5.172

Freedomland (2006)

Drama, Thriller, Misdaad, Mysterie
Brenda Martin (Moore) strompelt aangeslagen de Eerste Hulp in Dempsy, New Jersey binnen en vertelt hoe een zwarte man haar auto heeft gestolen met haar vier jaar oude zoon op de achterbank. Detective Lorenzo Council (Jackson) heeft zijn bedenkingen bij Brenda's verhaal, maar start toch een grootschalig onderzoek, waarbij hij hulp krijgt van een groep moeders die naar verdwenen kinderen zoeken. Gedurende het onderzoek nemen de spanningen tussen het voornamelijk 'zwarte' Dempsy en het overwegend 'blanke' buurstadje Gannon toe.

Freedomland Film Info

Score: 5.172/10 van 314 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-02-17
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Joe Roth
Productie Studios: Scott Rudin Productions, Revolution Studios
Productie Land: United States of America

Freedomland Foto's


Freedomland Trailer


Samuel L. Jackson
als Lorenzo Council
Julianne Moore
als Brenda Martin
Edie Falco
als Karen Collucci
Aunjanue Ellis-Taylor
als Felicia
William Forsythe
als Boyle
Anthony Mackie
als Billy Williams
Peter Friedman
als Lt. Gold
Domenick Lombardozzi
als Leo Sullivan
Aasif Mandvi
als Dr. Anil Chatterjee
Philip Bosco
als Priest
Clarke Peters
als Reverend Longway
LaTanya Richardson Jackson
als Marie
Portia
als Doreen / Rafik's Sister
Fly Williams III
als Rafik
Haneefah Wood
als Vicky / Rafik's Sister
Donna Cutugno
als Elaine
Genevieve Hudson-Price
als Tina
Joe Forbrich
als Hal
Ron Eldard
als Danny Martin
Dorian Missick
als Jason Council
Chance Kelly
als Visored Cop at Riot
Colman Domingo
als Male Patient
James Newton Howard Original Music Composer
David Wasco Production Design
Richard Price Author
Scott Rudin Producer
Nick Moore Editor
Ann Roth Costume Design
Margery Simkin Casting
Sandy Reynolds-Wasco Set Decoration
Charles Newirth Executive Producer
Charles Newirth Second Unit Director
Jim Weidman Supervising Music Editor
Michelle Matland Costume Design
Carolyn Cartwright Set Decoration
Anastas N. Michos Director of Photography
Joe Roth Director
Patricia Woodbridge Art Direction
Richard Baratta Unit Production Manager
Richard Baratta Co-Producer
Gail Laskowski Post Production Supervisor
Bill Anagnos Stunt Driver
Allan A. Apone Makeup Artist
George Simpson Supervising Sound Editor
Michael Eaves Digital Color Timer
Peter Epstein Stunts
Chris Jordan Special Effects Coordinator
John Cenatiempo Stunts
H.H. Cooper First Assistant Director
Chris Regan Color Timer
Greg Zimmerman ADR Recordist
Jeff Atmajian Orchestrator
Kyle Cooper Title Designer
Aaron Vexler Stunts
Daniel Moder "A" Camera Operator
G. A. Aguilar Stunt Coordinator
Donna Maloney Costume Supervisor
Mike Jackson First Assistant Editor
Mark Freund Visual Effects Supervisor
David Olson Music Editor
Kira Smith Utility Sound
Julie Feiner Dialogue Editor
Avram D. Gold ADR Editor
Frank Masi Still Photographer
Glenn Allen Compositing Supervisor
Mary Bailey Continuity
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Julie Kuehndorf Unit Publicist
Tom Fleischman Sound Re-Recording Mixer
Damon Michael Gordon Assistant Location Manager
Bill O'Leary Gaffer
Joseph Grimaldi Best Boy Electric
Greg Steele ADR Mixer
Pamela Kahn Foley Artist
David Gulick Property Master
Ken Nelson Construction Coordinator
Philip Canfield Leadman
Craig Mann Sound Recordist
Victoria Wood Wigmaker
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
Martha Pike Digital Intermediate Editor
Lyndell Quiyou Hairstylist
Brian Smyj Stunts
Eddie Bydalek Sound Mix Technician
Jill Brown Stunts
Toni Barton Assistant Art Director
Mark Binder Sound Effects Editor
Mary Jo Lang Foley Mixer
Richie Ford Rigging Gaffer
Maria T. Bierniak Location Manager
Tom Prate Key Grip
Alex Kharlamov Music Programmer
Eric Boncher Electrician
Alyson Wellins Art Department Coordinator
Natalie Arango Costumer
Brian Durham Props
Carole Cowley Executive Visual Effects Producer
J.C. Brotherhood Special Effects Supervisor
Pete Anthony Conductor
Timothy Shannon Transportation Co-Captain
Michael Barosky Sound Mixer
Shawnna Thibodeau Stunts
Chris Barnes Stunts
James P. Whalen Transportation Captain
Angela Meryl Utility Stunts
Matt Blades Dolly Grip
Thomas Aquino Driver
Katja Blichfeld Casting Associate
Brian Carmichael Video Assist Operator
Maureen Beitler Medical Consultant
Mo Henry Negative Cutter
Joan Altman Production Accountant
Jacqueline Payne Key Hair Stylist
Peter Betulia Key Construction Grip
Karen Davis Second Assistant Director
Steve Brennan Assistant Property Master
Scott Morgan Foley Recordist
Carla Sierra Production Coordinator
Ginny Walsh Greensman
David M. Carr Rigging Grip
Jerry Holway Steadicam Operator
Karl Shefelman Storyboard Artist
Scott Hosfeld Musician
Josephine Nericcio First Assistant Sound Editor
Lee Genick Extras Casting
Narges Takesh Story Editor
Patrick McDonald Key Set Production Assistant
Jodi Pynn Stunts
Justin Corbett Grip
Vanessa Merrill Art Department Assistant
Wilson Rivas Craft Service
Samuel Huh Editorial Production Assistant
Kevin Flynn Key Rigging Grip
Julian Andraus Assistant Editor
Justin Reeve Music Coordinator
Chris Jensen Digital Colorist
Dale M. Nielsen Second Second Assistant Director
Carlos A. Acosta Location Assistant
Carlos A. Acosta Production Assistant
Patrick Johnson Construction Grip
Kevin Deckert Scenic Artist
Patrice Canfield Longo Set Dresser
Micah Levin Post Production Assistant
Stuart Nicolai Location Scout
Seth Kleinberg Associate Producer
Pam Prichard Stand In
Mark C. Hutchinson Additional Second Assistant Director
Eric Bryant Graphic Designer
Melissa L. Brown Special Effects Technician
Rory Clarke Stunt Double
Julie Retzlaff Camera Production Assistant
Kat Donahue Location Coordinator
Jesse Fox Chaney Additional Production Assistant
Serena Rosario Extras Casting Assistant
Joyce Hsieh First Assistant Accountant
Robert Stevers Generator Operator
Felix Chen Payroll Accountant
Cassandre Khoury Production Secretary
Susan Strine Second Assistant Accountant
Tina Mckissick Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024