Gemini Man (2019)

Actie, Sciencefiction, Thriller
Henry Brogen is een moordenaar op leeftijd, werkzaam voor de NSA, die van plan is zijn carrière de rug toe te keren. Zijn opdrachtgevers willen hem echter niet laten gaan en maken een kloon van hem. Hierdoor moet Henry het opnemen tegen zijn jongere en nog snellere en sterkere versie, een die al zijn handelingen kan voorspellen.

Gemini Man Film Info

Score: 6.3/10 van 2637 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-10-02
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Ang Lee
Schrijvers David Benioff, Billy Ray, Darren Lemke.
website: http://skydance.com/film/gemini-man/
Productie Studios: Skydance Media, Jerry Bruckheimer Films, Alibaba Pictures Group, Fosun Group Forever Pictures
Productie Land: China, United States of America


Gemini Man Trailer


Will Smith
als Henry Brogen / Junior
Mary Elizabeth Winstead
als Danny Zakarweski
Clive Owen
als Clay Verris
Benedict Wong
als Baron
Douglas Hodge
als Jack Willis
Ralph Brown
als Del Patterson
Linda Emond
als Janet Lassiter
Ilia Volok
als Yuri Kovacs
E.J. Bonilla
als Marino
Victor Hugo
als Junior (On-Set Reference)
David Shae
als Bicycle Messenger
Theodora Miranne
als Kitty (Jack's Girlfriend)
Diego Adonye
als Henry's Dad
Lilla Banak
als Henry's Mom
Igor Szász
als Valery Dormov
Alexa GyÖrgy
als Young Girl on Train
Fernanda Dorogi
als Mother on Train
Alexandra Szucs
als Aniko (Lab Technician)
Tim Connolly
als Key Shack Agent
Daniel Salyers
als Patterson's Son
Jordan Sherley
als High School Girl
Tony Scott
als High School Principal
Jeff J.J. Authors
als Man at Marina
Justin James Boykin
als Connor (uncredited)
Avy Kaufman Casting
Jerry Bruckheimer Producer
Mike Stenson Executive Producer
Chad Oman Executive Producer
Dion Beebe Director of Photography
Ang Lee Director
Tim Squyres Editor
Eugene Gearty Supervising Sound Editor
Don Murphy Producer
David Boulton ADR Mixer
Victor J. Zolfo Set Decoration
Daniele Massaccesi Camera Operator
David Benioff Screenplay
David Benioff Story
Sharon Smith Holley Visual Effects Editor
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Scott Chambers Compositing Supervisor
Robert Cowper Art Direction
Billy Ray Screenplay
Robin L. Miller Property Master
Dana Goldberg Producer
Karl Probert Art Direction
Zsolt Csutak Casting
Pierce Austin Hairstylist
Don Granger Producer
David Ellison Producer
Frank Murray Production Consultant
Jeff J.J. Authors First Assistant Director
Tom Reta Supervising Art Director
Marko A. Costanzo Foley Artist
Greg Crawford ADR Mixer
Mark DeSimone ADR Mixer
Colleen Murphy Visual Effects Production Manager
Craig Kyllonen Assistant Sound Editor
Suttirat Anne Larlarb Costume Design
Brad Martin Stunt Coordinator
Judy Murdock Makeup Artist
Brian Bell Executive Producer
Darren Lemke Screenplay
Darren Lemke Story
Einar Martinsen Matte Painter
Lorne Balfe Original Music Composer
Samuel Miille Assistant Sound Editor
John Collins Art Direction
George A. Lara Foley Mixer
Zoltán Schrammel Techno Crane Operator
Diana Trujillo Art Direction
Michael Fuchs Camera Operator
Darrin Brown First Assistant Director
Guy Hendrix Dyas Production Design
Frank Kern Foley Editor
Todd Kleitsch Makeup Department Head
Luisa Abel Makeup Department Head
Susan J. Wright Costume Supervisor
Bence Erdelyi Art Direction
Philip Stockton Supervising Sound Editor
Thomas A. Morris Jr. Construction Coordinator
Dug Rotstein Script Supervisor
Mangesh Palkrit Visual Effects Supervisor
Julie Orosz Visual Effects Producer
Andrew Rogers Graphic Designer
C. Scott Baker Set Designer
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Ben Rothstein Still Photographer
