G.I. Jane (1997)

Actie, Drama
Een lid van een militair budget-comité dringt er bij de Marine-secretaris op aan dat het tijd wordt om vrouwen toe te laten bij de Marine. Lt. Jordan O'Niel krijgt de kans om als eerste vrouw toe te treden tot een elite Navy SEALS-eenheid.

G.I. Jane Film Info

Score: 6.439/10 van 1565 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-08-19
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Ridley Scott
Schrijvers David Twohy, Danielle Alexandra.
Productie Studios: Caravan Pictures, Largo Entertainment, Trap-Two-Zero Productions, Roger Birnbaum Productions, Moving Pictures, Scott Free Productions, Hollywood Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America


G.I. Jane Trailer


Demi Moore
als Lt. Jordan O'Neil
Viggo Mortensen
als Master Chief John James Urgayle
Morris Chestnut
als McCool
Josh Hopkins
als Flea
David Vadim
als Cortez
Jim Caviezel
als Slovnik
Boyd Kestner
als Wickwire
Kevin Gage
als Instructor Pyro
David Warshofsky
als Instructor Johns
Jason Beghe
als Royce
Anne Bancroft
als Senator Lillian DeHaven
Scott Wilson
als C.O. Salem
Daniel von Bargen
als Theodore Hayes
Angel David
als Newberry
Lucinda Jenney
als Blondell
John Michael Higgins
als Chief of Staff
Stephen Ramsey
als Stamm
Gregg Bello
als Miller
Ted Sutton
als Flag Officer
Gary Wheeler
als Flag Officer
Donn Swaby
als Yeoman Davis
Jack Gwaltney
als Goldstein
Neal Jones
als Duty Officer
Rhonda Overby
als Civilian Secretary
Stephen Mendillo
als Admiral O'Connor
Dan DePaola
als Cook Compliments
Susan Aston
als Civilian Girl
John Seitz
als JAG
Kent Lindsey
als JAG
Bob Moore
als WNM Reporter
Harry Humphries
als Artillery Instructor
Michael Currie
als Commission Speaker
Steve Gonzales
als Press Hound
Arthur Max
als Barber
Billy Dowd
als Photographer
Duffy Gaver
als Instructor
Scott Helvenston
als Instructor
Phil Neilson
als Hostile Rat
Dimitri Diatchenko
als Trainee
David Bruce
als Trainee
David Overton
als Trainee
Hashem Shaalan
als Trainee
Chris Soule
als Trainee
Joseph Makkar
als Libyan Sentry
Rick Cramer
als Scorpion Leader (uncredited)
Mel Mede
als Scorpion Team Member (uncredited)
Jesse G. Martin
als Pilot (uncredited)
Rocky Essex
als Humvee Driver (uncredited)
Jim Pearson
als Instructor (uncredited)
Wyatt Werneth
als Trainee (uncredited)
Daniel Link
als Trainee (uncredited)
Raymond H. Johnson
als Senator (uncredited)
Dani Englander
als DeHaven's Aide (uncredited)
Irene Ziegler
als DeHaven's Aide (uncredited)
Michael Wayne Thomas
als C-SPAN Reporter (uncredited)
Rodney J. Hobbs
als C-SPAN Technician (uncredited)
Diandra Newlin
als Jane's Neighbor (uncredited)
Thomas Reid
als D.C. Police Officer (uncredited)
Suzanne Todd Producer
Ridley Scott Director
Ridley Scott Producer
Arthur Max Production Designer
Louis DiGiaimo Casting
Pietro Scalia Editor
Cindy Carr Set Decoration
Demi Moore Producer
Roger Birnbaum Producer
Trevor Jones Original Music Composer
Marilyn Vance Costume Design
Richard L. Johnson Art Direction
Terry Needham Associate Producer
Terry Needham First Assistant Director
Kylie Bell Assistant Makeup Artist
Phil Bray Still Photographer
Nigel Wooll Unit Production Manager
Nigel Wooll Co-Producer
Dan Mindel Second Unit Director of Photography
Ned Dowd Head of Production
Jon Danniells Leadman
Virginia Randolph-Weaver Art Direction
Hugh Johnson Director of Photography
Hugh Johnson Second Unit Director
Pamela Power Additional Editor
Cheri Minns Key Makeup Artist
Jason Wheeler Negative Cutter
David Twohy Screenplay
Danielle Alexandra Screenplay
Danielle Alexandra Executive Producer
Danielle Alexandra Story
William Hiney Supervising Art Director
Michele Imperato Unit Production Manager
Julie Bergman Sender Executive Producer
Chris Zarpas Executive Producer
Keith Woulard Stunt Double
John Skotchdopole First Assistant Camera
Michael Solinger Post Production Supervisor
Robert Gavin ADR Editor
Graham Daniel Sound Re-Recording Mixer
Brett Goldstein Casting
Ray Merrin Sound Re-Recording Mixer
Diane Minter Lewis Associate Producer
Craig Haagensen Camera Operator
Terry Bowen Camera Operator
Chris Innis Associate Editor
Adam Somner Second Assistant Director
Diana Acrey Key Hair Stylist
Luca Kouimelis Script Supervisor
