Inception (2010)

Actie, Sciencefiction, Avontuur
Dom Cobb is een meesterdief, gespecialiseerd in het “stelen” van waardevolle geheimen in de droomstaat van een mens, wanneer de geest het kwetsbaarst is.

Inception Film Info

Score: 8.3/10 van 26430 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-07-15
Lengte: 148 Minuut / 2:28
Regisseur: Christopher Nolan
website: http://inceptionmovie.warnerbros.com/
Productie Studios: Legendary Entertainment, Syncopy, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Inception Trailer


Leonardo DiCaprio
als Dom Cobb
Joseph Gordon-Levitt
als Arthur
Ellen Page
als Ariadne
Tom Hardy
als Zak Eames
Ken Watanabe
als Mr. Saito
Cillian Murphy
als Robert Fischer
Marion Cotillard
als Mal Cobb
Michael Caine
als Stephen Miles
Dileep Rao
als Yusuf
Tom Berenger
als Peter Browning
Pete Postlethwaite
als Maurice Fischer
Lukas Haas
als Nash
Talulah Riley
als Blonde
Tohoru Masamune
als Japanese Security Guard
Taylor Geare
als Phillipa (5 years)
Claire Geare
als Phillipa (3 years)
Johnathan Geare
als James (3 years)
Yuji Okumoto
als Saito's Attendant
Earl Cameron
als Elderly Bald Man
Ryan Hayward
als Lawyer
Miranda Nolan
als Flight Attendant
Russ Fega
als Cab Driver
Tim Kelleher
als Thin Man
Coralie Dedykere
als Bridge Sub Con
Silvie Laguna
als Bridge Sub Con
Virgile Bramly
als Bridge Sub Con
Nicolas Clerc
als Bridge Sub Con
Jean-Michel Dagory
als Bridge Sub Con
Marc Raducci
als Lobby Sub Con
Tai-Li Lee
als Tadashi
Magnus Nolan
als James (20 months)
Helena Cullinan
als Penrose Sub Con
Mark Fleischmann
als Penrose Sub Con
Shelley Lang
als Penrose Sub Con
Adam Cole
als Bar Sub Con
Jack Murray
als Bar Sub Con
Kraig Thornber
als Bar Sub Con
Angela Nathenson
als Bar Sub Con
Natasha Beaumont
als Bar Sub Con
Carl Gilliard
als Lobby Sub Con
Jill Maddrell
als Lobby Sub Con
Alex Lombard
als Lobby Sub Con
Nicole Pulliam
als Lobby Sub Con
Peter Basham
als Fischer's Jet Captain
Michael Gaston
als Immigration Officer
Felix Scott
als Businessman
Andrew Pleavin
als Businessman
Lisa Reynolds
als Private Nurse
Jason Tendell
als Fischer's Driver
Jack Gilroy
als Old Cobb
Shannon Welles
als Old Mal
Daniel Girondeaud
Hans Zimmer Original Music Composer
Christopher Nolan Director
Christopher Nolan Producer
Christopher Nolan Writer
Emma Thomas Producer
Wally Pfister Director of Photography
John Papsidera Casting
Lee Smith Editor
John Bernard Line Producer
Hélène Cardona ADR & Dubbing
Jeffrey Kurland Costume Design
Douglas A. Mowat Set Decoration
Robert Fechtman Set Designer
Brad Ricker Supervising Art Director
Paul Wilkowsky Grip
Clive Mackey First Assistant "B" Camera
Nigel Sinclair Special Effects Technician
Larry Dias Set Decoration
Paula Turnbull Second Assistant Director
Frank Walsh Supervising Art Director
Chris Brigham Executive Producer
Benoit Hemard Assistant Unit Manager
R.J. Kizer ADR Editor
Thomas Tull Executive Producer
Rio Ahn Stand In
Brian Leslie Parker Unit Production Manager
Kevin Kaska Orchestrator
Carmine Goglia Standby Painter
Zakaria Alaoui Line Producer
Matthew Gray Standby Art Director
Christopher Atkinson Boom Operator
Jordan Goldberg Co-Producer
Luke Freeborn Art Direction
Derek Thornton Producer's Assistant
Jan Foster Production Manager
Laura Rindner First Assistant Editor
Nino Aldi Set Production Assistant
Lisa Chugg Set Decoration
Raymond Yu Stand In
Scott Maginnis Property Master
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
David Orr Color Timer
