Interstellar (2014)

Avontuur, Drama, Sciencefiction
In de toekomst zijn regeringen en economieën over de hele wereld ingestort. Voedsel is schaars, NASA bestaat niet meer en de 20ste eeuw is de grote schuldige. Wanneer een mysterieus wormgat in de ruimtetijd opengaat is het aan een groep overblijvende onderzoekers van NASA om op verkenning te gaan en de mensheid hoop te bieden.

Interstellar Film Info

Score: 8.3/10 van 23247 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-11-05
Lengte: 169 Minuut / 2:49
Regisseur: Christopher Nolan
website: http://www.interstellarmovie.net/
Productie Studios: Legendary Entertainment, Syncopy, Lynda Obst Productions
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Interstellar Trailer


Matthew McConaughey
als Joseph "Coop" Cooper
Jessica Chastain
als Murphy "Murph" Cooper
Anne Hathaway
als Dr. Amelia Brand
Michael Caine
als Professor John Brand
Casey Affleck
als Tom Cooper
Mackenzie Foy
als Young Murph Cooper
Timothée Chalamet
als Young Tom Cooper
Bill Irwin
als TARS (voice)
Matt Damon
als Dr. Mann
David Gyasi
als Dr. Romilly
Ellen Burstyn
als Old Murph Cooper
John Lithgow
als Donald
Wes Bentley
als Dr. Doyle
Topher Grace
als Getty
David Oyelowo
als Principal
William Devane
als NASA Board Member
Josh Stewart
als CASE (voice)
Collette Wolfe
als Ms. Kelly
Leah Cairns
als Lois Cooper
Russ Fega
als Crew Chief
Lena Georgas
als Nurse Practitioner
Jeff Hephner
als Doctor
Elyes Gabel
als Administrator
Brooke Smith
als Nurse
Liam Dickinson
als Coop
Francis X. McCarthy
als Boots
Andrew Borba
als Smith
Flora Nolan
als Girl on Truck
William Patrick Brown
als NASA Employee (uncredited)
Cici Leah Campbell
als NASA Scientist (uncredited)
Kristian Van der Heyden
als Scientist (uncredited)
Mark Casimir Dyniewicz
als NASA Inspector (uncredited)
Joseph Oliveira
als Astronaut (uncredited)
Ryan Irving
als Popcorn Seller (uncredited)
Alexander Michael Helisek
als Construction Boss (uncredited)
Benjamin Hardy
als NASA Scientist (uncredited)
Griffen Fraser
als Boy on Truck
Hans Zimmer Original Music Composer
Christopher Nolan Director
Christopher Nolan Producer
Christopher Nolan Writer
Jonathan Nolan Writer
Emma Thomas Producer
John Papsidera Casting
Lynda Obst Producer
Lee Smith Editor
Ryan Arndt Special Effects Technician
Mary Zophres Costume Design
Richard Harvey Conductor
Robert Woodruff Set Designer
David F. Klassen Art Direction
Nathan Crowley Production Design
Gregory Jein Modeling
Casey Grant Production Manager
Gary Paller Special Effects
Gary Kosko Art Direction
Sally Thornton Set Designer
Jake Myers Executive Producer
Craig Abele Sculptor
R.J. Kizer Dialogue Editor
Thomas Tull Executive Producer
Matt Almas Rigging Grip
Steve DeCastro Stunts
Mary Hyde-Kerr Set Costumer
Gary Fettis Set Decoration
Kevin Kaska Orchestrator
Steve Burg Concept Artist
Hoyte van Hoytema Director of Photography
Jordan Goldberg Executive Producer
Paul Sonski Set Designer
Daniel M. Stillman Unit Production Manager
Laura Rindner First Assistant Editor
Todd Rex Sculptor
Jeremy Gladen Post Production Assistant
Tyler Ott Visual Effects Coordinator
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Ken Burns Thanks
Mitchell Kelly Set Production Assistant
Alex Kuchera Grip
Bruce Fowler Orchestrator
William Fletcher Assistant Editor
Dean Wolcott Supervising Art Director
Charlie Campbell Construction Foreman
Eric Sundahl Art Direction
Eric Sundahl Set Designer
Deanna Brigidi Casting Associate
Eggert Ketilsson Art Direction
Terry Jackson Stunts
Dayton Duncan Thanks
Hugo Weng Dialogue Editor
Michael Primmer Boom Operator
George Cottle Stunt Coordinator
Gary Hawes Second Assistant Director
John Roesch Foley
Tyler Miller Transportation Captain
