Gunpowder Milkshake (2021)

Actie, Thriller, Misdaad
Sam was pas 12 jaar oud toen haar moeder Scarlet, een huurmoordenaar, haar noodgedwongen moest verlaten. Opgevangen door 'the Firm', het instituut waar Scarlet voor werkte, treedt ze in de voetsporen van haar moeder en werkt ze zich op tot huurmoordenaar. Wanneer Sam vervolgens een jong meisje onder haar hoede neemt, worden alle zaken echter op zijn kop gegooid en moet ze zich tegen 'the Firm' keren.

Gunpowder Milkshake Film Info

Score: 6.5/10 van 400 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-07-14
Lengte: 114 Minuut / 1:54
Regisseur: Navot Papushado
Productie Studios: StudioCanal, STX Films, Studio Babelsberg, Canal+, Ciné+, The Picture Company
Productie Land: France, Germany, United States of America


Gunpowder Milkshake Trailer


Karen Gillan
als Sam
Lena Headey
als Scarlet
Chloe Coleman
als Emily
Carla Gugino
als Madeleine
Michelle Yeoh
als Florence
Angela Bassett
als Anna May
Paul Giamatti
als Nathan
Ralph Ineson
als Jim McAlester
Adam Nagaitis
als Virgil
Michael Smiley
als Dr. Ricky
Joanna Bobin
als Rose
Freya Allan
als Young Sam
Ed Birch
als Lead Russian Thug
David Zimmerschied
als Factory Goon
Samuel Anderson
als David
Mai Duong Kieu
als Nurse
Jack Bandeira
als Crow
David Burnell IV
als Shocker
Ivan Kaye
als Yankee
Anita Olatunji
als Nathan's Assistant
Matthias Dittmer
als Firm Oldest Vulture
Joshua Grothe
als Dracula
Hannes Pastor
als Frankenstein
Billy Buff
als The Mummy
Lee Huang
als Wolfman
Luka Omoto
als Older Diner Waitress
Jonathan Failla
als Nathan's Fancy House Thug
Mike Möller
als Thug (uncredited)
Maik Müller
als Thug 3 (uncredited)
Manfred Banach Production Sound Mixer
Volkhart Buff Stunt Coordinator
Mary Vernieu Casting
Louise Frogley Costume Design
Nicolas De Toth Editor
Michael Seresin Director of Photography
Henning Molfenter Co-Producer
Charlie Woebcken Co-Producer
Jan Böhme Stunts
Michael Bornhütter Stunts
Matthias Günther Stunts
Christian Petersson Stunts
Roxy Konrad Art Department Coordinator
Axel Eichhorst Storyboard Artist
Roland Patzelt Rigging Gaffer
Helko Klünder Set Dresser
Thomas Rucks Set Medic
Nils Lange Stunts
Carsten Richter Foley Artist
Luc Etienne Executive Producer
Cornelia von Braun Locale Casting Director
Sonja B. Zimmer Production Executive
Heike Merker Hair Designer
Heike Merker Makeup Designer
Noemi Hampel Sound Effects Editor
Alexander Buck Dialogue Editor
Immo Trümpelmann Foley Editor
Frank Kruse Sound Designer
Frank Kruse Supervising Sound Editor
Andrew Rona Producer
Mike Möller Stunts
Martin Goeres Stunts
Steve Single Sound Re-Recording Mixer
Laurent Demianoff Stunt Coordinator
Laurent Demianoff Fight Choreographer
Markus Stemler Sound Designer
Marco Albrecht Stunts
Hanse Warns Foley Mixer
Nick Angel Music Consultant
Anna Bucher Art Direction
Navot Papushado Director
Navot Papushado Writer
Aharon Keshales Executive Producer
Alex Heineman Producer
Valeska Schitthelm Makeup Artist
Valeska Schitthelm Hairstylist
Jeff Atmajian Orchestrator
David Scheunemann Production Design
Mark Rosinski Set Decoration
Jonathan Amos Additional Editing
Ron Halpern Executive Producer
Gareth Cousins Music Editor
Oliver Juhrs Stunts
Christoph Fisser Co-Producer
Kayla Emter Additional Editing
Frank Ilfman Original Music Composer
Frank Ilfman Musician
Frank Ilfman Music Producer
Wolfgang Metschan Supervising Art Director