Diana R. Lupo Stunts
Johnny Marr Musician
Stacy Kelly Producer's Assistant
Terry Baliel Key Hair Stylist
Lorne Balfe Additional Music
Andy Thomson Art Direction
Jason Knox-Johnston Art Direction
Nancy Thompson Set Costumer
Dean Wolcott Art Direction
Bruce White Musician
Mark Mostyn Unit Production Manager
Hugo Weng Dialogue Editor
Cheri Reed Costumer
Brian Kobo Production Coordinator
Chris Corbould Special Effects Supervisor
Diego Stocco Thanks
John Roesch Foley Artist
Matt Dunkley Conductor
Hélène Dubreuil Set Decoration
Mike Chambers Visual Effects Producer
Melissa Moseley Still Photographer
Gilles Castera Production Manager
Patricia Colin Wardrobe Supervisor
William Eliscu Graphic Designer
Josh Elwell Production Assistant
Essouci Zakia Wardrobe Assistant
Guy Hendrix Dyas Production Design
Michael David Lynch Additional Production Assistant
Cory Geryak Chief Lighting Technician
Matt Wynne Draughtsman
Ken Crouch Costume Supervisor
Luisa Abel Makeup Department Head
Bob Morgan Costume Supervisor
Phillip Boutte Jr. Costume Illustrator
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey Fayle Costume Set Supervisor
Thomas Jones Props
Sarah Robinson Costume Coordinator
Steven Brigden Transportation Coordinator
Richard Bain Compositor
David Fernandez Set Costumer
Paul Berolzheimer Sound Effects Editor
Khalid Ameskane Transportation Captain
Richard King Sound Designer
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Omar Benbrahim Set Production Assistant
Sophie Tarver Propmaker
Aric Cheng Set Designer
Scott R. Fisher Special Effects Coordinator
Greg Baldi Camera Operator
Denny Caira Transportation Coordinator
Steve Gehrke Script Supervisor
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
Pollyanna Seath Production Assistant
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Francie Brown Dialect Coach
Craig Hosking Aerial Coordinator
Craig Hosking Pilot
Jonas Kirk Construction Coordinator
Zachary Fannin Graphic Designer
Jim Barr Set Designer
Matt Sims Assistant Art Director
Graham Hall "B" Camera Operator
Ian Hunter Visual Effects
Jennifer Lewicki Art Department Coordinator
Philip Goldsworthy Set Costumer
Paul Laugier Art Direction
David Sanger Visual Effects
Charlotte Raybourn Art Department Coordinator
Shannon Blake Gans Visual Effects
Forest P. Fischer Visual Effects
J. Bryan Holloway Sculptor
Alyson Dee Moore Foley Artist
Abdellah Baadil Assistant Art Director
Pete Romano Underwater Director of Photography
Rob Hodgson Visual Effects Supervisor
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Elizabeth Frank Set Costumer
Sean Haley Set Costumer
Sam Breckman Production Manager
Sarah Monfort Costume Assistant
Katherine Tibbetts Production Coordinator
Amanda Brand Unit Publicist
Kathryn Blondell Hairstylist
Sharon O'Brien Key Hair Stylist
Brett C. Smith Set Dresser
Alex Gibson Supervising Music Editor
Otniel Gonzalez Armorer
Abderrahim Bissar Electrician
Mounir Badia Picture Car Coordinator
Steve Rhee Visual Effects Assistant Editor
Bruce Tanis Foley Editor
Matthew Plummer Visual Effects Producer
Jean-François Drigeard Gaffer
Brahim Amarak Gaffer
Maxime Couteret Transportation Coordinator
James Starr Set Runner
Pete Bebb Visual Effects Supervisor
Charlie Noble Compositor
Stuart Farley CG Supervisor
Jay Wejebe Key Makeup Artist
Aya Yabuuchi Makeup Artist
Andy Long Gaffer
Scott Bobbitt Leadman
Scott R. Lewis Sound Mix Technician
Shelli Nishino Costumer