Kip Thorne Executive Producer
Alicia Vela-Bailey Stunts
Erik F. Hill Grip
Michael Li Stunts
Mark Norby Stunts
Luisa Abel Makeup Department Head
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Kendelle Elliott Art Direction
Lynda Foote Costume Supervisor
Josh Lusby Art Direction
Edward A. Duran Stunts
Richard King Supervising Sound Editor
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Mandi Dillin Location Manager
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Scott R. Fisher Special Effects Supervisor
P. Scott Sakamoto Camera Operator
Denny Caira Transportation Coordinator
Noelle King Set Designer
Luis Tinoco Digital Compositor
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Ken J. Johnson Sound Effects Editor
James Paradis Special Effects Coordinator
Craig Hosking Pilot
Kimberly Nelson LoCascio Executive Visual Effects Producer
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Jeffrey Butterworth Special Effects
Martha Johnston Set Designer
David Sanger Visual Effects Producer
Jenne Lee Art Department Coordinator
Alyson Dee Moore Foley
Hans Bjerno Helicopter Camera
Ernie Avila Set Designer
Andrew Birdzell Set Designer
Michelle Brattson Production Supervisor
Dan Engle Sculptor
Frank Ricotti Musician
Frank Torres Stunts
Duncan Crawford Sculptor
Sahar Halabi Set Costumer
Kevin Elam Visual Effects Producer
Alex Gibson Music Editor
Dustin Gardner Lighting Technician
Jay Wejebe Makeup Artist
Ann Podlozny Visual Effects Producer
John R. Manocchia Rigging Gaffer
Jackson Yu Assistant Editor
Gene Strange Production Accountant
Christopher Morente Greensman
Patricia DeHaney Hairstylist
Michael Babcock Additional Sound Re-Recording Mixer
Jeff Sawyer Sound Effects Editor
Steve Miller Visual Effects Editor
Paul J. Franklin Visual Effects Supervisor
Andrew Lockley Visual Effects Supervisor
Dane Bjerno Camera Technician
Andrew McEvoy Animation
Eric A. Lewy First Assistant Editor
Ryan Rubin Music Editor
Jose Zamora Hairstylist
Heather Moore Costume Supervisor
Craig Henderson Construction Coordinator
Lauren Abiouness Assistant Art Director
Brian Walker Construction Coordinator
Paul Healy Set Decoration
Tom Cummins Set Costumer
Mato Color Timer
Pete Polyakov VFX Artist
Sean Oxenbury Rigging Gaffer
Donald Likovich Assistant Editor
Pearl Louie Makeup Artist
Rick Lipton Dialect Coach
Joel Tobman Art Department Coordinator
Travis Witkowski Assistant Art Director
Nathan Davey Greensman
Steven Hanks Greensman
Darryl Stogre Greensman
Mark Weissenfluh Leadman
Ritchie Kremer Property Master
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Dan Neal CG Supervisor
Eugénie von Tunzelmann CG Supervisor
Fabio Zangla Sequence Supervisor
Seth Dubieniec Sequence Supervisor
Evan Clover Animation
Trystan James Animation
Tom Barrett Visual Effects Editor
Lai Lok Chau Animation
Dorian Knapp Animation
Gábor Kiss Animation
Crystal Hadcroft Visual Effects Editor
Graeme Puttock Line Producer
Graeme Puttock Visual Effects Producer
Jenny Basen Line Producer
Jenny Basen Visual Effects Producer
Harrison Goldstein Line Producer
Harrison Goldstein Visual Effects Producer
Harold Skinner Gaffer
Martin Keough Gaffer
Mark Avery Set Costumer
Leigh Bell Set Costumer
Kelly Porter Set Costumer
Bruce L. Brownstein Location Manager
Kalle Peterson Compositor
Dixie Webster Casting
Gregory J. Pawlik Jr. Second Second Assistant Director
Chris Duffy Rigging Grip
Gregory Irwin First Assistant "A" Camera
Linda Barsotti Visual Effects Coordinator
Philip Shanahan First Assistant "B" Camera
Dan Brown Stunts
Bernie Hagadorn Rigging Grip
Mark Fichera Stunts
Sze Jia Eng Visual Effects Coordinator
Paul Postal Electrician
Paula Suhy Assistant Editor
