6.534

Ghost Town (2008)

Drama, Komedie, Fantasie
Als Bertram Pincus (Ricky Gervais) sterft, maar na zeven minuten wordt gereanimeerd, blijkt hij als hij weer wakker wordt over de gave te beschikken om geesten te zien. Een van hen (Greg Kinnear) probeert hem te strikken om het nieuwe huwelijk van zijn weduwe (Téa Leoni) te beëindigen.

Ghost Town Film Info

Score: 6.534/10 van 929 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-09-19
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: David Koepp
Schrijvers John Kamps, David Koepp.
Productie Studios: Spyglass Entertainment, Pariah, DreamWorks Pictures
Productie Land: United States of America


Ghost Town Trailer


Ricky Gervais
als Dr. Bertram Pincus
Greg Kinnear
als Frank Herlihy
Téa Leoni
als Gwen Herlihy
Billy Campbell
als Richard
Aasif Mandvi
als Dr. Jahangir Prashar
Dana Ivey
als Marjorie Pickthall
Kristen Wiig
als Surgeon
Michael-Leon Wooley
als Hospital Lawyer
Alan Ruck
als Ghost Dad
Jordan Carlos
als Young Husband
DeQuina Moore
als Young Wife
Joseph Badalucco Jr.
als Accident Bystander #1
Brian Hutchison
als Accident Bystander #2
Tyree Michael Simpson
als Sneezy Cop
Julia K. Murney
als Sneezy Lady
Claire Lautier
als Upper East Side Lady
Bridget Moloney
als Receptionist
Raymond J. Lee
als Greenpeace Guy
Joey Mazzarino
als Food Delivery Guy
Brad Oscar
als Day Doorman
Kathleen Landis
als Resident
Audrie Neenan
als Admitting Nurse
Aaron Tveit
als Anesthesiologist
Deborah S. Craig
als Nurse
Betty Gilpin
als WWII Nurse
Angelis Alexandris
als Elderly Couple
Elaine Kussack
als Elderly Couple
Brian Tarantina
als Ghost Cop
Darren Pettie
als Construction Worker Ghost
Jesse Means
als Construction Worker Ghost
Robert Kelly
als Construction Worker Ghost
Gabrielle Fink
als Violin Student
Monte Bezell
als Cab Driver
Sebastian La Cause
als Bartender
Miles Grose
als Night Doorman
Jeff Hiller
als Naked Guy Ghost
Lou Sumrall
als Harley Guy Ghost
Raymond McAnally
als Assorted Ghost
Amy Van Nostrand
als Assorted Ghost
Ira Hawkins
als Assorted Ghost
Danai Gurira
als Assorted Ghost
Richard O'Rourke
als Man at Lecture
Brian d'Arcy James
als Irish Eddie
Jazz
als Other Leonard
Josh Clayton
als Waiter
Lisa Datz
als Happy Person in Bar
James Ludwig
als Happy Person in Bar
Melissa Thomas
als Dr. Prashar's Patient
Shan Hill
als Bongo Player
Megan Byrne
als Mrs. Pickthall's Daughter
José Ramón Rosario
als Crane Operator
Jose Soto
als Welder
Candace Thompson
als Harley Guy's Old Lady
Dylan Clark Marshall
als Little Alex
Alex Eckstein
als Mrs. Pickthall's Grandson (uncredited)
Tina King
als Nurse (uncredited)
Nicholas Julius
als Orderly (uncredited)
John Ahrens
als Jogger Ghost (uncredited)
Christina Russo
als Elevator Ghost (uncredited)
Marmee Regine Cosico
als Ghost (uncredited)
Ezie Cotler
als Ghost (uncredited)
John Kamps Screenplay
David Koepp Director
Gavin Polone Producer
Joseph E. Iberti Producer
Gary Barber Executive Producer
Roger Birnbaum Executive Producer
Ezra Swerdlow Executive Producer
Geoff Zanelli Original Music Composer
Sam Seig Editor
Patricia McCorkle Casting
John Papsidera Casting
Howard Cummings Production Design
Fred Murphy Director of Photography
Joseph E. Iberti Unit Production Manager
Joseph E. Iberti Co-Producer
Jeffrey T. Bernstein First Assistant Director
Nancy Herrmann Second Assistant Director
Jeffrey Lee Gibson Stunt Coordinator
Nicholas Lundy Art Direction
Caroline Vexler Stunts
Bill Anagnos Stunts
Jill Brown Stunts
John R. Favre Stunts
Don Hewitt Sr. Stunts
Matt Norklun Stunts
Keith Siglinger Stunts
Jay Spadaro Stunts
Bobby Beckles Stunts
John Cenatiempo Stunts
Michael Patrick Gough Stunt Double
Jalil Jay Lynch Stunts
Janet Paparazzo Stunts
Brian Smyj Stunts
Aaron Vexler Stunts
Tom Warren Assistant Art Director
Debra Schutt Set Decoration
Bruce MacCallum Camera Operator
Eric Swanek First Assistant Camera
Michael Cambria Second Assistant Camera
Andrew Peck Loader
Stephen Consentino Steadicam Operator
Angela Bellisio Second Assistant "B" Camera
Brian C. Mackey Loader
Sarah Shatz Still Photographer
Mary Bailey Script Supervisor
James Sabat Production Sound Mixer
James J. Sabat Jr. Cableman
Dan Paikin Boom Operator
Nils Johnson Video Assist Operator
Russell Engels Chief Lighting Technician
James M. Mah Assistant Chief Lighting Technician
Christian Baldi Assistant Chief Lighting Technician
