Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022)

Komedie, Misdaad, Mysterie
De wereldberoemde detective Benoit Blanc reist naar Griekenland om een mysterie te ontrafelen waarbij een miljardair en zijn bonte vriendengroep zijn betrokken.

Glass Onion: A Knives Out Mystery Film Info

Score: 7.048/10 van 5157 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-11-12
Lengte: 139 Minuut / 2:19
Regisseur: Rian Johnson
website: https://www.netflix.com/nl/title/81458416
Productie Studio: T-Street
Productie Land: United States of America


Glass Onion: A Knives Out Mystery Trailer


Daniel Craig
als Benoit Blanc
Edward Norton
als Miles Bron
Janelle Monáe
als Andi Brand
Kathryn Hahn
als Claire Debella
Leslie Odom Jr.
als Lionel Toussaint
Kate Hudson
als Birdie Jay
Dave Bautista
als Duke Cody
Jessica Henwick
als Peg
Madelyn Cline
als Whiskey
Noah Segan
als Derol
Jackie Hoffman
als Ma
Dallas Roberts
als Devon Debella
Ethan Hawke
als Efficient Man
Hugh Grant
als Phillip
Stephen Sondheim
als Stephen Sondheim
Natasha Lyonne
als Natasha Lyonne
Kareem Abdul-Jabbar
als Kareem Abdul-Jabbar
Serena Williams
als Serena Williams
Yo-Yo Ma
als Yo-Yo Ma
Joseph Gordon-Levitt
als Hourly Dong (voice)
Adele Franck
als Claire's Assistant
Jacek Czajka
als Lab Worker
Dan Chariton
als Dr. Pierre Bonassus
Eddie Gorodetsky
als Dr. Peter Clayton
Coco Shinomiya
als Emiko Yamane
Dilcia Barrera
als Dr. Dilcia Cabrera
Mark Newman
als Dr. Mark Swifton
Adam Davenport
als Model
Lauren Ivy
als Dancer
Momčilo 'Momo' Pićurić
als Vampire in Tuxedo
N.J. Gentry
als Nikos
Ali Goksoy
als Andino
James Payton
als Lawyer
T. Florian Karnowski
als Judge
Angela Lansbury
als Angela Lansbury
Jake Tapper
als Jake Tapper (uncredited)
Panagiotis Margetis
als Hotel Server (uncredited)
Rian Johnson Director
Rian Johnson Producer
Rian Johnson Writer
Ram Bergman Producer
Steve Yedlin Director of Photography
Rick Heinrichs Production Design
Tom Karnowski Executive Producer
Elli Griff Set Decoration
Jenny Eagan Costume Design
Bret Howe Casting
Mary Vernieu Casting
Nathan Johnson Original Music Composer
Leopold Hughes Co-Producer
Bob Ducsay Editor
Nikos Karamigios Co-Producer
Matthew Wood Supervising Sound Editor
Golden Sun Shyne Makeup Artist
Emily Egge Costume Supervisor
Caitlin Hodder Set Costumer
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Josh Gold Supervising Sound Editor
Josh Gold Sound Designer
William Wright Anderson Visual Effects Producer
Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio Visual Effects Supervisor
Geoffrey Basquin Visual Effects Supervisor
Simon Deighton VFX Artist
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Emanuel Fuchs VFX Supervisor
Giles Harding Visual Effects Supervisor
Tim Keene Visual Effects Producer
Matt Knight Visual Effects Producer
Philippe Lépine Visual Effects Producer
Sameer Malik Visual Effects Supervisor
David Sadler-Coppard Visual Effects Supervisor
Erik Winquist Visual Effects Supervisor
Andrew Bennett Supervising Art Director
Anna Georgiadou Art Direction
Milan Damnjanović Set Dresser
Nevena Dilparić Set Designer
Milica Gruičić Set Designer
Mariza Liakopoulou Set Dresser
Masako Masuda Set Designer
Shari Ratliff Set Designer
Branimir Babić Art Direction
John Dexter Art Direction
Paul Duff Art Direction
Mark Harris Art Direction
Dragan Kaplarević Art Direction
Sue Whitaker Art Direction
Leslie D. Bennett Hairstylist
Jon Carter Hairstylist
Regina de Lemos Makeup Artist
Vasiliki-Yiolanda Kita Extras Makeup Artist
Polly Earnshaw Makeup Artist