Michael Schwarz Unit Production Manager
Emma Zee Post Production Supervisor
Camille Argus Costume Supervisor
Nikolai Bury Visual Effects Editor
Nick Wollage Score Engineer
Sebastian Meuschel Camera Operator
Reiner Bajo Still Photographer
Helmut Prein Gaffer
Georg Ebinal Stunts
Stefan Speth Art Direction
Ronnie Paul Stunts
Matthew Slater Conductor
Gilbert Lake Sound Re-Recording Mixer
Emma Davie Unit Publicist
Sabine Schulmeyer Location Coordinator
Kai Fung Rieck Stunts
Dierk Grahlow Construction Manager
Stuart McCowan ADR Editor
Petra Lisson Color Assistant
Robert Maaser Stunts
Felix Koch Stunts
Asuka Tovazzi Stunts
Casey Stone Scoring Mixer
Romy Meier Makeup Artist
Romy Meier Hairstylist
Kim Honeyman Digital Intermediate Producer
Tim Haberland Stunt Double
Andrea Pugner Visual Effects Editor
Iain Eyre Supervising ADR Editor
Iain Eyre Supervising Dialogue Editor
Mehmet Atmaca Cast Driver
Florian Dieckmann Cast Driver
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Alexander Wlk Pipeline Technical Director
Ragna Jornitz Daily Makeup & Hair
Olivia Scott-Webb Locale Casting Director
Sylvia Grave Daily Makeup & Hair
Johanna Ragwitz Background Casting Director
Josh Stein Assistant Editor
Steffen Jung Stunts
Imke Sommerkamp Production Coordinator
Ali Cherkaoui First Assistant Director
Matt Curtis Title Designer
Ivaylo Andonov Compositing Artist
Juliane Hübner Daily Makeup & Hair
Darin Damjanow Production Driver
Phoebe Scholfield ADR Voice Casting
Viktor Jakovleski Producer's Assistant
Sydney Shircliff Casting Associate
Steffen Hagen Visual Effects Producer
Lukas Tiberio Klopfenstein Compositing Lead
Marc Jouveneau Visual Effects Supervisor
Jan Grunwald First Assistant "B" Camera
Bashaar Wahab Location Scout
Felix Quinton Stunts
Michael Crusz Digital Intermediate Editor
Ulrik Bruchholz Stunts
Jade-Eleena Dregorius Stunt Double
Hannah Spreitzenbarth Stunt Double
Jay Golden Boom Operator
Ernest Wilczynski Camera Operator
Viktoria Ngotsé Assistant Picture Car Coordinator
Ehud Lavski Writer
Benjamin Nippe Stunts
Ilja Kloppenburg Specialized Driver
Didier Lupfer Executive Producer
Tonio Freitag CG Artist
Bruno Montani Stunts
Lucie Kozena Set Decorating Coordinator
Peter Naguib Property Master
Tanja Oppel Property Buyer
Enzo Enzel Scenic Artist
Nicola Chisholm Casting Associate
Anne Urban Post Production Supervisor
Hans Hellner Dolly Grip
Petra Becker Tailor
Henning Paulmann Costume Coordinator
Owen Slade Musician
Raylin Sabo Casting
Christopher Kollar Compositing Artist
Richard Harwood Musician
Richard Watkins Musician
Jeremy Richardson First Assistant Editor
Silke Engelhardt Script Supervisor
Matteo Canalis Wandel Unit Manager
Franz Rügamer Stunts
Charlotte Hatherley Musician
Aristo Luis Stunts
Simon Ohler Pipeline Technical Director
Yannic Schoof Pipeline Technical Director
Kris Bieringa Systems Administrators & Support
Jana Rexhausen Systems Administrators & Support
Jérémie Sebban Systems Administrators & Support
Johannes Vogt-Reimuth Systems Administrators & Support
Viktoria Rucker Visual Effects Producer
Damien di Toro Visual Effects Editor
Vanessa Taylor Digital Intermediate Colorist
Daniel Hartlehnert Compositing Artist
Peter Marsden Digital Imaging Technician
Shana Eddy-Grouf Executive Producer
Henning Brehm Graphic Designer
Georges Khoukaz Stunts
Alexander Liebenthron Property Buyer
Johannes Lumer CG Artist