Jose F. Barrios Rigging Grip
Neil Garland Special Effects Technician
Mark Weingarten Sound Mixer
Doug Lavender First Assistant Camera
John Isaacs Key Hair Stylist
Jill Christensen Coordinating Producer
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Aaron Toney Stunts
Nilo Otero First Assistant Director
Kevin Abercrombie Stunts
David E. Hall Post Production Supervisor
Laura Lee Connery Stunt Coordinator
George Santo Pietro Dolly Grip
John Lee Associate Editor
Frank Reina Production Office Assistant
Don Domino Rigging Grip
Helen Kozora Set Decoration
Gavin Greenaway Conductor
Matt Cameron Rotoscoping Artist
Oscar Gomez Key Rigging Grip
Herb Ault Key Grip
Alan Meyerson Scoring Mixer
Tien Nguyen Visual Effects Production Assistant
Alex M. Cacciarelli Video Assist Operator
Leland Cox Score Engineer
Andrew Kinney Orchestrator
Ken Wills Property Master
Geoff Foster Scoring Mixer
David Arch Musician
Laura Wong Costumer
Birna Paulina Einarsdóttir Unit Production Manager
Kevin Caira Driver
Laide Agunbiade Digital Compositor
Mike Larrabee Lead Painter
David Paris Pilot
Jeffrey A. Johnson Grip
Helen Medrano Production Controller
Linda Griffis Assistant Accountant
Kevin A. Canamar Set Medic
Carl Rydlund Orchestrator
Mark Berrow Musician
Mo Henry Negative Cutter
Anthea Strangis Assistant Accountant
Robert Ikeda Grip
Bruce Toy Driver
Peter Clemence Dolly Grip
Kimberly Lennox Costumer
Steve Mair Musician
Debbie Schwab Supervising Producer
Adam Cole Post Production Coordinator
Sean Ricigliano Epk Camera Operator
Hugh McCallum Rigging Grip
Sammy Wu Rotoscoping Artist
John Kuchera Key Grip
Tim Milligan Dolly Grip
Michelle Faye Fraser Still Photographer
Dan Schroer Second Assistant "B" Camera
Katrina Carrasco Post Production Assistant
Scott Wesley Ross Visual Effects Assistant Editor
Ryan Monro Dolly Grip
Sean Morrissey Stunts
Marie Fink Stunts
Amanda Paller Special Effects
Egill Antonsson Lighting Technician
Don Dolan Special Effects
Jeff Therieau Rigging Grip
Jaume Creus Digital Compositor
Kentaro Yano Makeup Artist
Kentaro Yano Prosthetics
Tim Angulo VFX Director of Photography
Megan Shank Third Assistant Director
Scott Corban Sikma Set Production Assistant
Mark Blaydes Set Medic
Kate Hennessy Set Production Assistant
Maximillian McNair MacEwan Visual Effects Coordinator
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Nick Liampetchakul Grip
Jerardo Gomez Electrician
Kzar Torres Thanks
Jim Hall Negative Cutter
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Faraz Hameed Pre-Visualization Supervisor
Mariluz Noto Visual Effects Coordinator
Monica Østbø Østgård Visual Effects Coordinator
Junaid Syed Visual Effects Technical Director
Sam Horgan Color Assistant
Camille Paleni Compositor
Rachel Bolt Musician
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Nicholas Bucknall Musician
Anna Noakes Musician
Boguslav Kostecki Musician
Tom Pigott Smith Musician
Mary Scully Musician
Maureen O'Heron Costumer
Todd Baillere Negative Cutter
Czarina Russell Music Consultant
Gretel Ng Visual Effects Coordinator
Nic Hodgkinson Digital Compositor
Allison Gardner Visual Effects Production Manager
Stephanie McNally Score Engineer
Blake Winder Compositing Lead
Leticia Sandoval Costumer
Curtis Corbitt Assistant Property Master
Adam Mull Modeling
Robin Borman-Wizan Key Costumer
Jess King Stunts
Agata Maliauka Art Direction
Amelia Doescher Lighting Technician
Brandon Lambdin Second Assistant Director
Carl Fairweather VFX Artist
Bret Lu Matte Painter
Brian Mussetter Assistant Camera
Don Telles Grip
Tulio Duenas Second Assistant "A" Camera
Timothy Trimmings Visual Effects Coordinator
Diz Sharpe Stunts
Marsha Ivins Technical Advisor
Jonathan Clark Loader
