6.729

Goal! (2005)

Drama
Santiago is een jongen met een ongelooflijk voetbaltalent. Net als miljoenen andere jongens, wil hij graag een profvoetballer worden. Levend in de barrios van Los Angeles lijkt dit echter nooit meer dan een droom te worden. Tot er op een dag iets bijzonders gebeurt.. en Santiago op proef mag komen spelen bij het grote Newcastle United in de Engelse Premier League.

Goal! Film Info

Score: 6.729/10 van 1056 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-09-29
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Danny Cannon
Schrijvers Dick Clement, Ian La Frenais, Mike Jefferies, Adrian Butchart.
Productie Studios: Touchstone Pictures, Milkshake Films, Little Magic Films, Epsilon Motion Pictures, Toshiba Entertainment
Productie Land: Switzerland, United Kingdom, United States of America


Goal! Trailer


Kuno Becker
als Santiago Munez
Alessandro Nivola
als Gavin Harris
Anna Friel
als Roz Harmison
Stephen Dillane
als Glen Foy
Gary Lewis
als Mal Braithwaite
Kieran O'Brien
als Hughie McGowan
Sean Pertwee
als Barry Rankin
Marcel Iureș
als Erik Dornhelm
Tony Plana
als Hernan Munez
Miriam Colon
als Mercedes
Kate Tomlinson
als Val
Emma Field-Rayner
als Lorraine
Zachary Johnson
als Rory
Frances Barber
als Carol Harmison
Kevin Knapman
als Jamie Drew
Nicholas Lumley
als Taxi Dispatcher
Christopher Fairbank
als Foghorn
Stephen Graham
als Des
Leslie Randall
als Mr Ives
Steven Gerrard
als Himself
David Beckham
als David Beckham
Donald Li
als Chinese Restaurant Manager
Alfredo Rodríguez
als Julio
Herman Chavez
als Referee
Jonathan Hernandez
als Armando
Jorge Cervera
als Cesar
Leonardo Guerra
als 10-Year-Old Santiago
Lawrence Bender Executive Producer
Lucinda Syson Casting
Graeme Revell Original Music Composer
Laurence Dorman Production Design
Mark Huffam Producer
Chris Dickens Editor
Tom Sayers Sound Designer
Adam Daniel Assistant Sound Editor
Peter Clarke Music Editor
Dick Clement Screenplay
Darryn Welch Co-Producer
Stuart Rose Art Direction
Paul Corbould Special Effects Supervisor
Danny Cannon Director
Ian La Frenais Screenplay
Michael Barrett Director of Photography
David E. Russo Music Programmer
Elaine Grainger Casting
Peter Gleaves ADR Mixer
Jonathan Harris Associate Producer
Mike Jefferies Screenplay
Mike Jefferies Producer
Mike Jefferies Story
Adrian Butchart Screenplay
Adrian Butchart Story
Matt Barrelle Producer
Peter Hargitay Executive Producer
Stevie Hargitay Associate Producer
Danny Stepper Co-Producer
Jo Burn Unit Production Manager
Jo Burn Co-Producer
Lindsay Pugh Costume Design
Michael G. Bartlett Digital Compositors
Michael Kehoe Craft Service
Mark Nelmes Visual Effects Supervisor
George Richmond Steadicam Operator
Christopher Newman First Assistant Director
Jane English Key Makeup Artist
Cory Geryak Chief Lighting Technician
Gavin Fitch Assistant Art Director
Will Humphris Clapper Loader
William Conacher Dialogue Coach
David Cheesman Dressing Prop
James Seddon Dolby Consultant
Angela Wharton Script Supervisor
Larry Hopkins Sound Mixer
Simon Price Dialogue Editor
Douglas Dresser Location Manager
Douglas Dresser Production Supervisor
David Balfour Property Master
Ian Whiteford Greensman
John Higgins Gaffer
Philip Ball Stand In
Matthew Jenkins Post Production Coordinator