John Leigh Electrician
John M. Gilgar Electrician
Josh Taylor Electrician
Timothy Healy Electrician
Robert M. Andres First Company Grip
Chris Skutch Second Company Grip
Arthur Blum Dolly Grip
Alison Barton Grip
Ben D'Andrea Grip
Graham Klatt Grip
John Halligan Grip
Vinny Mazzarella Property Master
Joseph Badalucco Jr. Assistant Property Master
Tonero Williams Props
Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Wilfred Caban Special Effects Technician
Devin Maggio Special Effects Technician
Roy Savoy Special Effects Technician
John Stifanich Special Effects Technician
Emily Gunshor Assistant Costume Designer
Kate Edwards Costume Supervisor
Fionnuala Lynch Costumer
Rose Marie Cappelluti Costumer
Kevin P. Faherty Costumer
Melissa Haley Costume Coordinator
Lori Hicks Makeup Department Head
Michele Paris Key Makeup Artist
Sacha Quarles Hair Department Head
Christine Fennell Key Hair Stylist
Daisy Curbeon Hairstylist
Kent Blocher First Assistant Editor
Susan Lazarus Post Production Supervisor
Leda Nornang Post Production Coordinator
Matthew F. Preston Assistant Production Coordinator
Talia Mayer Production Secretary
Matilde P. Bandini Production Accountant
Antonia Proscia First Assistant Accountant
Carolyn J. White Second Assistant Accountant
Salpy Semerdjian Second Assistant Accountant
Albert Valera Payroll Accountant
Evan Perazzo Location Manager
Jason Farrar Assistant Location Manager
Josh Dorn Assistant Location Manager
Rob Roy Location Coordinator
Ted O'Connor Second Second Assistant Director
Jennifer Cram Casting Associate
Joe Lopick Casting Associate
Dylan Jury Casting Assistant
Lauren Sullivan Casting Assistant
Peter J. Silbermann Unit Publicist
Tina Khayat Art Department Coordinator
Justin Elterman Graphic Designer
Lauren Oliver Clearances Coordinator
Brick Mason Storyboard Artist
Alexandra Mazur Assistant Set Decoration
Debbie Canfield Set Dresser
Chris Canfield Set Dresser
Christopher Ferraro Set Dresser
Richard K. Hoppe Set Dresser
Brian Jones Set Dresser
Christopher Heads Set Dresser
Nick Miller Construction Coordinator
Philip Canfield Leadman
Ruth DeLeon On Set Dresser
James P. Whalen Transportation Captain
Joseph Buonocore Transportation Co-Captain
Joseph S. Marini Technical Advisor
Lauren Weissman Producer's Assistant
Emily Davis Producer's Assistant
Marlena Thomas Executive Producer's Assistant
Kim Buttlar Executive Producer's Assistant
Robert Hein Supervising Sound Editor
Michael Barry Sound Re-Recording Mixer
Robert Hein Sound Re-Recording Mixer
Brian Bowles ADR Editor
Glenfield Payne Sound Effects Editor
Robert Fernandez Sound Effects Editor
Zana Bochar Post Production Assistant
Maureen Beitler Medical Consultant
Michael Patrick Gough Stand In
D Comer Stand In
Monica McCarthy Stand In
Genevieve Palmieri Metzger Key Production Assistant
Sean Murray Production Assistant
Maggie Delaney Production Assistant
Travis Gerdes Production Assistant
Connor Jones Production Assistant
Marissa Vrooman Production Assistant
Tim Goldberg Production Assistant
Andrew Finn Production Assistant
Robert Tierney Production Assistant
Miriam Tielmann Production Assistant
Kate Lundberg Production Assistant
Tom Berninger Production Assistant
Abimael Jackson-Viana Production Assistant
T.G. Wilkinson Production Assistant
Sarah Edwards Costume Design
David Koepp Screenplay
Bob Barnett Charge Scenic Artist
David Wahnon Sound Editor
Carlos Cano Assistant Sound Editor
Matthew Haasch Foley Editor
Ryan Collison Foley Mixer
Bobby Johanson ADR Mixer
David Boulton ADR Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Nick Kray ADR Mixer
Michael Miller ADR Mixer
Mike Howells ADR Recordist
Krissopher Chevannes ADR Recordist
Joseph S. DeBeasi Music Editor
Bruce Fowler Conductor
Walt Fowler Orchestrator
Yvonne S. Moriarty Orchestrator
Michael O'Donovan Musician
Steve Erdody Musician
Don Markese Musician
George Doering Musician
Geoff Zanelli Musician
James S. Levine Musician
Arman Matin Visual Effects Supervisor
Jim Rider Compositing Supervisor
Cara Buckley Visual Effects Producer
Tim Stipan Digital Intermediate Colorist
Dana Bloder Digital Intermediate Producer
Randall Balsmeyer Title Designer
J. John Corbett Compositor
Tricia Chiarenza Color Timer
René González Projection
David H. Kramer ADR Coordinator
Jay Peck Foley Artist
Piotr Glabinski Modeling






















ikwilfilmskijken © 2024