Abhishek Chaturvedi Rotoscoping Artist
Chris Cotterman Grip
Jonathan Gomez Rigging Grip
Sullivan Richard Matte Painter
Simon J. Williams Visual Effects Editor
Mike Pickel Video Assist Operator
Tom Callinicos On Set Dresser
Donald Jones Grip
Jeffrey Jasper Digital Effects Supervisor
Mary Mullan Rotoscoping Artist
Shannon Deats Best Boy Grip
Grant McPhee Transportation Coordinator
Chuck Choi Score Engineer
Brandon Flohr Grip
Brent Heyning Props
Kim Goddard-Rains Coordinating Producer
Inga Bjork Solnes Coordinating Producer
Greg Harris Stunts
Michael Benton Adler Thanks
Albert Nolasco Thanks
Allissoon Lockhart Additional Production Assistant
Dillon Neaman Additional Second Assistant Director
Emily Kwong Art Department Coordinator
Jill Hahn Assistant Accountant
Edward V. Pannozzo Assistant Accountant
Lisa Kisner Assistant Accountant
Pamela DesVigne Assistant Accountant
Brenda McClellan Assistant Accountant
Stefani Rockwell Assistant Accountant
Vicki Platero Assistant Accountant
Justin Harrold Assistant Location Manager
Lori Russell Assistant Location Manager
Michael Glaser Assistant Location Manager
Jorge Luis Alvarezzo Assistant Location Manager
Silja Hauksdуttir Assistant Location Manager
Marjorie Rudick Assistant Production Coordinator
Kelly Wills Assistant Property Master
Olafur Jуnasson Assistant Property Master
Evan Godfrey Executive Producer's Assistant
Kelly Mitchell Camera Production Assistant
John Thellend Carpenter
Keith Church Catering
Erlingur Orn Karlsson Catering
Gudmundur Kokkur Catering
Nathaniel West Concept Artist
Darrel D. Bricker Construction Foreman
Dawna Hammond Construction Foreman
Jim Bruder Construction Foreman
Jody Schoffner Costumer
Lauren Pratto Costumer
Sophia Coronado Costumer
Maria K.M. Sundeen Costumer
Laura Bagano Craft Service
Avar Johannsson Dolly Grip
Cammie Caira Driver
Richard Maginnis Driver
C.J. Hannis Driver
Andrew Thom Electrician
Steven D. Castaneda Electrician
Thorir G. Agustsson Electrician
Adriene Wyse Loader
Jan Gillan First Assistant Accountant
Nolan B. Medrano First Assistant Accountant
Jennifer Omoth First Assistant Accountant
Lena Schmigalla First Assistant Accountant
Phillis Lehmer Graphic Designer
Erica Thurlow Grip
Hallgrimur Oddsson Grip
James Viera Grip
Justin Moran-Duquette Grip
Sean Frohardt Grip
Wilson Weaver Grip
Helgi G. Thoroddsen Grip
Deborah Kliewer Hairstylist
Linda Benavente-Notaro Key Costumer
Stacia Lang Key Costumer
Atli Thor Key Grip
Raff Sarabia Lead Painter
Francis Padilla Lighting Technician
Ingvar Stefбnsson Lighting Technician
Joshua Whitford Lighting Technician
Landin Walsh Lighting Technician
Stefan Wilking Lighting Technician
Vincent Varga Lighting Technician
Árni Björn Helgason Line Producer
Keomanee Vilaythong Location Manager
Fridrik Ásmundsson Location Manager
Tammy Fox Makeup Artist
Adam Gelbart Modeling
Andrea Ficele Negative Cutter
Steven Kajorinne On Set Dresser
Jeremy Turley Painter
Chauntel Swann Painter
Bobbie Shay Post Production Assistant
Christian Feldhaus Production Accountant
Alex Solano Production Assistant
Brandon Stewart Production Assistant
Chris Raby Production Assistant
Emily Hoang Production Assistant
Ron Landry Production Assistant
Ashley MacMillan Production Assistant
Mark Laws Production Assistant
Sarah Jane Trohimchuck Production Assistant
Stephen Kievit Production Assistant
Zach Clossin Production Assistant
Finnur Karlsson Production Assistant
Metusalem Bjornsson Production Assistant
Heidrun T. Haralsdottir Production Assistant
Sigridur Sigga Marrow Production Assistant
Karla Torres Production Coordinator
Sonny Nguyen Prop Maker
Richard S. Wilson Second Assistant Accountant
Valgeir Gunnlaugsson Second Second Assistant Director
