nolting Second Film Editor
Bert Berry CG Painter
Jonathan Flack Thanks
Frank Marocco Musician
Thomas Pasatieri Orchestrator
Terry Claborn Color Timer
Phred Lender Editorial Services
Cosmic Don Camera Technician
Luis Alarcon-Cisneros Craft Service
Luis Alarcon-Cisneros Thanks
Jon Darrell Handy Production Office Assistant
Chris Balog Security
Chris Balog Thanks
Domenic Allen Systems Administrators & Support
Gregory Amundson Editorial Production Assistant
Nephi Sanchez Production Accountant
Steve Slanec ADR Editor
Kent Brown Sound Editor
James Burgess Photoscience Manager
Noelle P. Case Editorial Coordinator
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Travis Crenshaw Foley Recordist
Colin Bohrer Thanks
Dan Lee Character Designer
Nils Erdmann Finance
Nils Erdmann Thanks
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Jesse Hollander CG Supervisor
Chris DiGiovanni Fix Animator
Joshua Hollander Unit Manager
Mark Berrow Musician
Mary Beth Smith Negative Cutter
Jeff Wan Camera Technician
Doug Sheppeck Animation
Oren Jacob Supervising Technical Director
Desirée Mourad Public Relations
Desirée Mourad Thanks
Mark Whiting Visual Development
Alex Orrelle Thanks
Lisa Forssel CG Supervisor
Danielle Feinberg CG Supervisor
Michael Fong CG Supervisor
Michael Lorenzen CG Supervisor
D.J. Cleland-Hura Visual Development
Simon Varela Visual Development
Jacob Parsons Editorial Production Assistant
Peter T. Schreiber Production Office Assistant
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
James S. Baker Additional Storyboarding
Rachel Bolt Musician
Carlos Baena Animation
Travis Hathaway Animation
Rob Jensen Animation
Matt Majers Animation
Cameron Miyasaki Animation
Chuck Waite Systems Administrators & Support
Adam Woodbury Systems Administrators & Support
Heather Feng Administration
Heather Feng Thanks
Timothy Glass Finance
Timothy Glass Thanks
Heather D.C. Jackson Finance
Heather D.C. Jackson Thanks
Cory Knox Systems Administrators & Support
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Kristina Ruud Finance
Kristina Ruud Thanks
Wendy Dale Tanzillo Administration
Wendy Dale Tanzillo Thanks
Deana Walker Finance
Deana Walker Thanks
Annette Wang Finance
Annette Wang Thanks
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Jennifer Becker Systems Administrators & Support
Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
Will Csaklos Script Consultant
Edward Escueta Systems Administrators & Support
Lisa Forssell CG Supervisor
Grant Gatzke Systems Administrators & Support
Bethany Jane Hanson Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Elle Yoko Suzuki Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Christopher C. Walker Information Systems Manager
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Andrew Findon Musician
Anna Noakes Musician
Lisa Ellis Thanks
David R. Haumann Thanks
Cherise Miller Thanks
Karen Perry Finance
Karen Perry Thanks
Sue Williams Finance
Sue Williams Thanks
Marlon Castro Security
Marlon Castro Thanks
Joni Superticioso Security
Joni Superticioso Thanks
Alisa Gilden Information Systems Manager
May Pon Information Systems Manager
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Edgar Quinones Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Mark Pananganan Systems Administrators & Support
Peter Kaldis Information Systems Manager
Elyse Klaidman Thanks
Michael O'Brien Systems Administrators & Support
Andra Smith Editorial Services
Jeff Whittle Editorial Services
Meagan Miller Craft Service
Meagan Miller Thanks
Mary Conlin Public Relations
Mary Conlin Thanks
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Will Phan Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Jonathan Williams Musician
Paul Kegg Musician
Dennis 'D.J.' Jennings Thanks
Bill Polson Thanks
Steven Argula Public Relations
Steven Argula Thanks
Jason B. Hendrix Systems Administrators & Support
Alex Stahl Information Systems Manager
