7.108

John Q (2002)

Drama, Thriller, Misdaad
John Q. Archibald is een hardwerkende arbeider die samen met zijn vrouw Denise en zoontje Mike een hecht gezin vormt. Ondanks hun penibele financiële situatie, weten ze het hoofd net boven water te houden.

John Q Film Info

Score: 7.108/10 van 1997 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-02-15
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Nick Cassavetes
Schrijver: James Kearns
Productie Studios: New Line Cinema, Burg/Koules Productions, Evolution Entertainment
Productie Land: United States of America


John Q Trailer


Denzel Washington
als John Quincy Archibald
James Woods
als Dr. Raymond Turner
Kimberly Elise
als Denise Archibald
Robert Duvall
als Lt. Frank Grimes
Shawn Hatosy
als Mitch Quigley
Eddie Griffin
als Lester Matthews
Kevin Connolly
als Steve Maguire
Ethan Suplee
als Guard Max Conlin
Ray Liotta
als Chief Gus Monroe
Anne Heche
als Rebecca Payne
Laura Harring
als Gina Palumbo
Heather Wahlquist
als Julie Bird
Daniel E. Smith
als Mike Archibald
David Thornton
als Jimmy Palumbo
Paul Johansson
als Tuck Lampley
Obba Babatundé
als Sgt. Moody
Troy Byer
als Miriam Smith
Troy Winbush
als Steve Smith
Martha Chaves
als Rosa Gonzales
Gabriela Oltean
als Beautiful BMW Driver
Ron Annabelle
als Tow Truck Driver
Barry G. King
als Employee Manager
Larissa Laskin
als Dr. Ellen Klein
Vanessa Branch
als Registered Nurse
Stephanie Moore
als Admitting Nurse
James Finnerty
als Nurse Reggie
Michael Jaye
als Insurance Rep
Yanna McIntosh
als State Employee
Linda Massad
als Social Services Rep
Lester Mathews
als Human Services Rep
Noam Jenkins
als Medicaid Official
Allegra Fulton
als Sick Girl's Mother
Darrin Brown
als TV Buyer
Shera Danese
als Wife of Heart Transplant Patient
Kirsta Teague
als Dr. Turner's Assistant
Rick Sood
als Panicked E.R. Doctor
Scott Bloom
als Desk Guard
Dina Spybey-Waters
als Debby Utley
Carlos Diaz
als Paramedic #1
Joe Duer
als Paramedic #2
Simon Sinn
als Fong
Jeff Douglas
als Computer Cop
Keram Malicki-Sánchez
als Freddy B.
Philip Williams
als Wally Pitoniak
Nigel Shawn Williams
als News Anchor
Frank Cassavetes
als Sniper
Colin Evans
als Videographer
Angelo Tsarouchas
als Barricade Cop
Marcia Johnson
als Medical Transplant #1
Vijay Mehta
als Medical Transplant #2
Andrew Schaff
als U.N.O.S. Official
Malcolm Nefsky
als Nick
Jay Leno
als Jay Leno
Gloria Allred
als Gloria Allred
Larry King
als Larry King
Arianna Huffington
als Arianna Huffington
Ted Demme
als Ted Demme
Nas
als Nas
Bill Maher
als Bill Maher
Claire Rankin
als Public Defender
Philip Craig
als Judge K. Ploucha
Gerry Quigley
als Jury Foreman
Matthew Barry Casting
Mark Burg Producer
Oren Koules Producer
Beatrix Aruna Pasztor Costume Design
Michael De Luca Executive Producer
Dede Allen Editor
William M. Connor First Assistant Director
Nick Cassavetes Director
Avram Butch Kaplan Executive Producer
Avram Butch Kaplan Unit Production Manager
Tony Lamberti Sound Effects Designer
John Stoneham Jr. Stunt Coordinator
Larry M. Cherry Hairstylist
Aaron Zigman Original Music Composer
Aaron Zigman Orchestrator
Rogier Stoffers Director of Photography
Nancy Green-Keyes Casting
Carla Fry Executive In Charge Of Production
Robin D. Cook Casting
Clive Thomasson Set Decoration
Erik Holmberg Production Executive
Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Hillary Sherman Co-Producer
James Kearns Screenplay
James Kearns Writer
James Kearns Co-Producer
Richard Saperstein Executive Producer
Stefania Cella Production Design
Dale De La Torre Co-Executive Producer
Rick Avery Stunt Coordinator
Matt Birman Stunts
Mathew Hart Unit Production Manager
Mathew Hart Co-Producer
Jerry Hey Orchestrator
Jerry Hey Conductor
