Hunter Killer (2018)

Actie, Thriller
Een Amerikaanse commandant van een onderzeeër moet samenwerken met een Navy SEAL om de gekozen Russische president te redden. Deze is gevangen genomen tijdens een militaire coup. Ze moeten hiervoor ver doordringen in de Russische wateren en proberen te voorkomen dat een foute Russische generaal een Derde Wereldoorlog begint.

Hunter Killer Film Info

Score: 6.6/10 van 1234 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-10-19
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Donovan Marsh
Schrijvers Arne Schmidt, Jamie Moss.
website: https://www.hunterkiller.movie
Productie Studios: Original Film, G-BASE, Millennium Films, Hunter Killer Productions, Hishow Entertainment, SprocketHeads, Tucker Tooley Entertainment
Productie Land: China, United Kingdom, United States of America


Hunter Killer Trailer


Gerard Butler
als Captain Joe Glass
Gary Oldman
als CJCS Charles Donnegan
Toby Stephens
als Bill Beaman
Common
als RA John Fisk
Linda Cardellini
als Jane Norquist
David Gyasi
als Cob Wallach
Gabriel Chavarria
als Jimenez
Ryan McPartlin
als Matt Johnstone
Carter MacIntyre
als XO Brian Edwards
Zane Holtz
als Paul Martinelli
Taylor John Smith
als Belford
Michael Trucco
als Devin Hall
Mikhail Gorevoy
als Admiral Dmitri Durov
Aleksandr Dyachenko
als President Zakarin
Igor Jijikine
als Tretiak
Yuri Kolokolnikov
als Oleg
Ilia Volok
als Captain Vlade Sutrev
Caroline Goodall
als President Dover
Corey Johnson
als Captain
Adam James
als Captain Forbes
Will Attenborough
als Kaplan
Sarah Middleton
als Liddy
Christopher Goh
als Park
Shane Taylor
als TMC Turner
Henry Goodman
als Senator from Illinois
Colin Stinton
als Senator from Iowa
Kieron Bimpson
als Nichols
Mickey Collins
als Brickowski
Michael Nyqvist
als Captain Andropov
Arne Schmidt Screenplay
James H. Spencer Production Design
Anne McCarthy Casting
Lynda Armstrong Hair Designer
Neal H. Moritz Producer
Jamie Moss Screenplay
Gerard Butler Producer
Pam Dixon Casting
Les Weldon Producer
Michael J. Duthie Editor
John Thompson Producer
Tucker Tooley Producer
Toby Jaffe Producer
Trevor Morris Original Music Composer
Marianne Stanicheva Casting
Mark Gill Producer
Christopher Kulikowski Post Production Supervisor
Sian Evans Costume Supervisor
Ina Damianova Costume Supervisor
Caroline Harris Costume Design
Tom Marais Director of Photography
Alan Siegel Producer
Jon Henson Production Design
Robert Wischhusen-Hayes Set Decoration
Donovan Marsh Director
Ivan Ranghelov Art Direction
Matthew O'Toole Producer
Gary Baugh Art Direction
Georgi Raykov Camera Operator
Christina Eunji Kim Assistant Art Director
Hayley Lovitt Costume Assistant
Kellie Roy Casting
Alena Garetovskaya Casting Director
Dominic Gibbs Sound Editor
Yossif Mladenov Set Designer
Kiril Kaloyanov Sound Mixer
Vladimir Kaloyanov Sound Mixer
Elizabeth Boller Art Department Coordinator
Dobrinka Stamenkova Art Department Coordinator
Orlin Grozdanov Set Decoration
Nikolay Gachev Visual Effects Supervisor
Mila Maslarova Script Supervisor
Adam McCreight Property Master
Danail Hadzhiyski Visual Effects Producer
Vicki Stevenson Draughtsman
Andrew Munro Art Direction
Jack English Still Photographer
Alexei Karagyaur Art Direction
Dirk Buchmann Property Master
Michael Buster Dialogue Coach
Ivo Peitchev Second Unit Director of Photography
Sean Farrow Visual Effects Supervisor
Diego Daniel Pardo Dialect Coach