Janice Alexander Hair Department Head
Michael Murray Production Manager
Thomas Hayslip Associate Producer
Michael Babcock Additional Sound Re-Recording Mixer
Steve Miller Visual Effects Editor
Paul J. Franklin Visual Effects Supervisor
Nicola Hoyle VFX Supervisor
Andrew Lockley Visual Effects Supervisor
Alison Wortman CG Supervisor
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Ian Franklin Rigging Gaffer
Eric A. Lewy First Assistant Editor
Ryan Rubin Music Editor
Tyler W. Gaisford Picture Car Coordinator
Daniel C. McFadden Assistant Camera
Heather Moore Set Costumer
Robert E. Dingle Driver
Sian Grigg Makeup Artist
Ali Bakkioui Transportation Coordinator
John Norster Assistant Costume Designer
Gurel Mehmet Visual Effects Art Director
Peter Olliff Visual Effects Coordinator
Brooks Robinson "B" Camera Operator
Bill Ives Art Direction
Paul Healy Set Decoration
Jason Paradis Special Effects Coordinator
Aleksandar Pejic CG Supervisor
Charlie McIntyre Rigging Gaffer
Donald Likovich Assistant Editor
Charles Heidet Picture Car Coordinator
Teressa Hill Additional Hairstylist
Chris Hall Additional Production Assistant
Joel Tobman Production Assistant
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Dan Neal CG Supervisor
Dorian Knapp Animation
Martin Keough Gaffer
Kelly Porter Set Costumer
Leanne Young Visual Effects Editor
Zack Smith Key Set Production Assistant
Mark Bialuski Propmaker
Steve Rosolio Production Assistant
Ben Woodworth Painter
Terry Marriott VFX Artist
David Campbell-Bell Unit Manager
Chris Kitisakkul Assistant Art Director
Malcolm Roberts Construction Coordinator
Ciara McArdle Set Costumer
Andrea Pirisi Digital Colorist
Rachid Quiat Assistant Art Director
Satnam Ramgotra Musician
Aya Tanimura Producer's Assistant
Philippe Leprince CG Supervisor
Gregory J. Pawlik Jr. Second Second Assistant Director
Ben Vokes Production Assistant
Robert Spurlock Visual Effects
Terry Anderson Assistant Costume Designer
Bob Hall First Assistant "A" Camera
Pablo Borges Costumer
Gabriel Hardman Storyboard Artist
Cesar Orozco Propmaker
Robert Cole Special Effects
Adam Camacho Grip
Shaun Sangkarat Grip
Jeff Smithwick Color Timer
John Whitby Carpenter
Estelle Tolstoukine Hairstylist
Kevin Jenkins Unit Manager
Dave Evans Armorer
Christopher Flick Foley Supervisor
Paula Suhy Assistant Editor
David Carberry Painter
Cookie Lopez Costumer
Ed Novick Sound Mixer
Cyril Kuhnholtz Key Grip
Tom Struthers Stunt Coordinator
Lynne Corbould Special Effects Coordinator
Amin Rharda Assistant Property Master
Joss Skottowe Armorer
Victor Abadia Electrician
Larry Sushinski Assistant Chief Lighting Technician
Olivier Suffert Driver
Stewart Ash Animation
Stewart Ash Visual Effects
Craig Myers Armorer
Alexander Aben Driver
Nilo Otero First Assistant Director
Tommaso Colognese Actor's Assistant
Elona Tsou Production Supervisor
David E. Hall Post Production Supervisor
Erick Garibay Assistant Property Master
Alan Hall Assistant Camera
Myriam Loukili Production Accountant
John Lee Additional Editor
Helen Kozora Set Decoration Buyer
Maurice Routly Special Effects Assistant
Alan Meyerson Scoring Mixer
Brian Robinson Boom Operator
Tien Nguyen Set Production Assistant
Jeff Chassler Lighting Technician
Jessie Mann Costumer
Hugues Espinasse First Assistant Camera
Manuel Gaspar Best Boy Electric
Yasushi Miyata Assistant Camera
Garry Moore Standby Carpenter
Saad Ajedigue Production Assistant
Michael Duarte Additional Grip