Rafael Jeneral First Assistant "A" Camera
Benjamin Burr Visual Effects Supervisor
Riccardo Rocchi Musician
Stian Dahlslett Charge Scenic Artist
Igor Tjumenzev Stunt Double
Finn Pelke Second Assistant Director
Ines Kramer Set Designer
Dennis Becker Second Assistant Director
Jan Volckmann Compositing Artist
Uwe Lehmann Armorer
Grit Belitz Health and Safety
Martin Grözinger Compositing Artist
Olga Slavina Stand In
Nils Nissing CG Artist
Hugh Davis Musician
James Cassidy Sound Mix Technician
Albert Car Utility Sound
Julia Böhm Hair Supervisor
Julia Böhm Makeup Supervisor
Carola Rodriguez Sanchez Second Assistant "A" Camera
Dastin Hoffman Animation
Patrick Richter Stunts
Stefan Bräsen Electrician
Hong Indira Rieck Stunt Double
Marcos Weiss Concept Artist
Laura El Alam Visual Effects Editor
Florian Speidel Set Dresser
Isabelle Neu Daily Makeup & Hair
Dominik Raetz Foley Editor
Naranbat Batzorig Helping Hand
Ruben Steingrüber Assistant Property Master
David Hall Animation
Alessandra Spadaro Visual Effects Coordinator
Gregor Junghans Sound Effects Editor
Luke Gavin Post Production Coordinator
Scott P. Fraser Post Production Coordinator
Eve Borchardt Stand In
Simon Adegbenro Third Assistant Director
Kobi Quist Sound Mix Technician
Raffael Armbruster Stunts
Felix Audu Stunt Double
Lutz Schleisner Stunts
Jessica Tegethoff Animation
Michael Lankes Compositing Artist
Jan Roth CG Artist
Mona Wiemer CG Artist
Lukas Löffler Compositing Artist
Ulisse Dickmann Compositing Artist
Agel Aurélia Stunt Double
Mirko Stübing Stunts
Lily Metcalfe Music Coordinator
Robert Bartz Electrician
Sabrina Cordes Assistant Production Coordinator
Grace Davidson Musician
Marc-André Gerke Visual Effects Coordinator
Michael Haupt CG Supervisor
Steffi Hiller Production Controller
Franziska Monden Makeup Artist
Franziska Monden Hairstylist
Florian Bellack Second Assistant "B" Camera
Daniel Huhn Cast Driver
Trevor Watkins Dolly Grip
Jack Cheetham Sound Mix Technician
Oliver Haas Best Boy Electrician
Simon Grzesczak Stunts
Alois Knapps Stunts
Goran Mitrovski Stunts
Mariana Vasconcellos Art Direction
Alina Riemenschneider Background Casting Director
Kimberley Klaiber Compositing Artist
Alex Kellerman Producer's Assistant
Thomas Schubert Stunts
Stefan Pepe Baumgärtner Standby Property Master
Rachel Henochsberg Co-Producer
Alexandra Schlensog Stunt Double
Bella Garcia Stunt Double
Christian Angres Stunts
Achmed Chaer Stunts
Bastian Kern Stunts
Ferdinand Klotzky Stunts
Ferdinand Klotzky Production Office Assistant
Maik Müller Stunts
Carlos Nikolai Stunts
Tommy Smolinski Stunts
Tommy Smolinski Specialized Driver
Ciya Taycimen Stunts
Richard Wilde Stunts
Dee Yoon Stunts
David Schwier Camera Trainee
Nadine Wäldchen Assistant Costume Designer
Sabine Kubat Textile Artist
Niko Wunder Electrician
Christian Brubach Standby Rigger
Yannick Bonica Daily Electrics
Michael Müller Key Grip
Georg Heimann Grip
Karem Fassel Grip
Daniel Novak Special Effects Technician
Florian Kuthe Assistant Location Manager
Max Bachmann Assistant Location Manager
Levy Spéder Location Coordinator
Phillip Doery Location Scout
Rouven Heim Set Production Assistant
Tom De Rooij Set Production Assistant
Charlotte Cartier Set Production Assistant
Anne Gehres Set Production Assistant
Johan Siebold Set Production Assistant
Sophie Lange Travel Coordinator
Dennis Müller-Rabenstein Key Accountant
Janne Meyermann Assistant Accountant
