Het Regent Gehaktballen (2009)

Animatie, Komedie, Familie
Aspirant uitvinder Flink Lockwood is het sociaal wat onhandige genie achter een aantal van de meest bizarre apparaten ooit. Wanneer zijn nieuwste uitvinding per ongeluk het stadsplein verwoest en in de wolken wordt geslingerd, is hij ervan overtuigd dat zijn uitvinderscarrière voorbij is. Dan gebeurd er iets ongelooflijks: het begint heerlijke cheeseburgers te regenen.

Het Regent Gehaktballen Film Info

Score: 6.6/10 van 5721 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-17
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseurs: Phil Lord, Christopher Miller.
Schrijvers Phil Lord, Christopher Miller, Rob Greenberg.
Productie Studios: Sony Pictures Animation, Columbia Pictures
Productie Land: United States of America


Het Regent Gehaktballen Trailer


Bill Hader
als Flint Lockwood / FLDSMDFR (voice)
Anna Faris
als Sam Sparks (voice)
James Caan
als Tim Lockwood (voice)
Neil Patrick Harris
als Steve the Monkey (voice)
Andy Samberg
als Brent McHale (voice)
Mr. T
als Officer Earl Devereaux (voice)
Bruce Campbell
als Mayor Shelbourne (voice)
Khamani Griffin
als Cal Devereaux (voice)
Benjamin Bratt
als Manny (voice)
Al Roker
als Patrick Patrickson (voice)
Lauren Graham
als Fran Lockwood (voice)
Will Forte
als Joe Towne (voice)
Max Neuwirth
als Young Flint (voice)
Angela Shelton
als Regina Devereaux (voice)
Peter Siragusa
als Rufus (voice)
Neil Flynn
als Weather News Network Producer (voice)
Liz Cackowski
als Flint's Teacher (voice)
Isabella Acres
als Additional Voices (voice)
Lori Alan
als Additional Voices (voice)
Shane Baumel
als Additional Voices (voice)
Bobb'e J. Thompson
als Additional Voices (voice)
Bob Bergen
als Additional Voices (voice)
Cody Cameron
als Additional Voices (voice)
Marsha Clark
als Additional Voices (voice)
John Cygan
als Additional Voices (voice)
Ann Dominic
als Additional Voices (voice)
Paul Eiding
als Additional Voices (voice)
Jess Harnell
als Additional Voices (voice)
Gary A. Hecker
als Additional Voices (voice)
Phil Lord
als Additional Voices (voice)
Sherry Lynn
als Additional Voices (voice)
Danny Mann
als Additional Voices (voice)
Mona Marshall
als Additional Voices (voice)
Mickie McGowan
als Additional Voices (voice)
Christopher Miller
als Additional Voices (voice)
Laraine Newman
als Additional Voices (voice)
Jan Rabson
als Additional Voices (voice)
Grace Rolek
als Additional Voices (voice)
Jeremy Shada
als Additional Voices (voice)
Will Shadley
als Additional Voices (voice)
Melissa Sturm
als Additional Voices (voice)
Ariel Winter
als Additional Voices (voice)
Phil Lord Director
Christopher Miller Director
Ron Barrett Author
Judi Barrett Author
Phil Lord Screenplay
Christopher Miller Screenplay
Rob Greenberg Screenplay
Pam Marsden Producer
Lydia Bottegoni Producer
Chris Juen Producer
Yair Landau Executive Producer
Mark Mothersbaugh Original Music Composer
Robert Fisher Jr. Editor
Mary Hidalgo Casting
Justin K. Thompson Production Design
Michael Kurinsky Art Direction
Carey Yost Art Department Manager
James Baker Animation
Mary Ellen Bauder Production Manager
Arun Ram-Mohan Lighting Artist
Simon Rodgers Art Department Manager
Ron Smith Animation
Carter Bays Thanks
Peter J. Burns Thanks
Jordan Cahan Thanks
Shoghi Castel De Oro Thanks
Penney Finkelman Cox Thanks
Paul C. Gerard Thanks
Will Gluck Thanks
