Gravity (2013)

Sciencefiction, Thriller, Drama
Dr. Ryan Stone is een briljante medische ingenieur die op haar eerste shuttlemissie gaat met de ervaren astronaut Matt Kowalsky, die het commando heeft over zijn laatste vlucht voor hij op pensioen gaat. Maar een schijnbaar routine ruimtewandeling draait uit op een ramp.

Gravity Film Info

Score: 7.2/10 van 11423 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-10-03
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseur: Alfonso Cuarón
website: http://gravitymovie.warnerbros.com
Productie Studios: Esperanto Filmoj, Warner Bros. Pictures, Heyday Films
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Gravity Trailer


Sandra Bullock
als Dr. Ryan Stone
George Clooney
als Lt. Matt Kowalski
Ed Harris
als Mission Control (voice)
Orto Ignatiussen
als Aningaaq (voice)
Phaldut Sharma
als Shariff (voice)
Amy Warren
als Explorer Captain (voice)
Basher Savage
als Space Station Captain (voice)
Adam Cozens
als Adam (uncredited)
Lucinda Syson Casting
Robert Richardson Thanks
Alejandro González Iñárritu Thanks
Kim McGarrity Stunts
James Cameron Thanks
Emmanuel Lubezki Director of Photography
David Rubin Casting
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Mark Scruton Supervising Art Director
David Fincher Thanks
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Michael Seresin Additional Photography
Andy Nicholson Production Design
David Heyman Producer
Alfonso Cuarón Director
Alfonso Cuarón Editor
Alfonso Cuarón Producer
Alfonso Cuarón Writer
Jany Temime Costume Design
David Cronnelly Stunts
Andy Smart Stunts
Glenn Freemantle Sound Designer
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Gillian Dodders Dialogue Editor
Hugo Adams Foley Editor
Ben Barker Sound Designer
David Siegel Unit Production Manager
Steven Price Original Music Composer
Guillermo del Toro Thanks
Nicolas Becker Foley
Jon Bunker Concept Artist
Joanne Woollard Set Decoration
Richard Hicks Casting
Timothy J. Sexton Thanks
Christopher DeFaria Executive Producer
Waldo Sanchez Hairstylist
Lewis Jones Scoring Mixer
Tony Rowland Dolly Grip
Tom Brewster Third Assistant Director
Stephen E. Hagen First Assistant Director
Mark DeSimone ADR Mixer
Joaquim Dos Santos Rotoscoping Artist
Chris Munro Production Sound Mixer
Tony Clark Visual Effects
Nellie Burroughes Stunts
Peter Weireter Security
Irene Navarro Matte Painter
Gareth Cousins Scoring Mixer
Jonás Cuarón Writer
Mark Henson Stunt Coordinator
Mark Sanger Editor
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Stephen Jones Executive Producer
Josh Robertson First Assistant Director
Janey Temime Costume Design
Stephanie Carey Stunts
Alexis Wajsbrot CG Supervisor
Fiona Walkinshaw Visual Effects Producer
Nikki Penny Executive Producer
Emma Zee Post Production Supervisor
Lisa Hannigan Vocals
Jonathan Fawkner Additional Visual Effects
Dadi Einarsson Pre-Visualization Supervisor
Christopher Benstead Music Editor
Christopher Benstead Sound Re-Recording Mixer
Niv Adiri Sound Re-Recording Mixer
Danny Freemantle Sound Effects Editor
Eilam Hoffman Sound Designer
Peter Taylor Camera Operator
Alex Meddick Visual Effects
Michael Mulholland CG Supervisor
Tom Woodall Visual Effects Editor
Emilie O'Connor Dialogue Editor
John Higgins Chief Lighting Technician
Heather Noble Art Department Coordinator
Robert E. Evans Rotoscoping Artist
Lars Vinther Visual Effects Editor
Nina Hartstone ADR Editor
Nina Hartstone Supervising Dialogue Editor
Jamie Harcourt Camera Operator
Wayne Leach Rigging Gaffer
Laura Miles Script Supervisor
Todd Kleparski Digital Intermediate
Tim Webber Visual Effects Supervisor
Ashley Palin Lighting Supervisor
Janine Rath Hairstylist
Frances Richardson Assistant Accountant
Chris Cull Property Master