Steve Bolan Utility Stunts
Rick Baer First Assistant Accountant
Thomas Minton Set Designer
David Rawley Costume Supervisor
Rodger Jacobs Makeup Artist
Jules Strasser Boom Operator
Marion Tumen Script Supervisor
Brad Wilder Makeup Artist
John Ireland Foley Editor
Darrin Prescott Stunts
G. Peter King Utility Stunts
Chuck Finch Gaffer
Russell McEntyre Transportation Coordinator
Eric J. Bates Property Master
Phil Neilson Stunt Coordinator
Chisako Yokoyama Assistant Editor
Bill Taliaferro Assistant Art Director
Sean Finnegan Grip
Danny Mortenson Transportation Captain
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Carol Flaisher Location Manager
Steven Litecky Best Boy Electric
Andrew Glen Music Editor
Cheryl Markowitz Key Makeup Artist
Terry J. Erdmann Unit Publicist
Ed Fincher Costume Supervisor
Mary Morgan Location Manager
Gene R. Johnson Transportation Coordinator
Tony Rivetti Jr. First Assistant Camera
Peter Cobbin Additional Music
Chris Brenczewski Special Effects
Ken Gorrell Special Effects
Rob Simons Assistant Art Director
Kathy Nelson Music Supervisor
Andrew Reed Conner Electrician
Dan Pemberton Construction Coordinator
Fred L. McLane First Assistant Camera
Shari Leibowitz Production Coordinator
Bill Fiedler Electrician
Craig Ligget Rigging Gaffer
Lee Shapira Key Rigging Grip
Keith A. Wester Production Sound Mixer
Errol Reichow Location Manager
David M. Ronne Sound Mixer
Harry Humphries Technical Advisor
Paul Ensby Color Timer
John Cochrane Dialogue Editor
William McConnell First Assistant Camera
Joe McCloskey Key Costumer
Timothy P. Salmon Boom Operator
Steve Galich Special Effects Coordinator
Ray Svedin Special Effects
Donald Heitzer Production Manager
Gary Kangrga Key Grip
Ken Haber Location Manager
Duffy Gaver Utility Stunts
Paul Elman Assistant Editor
David Paris Aerial Coordinator
Andy Birmingham Production Controller
Gary Gillingham Production Accountant
Christopher Surgent Second Assistant Director
Darin Rivetti Second Assistant Director
Leigh Hennessy Stunt Double
Dorothy D. Fox Key Hair Stylist
Clare St. John Production Coordinator
J. David Brightbill Second Assistant Director
Scott W. Leftridge Grip
Cinda-Lin James Stunt Double
Campbell Askew Supervising Sound Editor
Richard Scarpone Video Assist Operator
W.C. 'Chunky' Huse Key Grip
Jeff Frink Special Effects
Robert W. Simpson Transportation Captain
Paul Clarvis Musician
Phil Todd Musician
Charles Grisham Stunts
Frank D. Parrish Second Assistant Camera
Lee Garibaldi Transportation Captain
Edward 'Gooch' Gutierrez Grip
Morgan Guynes Special Effects
Gilbert Young Transportation Captain
Billy Dowd Extras Casting
Victoria Seale Music Coordinator
Jeremy Child Sound Editor
Rob Meisenholder Assistant Accountant
Chuck Askerneese On Set Dresser
David Brink Second Assistant Camera
Brian Finn Stunts
Adrian Trent Assistant Sound Editor
Phillip Beck Jr. Special Effects
Hash Shallan Stunts
Robert Spencer Electrician
Charlie Morgan Musician
Allan Gordon Property Master
Mark Lonsdale Utility Stunts
Craig Glaser Craft Service
Steve Owen Key Rigging Grip
Daniel R. Haizlip Best Boy Grip
Rick Uva Grip
Gerrit Garretsen Second Company Grip
Clem Clempson Musician
Marisa Johnston Post Production Coordinator
John McSweeney Assistant Location Manager
Scott Helvenston Utility Stunts
Chris Soule Stunts
Tim McBride Associate Producer
Daneen Conroy Production Supervisor
Tristan Mullane Assistant Editor
Derek Lomas Assistant Sound Editor
Sarah Dane Assistant Sound Editor
Amy Taft Production Coordinator
Catherine Schwenn Assistant Production Coordinator
Chris McComb Assistant Accountant
Sarah Millar Assistant Accountant
Mark Hunter Reinking Actor's Assistant
Allison Sherman Production Coordinator
Allen Richardson Special Effects
Jeff Sparks Special Effects
Frank Ryan Grip
Andrew Taylor Grip
Kevin Jackson Grip
Michael Goldman Electrician
Stuart Bicknell Electrician
Todd Ranson Electrician
Adam Collins Set Production Assistant
Kelly Wroe Stand In
Karyn V. Cody Technical Advisor
Chris Walters Rigging Gaffer
Ron Breedlove Construction Manager
Alex Marcou Music Editor
Deirdre de Tappan Production Coordinator
Jeff Sondberg Best Boy Electric
Frank Moorefield Set Medic






















ikwilfilmskijken © 2024