House of 1000 Corpses (2003)

Horror, Komedie
Als twee jonge koppels verdwalen, krijgen ze van de vreemde clown Captain Spaulding het verhaal van de legendarische Dr. Satan te horen. Vervolgens worden ze door Spaulding doorverwezen naar een groot en oud huis, iets verderop. De vier tieners besluiten het huis te bezoeken en komen zo terecht bij de gestoorde familie Firefly, die zich bezig houdt met moord, hekserij en kannibalisme. In het veld achter het huis liggen dan ook meer dan 1000 geheimen begraven ...

House of 1000 Corpses Film Info

Score: 6.202/10 van 1528 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-04-11
Lengte: 89 Minuut / 1:29
Regisseur: Rob Zombie
Schrijver: Rob Zombie
Productie Studios: Spectacle Entertainment Group, Lions Gate Films
Productie Land: United States of America


House of 1000 Corpses Trailer


Sid Haig
als Captain Spaulding
Bill Moseley
als Otis B. Driftwood
Sheri Moon Zombie
als Baby Firefly
Karen Black
als Mother Firefly
Erin Daniels
als Denise Willis
Chris Hardwick
als Jerry Goldsmith
Rainn Wilson
als Bill Hudley
Jennifer Jostyn
als Mary Knowles
Tom Towles
als Lieutenant George Wydell
Walton Goggins
als Deputy Steve Naish
Matthew McGrory
als Tiny Firefly
Robert Allen Mukes
als Rufus 'RJ' Firefly Jr.
Dennis Fimple
als Grandpa Hugo Firefly
Jake McKinnon
als Rufus 'Earl' Firefly Sr.
Harrison Young
als Don Willis
Irwin Keyes
als Ravelli
Michael J. Pollard
als Stucky
Chad Bannon
als Killer Karl
William Bassett
als Sheriff Frank Huston
David Reynolds
als Richard 'Little Dick' Wick
Joe Dobbs III
als Gerry Ober
Judith Drake
als Skunk Ape Wife
Gregg Gibbs
als Dr. Wolfenstein
Ken Johnson
als Skunk Ape Husband
Irvin Mosley Jr.
als Lewis Dover
Tom Towles
als George Wydell
Walter Phelan
als Dr. Satan
Rob Zombie
als Dr. Wolfenstein's assistant (uncredited)
Rob Zombie Original Music Composer
Rob Zombie Director
Andy Gould Producer
Tom Richmond Director of Photography
Rob Zombie Screenplay
Alex Poppas Director of Photography
Dean E. Fronk Casting
Donald Paul Pemrick Casting
Amanda Friedland Costume Design
Richard Katzenson Chef
Scott Humphrey Original Music Composer
Sean K. Lambert Editor
Guy Oseary Executive Producer
Andy Given Executive Producer
Danielle Shilling Lovett Co-Producer
Joel Hatch Associate Producer
Kathryn Himoff Editor
Robert K. Lambert Editor
Chris Santini Construction Coordinator
Tony Hill Set Medic
David Blitstein Special Effects Coordinator
Buck Robinson Sound Mixer
Justin Ditter Wigmaker
Allan Yamauchi Transportation Coordinator
Russell J. Smith Production Illustrator
Suzanne Hanover Still Photographer
Joe Clarke Best Boy Electric
Logan Leabo Gaffer
Maria Baker Set Designer
Virginia Landis Albertson Post Production Supervisor
Eric Andresen Painter
Oscar Alvarado Carpenter
Andy Given Unit Production Manager
Michael Krantz Art Direction
Richard C. Miller First Assistant Camera
Christi K. Work Costume Supervisor
Mustaque M. Ashrafi Makeup Artist
Jeff Silberman Legal Services
Dominique Blaskovich Scenic Artist
Kathy Andreasen Rigging Gaffer
Martin Astles Makeup Effects
Bennett Andrews Greensman
Gregg Brazzel Stunt Coordinator
Ron Hardman Transportation Captain
Dominik Feller Electrician
Lisa K. Sessions Set Decoration
William Nuzzo Craft Service
Robert K. Lambert Associate Producer
Erin Smith Assistant Art Director
Gary J. Perticone Hairstylist
Patricia Gundlach Key Hair Stylist
Anthony Aguilar Propmaker
Susan Cahill Sound Editor
Edward Cass Production Office Coordinator
Joe Barnett Sound Re-Recording Mixer
George Koran Telecine Colorist
Toby Forlenza Script Supervisor
Kathryn Loraine Hibbs Production Accountant
Deborah Wuliger Publicist
James P. Lay Supervising Sound Editor
Gregg Gibbs Production Design
Tom Fraser Camera Operator
Richard G. Almo Driver
Laura Lee Connery Utility Stunts
Michael Albala Lighting Technician
Brian Robinson Boom Operator
Benjamin L. Cook Sound Effects Editor
Missy Parker Art Department Coordinator
Eric Klosterman Location Manager
Sean Patrick Crowell Key Grip
Marco Black First Assistant Director
Matthew Kern Atzenhoffer Set Dresser
Bruce Alan Greene Steadicam Operator
Pete Asidilla Grip
Kelly M. Beatty Key Makeup Artist
Ellis J. Barbacoff Assistant Property Master
Christopher Lucchese Dolly Grip
Ty Arnold Second Assistant Director
Eddie Avila Camera Loader
Greg Sacks Casting Assistant
Ben Holiday Assistant Sound Editor
Dennis Fimple In Memory Of
Nancy Reid Assistant Production Coordinator
Tony Bonaventura Property Master
Robert Getty Dialogue Editor
Mary Erstad Foley Mixer
Brian K. Anderson Swing
Jeff Bock Production Assistant
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Roy Augenstein Special Effects Technician
Jared Abrams Second Assistant Camera
Mike Anderson Utility Sound
Mark Bourgeois Assistant Editor
Isabel Ferrer Payroll Accountant
Cristina Patterson Contact Lens Technician
Michael Lyle Foley Artist
Cesha Ventre Costumer
Robert Schroer Second Second Assistant Director
David Myers Additional Second Assistant Camera
Adam Tankell Graphic Designer
John Koth Best Boy Grip
Nicole Randall Stunt Double
Chris Bustard Extras Casting
Frederick Howard Sound Supervisor
Jenni Wieland Assistant Accountant
James Flemming Catering
Wayne Toth Makeup Artist
Wayne Toth Special Effects Makeup Artist
Rick Avery Stunts
Derek Marcil Sound Re-Recording Mixer
Alisa Hensley Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024