Heather Gerchberg Makeup Artist
Tracey L. Miller-Smith Hairstylist
Quinn Murphy Makeup Artist
Niki Ovagkoglou Extras Makeup Artist
Toni Roman-Grimm Hairstylist
Vernon Scott II Hairdresser
Lesley Smith Makeup & Hair
Katerina Varthalitou Extras Makeup Artist
Evelina Vierrou Extras Makeup Artist
Biljana Vrcelj Hairstylist
Jovana Vukosavljevic Makeup Artist
Jeremy Woodhead Hair Designer
Jeremy Woodhead Makeup Designer
Ram Bergman Unit Production Manager
Dimitris Birbilis Production Manager
Ana Biskupljanin Production Supervisor
Ravi Dube Unit Manager
James K. Jensen Post Production Supervisor
Tom Karnowski Unit Production Manager
Aleksandar Tadić Unit Production Manager
Elena Zokas Unit Production Manager
Manos Gasteratos Second Second Assistant Director
Bruce Wayne Gillies Second Unit First Assistant Director
David Keadell Second Assistant Director
Danni Lizaitis Second Second Assistant Director
Dimitris Abatzis Set Production Assistant
Afrodite Moustroufis Set Production Assistant
Dimitris Papathanasis Set Production Assistant
Josh Robertson First Assistant Director
Milivoje Aksentijević Prop Maker
Ayush Bajoria Matte Painter
Steve Bohan Construction Coordinator
Kristina Bravo Jankov Assistant Set Decoration
Otto Broberg Props
Sanja Bulat Art Direction
James Carson Concept Artist
Daren Dochterman Prop Designer
Kim Frederiksen Concept Artist
Achilleas Gatsopoulos Property Master
Harry Gibson Draughtsman
Susan Gibson Set Decorating Coordinator
Brendan Gillespie Construction Coordinator
Laura Grant Graphic Designer
Mateja Hrnjacki Prop Maker
James Isaacson Props
Carol Kupisz Graphic Designer
Richard MacMillan Dressing Prop
Milan Maksimović Graphic Designer
Marija Mandić Art Department Assistant
Vlasto Maric Painter
John McHugh Set Decoration
John McHugh Art Direction
Krstic Milan Concept Artist
Mirko Milošević Concept Artist
Mihailo Mosesku Art Department Assistant
Jennie Murphy Art Department Coordinator
Sonja Nenadić Assistant Set Decoration
Marko Oršolić Scenic Artist
Richard Payne Greensman
Kris Peck Property Master
Zoran Petrovic Leadman
Aleksandar Putić Carpenter
Viktor Salipur Scenic Artist
Aleksandar Sekulić On Set Dresser
Aleksandar Sekulić Set Dresser
Andrew Shinavier Props
Dan Spaulding Assistant Property Master
Sonja Stojanović Set Decorating Coordinator
Uroš Stojanović Graphic Designer
Jovan Uhrin Carpenter
Kurt Van Der Basch Concept Artist
Maja Vasic Property Master
Irena Vildović Graphic Designer
Ian Whiteford Greensman
Qingling Zhang Concept Artist
Hang Dara Zhao Concept Artist
Ryan Baker Utility Sound
Ryan Cota ADR Editor
Christopher Flick Foley Supervisor
Jeff King Sound Re-Recording Assistant
Drew Kunin Sound Mixer
Dane Lonsdale Sound Mixer
Patrick Martens Boom Operator
Chris Navarro ADR Mixer
Shelley Roden Foley Artist
Peter Deutscher Boom Operator
Ádám Dobor Special Effects Technician
Luan 'Lee' Groenewald Special Effects Technician
Balazs Horvath Special Effects Technician
Elena Konstantinidou Armorer
Ruan Liebenberg Special Effects Supervisor
Paul Stephenson Special Effects Supervisor
Ádám Szücs Special Effects Coordinator
Jonathan Altenmüller Compositing Artist
Alugurirahul Visual Effects Compositor
Jonathan M. Anderson Visual Effects Coordinator
Angel Angelov Matte Painter
Eric W. Araujo Effects Supervisor
Rousselos Aravantinos VFX Artist
Kundoo Aurindum Visual Effects
D Venkatesh Babu Digital Compositor
Alfie Bazley Visual Effects Production Assistant
Georgia Benjamin Visual Effects Coordinator
Elliot Best VFX Editor
