House of Wax (2005)

Mysterie, Horror, Thriller
Een groep tieners komt met autopech vast te staan in het stille stadje Ambrose. Hier worden zij de prooi van een aantal moordzuchtige broers. Ze ontdekken dat de broers de hoofdattractie van het plaatsje, het wassenbeeldenmuseum, aan het uitbreiden zijn.

House of Wax Film Info

Score: 6/10 van 2898 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-05-05
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: Jaume Collet-Serra
Schrijvers Chad Hayes, Carey Hayes.
Productie Studios: Village Roadshow Pictures, Dark Castle Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


House of Wax Trailer


Elisha Cuthbert
als Carly Jones
Chad Michael Murray
als Nick Jones
Brian Van Holt
als Bo / Vincent
Paris Hilton
als Paige Edwards
Jared Padalecki
als Wade
Robert Ri'chard
als Blake
Jon Abrahams
als Dalton Chapman
Damon Herriman
als Roadkill Driver
Dragicia Debert
als Trudy Sinclair
Murray Smith
als Dr. Victor Sinclair
Thomas Adamson
als Young Bo
Sam Harkess
als Young Vincent
Emma Lung
als Jennifer
Andy Anderson
als Sheriff
Kendal Rae
als Sexy Girl (uncredited)
Jaume Collet-Serra Director
Charles Belden Author
Bruce Berman Executive Producer
Steve Richards Executive Producer
Herb Gains Executive Producer
Joel Silver Producer
Robert Zemeckis Producer
Stephen F. Windon Director of Photography
Joel Negron Editor
Mary Gail Artz Casting
Barbara Cohen Casting
Alex Alvarez Costume Design
Brian Edmonds Art Direction
Nicholas McCallum Art Direction
Graham 'Grace' Walker Production Design
Graham Purcell Costume Design
Susan Downey Producer
John Ottman Original Music Composer
Richard Mirisch Co-Producer
Andrew Conder Additional Camera
Erik Olsen Associate Producer
Dilys Tan Art Department Coordinator
Kerry Turnbull Assistant Art Director
Jack Watford Construction Coordinator
Noel McCartney Construction Foreman
Dianne Bennett Greensman
Tom Brkich Painter
James Colmer Conceptual Illustrator
Craig Fison Sculptor
Axel Bartz Set Designer
Mark Kennedy Standby Painter
Matt Toll First Assistant Camera
Benn Hyde Key Grip
Billy Harmer Grip
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Greg Gilbert Steadicam Operator
Vince Valitutti Still Photographer
Elly Kamal Costume Supervisor
Maree McDonald Hairstylist
Anita Morgan Key Hair Stylist
Maree McDonald Makeup Artist
Samantha Walker Set Costumer
Jac Charlton Set Dressing Artist
Justin Ditter Wigmaker
Wayne Diskin Carpenter
Paul Norris Craft Service
Angus Cameron Digital Effects Supervisor
Warwick King Driver
Jordan Barrow Loader
Tapio Piitulainen Picture Car Coordinator
Gary Sherline Propmaker
Bob Booker Property Master
Nick Walker Scenic Artist
Mark Johnston Sound Recordist
David Fletcher Special Effects Coordinator
Danny Baldwin Stunt Coordinator
Sue Baldwin Stunts
Kim Pearce Systems Administrators & Support
Herb Gains Unit Production Manager
Adam Avery Visual Effects Editor
Jamie Crooks First Assistant Director
Jo Weeks Script Supervisor
Michel Aller First Assistant Editor
Craig Bryant Best Boy Electric
Karl Engeler Gaffer
Jesse Moyes Lighting Technician
Stewart Sorby Rigging Gaffer
Mia Levinson Casting Associate
Bill Draper Executive In Charge Of Production
Blake Archer Location Manager
Frank J. Ellison Production Accountant
Deanne Stratford Production Coordinator
Fiona Searson Publicist
Rod Conder Boom Operator
Christopher Alba First Assistant Sound Editor
Larry Kemp Foley Editor
Amanda Goodpaster Music Editor
Rick Giovinazzo Orchestrator
Richard Adrian Sound Designer
Eddie Kim Sound Effects Editor
Paul 'Salty' Brincat Sound Mixer
Richard Adrian Supervising Sound Editor
John B. Anderson Shading
Bruce Bright Special Effects Supervisor
Mark Chataway Visual Effects
Suzanne Evans-Booth Visual Effects Coordinator
David Sanger Visual Effects Producer
John Breslin Visual Effects Supervisor
Troy Clarke Unit Manager
David Orr Color Timer
Vivienne Boo Fox Additional Hairstylist
Gabrielle Nagy Costume Coordinator
Kym Sainsbury Prosthetics
Paul Sullivan Second Assistant Director
Tim Hughes Second Second Assistant Director
Julie Burton Third Assistant Director
Dave Franks Assistant Property Master
Wendy Buick Graphic Designer
Graeme Callander Storyboard Artist
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Alyson Dee Moore Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Nicole Miller Sound Assistant
Julia Evershade Supervising ADR Editor
Stephanie Flack Supervising Dialogue Editor
Sebastian Foxx Special Effects Assistant
Simon Buckley Special Effects Technician
Dale Duguid Visual Effects Designer
Angela Moore Stunt Double
Warren Lazarides Assistant Camera
Maurice McKay Best Boy Grip
Simon Cooke Dolly Grip
Jayden York Libra Head Technician
Sean Steinmuller Lead Animator
Mandy Jacobs Assistant Editor
Keith Shaw Colorist
Price Pethel Digital Intermediate Colorist
Nicholas Hasson Digital Intermediate Editor
Jackie Lee Digital Intermediate Producer
Mo Henry Negative Cutter
Ian Freeman Assistant Location Manager
Bruce Harvey Conductor
Nicholle Leahy Assistant Accountant
Mick Dray Assistant Unit Manager
Bruce Shapiro Dialogue Coach
Judith Cruden Extras Casting
Toni Pearson First Assistant Accountant
Erick Fuantoise Production Assistant
Luke Kelly Production Runner
Angelique Badenoch Production Secretary
Beverley Dunn Set Decoration
Loren Robinson Digital Compositor
Ben King Clapper Loader
Marc Spicer Second Unit Director of Photography
Riki Byrne Clapper Loader
William H. Burton Sr. Second Unit Director
Craig Clarke Digital Compositor
Chad Hayes Screenplay
Carey Hayes Screenplay






















ikwilfilmskijken © 2024