Harry Potter en de Geheime Kamer (2002)

Avontuur, Fantasie
Vlak voor zijn tweede jaar op de Hogwarts School voor Hekserij en Tovenarij wordt tovenaarsleerling Harry Potter door de elf Dobby gewaarschuwd dat zijn terugkeer op de school tot een ramp zal leiden.

Harry Potter en de Geheime Kamer Film Info

Score: 7.718/10 van 20644 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-11-13
Lengte: 161 Minuut / 2:41
Regisseur: Chris Columbus
Schrijver: Steve Kloves
Productie Studios: Warner Bros. Pictures, Heyday Films, 1492 Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Harry Potter en de Geheime Kamer Trailer


Daniel Radcliffe
als Harry Potter
Rupert Grint
als Ron Weasley
Emma Watson
als Hermione Granger
Kenneth Branagh
als Gilderoy Lockhart
Toby Jones
als Dobby (voice)
Robbie Coltrane
als Rubeus Hagrid
Richard Harris
als Albus Dumbledore
Alan Rickman
als Severus Snape
Tom Felton
als Draco Malfoy
Jason Isaacs
als Lucius Malfoy
Shirley Henderson
als Moaning Myrtle
Richard Griffiths
als Vernon Dursley
Julie Walters
als Molly Weasley
Bonnie Wright
als Ginny Weasley
Fiona Shaw
als Petunia Dursley
Maggie Smith
als Minerva McGonagall
Warwick Davis
als Filius Flitwick
David Bradley
als Argus Filch
Sean Biggerstaff
als Oliver Wood
Robert Hardy
als Cornelius Fudge
John Cleese
als Nearly Headless Nick (Sir Nicholas)
Gemma Jones
als Poppy Pomfrey
Miriam Margolyes
als Pomona Sprout
Mark Williams
als Arthur Weasley
Harry Melling
als Dudley Dursley
James Phelps
als Fred Weasley
Oliver Phelps
als George Weasley
Chris Rankin
als Percy Weasley
Josh Herdman
als Gregory Goyle
Jamie Waylett
als Vincent Crabbe
Christian Coulson
als Tom Riddle
Matthew Lewis
als Neville Longbottom
Alfred Enoch
als Dean Thomas
Devon Murray
als Seamus Finnigan
Luke Youngblood
als Lee Jordan
Hugh Mitchell
als Colin Creevey
Edward Randell
als Justin Finch-Fletchley
Veronica Clifford
als Mrs Mason
Jim Norton
als Mr Mason
Tom Knight
als Mr Granger
Heather Bleasdale
als Mrs Granger
Ben Borowiecki
als Angus (Diagon Boy)
Isabella Columbus
als Girl in Bookstore
Edward Tudor-Pole
als Mr Borgin
Gemma Padley
als Penelope Clearwater
Jenny Tarren
als Aged Witch
Peter O'Farrell
als Short Man - Daily Prophet
Eleanor Columbus
als Susan Bones
Harry Taylor
als Station Guard
Rochelle Douglas
als Alicia Spinnet
Emily Dale
als Katie Bell
Danielle Tabor
als Angelina Johnson
Jamie Yeates
als Marcus Flint
Violet Columbus
als Girl with Flowers
Peter Taylor
als Man - Moving Picture
Scot Fearn
als Adrian Pucey
David Holmes
als Slyth Beater No 1
David Massam
als Slyth Beater No 2
Tony Christian
als Slyth Beater No 3
David Churchyard
als Slyth Keeper
Sally Mortemore
als Irma Pince
Louis Doyle
als Ernie MacMillan
Charlotte Skeoch
als Hannah Hufflepuff
Brendan Columbus
als Boy in Study Hall 1
Robert Ayres
als Boy in Study Hall 2
Alfred Burke
als Armando Dippet
Leslie Phillips
als The Sorting Hat (voice)
Helen Stuart
als Millicent Bulstrode
Daisy Bates
als Brunette Lady - Moving Picture
David Tysall
als Count - Moving Picture
Martin Bayfield
als Young Hagrid
Julian Glover
als Aragog (voice)
Les Bubb
als Reader
Ana Mulvoy-Ten
als Student (uncredited)
Zoe Sugg
als Slytherin Student
John Williams Original Music Composer
Roger Pratt Director of Photography
Colin Coull Digital Color Timer
Stephanie McMillan Set Decoration
Stuart Craig Production Design
Peter Honess Editor
Peter Pedrero Utility Stunts
Chris Columbus Director
Chris Columbus Executive Producer
J.K. Rowling Novel
Steve Kloves Screenplay
David Heyman Producer
Karen Lindsay-Stewart Casting
Andrew Ackland-Snow Art Direction
Clare Le Vesconte Makeup Artist
Martin Cantwell Sound Effects Editor
Greg Powell Stunt Coordinator
William Ross Conductor
Mark Bartholomew Art Direction
Peter Francis Art Direction
Lindy Hemming Costume Design
Nick Dudman Makeup Designer
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Dennis Leonard Sound Supervisor
Jonathan Abbas-Klahr Special Effects
Sean Baker Stunts
Mark Radcliffe Executive Producer
Steven Lawrence Art Direction
Alastair Bullock Draughtsman
Eithné Fennel Hair Designer
Adam Daniel Sound Re-Recording Mixer
Peter Burgis Foley Artist
David Barron Executive Producer
Paula DuPré Pesmen Associate Producer
Peter MacDonald Second Unit Director
John King Art Direction
Bernard Bellew Unit Production Manager
Michael Barnathan Executive Producer
Randy Thom Sound Designer
Lucinda Thomson Art Direction
Jonathan Lucas First Assistant Editor
Derek Trigg Foley Editor
Peter Gleaves ADR Mixer
Tanya Seghatchian Co-Producer
Jonathan Brayley Assistant Editor
Tom Brewster Set Production Assistant
