Fool's Gold (2008)

Avontuur, Romantiek, Komedie
Tess en Ben Finnagan zijn een getrouwd koppel dat hun geld verdient met het zoeken naar schatten. Helaas hebben ze al jaren niets meer gevonden en zitten ze dus ook aan de rand van bankroet. Als gevolg daarvan loopt hun huwelijk ook niet bepaald soepel meer en ze besluiten een scheiding aan te vragen.

Fool's Gold Film Info

Score: 5.7/10 van 1406 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-02-07
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Andy Tennant
Schrijvers Andy Tennant, John Claflin, Daniel Zelman.
website: http://foolsgoldmovie.warnerbros.com/
Productie Studios: De Line Pictures, Warner Bros. Pictures, Bernie Goldmann Productions
Productie Land: Australia, Bahamas, United States of America


Fool's Gold Trailer


Matthew McConaughey
als Ben 'Finn' Finnegan
Kate Hudson
als Tess Finnegan
Donald Sutherland
als Nigel Honeycutt
Alexis Dziena
als Gemma Honeycutt
Ewen Bremner
als Alfonz
Ray Winstone
als Moe Fitch
Kevin Hart
als Bigg Bunny
Malcolm-Jamal Warner
als Cordell
Brian Hooks
als Curtis
David Roberts
als Cyrus
Michael Mulheren
als Eddie
Adam LeFevre
als Gary
Rohan Nichol
als Stefan
Roger Sciberras
als Andras
Elizabeth Connolly
als Precious Gem Crew Nurse
Harli Ames
als Precious Gem Crew Member 1
Tom O'Sullivan
als Precious Gem Crew Member 2
Edwina Ritchard
als Precious Gen Crew Woman
Duncan Young
als Jim
Luke Pegler
als Young
Xavier Fernández
als Petruchio
Ra Mel El
als Moe's Diver
Nicholas Cooper
als Moe's Diver
Andrew Allen
als Moe's Diver
Glenn Suter
als Moe's Diver
Peter Whitford
als Judge
Laurence Coy
als Finn's Attorney
Linda Cropper
als Tess' Attorney
Clementine Heath
als Co-Ed Girl 1
Ashley Cheadle
als Co-Ed Girl 2
Jason Dundas
als Frat Boy 1
Todd Lasance
als Frat Boy 2
Ray Bull
als Vicar
Valentino del Toro
als Barman - Key West
Frank Turner
als Old Man 1
Bill Watson
als Old Man 2
Henry Browne
als Bartender - Topsail Cay
Hannah Hutchins
als Hannah (uncredited)
Don Burgess Director of Photography
Ngila Dickson Costume Designer
George Fenton Original Music Composer
Peter Russell Art Direction
Doc Kane ADR Mixer
Brian Dusting Set Decoration
Juel Bestrop Casting
Christine King Location Casting
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
R.A. Rondell Stunt Coordinator
Troy Takaki Editor
Andy Tennant Screenplay
Andy Tennant Director
Alexander Witt Second Unit Director
Charles Wood Production Design
Julianne Jordan Music Supervisor
Tracey Wadmore-Smith Editor
John Claflin Screenplay
John Claflin Story
Daniel Zelman Screenplay
Daniel Zelman Story
Maxine Dennett Art Department Coordinator
Donald De Line Producer
James Dyer Executive Producer
James Dyer Unit Production Manager
Seth Yanklewitz Casting
Bernie Goldmann Producer
Paul Rabjohns Music Editor
Wink Mordaunt Executive Producer
Jon Klane Producer
David Bach ADR Supervisor
Glenn Ruehland Stunts
Eric Chambers Stunts
Kimberly Harris ADR Supervisor
David Nelson VFX Supervisor
Shea Adams Stunts
Damien Drew Art Direction
Liz McGregor Assistant Costume Designer
Hugo Weng Dialogue Editor
Ray Chan Supervising Art Director
Chris Lemos Producer's Assistant
John Roesch Foley Artist
Stephen Jones Co-Producer
Mark Norby Stunts
Mark Norby Stunt Double
Fiona McMaster Extras Casting
Pip Lingard Costume Supervisor
Paul Berolzheimer Sound Effects Editor
Richard King Sound Designer
Richard King Supervising Sound Editor
Michael Magill Dialogue Editor
Ric Anderson Stunts
Pamela Willis Script Supervisor
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Craig Hosking Stunts
Chad Malbon Visual Effects Producer
Richard A. Harrison Music Editor
Peter McCaffrey Camera Operator
Vince Valitutti Still Photographer
Alyson Dee Moore Foley Artist
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Michael Bell Assistant Art Director
Leanne Brooks Special Effects Coordinator
Chris Godfrey VFX Supervisor
Shaun Conway Gaffer
Calum McFarlane Camera Operator
