Ghostbusters II (1989)

Komedie, Fantasie
Vijf jaar na de gebeurtenissen in de eerste film zitten de Ghostbusters midden in de rechtszaken, en raken ze bankroet. Wanneer Dana echter weer problemen begint te krijgen met geesten komen de jongens weer in actie. Ze worden echter al snel gearresteerd. De Ghostbusters komen er achter dat New York opnieuw op het punt staat door bovennatuurlijk kwaad overspoeld te worden, en besluiten de stad nogmaals te redden.

Ghostbusters II Film Info

Score: 6.543/10 van 4095 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1989-06-16
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Ivan Reitman
Schrijvers Dan Aykroyd, Harold Ramis.
Productie Studio: Columbia Pictures
Productie Land: United States of America


Ghostbusters II Trailer


Bill Murray
als Dr. Peter Venkman
Dan Aykroyd
als Dr. Raymond Stantz
Sigourney Weaver
als Dana Barrett
Harold Ramis
als Dr. Egon Spengler
Rick Moranis
als Louis Tully
Ernie Hudson
als Winston Zeddemore
Annie Potts
als Janine Melnitz
Peter MacNicol
als Dr. Janosz Poha
Harris Yulin
als Judge Wexler
David Margulies
als Mayor Lenny
Kurt Fuller
als Jack Hardemeyer
Janet Margolin
als The Prosecutor
Wilhelm von Homburg
als Vigo
William T. Deutschendorf
als Baby Oscar
Henry J. Deutschendorf II
als Baby Oscar
Michael P. Moran
als Frank the Doorman
Olivia Ward
als Meter Maid
Mordecai Lawner
als Man with a Ticket
Susanna Boehm
als Young Woman on Crutches
Mary Ellen Trainor
als Brownstone Mother
Christopher Villaseñor
als Brownstone Boy #1
Jason Reitman
als Brownstone Boy #2
Aaron Lustig
als Norman the Producer
Page Leong
als Spengler's Assistant
Mark Schneider
als Arguing Couple
Valery Pappas
als Arguing Couple
Catherine Reitman
als Girl with Puppy
Dave Florek
als First Cop
Richard Foronjy
als Con Ed Supervisor
George P. Wilbur
als Bailiff
Sharon Kramer
als Stenographer
Walt Flanagan
als Rudy the Museum Guard
Bobby Brown
als Mayor's Doorman
Christopher Neame
als Maitre D'
Judy Ovitz
als Slimed Restaurant Patron
Tom Dugan
als Restaurant Cop #1
Angelo Dimascio
als Restaurant Cop #2
Robert Alan Beuth
als Store Manager
Ralph Monaco
als Police Sergeant
Ron Cummins
als Police Lieutenant
Cheech Marin
als Dock Supervisor
Yvette Cruise
als Maria, Dana's Maid
John Hammil
als Detective #1
Ray Glanzmann
als Detective #2
Alex Zimmerman
als Detective #3
Brian Doyle-Murray
als Psychiatrist
Louise Troy
als Woman with Fur Coat
Douglas Seale
als Plaza Hotel Man
Ben Stein
als Public Works Official
Erik Holland
als Fire Commissioner
Philip Baker Hall
als Police Commissioner
Steve Baker
als Telephone Man (uncredited)
Trish Cook
als Nun at Statue of Liberty (uncredited)
Kevin Dunn
als Milton Angland (uncredited)
Ryan Francis
als Brownstone Boy #3 (uncredited)
Tyra Reneé Fuller
als Driver (uncredited)
Jim Fyfe
als Scoleri Brother / Ghost Jogger (uncredited)
George Gerard
als Man in Cab (uncredited)
Donna Guidry
als Art Restoration Student (uncredited)
Tim Lawrence
als Scoleri Brother (uncredited)
Peter Papageorgio
als Spectator (uncredited)
Kariim Ratcliff
als Crowd Member (uncredited)
Ivan Reitman
als Man Walking Outside Firehouse / Slimer (voice) (uncredited)
Ira S. Rosenstein
als Stage Manager (uncredited)
Felix Silla
als Courtroom Spectator (uncredited)
Max von Sydow
als Vigo (voice) (uncredited)
Chloe Webb
als Elaine (uncredited)
Justin Michael Woods
als Baby on the Street (uncredited)
Rick Heinrichs Set Designer
Dan Aykroyd Screenplay
Dan Aykroyd Characters
Michael D. Moore Second Unit Director
Michael Chapman Director of Photography
Harold Ramis Screenplay
Harold Ramis Characters
Dennis Muren Visual Effects Supervisor