Edwin Amell Security Coordinator
Jack Crowells Set Dresser
George Williams III Set Production Assistant
Gianna Isabella Set Production Assistant
Hrefna Hagalin Set Production Assistant
Jana Maria Gudmundsdottir Set Production Assistant
Lindsey Fredieu Set Production Assistant
Olivia McCallum Set Production Assistant
Spencer Taylor Set Production Assistant
Thorunn Gudlaugsdottir Set Production Assistant
Dom Smart Special Effects
Rodney Dolan Special Effects
Todd Bilawchuk Special Effects
Stewart DePass Special Effects
Matthew J. Downey Special Effects Assistant
Arthur Clever Special Effects Technician
Darren McCormick Special Effects Technician
Francis J. Ayre Jr. Special Effects Technician
Jуn Andri Guрmundsson Special Effects Technician
Mark Stanton Special Effects Technician
Michael Rifkin Special Effects Technician
Robin Reilly Special Effects Technician
Ronald Epstein Special Effects Technician
Scott Roark Special Effects Technician
Terry Hambleton Special Effects Technician
David Jonasson Special Effects Technician
Robert L. Slater Special Effects Technician
David B. Clark Standby Painter
Jason Z. Kemp Third Assistant Director
Steinarr Logi Nesheim Transportation Captain
Robert J. Morton Transportation Captain
Clyde R. Maliauka Transportation Coordinator
Matt Hillyer Video Assist Operator
James Carlson Additional Music
Christian Wenger Score Engineer
Benedict Cruft Musician
Andrew Pask Musician
Yasmeen Al-Mazeedi Musician
Wood Andy Musician
Roger Sayer Musician
Chas Smith Musician
Ann Marie Simpson Musician
Chris Craker Music Score Producer
Jacqueline Friedberg Score Engineer
Murray Forward Boom Operator
David Lowry Animation Supervisor
Benjamin Charles Color Assistant
Scott R. Anderson Color Assistant
Colin P. Brown Colorist
Julia Reinhard Compositing Supervisor
Jon Chesson Compositor
Thomas Banner Compositor
Joe Wehmeyer Data Wrangler
Garry Maddison Digital Color Timer
Alessandro Zanforlin Digital Compositor
Claudio Bassi Digital Compositor
Frank Petit Digital Compositor
Jim O'Hagan Digital Compositor
Jonathan Bot Digital Compositor
Olivier Ryard Digital Compositor
Sebastian Schütt Digital Compositor
Sinisa Radosavljevic Digital Compositor
Thomas R. Steiner Digital Compositor
Thomas Salama Digital Compositor
Tom Whittington Digital Compositor
Travis Porter Digital Compositor
Samual Dawes Digital Compositor
Chris Cooper Matchmove Supervisor
Katie Linahon Production Coordinator
Leah Sargent Visual Effects Coordinator
Aaron Noordally Rotoscoping Artist
Andrea Chua Rotoscoping Artist
Jerrod Tan Rotoscoping Artist
Kew Lin Rotoscoping Artist
Kross Wong Rotoscoping Artist
Michael Jeff Baldemoro Rotoscoping Artist
Muhammad Hidayat Bin Isnin Rotoscoping Artist
Nicolas Millot Rotoscoping Artist
Riccardo Mascia Rotoscoping Artist
Ruiting Wang Rotoscoping Artist
Sim Chuan Xiong Rotoscoping Artist
Wayne Chan Rotoscoping Artist
Brandon Seifert Senior Modeller
Chris Hawthorne Senior Modeller
Adam Broderick VFX Artist
David Schott VFX Artist
Eliot Speed VFX Artist
Jon Capleton VFX Artist
Kenzo Tee VFX Artist
Leigh Russell VFX Artist
Robin Aristorenas VFX Artist
Joe DeWalt Brown Visual Effects
Joseph A. Zaki Visual Effects
Will Lucas Visual Effects
Jim Thibo Visual Effects Camera
Kirsty Davies Visual Effects Coordinator
Monifa Andrew Visual Effects Coordinator
Mark H. Weingartner VFX Director of Photography
Anne Putnam Kolbe Executive Visual Effects Producer
Daniel Maund Visual Effects Technical Director
David Moraton Visual Effects Technical Director
Lee Tibbetts Visual Effects Technical Director
Thomas J. Burton Visual Effects Technical Director
Tosin Akinwoye Visual Effects Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2020