Incredibles 2 (2018)

Actie, Avontuur, Animatie, Familie
De superhelden zijn terug en stelen opnieuw de show in Incredibles 2. In dit nieuwe avontuur staat Helen in de spotlight als superheld, terwijl Bob dagelijkse heldendaden verricht in het huishouden, met Violet, Dash en baby Jack-Jack, wiens superkrachten nog ontdekt moeten worden.

Incredibles 2 Film Info

Score: 7.5/10 van 7541 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-06-14
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Brad Bird
website: https://movies.disney.com/incredibles-2
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Pixar
Productie Land: United States of America


Incredibles 2 Trailer


Craig T. Nelson
als Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter
als Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell
als Violet Parr (voice)
Eli Fucile
als Jack-Jack Parr (voice)
Huck Milner
als Dashiell Parr (Dash) (voice)
Nicholas Bird
als Monster Jack-Jack (voice)
Samuel L. Jackson
als Lucius Best / Frozone (voice)
Bob Odenkirk
als Winston Deavor (voice)
Catherine Keener
als Evelyn Deavor (voice)
Brad Bird
als Edna Mode (voice)
Jonathan Banks
als Rick Dicker (voice)
Michael Bird
als Tony Rydinger (voice)
Sophia Bush
als Karen / Voyd (voice)
Phil LaMarr
als Krushauer / Helectrix (voice)
Paul Eiding
als Gus Burns / Reflux (voice)
Isabella Rossellini
als Ambassador (voice)
John Ratzenberger
als Underminer (voice)
Bill Wise
als Pizza Delivery Man (voice)
Barry Bostwick
als Mayor (voice)
Jere Burns
als Detective (voice)
Adam Rodríguez
als Detective (voice)
Kimberly Adair Clark
als Honey Best (voice)
Usher
als Lucis Best's valet (voice)
Adam Gates
als Chad Brentley (voice)
LaTanya Richardson Jackson
als Honey Best (voice)
Michael B. Johnson
als Victor Cachet (voice)
John Lasseter Executive Producer
Ren Klyce Sound Designer
Ren Klyce Supervising Sound Editor
Ralph Eggleston Production Design
Rick Sayre Supervising Technical Director
Bud Luckey In Memory Of
Nathan Stanton Additional Storyboarding
Gregg Olsson Layout
Louis Gonzales Storyboard Artist
Mark Sanford Layout
Alan Barillaro Supervising Animator
Shawn Krause Animation
David DeVan Animation
Brett Coderre Animation
Dave Mullins Supervising Animator
Sanjay Patel Story Artist
Michael Venturini Animation
Kureha Yokoo Animation
Ron Zorman Animation
Paul Mendoza Animation
Dee Selby Foley Editor
Michael Arndt Story Consultant
Matthew Robbins Thanks
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Michael Giacchino Music
Stephen M. Davis Music Editor
Brad Bird Director
Brad Bird Writer
Peter Sohn Story Consultant
Joel Iwataki Scoring Mixer
Kevin Andrus Animation
Scott Curtis Foley Mixer
Kevin Reher Casting
John Walker Producer
Stephen Schaffer Editor
Shelley Roden Foley Artist
Jeanette Browning ADR Recordist
Chris Haynes Production Assistant
Steve Bissinger Sound Effects Editor
Mark Andrews Story Consultant
Jonathan Null Head of Production
Terri Douglas ADR Voice Casting
Ted Mathot Production Artist
Ted Mathot Story Supervisor
Derek Thompson Storyboard Artist
Natalie Lyon Casting
George Doering Musician
Josée Lajoie Lighting Artist
Cameron Patrick Orchestrator
John Roesch Foley Artist
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Jeffrey Lynch Additional Storyboarding
Kevin O'Brien Storyboard Artist
Tony Fucile Supervising Animator
Tony Fucile Character Designer
Tony Fucile Additional Storyboarding
Alli Sadegiani Animation
Frank E. Eulner Sound Effects Editor
Michael Bidinger Animation
Cheryl Nardi ADR Supervisor
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Ben Morris Assistant Editor
Chris Wiggum Publicist
Robert Alonzo Stunts
Joe Giampapa Storyboard Artist
Mark Dinicola Colorist
James W. Brown Animation
Erik Smitt Director of Photography
Leslie Watters Animation
Adam Schnitzer Layout
Steve Orlando Sound Effects Editor
Nestor Benito Digital Compositor
Jeff Kryka Orchestrator
Norman Ludwin Orchestrator
Frank E. Abney III Animation
Thom Brennan Foley Editor
Nicole Paradis Grindle Producer
Royce Wesley Animation
Brad Dechter Orchestrator
Jonathan Borland Sound Effects Editor
Blake Collins Foley Mixer
Nick Pitera Set Dressing Artist
Dean Kelly Story Artist
Ryan Kautzman Software Engineer
Greg Gladstone Sequence Lead
Michal Makarewicz Animation
Mike Leonard Layout
Andrew Coats Animation
Lou Hamou-Lhadj Modeling
Amanda Deering Jones Production Coordinator
Bill Watral Visual Effects Supervisor
Adam Rodriguez Animation
Shaun Chacko Animation
John "JT" Torrijos Projection
Michael Stocker Animation
Andrew Wheeler VFX Artist
Paul Abadilla Set Designer
Octavio E. Rodriguez Storyboard Artist