Jim Hecht Thanks
Jay Lavender Thanks
Warren Leonhardt Thanks
Steven Liu Thanks
Stephen Lunn Thanks
Deanna Marsigliese Thanks
Chris McKenna Thanks
Tim McKeon Thanks
Judah Miller Thanks
Andrea Miloro Thanks
Adam Pava Thanks
Sandra Rabins Thanks
Don Rhymer Thanks
Erica Rivinoja Thanks
Claudette Roland Thanks
Rodney Rothman Thanks
Craig Thomas Thanks
David N. Weiss Thanks
Barbara Zipperman Thanks
Brian D. Scott Lead Animator
Rod Ibanez Lighting Artist
Rod Ibanez Hair Supervisor
Jimmy Fusil Digital Intermediate
James T. Sale Orchestrator
Andrew Crowley Musician
Nicholas Bucknall Musician
Paul Kegg Musician
Roger Argente Musician
Roger Linley Musician
Marino Angeles Art Department Coordinator
Michelle Wong Art Department Coordinator
Danny Dimian CG Supervisor
Karl Herbst CG Supervisor
Michael Ford CG Supervisor
R. Stirling Duguid CG Supervisor
Daniel Kramer Digital Effects Supervisor
Carey Smith Digital Producer
David Farley Post Production Supervisor
Andrea Solis Software Engineer
Brian Wong Software Engineer
Bruce Navsky Software Engineer
Christopher Burdorf Software Engineer
Dan Weston Software Engineer
David Gordon Software Engineer
Dhasarath Ravindranath Software Engineer
François Chardavoine Software Engineer
Geo Snelling Software Engineer
James Salter Software Engineer
Josh Wills Software Engineer
Junko V. Igarashi Software Engineer
Lu Kondor Software Engineer
Lucas Miller Software Engineer
Marc-Andre Davignon Software Engineer
Mark Fickett Software Engineer
Mathew Selby Software Engineer
Michael Ball Software Engineer
Robert Malikian Software Engineer
Yueyue Zhang Software Engineer
Cottalango Leon Software Team Lead
J. Robert Ray Software Team Lead
Moti Cohen Software Team Lead
Sosh Mirsepassi Software Team Lead
Alan Hawkins Supervising Animator
Christopher D. Williams Supervising Animator
Derek Friesenborg Supervising Animator
James Crossley Supervising Animator
Jayson Price Supervising Animator
Alejandro Lostaunau Systems Administrators & Support
Christopher Oey Systems Administrators & Support
Creola Nickolette Jones Systems Administrators & Support
Daniel Dorman Systems Administrators & Support
Garrett Cox Systems Administrators & Support
Terence Mills Systems Administrators & Support
Tyler Franks Systems Administrators & Support
Erin Lacey Script Coordinator
Jason Cooper Script Coordinator
Jessica L. Marshall Script Coordinator
Josh Roessler Script Coordinator
Carmen Woods Assistant Editor
Arthur D. Noda Associate Editor
Karl Armstrong First Assistant Editor
Bill Dorais Lighting Artist
Billy Brooks Lighting Artist
Blaine Kennison Lighting Artist
Brock J. Stearn Lighting Artist
Cara Paul Lighting Artist
Chad Belteau Lighting Artist
Christine Lo Lighting Artist
Craig Feifarek Lighting Artist
D. Wallace Colvard Lighting Artist
Enrique Munoz Lighting Artist
James Fetter Lighting Artist
Jean-Paul Beaulieu Lighting Artist
jonathan Swartz Lighting Artist
Jong Jin Choi Lighting Artist
Jorge Bobadilla Jr. Lighting Artist
Joshua Chapel Lighting Artist
Kenji Sweeney Lighting Artist
Kenneth Brain Lighting Artist
Kieron Cheuk-Chi Lo Lighting Artist
Laurent Solignac Lighting Artist
Leslie Baker Lighting Artist
Marcel Hemingway Lighting Artist
Matt Giovingo Lighting Artist
Matt Wheeler Lighting Artist
Matthew Rampias Lighting Artist
Pragya Tomar Lighting Artist
Richard Liukis Lighting Artist
