Insidious: The Red Door (2023)

Horror, Mysterie, Thriller
Om voorgoed van hun demonen af te komen moeten Josh en de inmiddels studerende Dalton dieper dan ooit Het Verder in. Daar worden ze geconfronteerd met het duistere verleden van hun familie en een reeks nieuwe, nog ergere verschrikkingen die achter de rode deur schuilen.

Insidious: The Red Door Film Info

Score: 6.7/10 van 1493 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-07-05
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Patrick Wilson
Schrijver: Scott Teems
Productie Studios: Blumhouse Productions, Stage 6 Films, Screen Gems, Oren Peli Productions, Solana Films
Productie Land: United States of America


Insidious: The Red Door Trailer


Ty Simpkins
als Dalton Lambert
Patrick Wilson
als Josh Lambert
Rose Byrne
als Renai Lambert
Lin Shaye
als Elise Rainier
Sinclair Daniel
als Chris Winslow
Hiam Abbass
als Professor Armagan
Andrew Astor
als Foster Lambert
Juliana Davies
als Kali Lambert
Steve Coulter
als Carl
Peter Dager
als Nick the Dick
Joseph Bishara
als Lipstick Demon
Angus Sampson
als Tucker
Leigh Whannell
als Specs
Justin Sturgis
als Alec Anderson
David Call
als Smash Face / Ben Burton
Stephen Gray
als Sick Kid
Robin S. Walker
als Supervisor Robbins
Bridget Kim
als Sorority Girl #1
Logan Wilson
als Paige
Kasjan Wilson
als Young Dalton / Young Josh
Mary Looram
als Mourner
Adrian Acosta
als Frat Boy #1
AJ Dyer
als Frat Bro #2
Kalin Wilson
als Server Frat Boy
E. Roger Mitchell
als Dr. Bower
Dagmara Domińczyk
als Priest (voice)
Tom Toland
als Student (credit only)
Elaine Apruzzese
als Pedestrian / Driver (uncredited)
Suki Úna Rae
als Art Student (uncredited)
Desi Ramos
als Student (uncredited)
Victorya Danylko-Petrovskaya
als Sorority Girl (uncredited)
Tom Fitzpatrick
als Bride in Black / Old Parker Crane (archive footage) (uncredited)
Barbara Hershey
als Lorraine Lambert (archive footage) (uncredited)
Terri Taylor Casting
James Wan Producer
Leigh Whannell Producer
Leigh Whannell Characters
Leigh Whannell Story
Patrick Wilson Director
Beth Kushnick Set Decoration
Joseph Bishara Original Music Composer
Jason Blum Producer
Oren Peli Producer
Scott Teems Screenplay
Brian Wade Special Effects Makeup Artist
Matt Allmen Stunts
Daniel L. Smith Digital Compositor
Charles Layton Executive Producer
Steven Schneider Executive Producer
Brian Kavanaugh-Jones Executive Producer
Phil Oetiker Camera Operator
Nicole Rivelli Still Photographer
Justin Raleigh Special Effects Makeup Artist
Alexyz Danine Kemp Costume Supervisor
Suzy Mazzarese-Allison Hair Department Head
Derek Ambrosi Editor
Derek Ambrosi Executive Producer
Jeannette Kim Assistant Art Director
Michel Aller Editor
Bryan Binder Visual Effects Producer
Ryan Turek Executive Producer
Daniel Shepherd Payroll Accountant
DeVoe Yates Music Supervisor
Susan Boyajian ADR Voice Casting
Shane Geraghty Stunts
Christen Edwards Key Hair Stylist
Bryan Binder Visual Effects Producer
Federico Berte Stunt Double
Susanne Scheel Casting
Daniel Berkowitz Compositing Artist
Fletcher Sheridan Vocals
Michelle Nyree Hair Setup
Howard Young Co-Producer
Autumn Eakin Director of Photography
Ashley Levy Makeup Department Head
Greg Outcalt Production Supervisor
Trish Williams Costumer
Daniel Hargrave Stunt Coordinator
Dan Raziel Music Editor
Caleb Knueven Visual Effects Supervisor
Zac Gobetz Finishing Producer
Emilie Jackson BTS Videographer
Adam Reamer Production Design
Adam Reamer Production Designer
Mark Pettograsso Utility Stunts
Gerald White Vocals
Jon Graham Drone Pilot
Elizabeth Howell Tailor
Ashley Pynn Stunt Double
Patrick Campbell Storyboard Artist
Jennifer Scudder Trent Co-Producer
Lucy Pho Extras Casting Coordinator
Sarah Francavilla Makeup Artist
Eion-Ray Patterson Digital Compositor
Lia Parks Makeup Artist
Hunter Lydon Extras Casting
Nancy A. Terriberry First Assistant Accountant
Stacy Mize First Assistant "A" Camera
Theron Alford Second Assistant Director
Rob Meisenholder Production Accountant
Luke Lesko Stunt Double
Dajia Milan Costume Design
Nico Coucke Stunt Double
Zebah Pinkham Supervising Art Director