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Pete Romano Underwater Director of Photography
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Gabriella Winkler Script Supervisor
Chad Rivetti First Assistant "A" Camera
Guy Williams Visual Effects Supervisor
Kenton Jakub ADR Editor
Michael Singer Unit Publicist
Kent Blocher Visual Effects Editor
Allan Zaleski Sound Effects Editor
Jane Wuu Set Designer
Kenneth Bryant Set Dresser
Jarred Waldron Gaffer
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Miia Kovero Key Hair Stylist
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Alessandro Saponi CG Supervisor
Paul Story Animation Supervisor
Kelvin R. Trahan Hair Department Head
Ron Mason Set Designer
Micky Froehlich Camera Operator
Andrew Roberts CG Supervisor
Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Dóra Papp Principal Costumer
T.Ryan Dodson Lighting Technician
Dean Sherriff Conceptual Design
Sara Ghaffar Art Department Coordinator
Mark Hawker Special Effects Supervisor
Gabor Kiszelly Special Effects Supervisor
Howard Fannon Armorer
Aisling Nairn Makeup Artist
Michael Miller ADR Mixer
Mary Stacy Set Dressing Buyer
Justine Baker ADR Recordist
Gergely Rieger Art Direction
Patrick McArdle First Assistant Camera
Ed Novick Sound Mixer
E. Gedney Webb Music Editor
Darwin Go Visual Effects Supervisor
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Christian Labarta Second Second Assistant Director
Eric Petey Animation Supervisor
Mark Goodermote Boom Operator
Damon Marcellino Assistant Chief Lighting Technician
Stephen Turselli Additional Second Assistant Director
Melyssa Forget Turcotte Visual Effects Coordinator
LuAndra Whitehurst Key Makeup Artist
Lenka Likarova Visual Effects Producer
Harrison Palmer Rigging Grip
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Virle S. Reid Armorer
Jamie McCarter Software Engineer
Daniela Medeiros Set Designer
Edward J. Cox Rigging Gaffer
Jack McCollum Electrician
Tamás Vass First Assistant Director
Daniel F. Malone Marine Coordinator
Giselle Guevara Costumer
Katherine Soares Visual Effects Production Manager
Donald Reynolds Jr. Key Grip
Gábor Hegedüs Hege Assistant Director
Babak Bina 3D Generalist
Daniel Perez 3D Generalist
Malinda McGuire Visual Effects Coordinator
Kara Talley Set Costumer
Adam Bocknek Second Assistant Director
Jennifer Ramos Visual Effects Production Manager
Mark Stanger Animation
Carolina Serna Costumer
Devin Maggio Special Effects Supervisor
Sheldon Stopsack Visual Effects Supervisor
János Csáki Jr. Boom Operator
Lissette Schettini Art Direction
Antal Berger Rigging Gaffer
Mariah Fidalgo Ager/Dyer
Mark Carlile Lighting Technician
Gregg Perez Set Dresser
Veronika Szücs Art Department Coordinator
Miles Lauridsen Compositing Supervisor
Jamie Baglio Lighting Technician
Joseph Mason Lighting Technician
Shamus Baker Modeling
Sandra Doyle Carmola Assistant Art Director
Mike Moad Dolly Grip
Hajar Mainl Additional Script Supervisor
Pashelle L. Latino Costume Supervisor
Jorge Luis German Video Assist Operator
Dave Wilson ADR Mixer
Niall Lenihan Software Engineer
Jane Simons Visual Effects Coordinator
Mark Epstein Techno Crane Operator
Kristof Pataricza Assistant Art Director
Jeff LaBaume Lighting Technician
Louis Rendemonti Lighting Technician
Nathalie Rodriguez Martinez Travel Coordinator
Béla Rácz Electrician
Allison Cirbus Assistant Costume Designer
Ferenc Tóth Assistant Director
Gordon Tanner Graphic Designer
Joe Landry Second Second Assistant Director
Tom McHattie VFX Editor
Vincent Caudeville Senior Animator
Akos Menyhart Construction Manager
János Kovács Best Boy Grip
Hajós Péter Third Assistant Director
Szilvia Szisza Toth Set Decoration Buyer
