Hollow Man (2000)

Actie, Sciencefiction, Thriller
Sebastian Caine, de ingenieuze leider van een team wetenschappers, wil een middel om onzichtbaar te worden, beslist op zichzelf testen en hij wordt inderdaad onzichtbaar. Dan blijkt het tegenmiddel om hem weer zichtbaar te maken niet te werken en zit hij gevangen in zijn onzichtbare lichaam. Terwijl zijn collega's hard op zoek gaan naar het juiste tegenmiddel, ontdekt Caine de ongekende macht die hij nu heeft.

Hollow Man Film Info

Score: 5.94/10 van 2406 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-08-04
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Paul Verhoeven
Schrijver: Andrew W. Marlowe
Productie Studios: Columbia Pictures, Red Wagon Entertainment, Global Medien KG
Productie Land: Germany, United States of America


Hollow Man Trailer


Elisabeth Shue
als Linda McKay
Kevin Bacon
als Sebastian Caine
Josh Brolin
als Matthew Kensington
Kim Dickens
als Sarah Kennedy
Greg Grunberg
als Carter Abbey
Joey Slotnick
als Frank Chase
Mary Randle
als Janice Walton
William Devane
als Dr. Kramer
Rhona Mitra
als Sebastian's Neighbor
Pablo Espinosa
als Warehouse Guard
Margot Rose
als Mrs. Kramer
Jimmie F. Skaggs
als Wino
Jeffrey Scaperrotta
als Boy in Car
Sarah Bowles
als Girl in Car
Kelli Scott
als Mom
Steve Altes
als Dad
J. Patrick McCormack
als General Caster
Darius A. Sultan
als Gate Guard
Tom Woodruff Jr.
als Isabelle the Gorilla
David Vogt
als Helicopter Pilot
Gary A. Hecker
als Gorilla Vocals
Steven Fischer
als Businessman (uncredited)
Pui Fan Lee
als Mme. Ridgeway (Old Ebbit Grill Patron) (uncredited)
Stephen Szibler
als Old Ebbit Grill Patron (uncredited)
Robert Shepherd
als Restaurant Patron (uncredited)
Marion Rosenberg Executive Producer
Mark Goldblatt Editor
Paul Verhoeven Director
Jost Vacano Director of Photography
Andrew W. Marlowe Screenplay
Douglas Wick Producer
Alan Marshall Producer
Ron Vignone Editor
Jerry Goldsmith Original Music Composer
Howard Feuer Casting
Ellen Mirojnick Costume Design
Stacy Lumbrezer Co-Producer
Kenneth Silverstein Associate Producer
Louis D'Esposito First Assistant Director
Chris Silver Finigan Production Accountant
Jim Gordon Grip
Alec Gillis Makeup Designer
Aaron Katz Video Assist Operator
Shane D. Kelly Gaffer
Darrell Hall Music Editor
B.Z. Petroff Visual Effects Producer
Edward Bellafiore Production Office Assistant
Teri Anne Kopp Property Master
Andrew W. Marlowe Story
James W. Tyson Costume Supervisor
Carrie Bauer Set Costumer
Daniel C. McFadden Loader
Craig T. Currie Propmaker
Michael Haboush Stand In
Stanley Brossette Unit Publicist
Tom Gibbons Animation Supervisor
John M. Dwyer Set Decoration
Kevin Flatow Post Production Assistant
Catherine Chase First Assistant Editor
Raul A. Bruce Boom Operator
Carol Ashley 3D Artist
Dale Allen Pelton Art Direction
Sue Chan Assistant Art Director
Don Lanning Sculptor
Kandece Brown Visual Effects Coordinator
Allan Cameron Production Design
Joseph Martin Location Scout
John Trapman Camera Operator
Ken Bellanca Driver
Gregory Irwin First Assistant Camera
Jim Berney CG Supervisor
Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Haley McLane Script Supervisor
Gary Combs Stunt Coordinator
Rell Putt Rigging Grip
Mitchell Bell Production Coordinator
Mitch Deoudes Visual Effects
Daniel R. Jennings Set Designer
Brian Feeney Set Production Assistant
