Ice Age (2002)

Animatie, Komedie, Familie, Avontuur
Twintigduizend jaar geleden strekten gletsjers zich uit over de aarde en overal vluchtten de dieren voor de dreigende ijstijd. In deze periode van gevaar loopt er een vreemde horde dieren rond.

Ice Age Film Info

Score: 7.359/10 van 12747 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-03-10
Lengte: 81 Minuut / 1:21
Regisseur: Chris Wedge
Schrijvers Peter Ackerman, Michael J. Wilson, Michael Berg.
Productie Studios: 20th Century Fox Animation, Blue Sky Studios, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Ice Age Trailer


Ray Romano
als Manny (voice)
John Leguizamo
als Sid (voice)
Denis Leary
als Diego (voice)
Goran Visnjic
als Soto (voice)
Jack Black
als Zeke (voice)
Cedric the Entertainer
als Carl (voice)
Stephen Root
als Frank / Start (voice)
Diedrich Bader
als Oscar (voice)
Alan Tudyk
als Lenny / Oscar / Dab (voice)
Lorri Bagley
als Jennifer (voice)
Jane Krakowski
als Rachel (voice)
Peter Ackerman
als Dodo / Macrauchenia (voice)
P.J. Benjamin
als Dodo (voice)
Josh Hamilton
als Dodo / Aardvark (voice)
Chris Wedge
als Dodo / Scrat (voice)
Denny Dillon
als Glyptodon (voice)
Mitzi McCall
als Glyptodont (voice)
Tara Strong
als Baby Moeritherium (voice)
Darin De Paul
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Dann Fink
als Dodo (voice) (uncredited)
Patrick Pinney
als Various Mammals (uncredited)
Phil Proctor
als Various Mammals (uncredited)
Lori Forte Producer
Chris Meledandri Executive Producer
Chris Wedge Director
Peter Ackerman Screenplay
Michael J. Wilson Screenplay
John Carnochan Editor
David Newman Original Music Composer
Michael Berg Screenplay
Carlos Saldanha Co-Director
Albert Gasser ADR Editor
John C. Donkin Associate Producer
Galen T. Chu Animation
Galen T. Chu Additional Writing
Jeff Siergey Additional Writing
Rafael Castelblanco Lighting Technician
Michael Feder Production Supervisor
Craig Berkey Sound Effects Editor
Buck Lewis Visual Development
Paul Ohrt Production Accountant
Sean Garnhart Supervising Sound Editor
Anthony L. Jamison First Assistant Editor
Brian McEntee Production Design
Bill Talbott Sound Engineer
Xeth Feinberg Additional Writing
Richard Hadsell Researcher
Bill Orrico First Assistant Sound Editor
Mike Thurmeier Additional Writing
Jack Ham Systems Administrators & Support
Meg Morman Casting Associate
José Antonio Macías Translator
James Bresnahan Additional Writing
Daniel Barlow Layout
Maria Criscuolo Production Manager
Michael J. Wilson Story
Justin Skomarovsky Additional Music
Richard A. Harrison Music Editor
Mike Defeo Modeling
John Kurlander Scoring Mixer
Jim Passon Color Timer
Kendall McCarthy Post Production Supervisor
Chris Kuwata Production Coordinator
Jason Galeon Digital Compositors
Doug Compton Additional Writing
Clifford Bohm Sequence Supervisor
Gregory Jamrok Orchestrator
Sean Garnhart Sound Designer
Philip A. Cruden Background Designer
Tim Nordquist Associate Editor
Frank Kern Foley Editor
James Bresnahan Lead Animator
Marcie Matsui Set Dresser
Gary Burritt Negative Cutter
Nico Abondolo Musician
Billy Foster Assistant Production Manager
Mark Richelo Apprentice Sound Editor
Kevin Thomason Lighting Technician
Haji Uesato Lighting Technician
Irka B. Seng-Bloom Assistant Production Manager
Laura V. Perrotta Assistant Production Manager
Paul Urmson Sound Effects Editor
Jenifer Lee Gilchrist Lighting Technician
Zach Schläppi Lighting Technician
Rebecca R. Liddle Orchestrator
Peter DeSève Character Designer
Jaime Castañeda Animation
David Tesch Software Engineer
Alexander Gradet Editorial Production Assistant
James Gettinger Lighting Technician
Lisa Kalmanson Lighting Technician
Kirk Garfield Visual Effects Technical Director
Hugh Hitchens Assistant Production Manager
Dan Whiting Animation
Joshua Winget Temp Music Editor
Amy Ning Additional Effects Development
Aaron Hartline Animation
Dave Walvoord Supervising Technical Director
Jenga Zamani Mwendo Modeling
Samantha Berg Assistant Production Manager
Nina Bafaro Animation
Dan Madden Assistant Editor
David Torres Animation
Vanessa M. Ross Lighting Coordinator
Inkyong Irene Kim Lighting Technician
Leslie Schor-Bresnahan Assistant Production Manager
Alexander Levenson Additional Effects Development
Will Shefelman Additional Effects Development
Floyd Bishop Jr. Animation
Andreas Procopiou Animation
Mika Ripatti Animation
Dean Lennert Animation
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
John Paine Modeling
Anthony Nisi Assistant Production Manager
Nicholas Renbeck ADR Editor
Kompin Kemgumnird Animation
Simi Nallaseth Animation
Dennis Rogers Sound Recordist
Lewis Goldstein Sound Effects Editor
John K. Dodelson Modeling
Kristi Hansen Walvoord Lighting Technician
Mary Grandpré Additional Effects Development
Marissa Littlefield ADR Editor
Christopher M. Burrows Visual Effects Technical Director
Deanna Pizzuti Editorial Coordinator
Keith Cormier Lighting Technician
Melvin Ortiz Systems Administrators & Support
Joshua West Animation
Alexander Levenson Modeling
Bruce Winant ADR Voice Casting
Rodrigo Blaas Animation
Dana O'Connor Animation
Scott Robideau Animation
David B. Vallone Animation
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Ken Lee Modeling
James Palumbo Assistant Editor
Tom Bisogno Animation
Nick Craven Animation
Marcelo Fernandes De Moura Animation
Wooksang Chang Lighting Technician
Fran Roberts Lighting Technician
Tom Bisogno CG Animator
Kelly Kimball Additional Effects Development
Rachel Tiep-Daniels Modeling
Bryan Godwin Lighting Technician
Vinh Truong Additional Effects Development
David J. Smith Animation
James Hundertmark Animation
Frank Denota Modeling
Sandra Singler Lighting Technician
Thomas Bisogno Animation
Jeffrey Joe Animation
Lauren Prince Assistant Production Manager
Roburta Burroughs Assistant Production Manager
Shannon Carey Assistant Editor
Kenton Jakub ADR Editor
Leslie Schor-Bresnahan Animation Supervisor
Everett Downing Jr. Animation
Tim Gomillion Sound Recordist
Moroni Taylor Storyboard Artist
Kevin O'Brien Storyboard Artist
George A. Lara Foley Mixer
Daisuke Tsutsumi Matte Painter
Stephanie Swengel Production Executive
Derek Casari ADR Engineer
Shayna Brown ADR Recordist
Yvette Kaplan Head of Story
Enrico Casarosa Storyboard Artist
David Newman Conductor
David Silverman Story Consultant
Sharon Mancuso Production Assistant
Marko Costanzo Foley Artist
Alan Filderman Additional Casting
Mark Nakamine Colorist






















ikwilfilmskijken © 2024