Barbara Harris ADR Voice Casting
Nerses Gezalyan Foley Mixer
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Greg Zimmerman Foley Recordist
Matt Linder 3D Supervisor
Roy T. Anderson Stunts
Philippe Montel Unit Manager
Nina Barry Casting Associate
Howard Burkons Co-Executive Producer
Jesse Voccia Music Programmer
Carolyn Blackwood Attorney
John Stoneham Sr. Stunts
Paul Rutledge Stunts
Mark Cowden Best Boy Electric
Darrin Brown Second Second Assistant Director
Monica Staggs Stunts
Tom Glass Stunt Coordinator
Alex Ross Stand In
Kristen Ploucha Second Assistant Director
Layton Morrison Stunts
Elis Y. Lam Art Direction
Vanessa Vogel Assistant Costume Designer
Frank Perry Rose Costumer
Kim W. Chow Set Costumer
Edward A. Queffelec Stunts
Christopher Geggie Property Master
Denis Bellingham Boom Operator
Tony Kenny Special Effects Supervisor
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Perry Robertson Sound Effects Editor
Stéphanie Weber Biron Camera Trainee
Barney Cabral ADR Supervisor
Mike Flicker Music Editor
Carl Fullerton Makeup Artist
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Thomas Carnegie Art Direction
Ross Fraser Construction Coordinator
Katrina Siegmund Sound Assistant
Lucie Fournier Standby Painter
Michael Hyde Construction Foreman
Michael Hyde Head Carpenter
Peter Rosenfeld Camera Operator
Peter Rosenfeld Steadicam Operator
Tom Fleischman Sound Re-Recording Mixer
Richard Ford Music Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Harry Muller Color Timer
Jae Pak Assistant Art Director
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Coleman Robinson Transportation Coordinator
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Paul Spaven Rigging Gaffer
Kelly Cabral Sound Supervisor
Paul Boucher Camera Operator
David Stanke Sound Assistant
Laurel Bresnahan Studio Teachers
Prudence Emery Unit Publicist
Jennifer Mann ADR Editor
Peter Horn Location Manager
Peter Horn Assistant Production Manager
Ava Gerlitz Still Photographer
Pierre Brunet Location Manager
Pierre Brunet Assistant Production Manager
Jennifer Bower O'Halloran Key Hair Stylist
Edelgard K. Pfluegl Makeup Artist
Michael Kohnhorst Director of Photography
Robert Batha Sound Assistant
Joanne T. Harwood Script Supervisor
Kaz Kobielski Special Effects Supervisor
Charles Taylor Armorer
Rick Reynolds Post Production Supervisor
Brad Warnaar Orchestrator
Mario Cacioppo Key Makeup Artist
Saalahudeen Lunsford Muhammed Security
Alexandra Leviloff First Assistant Editor
David Lee Production Sound Mixer
Dwayne McClintock Aerial Director of Photography
Vince Peets Storyboard Artist
Paul Guenette First Assistant Camera
Lee Tucker Technical Supervisor
Diana Adams Production Accountant
Cameron MacDonald Camera Operator
Ken Dackermann Digital Compositors
Melissa Hall Assistant Production Coordinator
Christian Caperaa Camera Loader
Neil Montgomerie Transportation Coordinator
Kenneth MacKenzie Key Grip
Dominique Leroutier Assistant Location Manager
Dean Drabin ADR Mixer
Andrea Kristof Art Department Coordinator
Nicholas Gazda Assistant Art Director
George Venckus Leadman
Gordon Brown Painter
Jayson Clute First Assistant Camera
Morgan Michael Lewis Key Grip
Nadia Ongaro Seamstress
Gerry Deschenes Set Dresser
Steve Dewey Additional Music
Thomas Vance Jr. Carpenter
Terry Henderson Chef
Steve Fitzpatrick Craft Service
Rudy Baccuchi Driver
Ron Annabelle Picture Car Coordinator
William Chad Strug Production Office Assistant
Jacqui Hemingway Scenic Artist
Gregory P. Fontana Medical Consultant
Jennifer Deigl Set Production Assistant
Jill Fleischman Stand In
Christopher Brown Video Assist Operator
Donald Colafranceschi Production Assistant