Christopher Raphael Still Photographer
Rob Farris Digital Intermediate
Beverly Winston Script Supervisor
Dimitrina Stoyanova Makeup & Hair
Sofi Hvarleva Makeup Supervisor
Ivon Ivanova Makeup Supervisor
Neven Mihailova Camera Operator
Nikolay Pachov Visual Effects Editor
Mihail Yanakiev Second Assistant Camera
Patrick Malone Digital Intermediate
Maria Stankovich Makeup Artist
Kiril Valchanov Steadicam Operator
Waldo Mason Prosthetics
Phil Jones Visual Effects Supervisor
Nelly Teova Additional Hairstylist
Michael Crowe Construction Coordinator
Elena Baranova Dialect Coach
Desislava Lazarova Visual Effects Editor
Hristo Idakiev Gaffer
Mariana Popova Script Coordinator
Peter Bakalov Animation
Malcolm Roberts Construction Coordinator
Antony Tanev First Assistant Director
Vladimir Petkov Leadman
Vladislav Mateev First Assistant Camera
Svetla Krasteva Makeup & Hair
Peter Krumov Carpenter
Kaloyan Nedelchev First Assistant Camera
Shaun Cobley Steadicam Operator
Jon Baker Supervising Armorer
Aaron Sowd Storyboard Artist
Tom Balogh Visual Effects Editor
Gavin Digby Digital Compositor
John Moredock Set Designer
Kayla Cabral Visual Effects Production Manager
Morgan Robbins Casting Associate
Dimitar Krustev Drone Pilot
Oleg Mirochnikov Dialogue Coach
Ben Rothwell Armory Coordinator
Michael Pybus Assistant Art Director
Emma Gunnery Casting Associate
George Wallace Novel
Don Keith Novel
Oli Novadnieks Property Buyer
Ian Bird Key Grip
Svetoslav Mitev Visual Effects Coordinator
Stanislav Dragiev Visual Effects Supervisor
Anna Ivanova Additional Hairstylist
Liam McCartney Armorer
Daniel Ivanov Visual Effects Editor
Daniel Lawson Johnston Makeup Artist
Ivan Todorov Ivanov Assistant Editor
Tsvetan Ivanov Animation
Stefano Pepin Special Effects Supervisor
Tsvetan Kostov Key Grip
Radoslav Petkov Video Assist Operator
Sofi Davidova Makeup Artist
Maria Doicheva Set Dressing Artist
Charlie Variyski Assistant Editor
Danny Burke Graphic Designer
Nic Pallace Art Direction
Atanaska Popova Makeup Artist
Shiri Lerner Production Coordinator
Luke Gentry Sound Designer
Jeff Woodbridge Carpenter
Kiril Georgiev Visual Effects Coordinator
Patrick D. Hurd Visual Effects Producer
Gareth Harfoot Aerial Camera
Perunika Yorgova Digital Compositor
Katya Ivanova Digital Compositor
Ian Cunningham First Assistant Editor
Mike Duffy Visual Effects Producer
Galina Kyuchukova Second Assistant Director
Jim Philpott Key Grip
Harlon Haveland Gaffer
Borislav Hristov Carpenter
Dani Rose Drone Pilot
Karolina Dziwinska Digital Intermediate Producer
Lawrence Hook Digital Intermediate
Philippa Broadhurst Standby Art Director
Iain Thomson First Assistant Editor
Kim Fouche-Tipton Travel Coordinator
Borislav Dimitrov Animation
Greg Murray Camera Operator
Stephanie Landriault Digital Compositor
Anny Lang Digital Compositor
Alex Hirtenstein Matte Painter
Mitch Hounslow Visual Effects Editor
Vivek Sharma Digital Compositor
Ian Creed Marine Coordinator
Nikolay Krastev Lighting Artist
Bhumika Mayer Visual Effects Producer
Mark Krentz CG Supervisor
Angela Oxley Evans Makeup Artist
Evgeni Vladimirov Carpenter
Mark 'Rocky' Evans Gaffer
Mike Soppit Visual Effects Editor
Lucy Robert Visual Effects Coordinator
Vasil Galabov Visual Effects Coordinator
Nevena Dragoshinova Visual Effects Editor
Andrey Hristozov Visual Effects Editor
Hrista Ilieva Extras Casting
Iordan Borissov Assistant Camera
Brian Murray Storyboard Artist