Octavio E. Rodriguez Story Artist
C.J. Hsu First Assistant Editor
Mahyar Abousaeedi Director of Photography
Matthew Silas Layout
Paulo Diaz Animation
Simon Christen Animation
K. C. Roeyer Animation
Matt Chamberlain Musician
Don Crum Animation
Jean-Claude Tran Animation
Geoffrey Sledge Assistant Editor
Austin Madison Story Artist
Aaron Conover Visual Effects
Anthony J. Greenberg Second Film Editor
Mick Giacchino Additional Music
Coya Elliott Supervising Sound Editor
Amit Baadkar Visual Effects Technical Director
Jim Cody Harrington Visual Effects Technical Director
Megan Bartel Story Manager
Evan Bonifacio Animation Director
Jude Brownbill Animation
Michael Chia-Wei Chen Animation
Nathan Fariss Set Supervisor
Justin Farris Animation
Graham Finley Animation
Craig Foster Graphic Designer
Joey Gilbreath Animation
Aron Hatfield Animation
Travis Hathaway Animation Director
Tsung-Yin Hsieh Animation
Guilherme Sauerbronn Jacinto Animation
Robert Kinkead Layout
Mitch Kopelman Digital Compositor
Aaron Koressel Animation
Bruce Kuei Animation
John Chun Chiu Lee Animation
Holger Leihe Animation
Cameron Miyasaki Animation
Javier Moya Alonso Animation
Burt Peng Lighting Artist
Jan Pfenninger Layout
Kiki Mei Kee Poh Shading
Jayson Price Animation
Jordan Rempel Lighting Artist
Nickolas Rosario Animation
Allison Rutland Animation
Leo Santos Layout
Michael Sauls Animation
Brett Schulz Animation
Stefan Schumacher Animation
Terry Song Animation
Matthew Strangio Animation
Raphael Suter Animation
Jessica Torres Animation
Ricky Wight Animation
Alon Winterstein Animation
Tom Zach Animation
Maria Lee Shading
Christopher Zuber Assistant Editor
Emily Engie Assistant Accountant
Briana Gardner Publicist
Amanda Wagner Animation
Jahkeeli Garnett Layout
Mark LeVang Musician
Mark Gasbarro Musician
Gerisa Macale Production Coordinator
Dovi Anderson Animation
Claudio de Oliveira Animation
Jae Hyung Kim Animation
Dan Nguyen Animation
Tim Pixton Animation
Benjamin Su Animation
Rob Rowe Thanks
Leslie Pao Editorial Manager
Becky Neiman Thanks
Brendan Beesley Animation
Joshua Dai Animation
Mike Stern Animation
Andy Lin Lighting Artist
Jon Bryant Production Coordinator
Alyssa Mar Production Coordinator
Michael Rutter Set Dressing Artist
Winston O. Good Software Engineer
Serena McKinney Musician
Tim Evatt Set Designer
Lance Fite Animation
Catherine Hicks Animation
Ben Rush Animation
David Torres Animation
Max Sachar Animation Manager
Dorien Gunnels Lighting Artist
Dorien Gunnels Compositing Artist
Farhez Rayani Lighting Artist
Teresa Conaty Systems Administrators & Support
Shaun Galinak VFX Artist
Tomoyuki Harashima Animation
Tal Shwarzman Animation
Adam Burke Animation
Doug Frankel Animation
Ken Kim Animation
Kevin O'Hara Animation
Rob Duquette Thompson Animation
Jaime Landes Roe Animation
Sequoia Blankenship Animation
Scott Hosfeld Musician
Greg Loskorn Score Engineer
Kristoff Vergne Animation
Manuel Zenon Rodriguez Animation
Nathan Wall Animation
Kyle Mohr Animation
Hiroaki Narita Visual Effects Technical Director
Max Rodriguez VFX Artist
Erin Lehmkühl Stereoscopic Technical Director
Edgar A. Ochoa Logistics Coordinator
Domee Shi Additional Storyboarding
Nathan Nance Sound Re-Recording Mixer
Weera Tom Wichitsripornkul Shading
Stewart Pomeroy Stereoscopic Technical Director
Deanna Marsigliese Character Designer
Deanna Marsigliese Costume Designer
Brian Kalin O'Connell Story Artist
Bobby Rubio Story Artist
Tanja Krampfert Modeling
Bill Presing Story Artist
Susan Brunig Color Grading
Josh Holtsclaw Art Direction
Michael Daley Story Artist
Brian Rankin Security
Emily Goldsborough Production Coordinator
Daniel LaPook Animation Coordinator
Jonathan Vargo Assistant Editor
Evan Denmark Visual Effects Technical Director
Ryan Heuett Layout
Montaque Ruffin Animation
Hannah Ghioni Animation Manager
Katie Schaefer Associate Editor
Sabine O'Sullivan Production Manager
Melody Cisinski Storyboard Artist
Melody Cisinski Story Artist
Samantha Gurash Producer's Assistant
Kathryn Hendrickson Story Manager
Mia Stapleton Production Assistant
David Eberle Software Engineer
Josh Lowden General Manager
Emre Emin Background Designer
Nancy Tsang Modeling
Jacob Kuenzel Shading
Mariana Galindo Tailor
Cari Reiche Visual Effects Technical Director
Itamar Belson Visual Effects Technical Director
Erin Onstine Stereoscopic Technical Director
Tracy Lee Church Set Dressing Artist
Alexander Curtis Layout
Andy Grisdale Layout
Arjun Rihan Layout
Seong-Young Kim Layout
Christopher Chua Animation
Jordi Oсate Isal Animation
Rosanna Sullivan Story Artist






















ikwilfilmskijken © 2020