Richard Matsushita Lighting Artist
Roman Robbins Lighting Artist
Rory Hinnen Lighting Artist
Shannon McGee Lighting Artist
Takumi Kimura Lighting Artist
Tatchapon Lertwirojkul Lighting Artist
Terry Ziegelman Lighting Artist
Thomas Hollier Lighting Artist
Victor Schutz Lighting Artist
Winston Quitasol Lighting Artist
Lynn Basas Master Lighting Artist
Michael Lasker Master Lighting Artist
Robert W. Crain Master Lighting Artist
Mickie McGowan ADR Voice Casting
Marc Ostroff Production Accountant
Gredel Berrios Calladine Production Office Coordinator
Tommy Bacorn Production Office Coordinator
John Cannon Assistant Sound Editor
Gary A. Hecker Foley
Michael J. Broomberg Foley
Mike Marino Foley
Andrew Dorfman Music Editor
Rachel Bolt Musician
Christopher Guardino Orchestrator
Richard Bronskill Orchestrator
William Boston Orchestrator
Brad Haehnel Scoring Mixer
John Pospisil Sound Designer
Ben Wilkins Sound Effects Editor
John Dunn Sound Effects Editor
Tom Burns Sound Recordist
Geoffrey G. Rubay Supervising Sound Editor
Jason George Supervising Sound Editor
Abel Salazar Animation
Adam Lawthers Animation
Alan Rogers Animation
Alex M. Lehmann Animation
Andrew Lawson Animation
Anthea Kerou Animation
Antonin Plante Animation
Atsushi Sato Animation
Ben Kerr Animation
Benjamin Su Animation
Bill Haller Animation
Chad Sellers Animation
Claudio de Oliveira Animation
Claus Pedersen Animation
Daniel Edwards Animation
Daryl Sawchuk Animation
Dave Hardin Animation
David Anthony Gibson Animation
David Stodolny Animation
Eric Lees Animation
Eric Luhta Animation
Ethan Hurd Animation
Glen Sylvester Animation
Graham Silva Animation
Gwendelyn Robson Animation
Igor Choromanski Animation
Jacques Daigle Animation
Jamil Lahham Animation
Jason Figliozzi Animation
Jeff Panko Animation
Jeremy Bernstein Animation
Jeremy Collins Animation
Jinanavin Veerapatra Animation
Joel Reid Animation
Joseph Chong Animation
Joshua Beveridge Animation
Keith W. Smith Animation
Kenn McDonald Animation
Kevin Freeman Animation
Kim Hazel Animation
Luca Mazzoleni Animation
Matt Kowaliszyn Animation
Matthew Hasselmann Animation
Matthew J. Munn Animation
Melissa Hawkins Animation
Min Kang Animation
Nathan McConnel Animation
Neth Nom Animation
Patrick Danaher Animation
Rahul Dabholkar Animation
Ray Hsu Animation
Rebecca Perez Animation
Remington Scott Animation
Roberto Espanto Domingo Animation
Sebastien Bruneau Animation
Shannon Justison Animation
Stephen Hoogendyk Animation
YuehChih Eric Lin Animation
Zach Parrish Animation
Zachary Torok Animation
Jennifer S. Williams Animation Department Coordinator
Lia Abbate Animation Department Coordinator
Marvin Kim Character Modelling Supervisor
Rob Bredow VFX Supervisor
Andrew Gaskill Visual Development
Antonio Canobbio Visual Development
Armand Serrano Visual Development
Chris Reccardi Visual Development
Cristy Maltese Visual Development
Dan Quarnstrom Visual Development
Dean Gordon Visual Development
Jerry Loveland Visual Development
Marcelo Vignali Visual Development
Mark Colangelo Visual Development
Noëlle Triaureau Visual Development
Pete Oswald Visual Development
Raffaello Vecchione Visual Development
Sylvain Deboissy Visual Development
Ted Blackman Visual Development
Paul Rudish Visual Development
Brian Smith ADR Mixer
Daniel Wehr Scoring Mixer






















ikwilfilmskijken © 2024