Dóra Sárközi Visual Effects Coordinator
Woohyuck Eric Lee Modeling
Marco Revelant Modelling Supervisor
Caroline Monge Makeup Artist
John Paul Palmer Lighting Technician
Beau Bellanich Rigging Grip
Debajit Barman Supervising Editor
Jenny Arango Costume Assistant
Vincent Giarratano First Assistant Director
Ben Lanning First Assistant Director
Joshua D. Quick Lighting Technician
Jeff Wallace Assistant Chief Lighting Technician
Yuanchen Jiang Title Designer
Evan Fraser Matchmove Supervisor
Karen Young Second Assistant Director
Anneka Fris Senior Animator
Cristina Spiridakis Costume Design
Cristina Spiridakis Assistant Costume Designer
Hajnalka Vajay Third Assistant Director
Lisa Gardner Costumer
Jarin Rossiter Production Consultant
Balazs Kovacs Construction Manager
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Samira Khan Visual Effects Coordinator
Borbála Debreczeni Assistant Art Director
Cser Kinga Assistant Art Director
Hilary Noxon Assistant Art Director
Laura Victoria Alvarez Giordanelli Assistant Art Director
Arturo Campos Construction Coordinator
Luis Barvalopez Graphic Designer
Zsolt Ilia Graphic Designer
Carolina Lee Chan Set Decorating Coordinator
Zsolt Várhelyi Set Decorating Coordinator
Shaun Young Set Decorating Coordinator
Claudia Paipa Rodriguez Set Designer
Robert Davis Set Dresser
Jordan Foster Set Dresser
Krisztián Kondora Set Dresser
Diego Quecano Set Dresser
Zsuzsanna Sipos Set Decoration
Shannon Summers Best Boy Grip
Calum Clarkson Camera Production Assistant
Maninder K. Saini Digital Imaging Technician
Qais Karadsheh Digital Imaging Technician
László Bánszki Electrician
Adam Horne Electrician
Czinder Máté Electrician
Shaquanta Prescott Additional Hairstylist
Brendon Heath Hairstylist
Javier Johan Romero Hairstylist
Judit Farkas-Arful Makeup Artist
Moria Sine Clinton Assistant Costume Designer
Juliana Osorio Costume Assistant
Catherine Vidos Costume Coordinator
Michael Anzalone Costumer
Júlia Kiss Principal Costumer
Sara Matonis Set Costumer
Bethany Itterly Tailor
Leslie Bellamy Wardrobe Assistant
Demitria Lyles Wardrobe Assistant
Péter Szántó Armorer
Marco De Rossi 3D Artist
Vendula Gresova 3D Artist
Sebastian Knoll 3D Generalist
Ondrej Ondracek 3D Generalist
Elard Meneses Animation
Stephen Tong CG Supervisor
Ben Warner Compositing Supervisor
Bhanu Varma Matchmove Supervisor
Cory Bedwell Matte Painter
Gábor Szügyi Matte Painter
Damien Lam Modeling
David Zeng Pipeline Technical Director
Hamed Hematyar Pipeline Technical Director
Chris Williams Pre-Visualization Supervisor
Martin A. Loga Software Engineer
Kaya Herman VFX Editor
Erin Hewitt Visual Effects Coordinator
Kelly Louise Evans Visual Effects Coordinator
Chris McClintock Visual Effects Producer
Fidel Baldovino Visual Effects Production Assistant
Balaji Sreedharan Visual Effects Production Manager
Jiho Kim ADR Recordist
Joseph Winterbotham Assistant Sound Editor
Michael Gilbert Sound Effects Editor
Blake Gingerich Assistant Editor
Marcy Robinson Colorist
Alan Louis Gordon Color Assistant
Andrew Leven First Assistant Editor
Debbie Kim Production Coordinator
Chris S. Bryant Production Coordinator
Viktor de Hegyessy Production Secretary
Grant Prater Production Secretary
Alan Searcy Production Secretary
Julian OrdoÑez Production Secretary
Russell Bartlett Travel Coordinator
Jorge Abril Second Unit Director
Ana María Cabrera Second Assistant Director
Luke Crawford Second Second Assistant Director
András Hornek Assistant Director
András Hárskúti Assistant Director
George Lambert Additional Second Assistant Director
Lõcsei Márton Assistant Director
Joe Howes Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2020