Nick Davis Visual Effects Supervisor
Chas Jarrett CG Supervisor
Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Simon Werry Aerial Camera
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Paul Catling Creature Design
Gary Nixon Production Accountant
David Hanks Layout
Dan Grace Wardrobe Supervisor
David Crossman Costume Supervisor
Jordan Crockett Art Department Production Assistant
David Rosenbaum Transportation Coordinator
Tom Debenham Sequence Supervisor
Joanne Cook Art Department Assistant
Chuck Finch Gaffer
Peter Dorme Assistant Art Director
Jodie Jackman Art Department Coordinator
Amanda Pettett Construction Coordinator
Sandra Frieze Dialogue Coach
Annie Penn Script Supervisor
Simon Stanley-Clamp Digital Supervisor
Stuart McAra Digital Effects Producer
Jim Mitchell Visual Effects Supervisor
Simon Rhodes Scoring Mixer
Jaap Buitendijk Still Photographer
Tim Caplan I/O Supervisor
Fiona Chilton Visual Effects Producer
Gary Powell Stunts
Mei-Ming Casino Visual Effects Production Manager
Patricia Johnson Set Designer
Alex Rouse Wigmaker
Robert Duncan Digital Effects Supervisor
Bryn Court Sculptor
Tim Burke Visual Effects Supervisor
Nick Lowe ADR Editor
Peter Myles Supervising Music Editor
Colin Ritchie Dialogue Editor
Nic Hatch Pre-Visualization Supervisor
Michelle Corney Production Coordinator
Barry Wilkinson Property Master
David Andrews Animation Supervisor
Alf Tramontin Steadicam Operator
Nick Daubeny Location Manager
Charlotte Rogers Makeup Trainee
Stephen Enticott Senior Animator
Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Martin Asbury Storyboard Artist
Amber Kirsch Visual Effects Production Assistant
Chris Carreras First Assistant Director
Paul Kavanagh Lead Animator
John Richardson Special Effects Supervisor
John Trehy Production Controller
Edward Karam Orchestrator
Greg Hyman Visual Effects Editor
Laya Armian Visual Effects Coordinator
Gareth Bull ADR Recordist
Paul Couch Standby Painter
Jim Harrison Music Editor
Celia Barnett Researcher
Elie Jamaa Visual Effects Technical Director
Simone Goodridge Assistant Production Coordinator
Paul Amer 3D Artist
Dave Ridout Rigging Gaffer
Terry Pritchard Driver
Marc Wolff Pilot
Laura Dickens Casting Assistant
Ed Colyer Foley Mixer
Ken Coles Camera Operator
Andrea Finch Hairstylist
Vanessa Davies Unit Publicist
Bob Bridges Video Assist Operator
John Ensby Color Timer
David Carrigan Production Manager
June Prinz Boom Operator
Tim Blackham Sound Mixer
Antoinette Perez Line Producer
Keith Connolly Painter
John Deaton First Assistant Camera
Pat Garrett Key Grip
Paul Spateri Prosthetic Supervisor
Matthew D'Angibau Loader
Sarah Nolte Makeup Effects
Catriona Maccann Propmaker
Marcus Williams Scenic Artist
Ken Burry Security
Rosie Richardson Special Effects Coordinator
Louisa Lytton Stand In
Richard Clarke Technical Supervisor
Brian Estabrook Transportation Co-Captain
David Appleby Best Boy Grip
Danny Espey Electrician
Jamie Knight Lighting Technician
Foluso Aribigbola Assistant Sound Editor
Mimi Abers Digital Compositors
Brenda Coxon Finance
Jeremy Pelzer Unit Manager
Hannah Mais Assistant Makeup Artist
Jane Royle Makeup Artist
Chyna Thomson Assistant Camera
Mo Henry Negative Cutter
Lee Clayton Tailor
William Dodds Third Assistant Director
Louis Elman ADR Voice Casting
Steve Mair Musician
David Holmes Stunt Double
Rob Burgess Additional Third Assistant Director
Ethan J. Platt Assistant Property Master
Fiona Richards Second Assistant Director
Phil Murray Dolly Grip
Gary Gero Animal Coordinator
Kathy Wise Assistant Production Manager
Steve Barnes 2D Artist
Dimitri Bakalov 3D Animator
Mike Cusack CG Animator
Hitesh Bharadia Matchmove Supervisor
Vicky Bishop Production Secretary
Tolga Kenan Stunts
Jenny Hawkins Daily Wardrobe
Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
James Furlong CG Artist
Darlene Forrester Hairdresser
Bradley Farmer Stunt Double
Emma Bendell Assistant Accountant
Michael Elson Head of Production
Amanda Derby Wardrobe Assistant
Kelly Dent Stunts
Peter Edmonds Costume Assistant
Rob Bliss Concept Artist
Robin Demetriou Catering
Jim Davey Digital Film Recording
William Steggle Dresser
Paul Burges Dressing Prop
Anna Tennant Special Effects Assistant
Ronnie Durkan Special Effects Technician
Royston Willcocks Modelling Supervisor
Carey Burens Visual Effects Assistant Editor
Jason Coop Second Assistant Camera
Lyndsay Bullock Floor Runner
R.A. Haupt Matte Painter
Drew Bennett Production Assistant
John Weller Senior Modeller
Ruth Jenkins Stunts
Felicity Walker Stunts
Leila Stewart Stunts






















ikwilfilmskijken © 2023