Warren Hays Information Systems Manager
Tom Carlisle Thanks
Kenny Condit Thanks
Craig Payne Thanks
Clay Welch Public Relations
Clay Welch Thanks
Dale McBeath Animation
Adam Bronstein Script Coordinator
Adam Bronstein Story Coordinator
Roger Rose Animation
Kim Collins Unit Manager
Randy Nelson Thanks
Keith Johnson Thanks
Leeann Alameda Public Relations
Leeann Alameda Thanks
Omid Amjadi Thanks
Anne Barson Public Relations
Anne Barson Thanks
Hal Beral Thanks
Shannon Brown Public Relations
Shannon Brown Thanks
Aaron Burt Thanks
Benjamin Butcher Public Relations
Benjamin Butcher Thanks
Jeanmarie M. Carrasco Public Relations
Jeanmarie M. Carrasco Thanks
Erin Cass Thanks
Shelby Madeleine Cass Thanks
Maria Elena Magana Cervantes Thanks
Kathleen Chanover Public Relations
Kathleen Chanover Thanks
Mary Coleman Thanks
Fernando Contreras Craft Service
Fernando Contreras Thanks
Ena Chan Cratsenburg Administration
Ena Chan Cratsenburg Thanks
Ray Davis Thanks
William de Ridder Thanks
Roni Douglas Thanks
Marty Eshoff Administration
Marty Eshoff Thanks
Loretta Framsted Craft Service
Loretta Framsted Thanks
Mark Frazitto Administration
Mark Frazitto Thanks
Christine W. Freeman Thanks
Joe Garcia Thanks
Jody Giacomini Thanks
Lola Gill Thanks
Craig Gillespie Thanks
Paul Gillis Thanks
Daniel A. Goodman Thanks
Gale Gortney Thanks
Dawn Haagstad Thanks
Karen Hartquist Public Relations
Karen Hartquist Thanks
Stacey Hendrickson Thanks
Anne Ho Administration
Anne Ho Thanks
Michael Jones Security
Michael Jones Thanks
Paul Kim Administration
Paul Kim Thanks
Keith Kolder Public Relations
Keith Kolder Thanks
Keith Kops Security
Keith Kops Thanks
Renee Lamri Thanks
Brandon T. Loose Thanks
Emery Low Public Relations
Emery Low Thanks
Candelaria Lozano Craft Service
Candelaria Lozano Thanks
Andrew Lyndon Thanks
Linda McCampbell Administration
Linda McCampbell Thanks
Lisa McCampbell Administration
Lisa McCampbell Thanks
Patricia Moran Public Relations
Patricia Moran Thanks
Cheryl Murata Administration
Cheryl Murata Thanks
Maricela Navarro Craft Service
Maricela Navarro Thanks
Molly Nealan Administration
Molly Nealan Thanks
Andrea Nordemann Administration
Andrea Nordemann Thanks
Edgar A. Ochoa Thanks
Karen Paik Thanks
Marcia Peck Thanks
Sangeeta Prashar Thanks
Jose Ramirez Craft Service
Jose Ramirez Thanks
Jonathan G. Rodriguez Security
Jonathan G. Rodriguez Thanks
Alice Rosen Thanks
Guillermo Segovia Craft Service
Guillermo Segovia Thanks
Dylan Sisson Thanks
Joan Smalley Administration
Joan Smalley Thanks
Michele Spane Public Relations
Michele Spane Thanks
Beatrice Springborn Thanks
Adam P. Summers Thanks
Krista Swager Public Relations
Krista Swager Thanks
Osvaldo Tomatis Craft Service
Osvaldo Tomatis Thanks
Monica VanDis Thanks
Olga Velaszquez Craft Service
Olga Velaszquez Thanks
Valerie Villas Security
Valerie Villas Thanks
Wendy Wirthlin Thanks
Humera Yasmin Khan Systems Administrators & Support
Neftalí Álvarez 'El Magnífico' Systems Administrators & Support
Kelly T. Peters Unit Manager
Michael Warch Unit Manager
Siouxsie Stewart Unit Manager
David Fulp Production Artist
James Pearson Production Artist
Heidi Cruz Schedule Coordinator
James Bartel Systems Administrators & Support
Miles Egan Systems Administrators & Support
Sandy Falby Systems Administrators & Support
Joshua Grant Systems Administrators & Support
Kenneth 'Yo' Huey Systems Administrators & Support
Elise Knowles Systems Administrators & Support
Jeanie T. Oh Systems Administrators & Support
Kathleen H. Parmelee Systems Administrators & Support
Rachel Raffael-Gates Script Coordinator
Dan Jeup Script Supervisor
Ben Catmull Animation
Kearsley Higgins Animation Department Coordinator
Paul Topolos Matte Painter
Vince Caro Additional Dialogue
Courtney Booker Digital Storyboarding
Paul Springer Post Production Coordinator
Jessica Donohoe Production Assistant
Blake Tucker Story Manager






















ikwilfilmskijken © 2020