Adam Dale Aerial Camera
Christopher Ackland Foley Editor
Wayne Leach Rigging Gaffer
Jamie Hicks First Assistant Camera
Francis Ward Lindsay Sound Effects Editor
Sian Richards Hair Designer
Sian Richards Makeup Designer
David Schmalz Video Assist Operator
Brendan Handscombe Wardrobe Master
Kevin Spruce Animation Supervisor
Tim Keene Visual Effects Producer
Mark Heslop Supervising Sound Editor
Charlotte Parker Hair Department Head
Duncan McDevitt Propmaker
Susan French Supervising ADR Editor
Chris Ouwinga Co-Producer
Kate Ringsell Casting Assistant
Tony Auger Special Effects Technician
Kathy Sykes Post Production Supervisor
June Brickman Makeup Department Head
Don Poole Transportation Coordinator
Diane Greaves Foley Artist
Larry Sushinski Assistant Chief Lighting Technician
Gavin Round Digital Intermediate Editor
Bruce Birmelin Still Photographer
Marc Wolff Pilot
Heidi Freeman Visual Effects Editor
Michael D. Alvarez Camera Loader
Larry J. Aube Key Rigging Grip
John Bell Orchestrator
Matthew Kern Atzenhoffer Set Dressing Artist
Seth Hansen Set Production Assistant
James P. Meehan Assistant Property Master
Carlos A. Aragon Assistant Location Manager
Kevin Hyde Boom Operator
Michael J. Coo Key Grip
Nancy Collini Costume Supervisor
Anthony Smith Digital Effects Supervisor
Steve Farman Negative Cutter
Nick Ingman Conductor
Charlotte Child Wardrobe Assistant
Abel Schiro Utility Sound
Peter Edge Standby Painter
Sam Wayman Lighting Technician
Fred Brown Electrician
Michael Brennan Dolly Grip
Tara McDonald Makeup Artist
Tara McDonald Hairstylist
Mark Neale First Assistant Editor
Chris Bain Focus Puller
Steve Hancock Sound Assistant
Sue Bokobza Production Accountant
Nicolas Gautier Associate Producer
Allen Hopkins Associate Producer
Michelle Hosier Art Department Assistant
Camilla Fox Lansley Location Scout
John P. Cleveland Grip
Dena Fayne Key Hair Stylist
Fabian Arroyo Driver
Brianna Becker Legal Services
Ben Dillon Picture Car Coordinator
Antonio Evans Set Medic
Linda Brown-Salome Unit Publicist
Keith Edland Best Boy Electric
Stephanie Dölker Production Coordinator
Jason Alexander Music Supervisor
Matthew Morrissey 24 Frame Playback
Wendy Wilhite Chatley Studio Teachers
Cian O'Clery Floor Runner
James Bennett ADR Recordist
Adam Glasman Colorist
Debra Baum Music Consultant
Richard Goodwin Second Assistant Director
Rudy Chung Music Coordinator
Amy H. Abrams Second Assistant Camera
Gary Smith Additional Grip
Angela Goodwin Production Secretary
Fry Martin Assistant Accountant
Craig Kohtala Best Boy Grip
Carrie Arnold Assistant Production Coordinator
Karen Fryer Assistant Script
Ronnie Savory Generator Operator
Tom Glaisyer Third Assistant Director
Kerry Downing Visual Effects Editor
Ted Alvarez Production Assistant
Mitch Baylock Costume Assistant
Vienna McMahon Makeup Trainee
Robert 'Skid' Skidmore Second Second Assistant Director
Shap McDonnell Supervising Carpenter
Trudy Ashmore ADR Editor
Tom Taylor Camera Trainee
Michael Bartlett Digital Compositor
Kristan Berona Extras Casting
Samuel Bokebza First Assistant Accountant
Don Bonaer Health and Safety
Ruben Chacon Rigging Grip
Teresa L. Humphreys Payroll Accountant
Ed Symon Production Runner






















ikwilfilmskijken © 2024