Paul Johnstone Gaffer
Duncan Jones Location Manager
Anita Morgan Makeup & Hair
Allen Hartz Dialogue Editor
Laura Graham ADR Editor
Mike Thomas Second Unit Director of Photography
Jennifer Cornwell Unit Production Manager
Paul 'Salty' Brincat Production Sound Mixer
Fiona Searson Unit Publicist
Mick O'Brien Rigging Gaffer
Kristin Witcombe Script Supervisor
Andrew Bock Assistant Sound Editor
Linda Yeaney Assistant Sound Editor
Nadine Wilkie Makeup Artist
Brian Cox Special Effects Supervisor
Bryan Lamoureux First Assistant Editor
Michael T. Ryan Supervising Music Editor
Steve Daddow Stunts
Katie Sharrock Standby Art Director
Matt Windon First Assistant Camera
Christopher Flick Foley Supervisor
Freya Krasnow Casting Assistant
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Kristin Reuter Assistant Property Master
Jamie Crooks Second Unit First Assistant Director
Suzanne Evans-Booth Visual Effects Coordinator
David Nichols Key Grip
Rod Conder Boom Operator
Geoff Alexander Orchestrator
Jack Watford Construction Coordinator
Ben Plant Second Assistant Camera
Brett Praed Stunts
Dean Hood Production Controller
Lance Julian Marine Coordinator
Andrew Jackson VFX Supervisor
Michael Dressel Foley Editor
Jimmy Waitman Stunts
Drew Bailey Second Assistant Director
Jem Rayner First Assistant Camera
Mo Henry Negative Cutter
Leigh Tait Dolly Grip
Jonathan Klein Foley Editor
Matt Evans Associate Editor
Colin Deane First Assistant Camera
Jasmin Lyford Production Secretary
Nicholas Copping Production Coordinator
Yasca Sinigaglia Stunts
Anthony Tulloch Best Boy Electric
Helen Maggs Key Costumer
Kerry Mulgrew Production Office Coordinator
Holly Radcliffe Visual Effects Producer
David Birrell Assistant Editor
Damien Kwocksun Dolly Grip
Josh Flavell Second Assistant Camera
Brett McDowell Dolly Grip
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Jayne Herrmann Visual Effects Coordinator
Michael Bate Third Assistant Director
Paige Badenoch Makeup & Hair
Andrew Gardiner Construction Manager
Christian Luxton Second Assistant Camera
Jason McPhee Best Boy Grip
Amy Mitchell Costume Assistant
Danielle Rubin Visual Effects Coordinator
Carol Dantuono Post Production Supervisor
Dalia Fernandez Makeup & Hair
Mark Watson Best Boy Electric
Kirsty Bruce Assistant Editor
Kayce Brown Actor's Assistant
Renee Bowen Stunts
Paul Sullivan Second Assistant Director
Maurice McKay Best Boy Grip
Nathanial Purdon Set Production Assistant
Lehi Tahau Unit Manager
Toby Pease First Assistant Director
Fiona Crawford Visual Effects Producer
Karen Jones Location Manager
Alex Laguna Best Boy Electric
Lee Adamson Stunts
Pat Nash Key Grip
Jason Rowling Set Production Assistant
Gary Ticehurst Aerial Coordinator
Simon Lucas Unit Manager
Mark Bishop Second Second Assistant Director
Helen Ward Second Assistant Camera
Tove Petterson Stunts
Merilyn Cook Production Secretary
Rene Perrin Stunts
Lynsey Jones Producer's Assistant
Tara Aucoin Executive Producer's Assistant
John Chaney Actor's Assistant
Malachi Waters Stunts
Maya Gorman Assistant Set Decoration
Sam Walker Costume Assistant
Marada Manussen Costume Assistant
Alecia de Marco Costume Assistant
Kim glad Assistant Unit Manager
Suzie Freeman Production Accountant
Josh Levitan Producer's Assistant
Duncan Foster Producer's Assistant
Sarah Romney Executive Producer's Assistant
Jane Culverhouse Property Master
Aaron Burgers Transportation Coordinator
Michele Berumen Casting Associate
Nathalia Rayfield Production Office Assistant
Nikko Mackintosh Set Production Assistant
Lisa Mitchell Set Production Assistant
Stuart Lynch Set Production Assistant
Gay Holmes-Browne Set Production Assistant
Rhonda Bostock Set Production Assistant
Bruce Rieck Set Production Assistant
Keiran Shelvin Set Production Assistant
Simon Vsn Oorde Set Production Assistant
Gabriel Diaz Post Production Assistant
Chris Sheen Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024