Vaughn Bien III VFX Editor
Magno Borgo VFX Artist
Adam Bradley Roto Supervisor
Pankaj Brijlani Layout Supervisor
Harun Celebi CG Artist
Sam Chen Compositing Supervisor
Xuejie Cheng Visual Effects Technical Director
David Clifton VFX Artist
Heather Costa Digital Compositor
Francois Cote-Paquet Visual Effects Technical Director
Adrianna Nielle Davies Visual Effects Production Manager
André de Beer VFX Editor
Mauricio de Oliveira Compositing Supervisor
Antoine Delauney VFX Artist
Stanley A. Dellimore CGI Director
Jack Dorst Visual Effects Producer
Felix Flad Matte Painter
Hermione Francis Visual Effects Coordinator
Natalie Fritz Visual Effects Supervisor
Caraline Gao Matte Painter
Alex Grau CGI Director
Veselin Gyurov Visual Effects Technical Director
Timo Hanczuk Compositing Artist
Keagan Harris Visual Effects Compositor
Daniel Hartlehnert Compositing Artist
Moritz Hausler VFX Artist
Katie Hoyt Visual Effects Coordinator
Huck Hur Head of Layout
Matt Hutchins Digital Compositor
Aaron Ibañez Ferris VFX Lighting Artist
Fergus Jack-Hinton Visual Effects Compositor
Bonnie Kanner Executive Visual Effects Producer
Adithya Kashyap Matchmove Supervisor
Paddy Kelly Executive Visual Effects Producer
Sanjay Khandelwal Modeling
David Krepelka VFX Artist
Pardeep Kumar Layout Supervisor
Sirangi Sampath Kumar Visual Effects Compositor
Marcin Kummer Compositing Artist
Alexandra Lanzensberger Digital Imaging Technician
Daniel Larrosa VFX Artist
Malte Lauinger Animation
Jake Lunt Davies Conceptual Design
Stephanie MacCarthy VFX Artist
Anand Rajesh Madishetty 2D Supervisor
Lutz Marquardt Visual Effects Production Manager
Gus Martinez VFX Supervisor
Florian Militello Modeling
Nino Oz Visual Effects Compositor
Krishna Chaitanya Palakollu Visual Effects Compositor
Ashwin Pawar Visual Effects Coordinator
Tobias Pfeiffer VFX Editor
Giorgio Pitino 2D Supervisor
Matthieu Presti Visual Effects Supervisor
Nina Pries Compositing Artist
Kokkera Naga Srinivasa Rao Visual Effects Compositor
Iggy Rau Visual Effects Producer
Gabriel Rose Visual Effects Production Assistant
Callum Ruddleston Data Wrangler
Pratik Sampat VFX Artist
K L Sateesh Varma Visual Effects Compositor
Graham Saxby Rotoscoping Artist
Cassandra Schmit Compositing Artist
Julia Schramm Compositing Artist
Colin Scott CG Artist
Sebastian Selg Compositing Artist
Kinsey Serpes Modeling
Boyd Shermis Visual Effects Supervisor
Tejas Shinde VFX Production Coordinator
Magda Sofia Viseu Silva CG Artist
Marcela A. Silva Compositing Lead
Igor Staritsin Concept Artist
Albrecht Steinmetz Matchmove Supervisor
Jamie Stitson Digital Compositor
Til Strobl Compositing Artist
Lee F. Sullivan Visual Effects Supervisor
Hirofumi Takeda Compositing Supervisor
Santosh Tendulkar Modelling Supervisor
Molly Tidd Visual Effects Production Assistant
Joshua Tong Rotoscoping Artist
Ayyappadas Vijayakumar VFX Editor
Subhash Chandran Vijayan VFX Lighting Artist
Martin Wellstein Animation
Adam Wesierski Matte Painter
Philipp Wolf Executive Visual Effects Producer
Pablo Franquebalme Álvarez VFX Lighting Artist
Dartenea Bryant Stunts
Rob de Groot Stunt Double
Adrian Derrick-Palmer Stunts
Rachael Evelyn Stunts
Clayton Grover Stunt Driver
Sona Havranova Stunts
Slaviša Ivanović Stunt Coordinator
Yolanda Lynes Stunt Double
Katie McDonnell Stunt Double
Lynhthy Nguyen Stunts
Phoebe Robinson-Galvin Stunts
Nick Roeten Stunt Double
Lee Sheward Stunt Coordinator
Spiros Angelopoulos Electrician
Carlos Baker Gaffer
Emir Bihorac Rigging Grip
