Independence Day: Resurgence (2016)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Door gebruik te maken van buitenaardse technologie, hebben de verschillende naties op aarde samengewerkt aan een immens verdedigingsprogramm­a om zo de planeet te beschermen. Maar niets kan ons voorbereiden op de geavanceerde en ongekende kracht van de buitenaardse wezens.

Independence Day: Resurgence Film Info

Score: 5.2/10 van 4938 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-06-22
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Roland Emmerich
Schrijvers Roland Emmerich, Dean Devlin, James Vanderbilt, Nicolas Wright, James A. Woods, Carter Blanchard.
website: http://www.warof1996.com
Productie Studios: 20th Century Fox, TSG Entertainment, Centropolis Entertainment, Stereo D
Productie Land: United States of America

Independence Day: Resurgence Foto's


Independence Day: Resurgence Trailer


Liam Hemsworth
als Jake Morrison
Jeff Goldblum
als David Levinson
Jessie T. Usher
als Dylan Hiller
Bill Pullman
als President Whitmore
Maika Monroe
als Patricia Whitmore
Sela Ward
als President Lanford
Judd Hirsch
als Julius Levinson
William Fichtner
als General Adams
Brent Spiner
als Dr. Brakish Okun
Patrick St. Esprit
als Secretary of Defense
Vivica A. Fox
als Dr. Jasmine Hiller
AngelaBaby
als Rain Lao
Charlotte Gainsbourg
als Dr. Catherine Marceaux
Deobia Oparei
als Dikembe
Nicolas Wright
als Floyd Rosenberg
Travis Tope
als Charlie Miller
Ng Chin Han
als Commander Jiang Lao
Gbenga Akinnagbe
als Agent Matthew Travis
Robert Loggia
als General Grey
John Storey
als Dr. Isaacs
Joey King
als Sam
Jenna Purdy
als Voice of Sphere
Garrett Wareing
als Bobby
Hays Wellford
als Felix
Mckenna Grace
als Daisy
James A. Woods
als Lt. Ritter
Robert Neary
als Captain McQuaide
Joshua Mikel
als Armand
Joel Virgel
als Jaques
Arturo del Puerto
als Bordeaux
Matthew Munroe
als Prison Tech
Jacob Browne
als Prison Tech
Ryan Cartwright
als Officer Ryan Collins
Travis Hammer
als Jeffrey Fineman
Lance Lim
als Kevin
Zeb Sanders
als Camper Henry
Donovan Tyee Smith
als Camper Marcus
Stafford Douglas
als Flight Officer
Jade Scott Lewis
als Salt Flat Tech
Beth Bailey
als Nurse
Mona Malec
als DC Hospital Nurse
Omar Diop
als African Guard
Ron Yuan
als Yeong
Grace Huang
als Lin Tang
Stephen Oyoung
als Young Man
J.P. Murrieta
als Local Reporter
Casey Messer
als Local Reporter
Ben Wang
als Chinese President
Nicholas Ballas
als French President
Jonathan Richards
als British Prime Minister
Ivan G'Vera
als Russian President
John Christian Love
als Officer
Sam Quinn
als Radar Officer
Richard Beal
als Military Brass (uncredited)
Alice Rietveld
als Secret Service Agent (uncredited)
Alma Sisneros
als Aide 2 (uncredited)
Kenny Leu
als Ping Li (uncredited)
Monique Candelaria
als Tech Officer (uncredited)
Ava Del Cielo
als Young Mother (uncredited)
Diana Gaitirira
als Comms Officer (uncredited)
Evan Bryn Graves
als Pilot P. Goodman (uncredited)
Jason E. Hill
als Marine (uncredited)
Catharine E. Jones
als Flight Officer (uncredited)
Tyler Kurtz
als Pilot (uncredited)
Aaron Tyler
als Tug Pilot (uncredited)
Michael Davis
als Old Man with Oxygen
Larry J. Franco Executive Producer
Larry J. Franco Unit Production Manager
John Papsidera Casting
Robert Loggia In Memory Of
Jay Hart Set Decoration
Harald Kloser Producer
Harald Kloser Original Music Composer
K.C. Hodenfield Co-Producer
K.C. Hodenfield First Assistant Director
Roland Emmerich Screenplay
Roland Emmerich Director
Roland Emmerich Producer
Roland Emmerich Characters
Roland Emmerich Story
Thomas Wanker Original Music Composer
Lisy Christl Costume Design
Christa Munro Art Direction
Dean Devlin Screenplay
Dean Devlin Producer
Dean Devlin Characters
Dean Devlin Story
Ute Emmerich Executive Producer
Barry Chusid Production Design
