It: Chapter Two (2019)

Horror, Fantasie
27 jaar na de aanvaringen met Pennywise is de 'Loser Club' volwassen. Als ze dan uiteindelijk een telefoontje ontvangen van Mike Hanlon, die ze vertelt dat het moorden opnieuw begonnen is, keren de leden van de club terug naar Derry om het voor een laatste keer op te nemen tegen Pennywise, de moordlustige clown.

It: Chapter Two Film Info

Score: 6.9/10 van 4782 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-09-04
Lengte: 169 Minuut / 2:49
Regisseur: Andy Muschietti
Schrijver: Gary Dauberman
website: http://www.it-movie.net/
Productie Studios: Lin Pictures, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Vertigo Entertainment, KatzSmith Productions
Productie Land: Canada, United States of America


It: Chapter Two Trailer


Bill Skarsgård
als Pennywise
Jessica Chastain
als Beverly Marsh
Bill Hader
als Richie Tozier
James McAvoy
als Bill Denbrough
Isaiah Mustafa
als Mike Hanlon
Jay Ryan
als Ben Hanscom
James Ransone
als Eddie Kaspbrak
Andy Bean
als Stanley Uris
Jaeden Martell
als Young Bill Denbrough
Wyatt Oleff
als Young Stanley Uris
Jack Dylan Grazer
als Young Eddie Kaspbrak
Finn Wolfhard
als Young Richie Tozier
Sophia Lillis
als Young Beverly Marsh
Chosen Jacobs
als Young Mike Hanlon
Jeremy Ray Taylor
als Young Ben Hanscom
Teach Grant
als Henry Bowers
Nicholas Hamilton
als Young Henry Bowers
Javier Botet
als Hobo / The Witch
Xavier Dolan
als Adrian Mellon
Taylor Frey
als Don Hagarty
Molly Atkinson
als Myra / Sonia Kaspbrak
Joan Gregson
als Mrs. Kersh
Stephen Bogaert
als Alvin Marsh
Luke Roessler
als Dean
Stephen King
als Shopkeeper
Peter Bogdanovich
als Peter - Director
Will Beinbrink
als Tom
Jess Weixler
als Audra Phillips
Martha Girvin
als Patty
Ryan Kiera Armstrong
als Victoria Fuller
Jackson Robert Scott
als Dead Georgie
Jake Weary
als Webby
Katie Lunman
als Chris Unwin
Kelly Van der Burg
als Victoria's Mom
Jason Fuchs
als Richie's Manager
Joe Bostick
als Mr. Keene
Megan Charpentier
als Young Gretta
Juno Rinaldi
als Gretta
Neil Crone
als Chief Borton
Ry Prior
als Connor
Owen Teague
als Dead Hocksstetter
Jake Sim
als Belch Huggins
Logan Thompson
als Victor Criss
Connor Smith
als Carny
Amanda Zhou
als Waitress
Rob Ramsay
als Meaner Nurse
John Connon
als John Koontz (Juniper Hill Security)
Doug MacLeod
als Head Honcho
Brandon Crane
als Big Guy
Erik Junnola
als Scuzzah
Josh Madryga
als Scuzzah
Peter George Commanda
als Shokopiwah Shaman
Kiley May
als Shokopiwah Woman
Lisa Cromarty
als Shokopiwah Woman
Kevin Allan Hess
als Shokopiwah Man
Stephen R. Hart
als Shokopiwah Man
Rocky L. Burnham Jr.
als Shokopiwah Man
Billy Merasty
als Shokopiwah Man
Sladen Peltier
als Shokopiwah Young Boy
Ari Cohen
als Stanley's Dad
Alex Bird
als Theatre P.A.
Brody Bover
als Shouting Kid
Edie Inksetter
als Shouting Kid's Mom
Martin Julien
als Janitor
Sonia Maria Chirila
als Fishtank Girl
Colin Mcleod
als Bully
Declan Prior
als Bully
Marko Vujicic
als Bully
Eric Woolfe
als Nurse
Kate Corbett
als Dean's Mom
Shawn Storer
als Dean's Dad
Janet Porter
als Richie's Mother
Scott Edgecombe
als Customer
Anthony Ulc
als The Butcher
J. Bogdan
als Swearing Patient
Louise Stratten
als Audra's Assistant
Laura Thorne
als Production Assistant
Thomas Duhig
als Assistant Director
Carla Guerrier
als Police Officer
Liam MacDonald
als Dean's Friend
Chris D'Silva
als Dean's Friend
Tristan Levi Cox
als 4-Year-Old Young Mike
Torian Matthew Cox
als 4-Year-Old Young Mike
Lola Del Re Hudson
als Betty Ripsom's Legs
Thiago Dos Santos
als Twitchy Man
Divan Meyer
als Audience Member (uncredited)
Stephanie Gorin Local Casting
Stephen King Novel
Catherine Harper Foley Artist
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Marty P. Ewing Executive Producer
Marty P. Ewing Unit Production Manager