Jack Warrender Video Assist Operator
Matthew Bristowe Head of Production
Nick Watson Dolby Consultant
Alf Tramontin Steadicam Operator
Olly Tellett First Assistant Camera
Brett Margules Animation
Eddie Prickett Animation
Sven Assmuss Animation
Lexie Busby Visual Effects Production Manager
Rosie Goodwin Set Decoration
Pamela S. Westmore Makeup Artist
Samantha Knox-Johnston Special Effects Coordinator
Andy Walker CG Supervisor
Max Solomon Animation Supervisor
David Shirk Animation Supervisor
Chris Lawrence CG Supervisor
Sylvain Degrotte CG Supervisor
Nikhil M. Anand Simulation & Effects Artist
Daniele Antinolfi Simulation & Effects Artist
Andrea Arghinenti Simulation & Effects Artist
Harry Bardak Sequence Supervisor
Phoenix Chan Simulation & Effects Artist
Michelle Dean Simulation & Effects Artist
Alessandro Gobbetti Simulation & Effects Artist
Jessica Amber Hurst Simulation & Effects Artist
Paul Hurwitz Simulation & Effects Artist
Bastian Klucker Simulation & Effects Artist
Chirag Mistry Simulation & Effects Artist
Susannah Marie Williams Simulation & Effects Artist
Lukasz Bukowiecki Visual Effects Editor
Richard Graham Visual Effects Producer
Charles Howell Visual Effects Producer
Richard McBride Visual Effects Supervisor
Dominic Thomson Digital Intermediate
Tania Clarke First Assistant Editor
Debs Richardson First Assistant Editor
Lisa Stone Publicist
Gonzálo García Barcha Title Designer
Gabriela Rodríguez Associate Producer
Luca Marco Paracels Associate Producer
Nick Del-Molino Sound Mix Technician
Ian Cope Visual Effects
Dennis Jones Visual Effects
Chris Navarro ADR Mixer
Gary Arthurs Stunts
Ric Schnupp ADR Mixer
Manex Efrem Special Effects Supervisor
Steve Pang Visual Effects Editor
David Butterworth Orchestrator
Dale Newton Lead Animator
James D. Fleming Compositing Lead
Laurent Benhamo Animation
Dora Krolikowska Second Assistant Camera
Mark Bakowski Compositing Supervisor
Ben Howard Second Assistant Director
Kubilay Kocaoglu Animation
Antonio Marra Pipeline Technical Director
Darren Hayward Standby Carpenter
Julian Caldow Concept Artist
Pat Garrett Key Grip
Geoff Alexander Conductor
Jo McLaren Stunts
Steven Mates Visual Effects Assistant Editor
Anna V. James Visual Effects Production Manager
Steve Finn Boom Operator
Rob Garner Compositor
Florian Parrot Animation
Nick Freemantle Assistant Sound Editor
Steve Harding Unit Production Manager
Sam Hodge CG Supervisor
Marcia Gay Second Assistant Director
Shahar Levavi Animation
Peter N. Brown Construction Manager
Laurent Laban Animation
Sasha Leigh Izadpanah Rotoscoping Artist
Benoit Bargeton Animation
Phil Eldridge Visual Effects Editor
Anthony Smith Compositing Supervisor
Toby Hefferman First Assistant Director
Chris Baker Concept Artist
Tim Bowman Visual Effects
Max Horton Digital Colorist
José Luis de Lucas Animation
Steven Sandles Simulation & Effects Artist
James Nicholl Simulation & Effects Artist
Tabitha Dean Visual Effects Editor
Warwick Hewett Visual Effects Production Manager
George Bird Lighting Technician
David A. Smith Set Production Assistant
Brian Taylor Dolly Grip
Matt Jones Scoring Mixer
Jan Meade Visual Effects Coordinator
Jonathan Scott Production Coordinator
Sian Milne Stunts
Belinda McGinley Stunts
Matthew Twyford Compositing Lead
Phil Murray Dolly Grip
Marco Aurélio Engelmann Santos Compositor
Nick Pill Visual Effects
Gareth Jones Rotoscoping Artist
Sidney Kombo Animation
Sagar Rathod Simulation & Effects Artist
Penn Stevens Simulation & Effects Artist
Alison Winter Production Assistant
Sarah McLauchlan Visual Effects
Edward Brett First Assistant Director
Sandy Sutherland CG Artist
Dan Victoire Rotoscoping Artist
David Simpson Compositor
Christian Kaestner Compositor
Ryan McGuire Thanks
Ricky Leach Compositor
Roger Linley Musician