Kim Bailey Production Assistant
Kevin McGill Camera Operator
Jason Inman Set Medic
Chuck Martinez Driver
Kit Conners Additional Production Assistant
Kevin Caira Driver
Damien Jousselin Electrician
Helen Medrano Production Controller
Linda Griffis Second Assistant Accountant
Jamie Rama Costume Illustrator
Samuel Pactol Painter
Dara Norman Lighting Technician
John P. Cazin Visual Effects
Andy Hopkins Best Boy Grip
Debra Coleman Digital Compositor
Ciaran Crowley Compositor
Lauren Fash Production Assistant
Rich Andrade Set Dresser
Mark Berrow Musician
Eugene Grobler Lighting Technician
Nourdine Zaoui Sound
Richard Berkeley Unit Manager
Steve Newburn Modeling
Frédéric North Aerial Coordinator
Frédéric North Pilot
Alexandre Millet Visual Effects
Anthea Strangis First Assistant Accountant
Mary Beth Smith Negative Cutter
James Thatcher Musician
Bruce Toy Driver
Robert Lamkin Catering
Nick Infield Additional Camera
Daniel F. Malone Marine Coordinator
Grégori Gajéro Second Assistant Camera
Roger McDonald Camera Operator
Steve Mair Musician
Satch Watanabe Actor's Assistant
Alexis Seymour Assistant Editor
John Curran Grip
Jason McCameron Special Effects
Josh O'Neill Carpenter
Gregory Byrne Set Dresser
Scott Patten Rigging Grip
Tony Marks Carpenter
Hallam Rice-Edwards Assistant Production Coordinator
Dan Schroer Second Assistant "B" Camera
Luke Towers Second Assistant Camera
Sarah Hood Third Assistant Director
Glenn Ferrara Production Assistant
Tim McGaughy Production Driver
Scott Wesley Ross Assistant Editor
Ryan Monro Key Grip
Robert McKinnon Concept Artist
Amanda Paller Special Effects Assistant
Sasha McLaughlin Hairstylist
Bruce Fowler Orchestrator
Kenny Solomon Electrician
Erin Stern Set Production Assistant
Christine Hawes Costumer
Jeff Hubbard Set Production Assistant
Amy Venghaus Set Production Assistant
Richard Graysmark Second Assistant Director
Renaud Madeline Rotoscoping Artist
Carlo Scaduto Digital Compositor
Brian Sepanzyk Third Assistant Director
Giuseppe Tagliavini Digital Compositor
Kevin Westley Unit Manager
Sarah Spearing Production Coordinator
Yann Mari Faget Second Assistant Director
Tarik Ait Ben Ali Second Second Assistant Director
Mohamed Essaghir Aabach Third Assistant Director
Houman Eshraghi Storyboard Artist
Henry Stuart John Construction Foreman
Tina Guo Musician
Kyle Photo Bucher Set Production Assistant
Alex Loubert Production Assistant
Trevor Steeves Grip
Carlton Jarvis Medical Consultant
Wailoon Chung Electrician
Adam Slutsky Set Production Assistant
Alanna Hanson Production Assistant
Agnes Bermejo Production Coordinator
Paul Boyd VFX Artist
Darryl Paterson Assistant Property Master
Bronwyn Edwards Compositor
Edward Andrews Rotoscoping Artist
Karym Ronda Sound Recordist
Fulvio Pozzobon Hairstylist
Laurence Caines Key Costumer
Ray Garcia Key Grip
Daniel Baldwin Matchmove Supervisor
Muhittin Bilginer Visual Effects Technical Director
Simon Gustafsson Matte Painter
Rachel Bolt Musician
Roger Linley Musician
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Christopher Franey Lighting Technician
Frédéric Greene Production Controller
Jonathan Williams Musician
Maureen O'Heron Costumer
Kirsty Clark Digital Compositor
Mike Gould Assistant Chief Lighting Technician
Daniel Leatherdale Rotoscoping Artist
James McPherson Digital Compositor
Ben Hicks Compositor
Adam Mull Modeling
Nicolas Brechat Swing
Brian Kruse Stand In
Brandon Lambdin Second Assistant Director
