4.899

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter (1999)

Western, Horror, Thriller
Mexico, 1900. De gevaarlijke outlaw Johnny Madrid ontsnapt op het nippertje van de galg en kidnapt Esmeralda, de knappe dochter van de beul die hem wou ophangen. Samen met Esmeralda en zijn bende slaat hij op de vlucht. Ze besluiten een postkoets te overvallen en nadien de nacht door te brengen in een plaatselijke bar vlak bij de grens...

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter Film Info

Score: 4.899/10 van 316 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-10-31
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: P.J. Pesce
Schrijver: Álvaro Rodríguez
Productie Studios: Dimension Films, A Band Apart, Los Hooligans Productions, Miramax
Productie Land: United States of America

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter Foto's


From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter Trailer


Marco Leonardi
als Johnny Madrid
Michael Parks
als Ambrose Bierce
Rebecca Gayheart
als Mary Newlie
Ara Celi
als Esmeralda
Lennie Loftin
als John Newlie
Orlando Jones
als Ezra Traylor
Danny Trejo
als Razor Charlie
Jordana Spiro
als Reece
Kevin Smith
als Joaquin
Temuera Morrison
als The Hangman
Sônia Braga
als Quixtla
Terence Bridgett
als Chato
Mickey Giacomazzi
als Erasmo
Ivan D. Lucas
als Shotgun
Tom Berto
als Stagecoach Driver
Graham Weir
als Lazaro
Carlos Vilela
als Jaime
Richard Thomson
als Lalo
Lance Kadish
als Rinaldo
Pierre Neethling
als Nano
Danny Keogh
als Bartender
Louis Kiss
als Cihuacoatl (Old Crone)
Josephine Liedman
als Beggar Woman
Peter Butler
als Pancho Villa
Melissa Gilbert
als Wedding Dress Whore
Skye
als Joaquin's Vamp
Marguerite Steven
als Whore
Leigh-Anne Belport
als Vamp Girl
Mimmika
als Vamp Girl
Lynne Anne Rodgers
als Vamp Girl
Sabina Bonvillain
als Snake Girl
P.J. Pesce
als Main in Bar
Robert Rodriguez Executive Producer
Robert Rodriguez Story
Quentin Tarantino Executive Producer
Lawrence Bender Executive Producer
Elizabeth Avellan Producer
Elizabeth Avellan Co-Producer
Dan Bradley Stunt Coordinator
Dan Bradley Second Unit Director
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Stephen Barden ADR Editor
Robert Kurtzman Special Effects Makeup Artist
Gianni Nunnari Producer
Felipe Fernández del Paso Production Design
Meir Teper Producer
Michael S. Murphey Producer
Nathan Barr Original Music Composer
Lawrence A. Maddox Editor
Marcia Shulman Casting Director
Michael Bonvillain Director of Photography
Álvaro Rodríguez Screenplay
Álvaro Rodríguez Story
Edward R. Abroms Additional Editor
Greg Nicotero Special Effects Makeup Artist
Benedicte Roumega Locale Casting Director
P.J. Pesce Director
P.J. Pesce Additional Camera
Howard Berger Special Effects Makeup Artist
H. Daniel Gross Executive In Charge Of Production
Joe Bracciale Dialogue Editor
Brian Basham ADR Recordist
Ron Bedrosian ADR Mixer
Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Andy Koyama Foley Recordist
Paul Raleigh Co-Producer
Mickey Giacomazzi Stunts
Lance Samuels Second Assistant Director
Susan Corbin Visual Effects Producer
Moira Anne Meyer Lead Costumer
Michael Van Briesen Utility Stunts
Marina Van Tonder Casting Associate
Tim O'Connell Foley Recordist
Scott Purdy Sound Re-Recording Mixer
Steve Baine Foley Artist
John Sievert Foley Artist
Virginia Storey Foley Artist
Craig Henighan Supervising Sound Effects Editor
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Andrew Tay Foley Recordist
Patrick Perez Visual Effects Supervisor
Laurel Klick Visual Effects Supervisor
Scott Rogers Stunts
Todd Beckett Foley Recordist
Harmon Cusack Camera Operator
Mannie Ferreira Second Assistant Camera
Nelson Ferreira Sound Editor
Gavin Mey Stunt Coordinator
Jennie Harris Set Decoration
Kevin Epstein Assistant Hairstylist
Matthew C. Beville ADR Mixer
Jonathan Woods Storyboard Artist
Hans Kühle Jr. Additional Camera
Steven St. Arnaud Assistant Production Coordinator
Maggie Cone Post Production Supervisor
Guy Micheletti Additional Camera
Lindsay Lipson Production Manager
Gina Gyles Foley Artist
Bobby Gates First Assistant Editor
Joel Jordan Stunts
Joel Jordan Dialogue Coach
Todd Felker Assistant Editor
Roseanne Reid Key Hair Stylist
Thor Benitez ADR Recordist
Greg Shim ADR Recordist
Graham MacFarlane Additional Camera
Graham MacFarlane First Assistant Camera
Rudi Junge Steadicam Operator
Rory Cunningham Costume Designer
K.C. Jones Additional Camera
Raymond Heneke Stunts
Wasief Isaacs Stunts
Gavin Joubert First Assistant Director
Paul Lindsay Production Coordinator
Cameron Blake Third Assistant Director
Alison Stuart Casting Associate
Jamie Bowling Third Assistant Camera
Andrew Bray Sound Effects Editor
Allan Gerhardt Sound Mixer
Daphne Williams Key Makeup Artist
Meg Tanner Assistant Makeup Artist
Tom Berto Stunts
Tom Berto Animal Wrangler
Lance Kadish Stunts
Sabina Bonvillain Assistant Makeup Artist
Mark Allen Stunts
Amnicke De Robillard Stunts
Ashley Fratz Stunts
Antonio Galheto Stunts
Ruth Greaves Stunts
James Hannah Stunts
Dirk Jacoby Stunts
Jeffrey Lathan Stunts
Marwaan Majiek Stunts
Jeffrey Nathan Stunts
Christian Niemand Stunts
Jane Marie Rayleigh Production Supervisor
Marieta Kühne Production Coordinator
Morag Camerson Script Supervisor
Brendan Poole Storyboard Artist
Mike Bonvillain Additional Camera
Michael Bryerly Additional Camera
Andrew Belvedere Still Photographer
Ivan Millborrow Boom Operator
Lynn Pollit-Brown Assistant Hairstylist
Sally White Assistant Art Director
Celia Hamel Assistant Editor
Derek Serra Extras Casting
Michelle Mazurkiewicz Animal Wrangler
Jonnie Bongers Animal Wrangler
Andrew Bongers Animal Wrangler
E. Lourens Animal Wrangler
Colin Wright Animal Wrangler
Janno Lombard Animal Wrangler
Michael Hare First Assistant Camera
Danny Kolnik Second Assistant Camera
Maria Papagyriou Makeup & Hair






















ikwilfilmskijken © 2024