Jose Luis Gomez Diaz Pipeline Technical Director
Adrian Bell Shading
Andrew Dudman Scoring Mixer
Stephen Mathie Lighting Technician
Marcus Goodwin Visual Effects Production Manager
Stephanie Saillard Compositor
Vincent Houze CG Artist
Adeline Grange Animation
Jess Hunt Rotoscoping Artist
Bryon Caldwell Animation
Russell Pawson Visual Effects Editor
Emily-Rose Yiaxis Assistant Costume Designer
Nico Scapel Rigging Supervisor
Sam Okell Scoring Mixer
Nicholas Hampshire Pipeline Technical Director
Andy Stallabrass ADR Mixer
Milen Piskuliyski Rotoscoping Artist
Diz Sharpe Stunts
Daniel Batt Rotoscoping Artist
Jenny Hawkins Costumer
Siobhan Boyes Post Production Coordinator
Michael Brunet Lead Animator
Rick Poley Visual Effects Coordinator
Paul Threadgold 3D Modeller
Peter Marsden Digital Imaging Technician
Mathieu Vig Lead Animator
David J. Nolan Rotoscoping Artist
Michael Christophersson Rotoscoping Artist
Mark Grew Special Effects Technician
Leo Neelands Compositor
Stein Lotveit Animation
Casey Michaels Stunts
Richard Courtman Rotoscoping Artist
Bruce Nelson Compositing Lead
Claudia Lechen Compositor
Lars Erik Eriksen Rotoscoping Artist
Scott Dawkins Rotoscoping Artist
Bjarni Robert Bragason Compositing Lead
Gavin McKenzie Compositor
Mark Millena Rotoscoping Artist
Lauren McCallum Visual Effects Coordinator
Sam Osborne Compositing Lead
Adriano Mulè Compositor
Anthony Luigi Santoro Compositing Lead
Ivan Weightman 3D Modeller
Jamie Martin 3D Modeller
Rhys Pugh 3D Modeller
Daniel May 3D Modeller
Caroline Pool Art Department Assistant
Dan Bryant Dressing Prop
Alan Perez Standby Rigger
Danny Webster Standby Rigger
Dean Smith Standby Rigger
Joe Kearns Scoring Mixer
Toby Hulbert Scoring Mixer
Aurélien Mauro Sound Mix Technician
Haley Glennie-Smith Vocals
Katherine Ellis Vocals
Jonathan Bickerdike Special Effects Technician
Karol Stachowicz Special Effects Technician
Kevin Lumley Special Effects Technician
Stuart Kerr Special Effects Technician
Shelly Benison Stunts
Juliette Cheveley Stunts
Bean Peel Stunts
Arran Topham Stunts
Terry May Chief Lighting Technician
Bernard O'Brien Lighting Technician
Darren Howton Lighting Technician
Tom Wade Second Assistant Camera
Deven Saxena Background Designer
Tamsin Flower Costumer
Jemma Jessup Costumer
Martin Wickman Thanks
Betty Ainslie Assistant Accountant
Sammy Horton Assistant Accountant
Stephen McConnell Assistant Accountant
Valerie Rosewell Assistant Accountant
Fiona May McLaren Assistant Accountant
Gemma Todd Smithers Assistant Accountant
Glenn Diot Assistant Production Coordinator
Chorley Bunce Catering
Johnny Gayner Medical Consultant
Kiattiyot Panichprecha Pipeline Technical Director
Dilip Patel Production Accountant
Cenay Said Production Assistant
Craig Jamieson Production Assistant
Ruth Antoine Production Assistant
Phoebe Vale Markham Production Assistant
Kevin Baulcomb Production Secretary
Giovanni Zeqireya Security
Amy Irvine Set Production Assistant
Annie Hitchcock Set Production Assistant
Shannon Elphick Unit Medic
Alex Rothwell Shading
Jami Levesque Shading
Aldo Gagliardi Animation
Alfonso Sicilia Animation
Aziz Kocanaogullari Animation
Daniel Gerhardt Animation
Duncan Ransom Animation
Elwaleed Suliman Animation
Graham Gallagher Animation
Jean Poh Animation
Jonny Hall Animation
Karl Erlandsen Animation
Mario de Dios Animation
Wei Xing Yong Animation
Jasper Parker Trenfield Animation
Óscar Carámbano Animation
Pep L. Llado Animation
Anthony Chappina CG Artist
Ben Frost CG Artist
David Louis CG Artist
Duarte Victorino CG Artist
Emanuele Paris CG Artist
Eoghan Cunneen CG Artist
Johannes Richter CG Artist
Poya Shohani CG Artist
Reinhold Rittinger CG Artist
Rob Richardson CG Artist
Selcuk Ergen CG Artist
Thanos Topouzis CG Artist
Yann Moalic CG Artist
