Flight of the Phoenix (2004)

Actie, Avontuur
Een vrachtvliegtuig stort neer in een zandstorm in de Gobi-woestijn, met ongeveer 10 mensen aan boord. Een van de passagiers is een vliegtuigontwerper, die op het idee komt om met behulp van de onderdelen van het neergestorte vliegtuig een nieuw vliegtuig te bouwen. Hiermee willen ze ontsnappen voor het water en voedsel opraakt.

Flight of the Phoenix Film Info

Score: 6/10 van 817 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-12-17
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: John Moore
Schrijvers Edward Burns, Scott Frank.
Productie Studios: Optional Pictures, Davis Entertainment, Aldrich Group, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Flight of the Phoenix Foto's


Flight of the Phoenix Trailer


Dennis Quaid
als Frank Towns
Tyrese Gibson
als AJ
Giovanni Ribisi
als Elliott
Miranda Otto
als Kelly
Tony Curran
als Rodney
Sticky Fingaz
als Jeremy
Jacob Vargas
als Sammi
Hugh Laurie
als Ian
Scott Michael Campbell
als Liddle
Kevork Malikyan
als Rady
Jared Padalecki
als Davis
Paul Ditchfield
als Dr. Gerber
Martin Hindy
als Newman
Bob Brown
als Kyle
Anthony Brandon Wong
als Lead Smuggler
Derek Barton
als Voice Actor (voice)
Jim Lau
als Voice Actor (voice)
Yi-ding Wang
als Smuggler #2
Kee-yick Cheng
als Smuggler #3
Vernon Lehmann
als Smuggler #4
Dennis McNeill Color Timer
John Moore Director
Edward Burns Screenplay
Scott Frank Screenplay
William Aldrich Producer
Alex Blum Producer
John Davis Producer
Wyck Godfrey Producer
Ric Kidney Executive Producer
Brendan Galvin Director of Photography
Don Zimmerman Editor
Bill Abbott Music Editor
Alan Hook Art Direction
Deborah Aquila Casting
Tricia Wood Casting
George L. Little Costume Design
Patrick Lumb Production Design
Eliza Solesbury Set Decoration
Matthew Sullivan Set Decoration
Adam Cameron Leadman
Adriana Dardas Set Designer
Kevin Morrissey Set Designer
James M. Churchman Stunt Coordinator
Ciarán Barry Camera Operator
Des Whelan Camera Operator
David B. Nowell Helicopter Camera
Gregory W. Smith Steadicam Operator
Christopher Bass Art Direction
Kelly Nelson Hairstylist
Fiona Connon Makeup Department Head
Ron Berkeley Makeup Artist
Rick Findlater Makeup Artist
Annette Keet Makeup Artist
Bruce Bisbey Art Department Coordinator
Jennifer Blatt Assistant Art Director
Peter Brown Sound Effects Editor
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Jay Wilkinson Supervising Sound Editor
Mark Shoaf CG Supervisor
Eric Pender CG Supervisor
Steve Dellerson Visual Effects Producer
Kelly L'Estrange Visual Effects Producer
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Gary Nolin Visual Effects Producer
Tiffany Smith Visual Effects Producer
David Goldberg Visual Effects Supervisor
Scott Gordon Visual Effects Supervisor
Jerry Pooler Visual Effects Supervisor
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Bob Brown Stunt Coordinator
Peter Belcher Camera Operator
Egon Endrényi Still Photographer
Michael McDermott Gaffer
Darion Hing Costume Supervisor
Dan Zimmerman First Assistant Editor
Nada Pinter Script Supervisor
David Wilson Publicist
Dezi Rorich Publicist
Marco Beltrami Original Music Composer
Andrew Menzies Supervising Art Director
Ryan Cosgrove Art Department Assistant
Geraldine Jones Hair Department Head
Beverley House Key Hair Stylist
John Ash Electrician
Wallace David February Painter