Eugene Hitt Special Effects Supervisor
Tracey Ruggiero Stunt Coordinator
Corinne Fortunato Sculptor
Loïc de Lame Digital Imaging Technician
Susie Bua Makeup Artist
Jonas Schimpf Compositing Lead
Michael Viola Stunts
Henry van Roden Music Supervisor
Michele Haberman Script Supervisor
Alia Azamat Ashkenazi Additional Script Supervisor
Michael Aitken Property Master
Robin Fuqua Painter
Robin Fuqua Special Effects Makeup Artist
Nicki Harris Contact Lens Technician
Riley Flanagan Second Second Assistant Director
Kollen Wasylean Digital Compositor
Todd Honeycutt Vocals
Lauren K. McGarry Second Assistant Director
Jon Romano Co-Producer
Jason Baker Special Effects Makeup Artist
Denna Olivieri Makeup Artist
Bri Trischitta Makeup Artist
Connor Warren Smith Vocals
Simon Rubenstein Electrician
Abraham Chan Art Direction
Barbara Pita Grip
Allegra Starobin Costumer
Heather Benson Special Effects Makeup Artist
Josh Clark Leadman
Thomas DeLuca Special Effects Technician
Monk Hooper Other
Wes Simpkins Storyboard Artist
Mary Chipman Makeup Artist
Jay Horne Assistant Location Manager
Adam Jones Scenic Artist
Carla Stile Grip
Darlene Dempsey Health and Safety
Michael Infante Sound Mixer
India Master Other
Mandy Mossman Makeup Artist
Justin Keller Rigging Gaffer
Grgo Sevo Drone Operator
Elizabeth Bendelac Assistant Location Manager
Kurdice Neal Utility Sound
Aishwarya Shree Sharma-Porter Key Costumer
Kevin Wilson Second Assistant "A" Camera
Shannon Rae Mulligan Key Makeup Artist
Nicole Dillard Special Effects Technician
Emily Bailey Colorist
Chris Mahnken Costume Coordinator
Gregory Borges Rigging Grip
Gregory Borges Best Boy Grip
Tyler Ferguson Post Production Assistant
Alisha Schuett Props
Carmilla Cunny Makeup Artist
Tina Sonderup Dearlove Visual Effects Producer
Mary Manchin Visual Effects Coordinator
Mark M. Chang Graphic Designer
Laura Coash Art Department Assistant
Harrison Gambelli Set Dresser
Courtlan Green Scenic Artist
Alex Innocenti Concept Artist
Stephanie Little Graphic Designer
Matthew Kozak Art Department Assistant
Deeksha Marla Art Department Assistant
Steph McNally Assistant Set Decoration
Jason Thomas Palmer Scenic Artist
Vinny Perrella Scenic Artist
Ainsley Roh Art Department Coordinator
Richard A. Sirico Construction Coordinator
Diane Soffian Set Dresser
Johanna Waldron Assistant Property Master
John Bradley Utility Sound
Lola Banks Alvarez Assistant Camera
Vincent Caraccio Rigging Grip
Amaya Chenu Second Assistant "A" Camera
Laura Eraud Second Assistant "B" Camera
Keith McNicholas Electrician
Cheryn Park First Assistant "B" Camera
Davis Moody Electrician
Keith W. Rodriguez Rigging Grip
Robert Stile Key Grip
Charlene Cephus Set Costumer
Verine Dande Costume Assistant
Jay James Truck Costumer
Kareem James Other
Liana C. John Other
Marisa Lerette Tailor
Taurie Small Costumer
Nadia Tulin Assistant Costume Designer
Shanice Warren Costume Assistant
Lara Karamardian Assistant Editor
Wedge Wegman Dailies Operator
Ray Stanton Other
George Beno Location Assistant
Henry Winnik Location Manager
Niko Borhi Accountant
Erin Elle Stand In
Steven Bosch Production Secretary
Jack Cherry Assistant Director
Johnathon Dragonette Production Office Assistant
Georgina Helewa Payroll Accountant
Justin Jasiewicz Stand In
John Martineau Stand In
Jessica Howery Production Coordinator
Mehran Jafari Production Office Assistant
Danielle McGowan Location Assistant
Dominique Saint Malo Clearances Coordinator
Cristopher Sawyer Second Assistant Accountant
Sandra Sosa Assistant Production Coordinator
Alex Vecchio Second Assistant Accountant
Aidan C. Williams Production Office Assistant
L.A. Wolfman Assistant Production Coordinator
Kevin Zipper Producer's Assistant
Stephen Harrison First Assistant Director
Charles Bryant Lighting Technician
Jessica Paige Goodin Special Effects Makeup Artist
Gregory Caligiuri Editorial Production Assistant
Gail Quintos Casting Assistant
Michael Haggerty Dolly Grip
Amelia Ealovega Digital Compositor
Dario Fontanella Digital Compositor
Viktor Petrov Pipeline Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2024