Gregory Louden CG Artist
Steve Hardy CG Artist
Aaron Lear Compositor
Adam Parker Compositor
Aled Rhys Jones Compositor
Alexander Eriksson Compositor
Amy Davis Compositor
Arianna Lago Compositor
Ben Aickin Compositor
Elena Topouzoglou Compositor
Ellie Meure Compositor
Giacomo Matteucci Compositor
Helen Bunker Compositor
Juan Salazar Compositor
Kate Burgess Compositor
Marc Rice Compositor
Miguel Carballal Compositor
Roland Friedrich Compositor
Tigran Badalyan Compositor
Otto Thorbjornsen Compositor
Ricardo Ferreira Digital Compositor
Liam Russell Lead Animator
Simon Thistlethwaite Lead Animator
Charlie Armstrong Compositing Lead
John Peck Compositing Lead
Kevin Bell Compositing Lead
Mark Casey Compositing Lead
Theodor Groeneboom Compositing Lead
Thomas Dyg Compositing Lead
Tom Baskaya Compositing Lead
Vladislav Akhtyrskiy Compositing Lead
Christian Zeh Compositing Lead
Jack Hawkes Visual Effects Coordinator
Antoine Goncalves Matte Painter
Carl Edlund Matte Painter
Charlie Bennett Matte Painter
Florence Durante Matte Painter
Scott McInnes Matte Painter
Daniele Federico Pipeline Technical Director
Daphna Wegner Pipeline Technical Director
Declan McGuire Pipeline Technical Director
Francois Bleibel Pipeline Technical Director
Henry Bush Pipeline Technical Director
Jacob Telleen Pipeline Technical Director
John van Leeuwen Pipeline Technical Director
Lars Vanderbijl Pipeline Technical Director
Max Williams Pipeline Technical Director
Michele Bosi Pipeline Technical Director
Pete Capelluto Pipeline Technical Director
Rico Dober Pipeline Technical Director
Stefano Tabacco Pipeline Technical Director
Tolu Aina Pipeline Technical Director
Ian Thompson Pipeline Technical Director
Alexander Swann Rotoscoping Artist
Jo De Mey Rotoscoping Artist
Ravi Krishna Kasumarthy Rotoscoping Artist
Siân Rees Rotoscoping Artist
Valur Zophoníasson Rotoscoping Artist
Abby Jacobsen Rotoscoping Artist
Altug Tumer Rotoscoping Artist
Ching-Yi Chen Rotoscoping Artist
Donia Sonkor Rotoscoping Artist
Gareth Tredrea Rotoscoping Artist
Gunnhildur Thorkelsdottir Rotoscoping Artist
Henrik Linnet Rotoscoping Artist
Hollie Taylor Rotoscoping Artist
Jakub Jezek Rotoscoping Artist
Kai Gadd Rotoscoping Artist
Kye Dorricott Rotoscoping Artist
Lee Chan Popo Rotoscoping Artist
Oliver Fergusson-Taylor Rotoscoping Artist
Prathap Sekar Rotoscoping Artist
Michael Adam Thompson Simulation & Effects Artist
Adrian Pinder Simulation & Effects Artist
Andrea Tozzo Simulation & Effects Artist
Dan Warder Simulation & Effects Artist
Devdatta Nerurkar Simulation & Effects Artist
Ervin Kaszap Simulation & Effects Artist
Ken Shimizu Simulation & Effects Artist
Kishore Singh Simulation & Effects Artist
Marcus Ottosson Simulation & Effects Artist
Philip J. Robinson Simulation & Effects Artist
Ryan Rubi Simulation & Effects Artist
Wayde Duncan-Smith Simulation & Effects Artist
Chris Parks Stereoscopic Supervisor
Adam Paschke Visual Effects
Adam Potter Visual Effects
Ben Paschke Visual Effects
Damien Thaller Visual Effects
Dan Wills Visual Effects
Daniel Thompson Visual Effects
Matthew Shaw Visual Effects
Paul Kirwan Visual Effects
Premamurti Paetsch Visual Effects
Sam Hancock Visual Effects
Aysha Ley Visual Effects Coordinator
Bonnie Lin Visual Effects Coordinator
Claire Galpin Visual Effects Coordinator
Emma Bacon Visual Effects Coordinator
Eoin Hegan Visual Effects Coordinator
Fiona Carruthers Visual Effects Coordinator
Lucinda Keeler Visual Effects Coordinator
Matina Skouteri Visual Effects Coordinator
Sarah Lister Visual Effects Coordinator
Sophie Carroll Visual Effects Coordinator
Lorna Paterson Visual Effects Producer
Danielle Morley Visual Effects Production Manager
Manuel Perez Compositor






















ikwilfilmskijken © 2020