Danny Märtin Payroll Accountant
Vincent Kastner Set Decoration Buyer
Endra Dshamsran Set Dresser
Laura Nendza Set Dresser
Dashdemberel Oyuntszren Helping Hand
Choimaa Ganbold Helping Hand
Sanchir Anar Helping Hand
Gal-Erdene Gantulga Helping Hand
Beatrice Rebitsch Property Buyer
Marco Böhm Property Buyer
Matthias Piorecki Standby Carpenter
Alexander Stolle Picture Car Coordinator
Miriam Tuercke Actor's Assistant
Karmen Lovell-Brooks Acting Double
Jack McMoran Actor's Assistant
Amy Iturres-Alomia Actor's Assistant
Kit Wong Actor's Assistant
Duska Malesevic Chaperone
Anna Korotkova Chaperone
Chelsea Jeffords Casting Assistant
Jan Bludau Transportation Captain
Jan Luo Specialized Driver
Frank Gust Specialized Driver
Robert Keller Cast Driver
Mathias Langwich Cast Driver
Jack O'Shea Cast Driver
Ralf Langer Cast Driver
Gregor Hoppe Cast Driver
O'Neil Sharma Cast Driver
Cem Krüziu Production Driver
Siegfried Zeh Production Driver
Marvin Müller Production Driver
Andreas Bartel Production Driver
Sören Leusch Production Driver
Lena Seggert Chef
Lena Seggert Catering
Annette Zantinge Chef
Christian Epping Chef
Sascha Kasten Chef
Thomas Giesert Chef
Sigfried Wolff Chef
Katri Vanhatalo Visual Effects Coordinator
Yael Elbee Editorial Production Assistant
Charlotte Lewis Foley Editor
Tim Ware Online Editor
Edward MacDonald Digital Intermediate Assistant
Paulina Spodniewska Visual Effects Coordinator
Kai Goetz CG Artist
Kilian Baur CG Artist
Laura Staudenmaier CG Artist
Lisa Lassen CG Artist
Lukas Auer CG Artist
Michal Zsigmund CG Artist
Niklas Roth CG Artist
Tristan Jaegly CG Artist
Hieu Nguyen Animation
Bernhard Eiser VFX Artist
Nori Rhee VFX Artist
Philip Ballinger VFX Artist
Pol Soler Alsina VFX Artist
Sebastian Gaspar VFX Artist
Tobias Sautter VFX Artist
Aivo Kisis Compositing Artist
Andreas Hindrichkeit Compositing Artist
Andrija Trickovic Compositing Artist
Anton Graeven Compositing Artist
Christian Wunsch Compositing Artist
Christoph Zapletal Compositing Artist
Erbu Goeneul Compositing Artist
Emil Pfeifer Compositing Artist
Eric Ravenstein Compositing Artist
Gregor Stephani Compositing Artist
Jannik Walzer Compositing Artist
Jaroslav Kreilis Compositing Artist
Joerg Schmidt Compositing Artist
Kader Bagli Compositing Artist
Laura Buccinna Compositing Artist
Mario Bertsch Compositing Artist
Michele Palomba Compositing Artist
Nahuel Alvarez Compositing Artist
Nicolas Grossmann Compositing Artist
Nicolas Rolke Compositing Artist
Nicolas Winter Compositing Artist
Philipp Mekus Compositing Artist
Ralph Apfelbaum Compositing Artist
Stefan Czuia Compositing Artist
Tiago Cabrita Compositing Artist
Tim Hillebrand Compositing Artist
Tobias Gerdts Compositing Artist
Tomas Rydfjord Compositing Artist
Vu Ba Linh Compositing Artist
Guillermo Paz Matte Painter
Jan Grundmann Pipeline Technical Director
Paul Schweizer Pipeline Technical Director
Stefan Jaehner Pipeline Technical Director
Jari Koski Systems Administrators & Support
Raphael Schinkoeth Systems Administrators & Support
Jonathan Morton Musician
Ralph De Souza Musician
Philip Dukes Musician
Leon Bosch Musician
Philip Cobb Musician
Andy Wood Musician
Ian Fasham Musician
Jenny Plant Musician
Eliza Marshall Musician
Richard Martin Musician
Jim Belly Musician
AC Mann Musician
Martin Lead Musician
Alex James Thomas Musician






















ikwilfilmskijken © 2021