Lance Peters Armorer
John Eaves Production Illustrator
Matthys Boshoff Standby Painter
Kevin Greene Camera Technician
Brad Peterman First Assistant Camera
Daniel J. Lester Assistant Costume Designer
John Andrew Baker Set Dressing Artist
Buck Sanders Additional Music
Jack Cloete Carpenter
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Patrick Esposito Post-Production Manager
Charlie Davis Post Production Supervisor
Richard Berkeley Set Production Assistant
John E. Gray Special Effects Coordinator
Jason Frazier Stand In
Doc D. Charbonneau Stunts
Ric Kidney Unit Production Manager
Ana Alves Video Assist Operator
Danny Green Assistant Director
James J. Atkinson Lighting Supervisor
Jennifer L. Smith Casting Associate
Anne C. Ford Production Accountant
Lynette Ely Production Coordinator
Guy Nockels Production Manager
Shelly Kidney Production Supervisor
Simon Firsht Boom Operator
William Boston Orchestrator
Ian Voigt Production Sound Mixer
John Kurlander Scoring Mixer
Doug Hemphill Sound Mixer
Mark Chavez 3D Artist
Judith Bell Digital Compositors
Dani Leff Visual Effects Coordinator
Romek Delmata Storyboard
Lisa Spence Digital Producer
Jean-Roux Viljoen Unit Manager
Robert Fischer Grip
Tim Gomillion Sound Recordist
Craig Heath Sound Recordist
Dennis Rogers Sound Recordist
Mark Auret Property Master
Jimmy N. Roberts Stunt Coordinator
Susan Dawes Dialogue Editor
Robert Troy Dialogue Editor
Sarah Trevis Local Casting
Adrienne Greshock Costume Assistant
Yaa Boaa Aning Costumer
Carolyn Marston Key Costumer
Ferdi Burger Second Second Assistant Director
Jimmy N. Roberts Second Unit Director
Boris Rivett-Carnac Assistant Property Master
Jac Joel Draughtsman
Vicki Routs Set Dressing Buyer
Etienne Smit Swing
Michele Perrone ADR Editor
Derek Casari ADR Engineer
Doc Kane ADR Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
John T. Cucci Foley Artist
Rodger Pardee Sound Effects Designer
Steve Austin Special Effects Technician
Sean Devereaux Visual Effects Compositor
Desi Ortiz Visual Effects Editor
Etienne Changuion Stunt Double
Philip McKeon Assistant Camera
Telfer Barnes Focus Puller
Thomas Brown Second Assistant Camera
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Jennifer Ricchiazzi Casting Assistant
Shahida April Wardrobe Assistant
Pamela Choules Assistant Editor
Catherine Pantazopoulos Colorist
Anthony Harris Digital Color Timer
Chris Jensen Digital Colorist
Curtis Lindersmith Digital Intermediate Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Pete Anthony Conductor
Jeff Carson Supervising Music Editor
David Paris Aerial Coordinator
Willem Bezuidenhout Animal Wrangler
Deborah J. Chesebro Assistant Accountant
Alison van Biljon Assistant Production Coordinator
Josh R. Jaggars Digital Effects Producer
Joni Jacobson Digital Supervisor
John Uribe First Assistant Accountant
Christopher Pace Generator Operator
Scott Dougherty Head of Production
Philip Murphy Key Rigging Grip
Andrew Silvestri Matchmove Supervisor
Dylan Cole Matte Painter
Rowan Miles Pilot
Lewis Menga Production Assistant
Jeff Barnes Production Executive
Stan Spry Production Secretary
Tilu Khalayi Second Assistant Accountant
Jim Brookshire ADR Supervisor
Dan O'Connell Foley Artist
Terra Bliss Digital Intermediate Producer
Lukas Heller Scenario Writer
Casey O'Neill Stunts
Dean Zimmerman First Assistant Editor






















ikwilfilmskijken © 2024