John Warnke Assistant Art Director
Cheryl Carasik Set Decoration
Bo Welch Production Design
Sheldon Kahn Editor
Sheldon Kahn Associate Producer
Tom Duffield Art Direction
Michael Chinich Casting
Jack Johnson Production Illustrator
Richard E. Butler Stunts
Donn Cambern Editor
Ivan Reitman Director
Ivan Reitman Producer
Bernie Brillstein Executive Producer
Michael C. Gross Executive Producer
Jophery C. Brown Stunts
Gloria Gresham Costume Design
Peter Giuliano First Assistant Director
Randy Edelman Original Music Composer
Greg Papalia Set Designer
Joel Kramer Stunt Coordinator
Tony Brubaker Stunt Double
Peggy Semtob Hairstylist
Gordon A. Webb Unit Production Manager
Gordon A. Webb Associate Producer
Stephen Abrums Makeup Artist
Danny Aiello III Stunts
Marlene D. Williams Hairstylist
Gandhi Bob Arrollo Makeup Artist
Peter Afterman Music Supervisor
Joe Medjuck Executive Producer
Ira S. Rosenstein Second Second Assistant Director
Janet Healy Visual Effects Producer
G. Tony Scarano Costume Supervisor
Dylan Goss Camera Loader
Erik Cord Stunts
Frank Bianco Hairstylist
Richard Wood Special Effects
Steven Lambert Stunts
Craig Pinkard Transportation Coordinator
Bob Minor Stunts
Jo Martin Visual Effects Editor
Kurt Bryant Stunts
Gary J. Wayton Stunt Double
Billy D. Lucas Stunts
Bruce McBroom Still Photographer
Thom Enriquez Production Illustrator
Andy Gill Stunts
Greig McRitchie Orchestrator
Burton Weinstein Sound Editor
Debbie Evans Stunts
John M. Elliott Jr. Key Makeup Artist
Nick Navarro Set Designer
Fred Judkins Supervising Sound Editor
William A. Petrotta Property Master
William Hartman Sound Editor
Chuck McSorley Leadman
Mark Gordon Sound Editor
Greg John Callas Construction Coordinator
Michael Genne Camera Operator
Chris Jargo Dialogue Editor
Bill MacSems Property Master
Solange S. Schwalbe Sound Editor
David M. Ice Sound Editor
Leslie J. Kovacs Chief Lighting Technician
Joe Day Special Effects
Chuck Gaspar Special Effects
Faye Brenner Script Supervisor
Lane Leavitt Stunts
Pamela Easley Visual Effects Coordinator
Jennifer Butler Costumer
Adrienne Manhan Costumer
Brent Poe Electrician
Steve Cantamessa Boom Operator
Gene S. Cantamessa Production Sound Mixer
Ken W. Ballantine Electrician
Robert Edesa Camera Operator
Bob Munoz Best Boy Grip
Sandy Williams Dolly Grip
Gene Kearney Key Grip
Don S. Walden Sound Editor
Francis N. 'Lucky' Costello Standby Painter
Pamela Cederquist Production Coordinator
Edmund E. Villa Assistant Property Master
Richard Hoffenberg Construction Foreman
Ed Mirassou Propmaker
Bruce Foster Sound Editor
Richard Friedman Supervising ADR Editor
Tom C. McCarthy Supervising Sound Editor
Oda Groeschel Costume Supervisor
Christine Larson-Nitzsche Second Assistant Director
Dick Johnson Transportation Captain
Gregory Peters Electrician
Benny McNulty Best Boy Electrician
E. Christopher Reed Electrician
Le Dawson Costumer
Jim Vatis Production Assistant
Tom Miller Assistant Property Master
Ginny Warner Production Secretary
Cyd Adams Second Second Assistant Director
Matthew Gould Production Assistant
Stuart Fink Publicist
Mary Peters Stunts
Larry Hezzelwood First Assistant Camera
Mark Jennings Cableman
Dorothy O'Leary Casting Assistant
Stephanie Kahn Production Assistant
Greg Walters Second Assistant Camera
Tim Sasaki Second Assistant Camera
Ann Harmon Art Department Assistant
Eric Smith Electrician
Robert Sordal Dolly Grip
Catherine Cederquist Production Assistant
Anne Prager Production Assistant
Gaetano Vaccaro Production Assistant
David Forbes Production Assistant
John Dods Makeup Artist
Jon Curtis Price Special Effects






















ikwilfilmskijken © 2024