François-Louis Delfolie Costumer
Llyr Tobias Johansen Visual Effects Coordinator
Paula Diane Lopez Visual Effects Coordinator
John J. Galloway Digital Compositor
Emma Moffat Set Production Assistant
Don Telles Rigging Grip
Christy Richmond Assistant Editor
Chad Wadsworth Driver
Carrie Oyer Travel Coordinator
Peres Owino ADR & Dubbing
Steve Nelson Sound Mixer
Steven Cuellar Post Production Assistant
Daniel Rauchwerger Digital Compositor
Pete Washburn Set Dresser
Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Prateek Kaushal Rotoscoping Artist
David Hyde Visual Effects Technical Director
Romain Bouvard Digital Compositor
Kamelia Chabane Rotoscoping Artist
Sonny Merritt Key Costumer
Sonia Akouz Makeup Artist
John J. Downey Special Effects Technician
Roy Goode Visual Effects
Rossana De Cicco Painter
Gabriel J. Lewis Lighting Technician
Simon Quinn Special Effects Technician
Sylvain Bardoux Rigging Grip
Ben Perry Second Assistant Camera
John Giuliano Propmaker
Paul Brannan Visual Effects
Nik Brownlee Digital Compositor
Katy Mummery Visual Effects Coordinator
David Gray Standby Rigger
Brian Scotti Electrician
Ryan Allen Driver
Antonin Drigeard Electrician
Laurent Martin Rigging Grip
Dawn-Anne Coulson Construction Buyer
Samantha Nottingham First Assistant Accountant
Jeff Winkle Post Production Assistant
Simon O'Connell Aerial Coordinator
Chuck Choi Score Engineer
Stephen Lee Video Assist Operator
Eric Vrba Special Effects Technician
Scott Marriott Compositor
Kyla McFeat Assistant Accountant
Kim Goddard-Rains Production Coordinator
Emily Kwong Modeling
Evan Godfrey Production Assistant
Nathaniel West Concept Artist
Cammie Caira Driver
Nolan B. Medrano Post Production Accountant
Lena Schmigalla Assistant Accountant
Landin Walsh Lighting Technician
Adam Gelbart Modeling
Steven Kajorinne Set Dresser
Bobbie Shay Post Production Assistant
Ron Landry Production Assistant
Richard S. Wilson Second Assistant Accountant
Olivia McCallum Set Production Assistant
Mark Stanton Special Effects Technician
Michael Rifkin Special Effects Technician
Robert L. Slater Special Effects Technician
Yasmeen Al-Mazeedi Musician
Joe Wehmeyer Data Wrangler
Samual Dawes Rotoscoping Artist
Brandon Seifert Visual Effects
Mark H. Weingartner VFX Director of Photography
Anne Putnam Kolbe Executive Visual Effects Producer
Michelle Wraight Production Coordinator
Alexander Hamilton Westmore Production Assistant
Dimitri Delacovias Matte Painter
Darlene Forrester Hairdresser
Fiona May McLaren Assistant Accountant
Jeremy Hey Digital Compositor
Ellen E. Miki Rotoscoping Artist
Jonathan Fox Key Production Assistant
Jennifer Webb Production Coordinator
Sotiris Georghiou VFX Artist
Richard Wulf Stand In
Paul Harford Special Effects
Crystal Munson Production Assistant
Bryan Davis Assistant Production Coordinator
Michelle Kuginis Visual Effects Coordinator
Glenn Forbes Assistant Property Master
Ryan Huston Lighting Technician
Ryan Amborn Special Effects Technician
James Babiarz Additional Production Assistant
Lindsay Heller Additional Production Assistant
Roger Mohn Additional Production Assistant
Mishi Reyes Additional Production Assistant
Matthew Switzer Additional Production Assistant
Clinton Wade Childress Art Department Assistant
Hellen Marin Assistant Accountant
Kelly Johnson-Beaven Assistant Accountant
Ian Zweig Assistant Chef
Tetsuo Funabashi Assistant Director
Mohammed Hamza Regragui Assistant Director