Chris Allen Software Engineer
Greg Brickman Stunts
Joel Renfro Transportation Coordinator
Jim Passon Color Timer
Mike Larrabee Painter
Mark Schouten Carpenter
Joseph Geisinger Production Sound Mixer
Colin Epstein Sequence Leads
Miles Teves Conceptual Design
Craig Hayes Visual Effects Supervisor
Katherine Lambert Art Department Coordinator
Jim Husbands Set Dressing Artist
Todd Bates Makeup Effects
Gerardo De La Cruz Systems Administrators & Support
Benny McNulty Best Boy Electric
Carmen Flores De Tanis Assistant Sound Editor
Krystin Johnson CG Painter
Alexander Courage Orchestrator
Kenneth Au Digital Compositors
John P. Fasal Special Sound Effects
Gary Scott Thompson Story
Michael Douglas Middleton Still Photographer
Barry R. Koper Makeup Department Head
Robert Latham Brown Production Manager
Hans Metz Special Effects Supervisor
Tony Aylett Machinist
Jim Wardell Greensman
Luisa Abel Makeup Artist
Matt Byrne Utility Stunts
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Gary Dagg Key Grip
Scott Stokdyk Digital Effects Supervisor
Jason W. Jennings Sound Effects Editor
Ken W. Ballantine Lighting Technician
David Rosenthal I/O Supervisor
Todd Vaziri CG Artist
Etienne Andlau Rotoscoping Artist
Giacomo G. Ghiazza Storyboard Artist
Richard Duarte Foley Mixer
Jordu Schell Character Designer
J. Chan Claggett Assistant Location Manager
Steve Lonano Second Second Assistant Director
Jeena M. Phelps Assistant Dialogue Editor
Ralph Sevazlian VFX Artist
David Hickey Payroll Accountant
Richard L. Hill Pyrotechnician
Scott E. Anderson Senior Visual Effects Supervisor
Laura Lee Connery Stunt Double
Erik Lee CG Animator
Jennifer Juen Production Assistant
Craig T. Shordon Decorator
Terri Douglas ADR Voice Casting
Andrew Schwartz Visual Effects Compositor
Brian Mussetter Assistant Camera
Jerry Goldsmith Conductor
Stephani Hunter Production Secretary
Edward Gould Costumer
Juanma Fernández París Second Assistant Director
Susan Dudeck Supervising ADR Editor
Greg Derochie Compositing Lead
Dawn Y. Line Key Costumer
Lester Speight Stunt Driver
John Nicolard Digital Color Timer
Tish Johnson Assistant Accountant
David Lucarelli ADR Recordist
Nick Vidar Music Programmer
Dennis Webb I/O Supervisor
Matthew Dettmann Foley Artist
Michael J. Benavente Supervising Dialogue Editor
Gary D. Bierend Special Effects Technician
Wayne Kennedy Character Modelling Supervisor
Brennan Doyle Compositing Supervisor
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Paul-Michel Pierre-Benoist Location Production Assistant
Linda Folk ADR Editor
Todd Durboraw Camera Loader
Mike Gentile Second Assistant Camera
Mo Henry Negative Cutter
Alonzo Ruvalcaba Head of Production
Uel Hormann 2D Supervisor
David Nims Dolly Grip
Sissy Grover Assistant Production Coordinator
Yvette Marxer Utility Sound
Andy King Visual Effects Technical Director
Elizabeth Hitt Animation Coordinator
Scott E. Anderson Second Unit Director
Eric Reynolds Lead Animator
Charlotte Spencer Assistant Editor
Whitney James Makeup Supervisor
Donn Markel Special Effects Assistant
David Stump VFX Director of Photography
Kenny Gallagher Second Assistant Accountant
Brian Keeney Digital Effects Producer
Stan Parks Special Effects Supervisor
H.G. Wells Novel
Gilbert B. Combs Stunt Coordinator
Lisa Hoyle Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024