Carsten H. W. Lorenz Executive Producer
Carsten H. W. Lorenz Unit Production Manager
Patrick M. Sullivan Supervising Art Director
James Vanderbilt Screenplay
Jason Miller Post Production Supervisor
Volker Engel Co-Producer
Kevin Collins Second Second Assistant Director
Mark Hofeling Art Direction
Jo Edna Boldin Casting
Todd Busch Visual Effects Editor
Jeffrey Harlacker Post Production Supervisor
Jeffrey Harlacker Associate Producer
Nicolas Wright Screenplay
Nicolas Wright Story
James A. Woods Screenplay
James A. Woods Story
François Daignault Camera Operator
Dylan Goss Helicopter Camera
Carter Blanchard Screenplay
Chris M. Jacobson Sound Effects Editor
Caty Maxey Art Direction
Kimberly Harris ADR Supervisor
Adam Wolfe Editor
Claudette Barius Still Photographer
Eric Sundahl Art Direction
Deanna Brigidi Casting Associate
Marco Shepherd Co-Producer
Markus Förderer Director of Photography
Thomas Nellen Makeup Department Head
Brendan Garst Production Supervisor
Dana Kay Hart Costume Supervisor
Tammy S. Lee Assistant Art Director
Ravi Bansal Art Direction
Clint Wallace Art Direction
Robert Troy Dialogue Editor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
John T. Cucci Foley Artist
Laurent Ben-Mimoun Conceptual Design
Michael J. Broomberg Foley Artist
Holger Voss VFX Supervisor
John Hoskins Construction Coordinator
Bill Holmquist Construction Coordinator
Nancy A. King Art Department Coordinator
Larry Kemp Dialogue Editor
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Paul N.J. Ottosson Supervising Sound Editor
Andy Stevens Visual Effects Editor
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Sara Roybal Makeup Artist
Darryl Garcia Jr. Set Costumer
John Marzano Helicopter Camera
Phil Barrie Sound Effects Editor
Jay Kemp Gaffer
Jennifer Bell Hair Department Head
Jess L. Johnson Set Costumer
Lauren Abiouness Art Direction
Eamonn Butler Animation Director
Liana Jackson VFX Editor
Mark Wendell CG Supervisor
Andrew Roberts CG Supervisor
Christopher Downs CG Supervisor
Tom Reagan Visual Effects Editor
Lamarr Gray Rigging Gaffer
Richard T. Olson Art Department Coordinator
Ronnie Menahem CG Supervisor
Samantha Avila Assistant Art Director
James Goldman Camera Operator
Richard Roles Helicopter Camera
Megan Daum Key Hair Stylist
Shanna Knecht Assistant Costume Designer
Lorette Leblanc Script Supervisor
Mary Iannelli Assistant Costume Designer
Marie A. Kohl Casting Associate
Mary Castor Makeup Artist
David Greene Special Effects Coordinator
Oliver Hug Music Editor
Thomas J. Larsen Stunts
Matt Fausak Music Editor
Carlos-Christian Nickel CG Supervisor
Rachel Bris Set Costumer
Delana Veirs Hairstylist
Brian Malone Rigging Grip
Stuart Gordon Tribble Makeup Artist
Jan Philip Cramer Animation Director
John Malmborg Construction Coordinator
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
Anele Onyekwere Music Editor
Thomas MacKenzie Visual Effects Editor
Jason Pomerantz Production Director
Luis Guggenberger Art Direction
Christian Scheurer Conceptual Design
Red Rose Connerty Seamstress
Tim Walker Camera Operator
Michael Scott Baker Hairstylist
Chase Heard Hairstylist
Jennifer M. Quinteros Makeup Artist
John O'Connell 3D Supervisor
Alex Auriol Animation Supervisor
Adrian Corsei CG Supervisor
Alessandro Cangelosi CG Supervisor
Marion Spates Digital Effects Supervisor
Michael Fournier VFX Editor
Dominik Zimmerle VFX Supervisor
Evan Fisher First Assistant Editor
Amy Greene Line Producer
Jonathan McGarry First Assistant Director
Duff Rich Unit Production Manager
Ronan Binding Animation
Nathan E. Davis Additional Second Assistant Director
Erin Bosley Production Assistant
Nathan L. Smith Production Supervisor
Adrien Flanquart VFX Artist
Shaila Tobin Animation
Jai James Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2021