Jason Habelow Production Coordinator
Chris Peters Art Direction
Keith Weir Storyboard Artist
Veselin Dimchov Hristov Second Assistant Camera
Maxim Penev Second Assistant Camera
Momchil Koev Digital Compositor
Laurens Nockels Props
Brian Tong VFX Editor
David Churchyard First Assistant Camera
Joel Christopher Costume Assistant
Graham Wyn Jones Storyboard Artist
Martin Naydenski VFX Supervisor
Ben Collins Supervising Art Director
Tim Dean Libra Head Technician
Claudia Cimmino Production Coordinator
Simona Ilieva Art Department Assistant
Ivailo Tzvetkov First Assistant Camera
Vasil Paunov Second Assistant Camera
Milena Georgieva Production Accountant
Alba Rodriguez del Rio Animation
Felipe Siem Lighting Artist
Kaiser Thomas Matte Painter
Christine Pyle Visual Effects Coordinator
Isaac Heron Visual Effects Editor
Ivaylo Ivanov Camera Operator
Hristo Dimitrov First Assistant Director
Yasen Denev Storyboard Artist
Martin Genchev Props
Jordann Aguon Makeup & Hair
Petar Anev Grip
Ben Burt First Assistant Director
Oana Ene Second Assistant Director
Michael Tanji Assistant Camera
Max Carrington Camera Trainee
Dean Southan Camera Trainee
Chris Dickinson Electrician
Anton Ivanov Electrician
Sergey Zhelezko Epk Camera Operator
Paula Nenova First Assistant Camera
Alexandre Trenev Gaffer
Dimitar Dimitrov Grip
Nedyalko Georgiev Grip
Albert Nikolinski Grip
Borislav Belberov Second Assistant Camera
Steve Smith Makeup & Hair
Gigi Dey Makeup Artist
Anita Hvarleva Makeup Artist
Yanka Doychinova Makeup Artist
Yana Platnarova Makeup Artist
Kath Rayner Makeup Artist
Elena Melamed Production Manager
Ben Lanning First Assistant Director
Katerina Atanasova Second Assistant Director
Dean McLeod Art Department Assistant
Lizzie Osborne Art Department Assistant
Stacy Boles Art Department Coordinator
Glen Young Assistant Art Director
Ellie Shanks Assistant Set Decoration
Joey Hodges Props
David Lovelock Props
Steve Salmon Props
Ryan Bradbury Set Dresser
Ben Hopwood Set Dresser
Krista Vacheva Storyboard Artist
Jessica Ingram Costume Assistant
James Shuttleworth Costume Assistant
Nadia Merabti Set Costumer
Kaniez Braganza Textile Artist
Lauren Wilkinson Kimball Extras Casting
Stella Kamburova 3D Artist
Petko Ganev 3D Artist
Peter Gachev Animation
Eryn Thorsley CG Artist
Angel Ivanov CG Supervisor
Waheed Ahmed Digital Compositor
Joel Chambers Digital Compositor
Jaron Evans Digital Compositor
Michael J. Eves Digital Compositor
Daniel Pelc Digital Compositor
Rob Strickland Digital Compositor
Antonio Ribeiro Digital Compositor
Dimitar Bajalcaliev Lead Animator
Remi Bitawi Lighting Artist
Denis Tomov Lighting Artist
Martin Kalev Lighting Artist
Lazarin Kushev Lighting Artist
Hestor Lichev Lighting Artist
Petar Lilkov Lighting Artist
Nino Stoyanov Lighting Artist
Asen Velkov Lighting Artist
Ivailo Petrov Lighting Artist
Kiril Altakov Lighting Artist
Michelle Ryan Matte Painter
Hristo Velev VFX Supervisor
Julia Manolova Visual Effects Coordinator
Desislava Pavlova Visual Effects Coordinator
Kajten Molnar Visual Effects Editor
Daryl Shail Visual Effects Producer
Jason Evans Visual Effects Supervisor
Finlay Reid Digital Intermediate
Arthur Harrison Online Editor
Rebecca Gausnell Dialect Coach
Cristín Ruddy First Assistant Accountant
Ruba Kharuf Production Accountant
Petar Yankov Production Assistant
Ina Holevitch Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2020