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Henry Bridges Drone Pilot
Anthony Coan First Assistant Camera
Brian Dennis Rigging Gaffer
Milan Đorđević Dolly Grip
Mihailo Dobrić Focus Puller
Angus Hudson Assistant Director of Photography
Jovan Ivanković Grip
Rado Ivančević Gaffer
Dragan Jović Key Grip
Dušan Klještan Best Boy Grip
Marcin Koukor Electrician
Marko Leković Key Rigging Grip
Nikos Loukakis Electrician
Dávid Láposi Data Wrangler
Kostas Mamalis Electrician
Stelios Melis Grip
Radoslav Mihalek Lighting Technician
Mladen Tomašević Second Assistant Camera
Christos Moschos Best Boy Electric
Dale Myrand "A" Camera Operator
David Jaxx Nagro Dolly Grip
Slaviša Obrenić Grip
Stelios Panagiotakis Electrician
Stavros Papadopoulos Electrician
Nikos Papaevangeliou Electrician
Vlasis Papapetropoulos Electrician
Bojan Pavlović Grip
Predrag Perovic Key Rigging Grip
Radan Popović "B" Camera Operator
Jaron Presant Second Unit Director of Photography
Bence Pribojszki Data Wrangler
Dan Schroer First Assistant "A" Camera
Andy Simmons Best Boy Grip
Aljoša Šipetić Second Assistant "B" Camera
David Stern Key Grip
Miltiadis Stolis Electrician
Sam Thurston Aerial Camera
Nikola Uzelac Lighting Technician
Petar Vidojevic Electrician
Thanassis Vrotsos Grip
John L. Wilson Still Photographer
Benjamin Bermudez Casting Associate
Terri Douglas ADR Voice Casting
Anastasia Flokatoula Extras Casting Assistant
Yorgos Korakianitis Extras Casting Assistant
Nenad Pavlović Casting Director
Emmanouela Zacharopoulou Extras Casting
Skyler Zurn Casting Assistant
Jessica Albertson Assistant Costume Designer
Mildred Brignoni Costumer
Maria Gerakopoulou Wardrobe Assistant
Rena Kontogiorgou Costumer
Kelsey T. Morgan Costume Assistant
Sonja Mrkobrada Assistant Costume Designer
Duška Nešić Dražić Key Costumer
Rosvely Roxy Perez Costume Assistant
Salvatore Salamone Costumer
Claire Sandrin Key Set Costumer
Claire Sandrin Set Costumer
Anna Seltzer Costumer
Sandra Sotiriou Wardrobe Supervisor
Eleni Sygouni Wardrobe Assistant
Ashlynn Thompson Costume Assistant
Velimir Timotić Costumer
Haley Vigil Costumer
Philip Beckner Colorist
Sam Bollinger First Assistant Editor
Paige Brunsen Post Production Assistant
Alberto Gutierrez Dailies Operator
Elena Nuñez Post Production Coordinator
Jon Rocke Colorist
Pamela Scott-Farr Finishing Producer
Morgan Walker Digital Intermediate
Teta Apostolaki Assistant Location Manager
DJ Campbell Location Manager
Aggelos Kemavor Location Assistant
Stefanos Koutsardakis Location Manager
Milan Maksimović Assistant Location Manager
Nikodimos Margonis Location Assistant
Vangelis Sapatis Location Assistant
Yiannis Savidis Location Assistant
Nikos Sfakianakis Location Coordinator
Joseph Bonn Music Editor
Peter Cobbin Scoring Mixer
Julie Glaze Houlihan Music Supervisor
Jeff Kryka Orchestrator
Kirsty Whalley Scoring Mixer
Edward Dorman Script Supervisor
Sue Field Script Supervisor
Alihan Dobada Transportation Captain
Nikola Kopilanović Transportation Captain
Christos Koutlas Production Driver
Stefan Matić Transportation Coordinator
Vassilis Siliogas Production Driver
Ian Creed Marine Coordinator
Linda Gamble Unit Publicist
Dasa Kodemo Production Coordinator
Lilena Marinou Assistant Production Coordinator
Andrew Nadkarni Production Supervisor
Mika Tourkaki Assistant Production Coordinator
Johanna L. Williams Production Supervisor
Stephen Sondheim In Memory Of
Angela Lansbury In Memory Of
Srđan Nedeljković Assistant Art Director
Michael Miller ADR Mixer






















ikwilfilmskijken © 2024