Mohammed Hamza Regragui Production Assistant
Kevin Frilet Assistant Director
Katie Hedrich Assistant Editor
Ben Renton Assistant Editor
Bouchra Bentayeb Assistant Production Coordinator
Cheryl Brauer Assistant Production Coordinator
Frédéric Millet Assistant Production Coordinator
Mardie Anderson Actor's Assistant
Kevin Proctor Actor's Assistant
Jason Irizarry Actor's Assistant
Carrie Gooch Actor's Assistant
Walter Byrnes Best Boy Grip
Michelle Ortt Camera Loader
Brannon D. Brown Camera Technician
Jonathan England Camera Trainee
Alan Neighbour Carpenter
Michael Prokop Chef
Paul Christopher Concept Artist
Robert Voysey Construction Manager
Othmane Ajana Costume Assistant
Warren Haigh Costume Assistant
Caroline Hickman Costume Assistant
Frances Sweeney Costume Supervisor
Kurt J. Blackwell Costumer
Jennifer Nunez Costumer
Nina Padovano Costumer
Alice Cordie Driver
Charles Miambanzila Driver
Chris Morse Driver
Andrew Thurlbourne Driver
Terry Woodcock Driver
Danny Bress Driver
Denis Gilmore Driver
Alexandre Thiery Driver
Jamie Barham Driver
Kaiser Clark Driver
Adil Arbouch Electrician
Matthew Butler Electrician
Steve Charnow Electrician
Paul Jarvis Electrician
Thami Lahrach Electrician
Adam Lee Electrician
William Lehnhart Electrician
Becky Maxwell First Assistant Accountant
Carlo Pratto First Assistant Accountant
Barbara Unrau First Assistant Accountant
Ahmed Hatimi First Assistant Director
Zakaria Badreddine Focus Puller
Pierre-Loup Corvez Grip
David Draper Grip
Charles Ehrlinger Grip
Hassan Hajhouj Grip
Matt Perry Grip
Tony Sommo Grip
Benjamin Vial Grip
Mark Wojciechowski Grip
Arthur Ehret Grip
Steve Zvorsky Lighting Technician
Maggie Elliott Makeup Artist
RJ Casey Military Consultant
Nicholas Hiegel Modeling
Joe Downs Payroll Accountant
Hailey Murray Post Production Coordinator
Daniel Paress Post Production Coordinator
Kanjirô Sakura Producer
Yoshikuni Taki Producer
Mustapha Bentayeb Production Assistant
Kohl V. Bladen Production Assistant
Rey Boemi Production Assistant
Valeria Bullo Production Assistant
Tony Fang Production Assistant
Timothy Farmer Production Assistant
Jeff Feuerhaken Production Assistant
Colter Freeman Production Assistant
Derick Green Production Assistant
Khalid Guouram Production Assistant
Robert Hoehn Production Assistant
Ryley Huston Production Assistant
C.J. Izzo Production Assistant
Jordan Londe Production Assistant
Aurélie Maerten Production Assistant
Mark McSorley Production Assistant
Troy Proffitt Production Assistant
Alexandra Pursglove Production Assistant
Jamie Reiff Production Assistant
Paul Michael Saldana Production Assistant
Adela Tirado Production Assistant
Darius de Andrade Production Assistant
Tucker Maloney Production Assistant
Khadja Koulla Production Coordinator
Hollie Foster Production Coordinator
Barbara Russo Production Manager
Morgan Ahlborn Production Secretary
Helen Christine Dwyer Production Secretary
Michael Pennington Prop Maker
Shelly Goldsack Property Master
Matthew Broderick Props
Karim Elamri Props
Ashlie Jump Props
Tiara Motem Props
Francois Poublan Props
Gregor Telfer Props
Michael Kay Pyrotechnician
Sarena Bhargava Sculptor
Tara Howie Second Assistant Accountant
Carrie Wilson Second Assistant Camera
Allison Shok Second Assistant Camera
Eric Yu Second Assistant Camera
William D. Robinson Second Assistant Director
Tracey Poirier Second Assistant Director
Caroline Delaney Set Costumer
Lahcen Elyazidi Set Dresser
Antonio Nogueira Set Dresser