Pierce P. Shaad Editorial Production Assistant
Morgan Carpenter Electrician
Normand Viau Gaffer
Franco Tata Chief Lighting Technician
Don Irvine Rigging Grip
Wileen Dragovan Location Manager
Leslie Cowan Production Coordinator
Nellie Adami Production Office Coordinator
Lori Greenberg Production Supervisor
Nick Veziris Gun Wrangler
Susan Haldenby Technical Advisor
Paul Prokop Production Controller
Tracy Shaw Dolly Grip
Craig S. Jaeger Sound Effects Editor
Stacey S. Clipp Associate Editor
Mo Henry Negative Cutter
Dave Tommasini Pilot
Bob Rodgers Electrician
Dennis Kirkham Set Dresser
Jimmy Zelinger Title Designer
Ron Van Hart Stunts
Francine Francis-Lee Hairstylist
Henry Jesiak Assistant Property Master
Chris Weiss Camera Loader
Mark Manchester Key Grip
Dianne L. Haggarty Grip
Inge Klaudi Makeup Artist
Dan Monroe Pilot
Andrea Kool Casting Assistant
Sui Fan Wong Utility Sound
Brigitte Rabazo First Assistant Editor
Rick Parker Stunts
Mark Logan Location Manager
Wendy Wilhite Chatley Studio Teacher
Robert J. Lemos Assistant Editor
Allison Mondesir Hairstylist
Malcolm Nefsky Best Boy Grip
John Sztejnmiler Generator Operator
John Morrison On Set Dresser
Jaclyn Shoub Assistant Decorator
Aric Dupere Extras Casting Coordinator
Alex Kontsalakis Payroll Accountant
Zane Post Production Accountant
Sharon Irving Truck Costumer
Jennifer Haufler Assistant Director
Brad Logel Third Assistant Director
Marcelo Lago ADR Recordist
Andre Mayers Stunt Double
Carolyn Cox Focus Puller
Mark Nener Second Assistant Camera
Earl Fligg Assistant Location Manager
Louis-Martin Pepperall Location Assistant
Rick Gagnon Location Production Assistant
Sam Gainer Assistant Production Coordinator
Jean-François Boivin Assistant Unit Manager
Kris Rurka Extras Casting Assistant
Kristi Kasubaski First Assistant Accountant
Dan Marjanovich Head Driver
Melissa Morgan Key Scenic Artist
Mike Manzato Key Set Production Assistant
Dianne Irving Production Secretary
Howard Stellmacher Second Assistant Accountant
Isabelle Leduc Production Secretary
David Moenkhaus First Assistant Camera
John Dodds Stunts
Bryan Thomas Stunts
Kim Steede On Set Dresser
Brian Sanders First Assistant Camera
Enid Rose Stand In
Reg Glass Stunts
Jim Finkbeiner Stunts
Donna Dupere Extras Casting
Emily Glatter Production Supervisor
Kirsta Teague Second Assistant Camera
Colin Evans Camera Operator
Maureen Mestan Hairstylist
Gavin Biedler Assistant Director Trainee
Richard S. Lederer First Assistant Director
Traci M. Lewis First Assistant Director
Janet Zdyb Second Second Assistant Director
Dominic Chenier Graphic Designer
Andy Bely Props
Gordon Becker Sculptor
Norman Kelner Standby Painter
Michael J. Meade Property Buyer
Michele Perkovich Assistant Art Director
Daniel Godin Special Effects
Emile Godin Special Effects
Lyle W. Edge Stunts
Allan Phillips Stunts
Cathy Sutherland Stunts
Don Caulfield Electrician
Rick Garbutt Camera Operator
Vince Gordon Electrician
Pierric Jouvante Best Boy Electric
David Kelly First Assistant Camera
Alan Millar Lighting Technician
Derek Parkes Grip
Gerald Pynn Grip
Peter Smith Camera Operator
Elizabeth Gray Casting Associate
John Lopez Casting Associate
Jean Wong Wardrobe Coordinator
Edward York Assistant Location Manager
Percy Budd Driver
Wally Dibacco Driver
Keith Filkins Transportation Captain
Stuart Hughes Driver
Michael K. Jones Driver
Richard Karol Captain Driver
Gerry Savoy Transportation Captain
Richard Savoy Driver
Pat Serpe Transportation Coordinator
William L. Tataryn Driver
Brad Winans Driver
Paule Girardin Production Coordinator
Corwin Hall Stand In
Robin Mader Assistant Accountant
Kim Slaughter Craft Service
Ian Williams Stand In






















ikwilfilmskijken © 2022