Roy Lee Producer
Paul D. Austerberry Production Design
Checco Varese Director of Photography
Jason Ballantine Editor
Luis Sequeira Costume Design
Richard Brener Executive Producer
Peter S. Elliot Additional Editor
Shane Vieau Set Decoration
Dan Lin Producer
Sylvain Arseneault Sound Mixer
Tom Woodruff Jr. Makeup Designer
Jason Fuchs Co-Producer
William Waring Second Unit Director
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Seth Grahame-Smith Executive Producer
Rich Delia Casting
Alec Gillis Makeup Designer
Dave Neustadter Executive Producer
Mélanie Turcotte Costumer
Barbara Muschietti Producer
Andy Muschietti Director
David Katzenberg Executive Producer
Randy Singer Foley Mixer
Linda Dowds Makeup Artist
Suzanne Aplin Costume Supervisor
Nigel Churcher Art Direction
Lisa Shamata Unit Publicist
Christopher Geggie Property Master
Gary Dauberman Screenplay
Gary Dauberman Executive Producer
Nicholas Brooks Visual Effects Supervisor
Nancy Nugent Supervising Sound Editor
David Best Graphic Designer
Kris Fenske Sound Effects Editor
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
John C. Stuver Dialogue Editor
John C. Stuver ADR Editor
Shane B. Scott Script Supervisor
Lise Richardson Music Editor
Angelo Colavecchia "A" Camera Operator
Katherine Rose Foley Artist
David G. Fremlin First Assistant Art Direction
Michelle Pazer Dialogue Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Warren Appleby Special Effects Coordinator
Michael Carella "B" Camera Operator
Jamie Jones Stunt Coordinator
Brad Milburn First Assistant Art Direction
Christina Cattle Costumer
Elaine Thurston Production Accountant
Shane Zander Makeup Department Head
Carol Hartwick Key Hair Stylist
Jessie Pariseau Sound Effects Editor
Matthew Wolchock Transportation Coordinator
Ryan Reed Hair Department Head
Stephanie Ingram Hair Designer
Jordana Lieberman Third Assistant Director
Ando Johnson Sound Effects Editor
Oriana Rossi Makeup Artist
Brooke Palmer Still Photographer
Michael Lerman First Assistant Director
Coco Kleppinger Casting Associate
Samantha Dick Art Department Coordinator
Randy Torres Sound Designer
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Alastair Muir Key Makeup Artist
Penny Charter Second Assistant Director
Darin Read Associate Producer
Anna Beben Unit Production Manager
Amy Sztulwark Costumer
Randy Morgan Location Manager
Adam Bocknek Second Unit Director
Sorin Popescu First Assistant Art Direction
Randy Starr Visual Effects Producer
Sara Schilt Costumer
Sarah Craig McEathron Makeup Department Head
Esther Sokolow First Assistant Editor
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Jimmy Uddo Visual Effects Producer
Ann Steel Assistant Costume Designer
Dean Stinchcombe First Assistant "A" Camera
Rachel Archer Costumer
Daryl Purdy Sound Mixer
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Sondra Treilhard Key Hair Stylist
Matthew Reid Second Assistant "A" Camera
Craig Seitz Third Assistant Director
Jeremy Gillespie Graphic Designer
Anita Bacic Costumer
Victoria Palmeri Co-Producer
Debbie Williams Costumer
Alexander Melvin First Assistant Art Direction
Fred Espina First Assistant Art Direction
Lucas J. Wareing First Assistant Art Direction
Rebecca Reed Second Assistant Art Director
Ben Turnbull Second Assistant Art Director
Jasper Vrakking Digital Imaging Technician
Rob Beal Sound Mixer
Ryan Longo Boom Operator
Erick Ocampo Sound Designer
Cheryl Francis Production Office Coordinator
Katharine Duke Payroll Accountant
Miranda Lukaniuk Costumer
Nathalie Gysel Costumer
Hanne Whitfield Costumer
Lisa Prince Costumer
Susan Nycz Costumer
Tamiyo Tomihiro Costumer
Ying Zhao Costumer
Kay Rogers Background Casting Director






















ikwilfilmskijken © 2020