Thibaut Peschard Set Dresser
Emily O'Banion Set Medic
Sam Alvelo Set Production Assistant
Jayson Chang Set Production Assistant
Heather Kehayas Set Production Assistant
Kelly Lane Set Production Assistant
Mandy Noack Set Production Assistant
Gerson Paz Set Production Assistant
Prashant Roy Set Production Assistant
Sean Ip Fung Chun Set Production Assistant
Alexander Fabre Special Effects
Tom Goodman Special Effects
Pete Britten Special Effects Assistant
Jeremy Maupin Special Effects Assistant
Kelly Coe Special Effects Technician
Jody Eltham Special Effects Technician
Thomas R. Homsher Special Effects Technician
Hanin Ouidder Special Effects Technician
Jim Rollins Special Effects Technician
Clark Templeman Special Effects Technician
Leo Leoncio Solis Special Effects Technician
Chris Grondin Special Effects Technician
Fabrizia Dal Farra Stand In
Alex Richard Stand In
David A. Burt Stand In
Michael James Faradie Stand In
Caroline Fife Stand In
Lorie Gibson Third Assistant Director
Gordon Piper Third Assistant Director
Jody Ryan Third Assistant Director
Todd W. Nobles Transportation Captain
Steve Bridgen Transportation Captain
Sky Rockit Ultimate Arm Operator
Shuhei Okabayashi Unit Production Manager
Wesley Roberts Digital Compositor
Wesley Roberts 2D Artist
Vanessa Gratton CG Supervisor
Phillip Johnson CG Supervisor
Astrid Busser-Casas Sequence Supervisor
Matthew Jacques Compositor
Sonny Pye Compositor
Chandan Singh Compositor
Oscar Tornincasa Compositor
Susanne Becker Compositor
Bimla Chall Compositor
Dan Churchill Compositor
Helgi Laxdal Compositor
Alice Mitchell Compositor
Per Mørk-Jensen Compositor
Mark Payne Compositor
Sharon Warmington Compositor
Helen Wood Compositor
Ami Patel Digital Compositor
Miodrag Colombo Visual Effects
Miodrag Colombo Digital Compositor
Adam Hammond Visual Effects
Adam Hammond Digital Compositor
Kim Wiseman Visual Effects
Kim Wiseman Digital Compositor
Graham Day Digital Compositor
Andi Dorfan Digital Compositor
Peter Vickery Digital Compositor
Annie V. Wong Digital Compositor
Thomas Luff Digital Compositor
Stephen Tew Rotoscoping Artist
Joe Thornley VFX Artist
Diccon Alexander Matte Painter
Philippe Gaulier Matte Painter
Enrico Altmann Modeling
Noah DePietro Modeling
Dave Horowitz Modeling
Kayte Sabicer Modeling
Marcelo M. Santos Modeling
Paula Schneider Modeling
E.M. Bowen Production Manager
Arun Sharma Rotoscoping Artist
Sherin Varghese Rotoscoping Artist
Tara Roseblade Rotoscoping Artist
Yoav Dolev Rotoscoping Artist
Luke Ballard Rotoscoping Artist
Christopher Jaques Rotoscoping Artist
Kevin Norris Rotoscoping Artist
Mary Stroumpouli Rotoscoping Artist
Luke Bigley Rotoscoping Artist
Lester Brown Rotoscoping Artist
Yousaf Main Rotoscoping Artist
Enrik Pavdeja Rotoscoping Artist
Charlie H. Ellis Rotoscoping Artist
Sourajit Bhattacharya Visual Effects
Mahesh Kumar VFX Artist
George Plakides VFX Artist
Erik Tvedt VFX Artist
Dominic Carus VFX Artist
Ali Ingham Visual Effects Coordinator
Shunsuke Tsuchiya Visual Effects Production Assistant
Curtis Michael Davey Visual Effects Production Assistant
Matthew Eberle Visual Effects Production Assistant
Kieran Ahern Visual Effects Production Assistant
Jean Claude Nouchy Visual Effects Technical Director
Scott Beverly Visual Effects
Scott Schneider Visual Effects
Richard King Slifka Visual Effects
Jörg Baier Digital Compositor
Jessica Ward Second Assistant Camera






















ikwilfilmskijken © 2020